Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá západnej oblasti SZOŠ šprintových štafiet (17.03.2018)

Počet prihlásených: 150

Kategórie

MWM -12 (24)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 13.03.2018
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 13.03.2018
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 13.03.2018
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Áno 13.03.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 13.03.2018
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 13.03.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 13.03.2018
Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 13.03.2018
Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg 2114236 Áno 13.03.2018
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 13.03.2018
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 13.03.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 13.03.2018
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 13.03.2018
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 12.03.2018
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 13.03.2018
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 1407860 Áno 12.03.2018
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Áno 13.03.2018
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 13.03.2018
Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 13.03.2018
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 2120014 Áno 12.03.2018
Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 13.03.2018
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 12.03.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 12.03.2018
Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2119191 Áno 12.03.2018

MWM -16 (45)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 13.03.2018
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 13.03.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 13.03.2018
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno 13.03.2018
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 2079532 Áno 13.03.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 13.03.2018
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 2118103 Áno 13.03.2018
Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 2114237 Áno 13.03.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 13.03.2018
Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 2114240 Áno 13.03.2018
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 13.03.2018
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2079537 Áno 13.03.2018
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 13.03.2018
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 13.03.2018
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 13.03.2018
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 13.03.2018
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 406940 Áno 13.03.2018
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 13.03.2018
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 13.03.2018
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 13.03.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 13.03.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 13.03.2018
Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 13.03.2018
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 13.03.2018
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 13.03.2018
Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 13.03.2018
Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 13.03.2018
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 13.03.2018
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 13.03.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno 13.03.2018
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 13.03.2018
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 13.03.2018
Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno 13.03.2018
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Áno 12.03.2018
Michaela Jančovičová RBA0253 TJ Rapid Bratislava Áno 12.03.2018
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava Áno 12.03.2018
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096113 Áno 12.03.2018
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 12.03.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Áno 12.03.2018
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 12.03.2018
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Áno 12.03.2018
Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2119192 Áno 12.03.2018
Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 232012 Áno 10.03.2018
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 13.03.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 10.03.2018

MWM -17 (44)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jozef Kudla SKS8001 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 13.03.2018
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 13.03.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2118105 Áno 13.03.2018
Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 2051353 Áno 13.03.2018
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 13.03.2018
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 232225 Áno 13.03.2018
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 13.03.2018
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 13.03.2018
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 533303 Áno 13.03.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 13.03.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 13.03.2018
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 13.03.2018
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 13.03.2018
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 13.03.2018
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 13.03.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 13.03.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 13.03.2018
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 46290 Áno 13.03.2018
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 13.03.2018
Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Áno 13.03.2018
František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 13.03.2018
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno 12.03.2018
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno 12.03.2018
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 12.03.2018
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 2045173 Áno 12.03.2018
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 12.03.2018
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 12.03.2018
Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 522004 Áno 12.03.2018
Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2051380 Áno 12.03.2018
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 13.03.2018
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 12.03.2018
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 12.03.2018
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 12.03.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 12.03.2018
Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116493 Áno 12.03.2018
Jozef Pelikán HBBXXXX ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 10.03.2018
Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2012276 Áno 10.03.2018
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7698697 Áno 10.03.2018
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno 13.03.2018
Matúš Trnovec VBA8801 ŠK VAZKA Bratislava 2010974 Áno 04.03.2018
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 9999903 Áno 04.03.2018
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 13.03.2018
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno 13.03.2018
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 2110806 Áno 04.03.2018

MWM 50- (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 13.03.2018
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 13.03.2018
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 13.03.2018
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 12.03.2018
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 12.03.2018
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 307364 Áno 12.03.2018
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 12.03.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 307440 Áno 12.03.2018
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 12.03.2018
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 12.03.2018
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 12.03.2018
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 12.03.2018
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 52667 Áno 10.03.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 10.03.2018
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 10.03.2018

MWM Open (22)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Čaboun SPE Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 13.03.2018
Ján Varga SPE Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 13.03.2018
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 46289 Áno 13.03.2018
Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 46288 Áno 13.03.2018
Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 416538 Áno 13.03.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 13.03.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 13.03.2018
Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno 13.03.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 13.03.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 13.03.2018
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 13.03.2018
Juraj Jakabovič SPE08BB Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Áno 13.03.2018
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 12.03.2018
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 12.03.2018
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 12.03.2018
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 12.03.2018
Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104621 Áno 12.03.2018
Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104622 Áno 12.03.2018
Ivana Knaupová 02I78AA (HUN) Györ 780209 Áno 08.03.2018
Jonás Knaup 02I06AA (HUN) Györ 7060724 Áno 08.03.2018
Jan Knaup 02I77AA (HUN) Györ 8011177 Áno 08.03.2018
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 08.03.2018