Výsledky

Preteky: Oblastný rebríček Východ

Etapa: Oblastný rebríček - E1 (28.04.2018)

Kategórie

M -10      M -14      M -18      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65- B    W -12      W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      RD         N          K3        

M -10 1.97 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
M.S. Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 0:00

M -14 2.24 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 28:56
2 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 39:21 + 10:25

M -18 3.51 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:44
2 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 61:40 + 29:56
3 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 63:42 + 31:58

M 19- 4.55 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 32:22
2 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 34:21 + 1:59
3 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 45:59 + 13:37
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 46:35 + 14:13
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 48:00 + 15:38
6 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 71:00 + 38:38
Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice DNS
Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak DNS

M 35- 4.14 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 37:43
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 46:22 + 8:39
3 Tomáš Hajduch TKE8003 Klub OB ATU Košice 58:17 + 20:34
4 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 60:50 + 23:07

M 45- 3.34 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 32:42
2 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 37:44 + 5:02
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 38:01 + 5:19
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 43:43 + 11:01
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 56:02 + 23:20

M 55- 3.00 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 33:46
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 38:24 + 4:38
3 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 56:54 + 23:08

M 65- B 2.70 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 50:33
2 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 53:45 + 3:12

W -12 2.22 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavelová Júlia 67:07

W -14 2.24 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 28:49
2 Breinerová Michaela 83:20 + 54:31

W -18 3.00 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 31:38
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 41:40 + 10:02
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 41:56 + 10:18

W 19- 3.51 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Antónia Lamiová TKE9753 Klub OB ATU Košice 36:51
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 38:09 + 1:18
3 Jana Šefarová TKE8951 Klub OB ATU Košice 38:46 + 1:55
4 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 58:05 + 21:14

W 35- 3.34 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Breinerová Martina 44:40

W 45- 3.00 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 35:53
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 39:18 + 3:25
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 45:26 + 9:33
4 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 58:35 + 22:42
M.S. Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 0:00

W 55- 2.70 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 57:25
M.S. Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 0:00

RD 1.97 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavelová Anna 25:14
2 Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 38:57 + 13:43
3 Kuzevič Adam 48:27 + 23:13
4 Kuzevičová Nela 50:44 + 25:30
5 Mária Sohlerová RBK1551 Klub orientačných športov Ružomberok 81:33 + 56:19

N 2.22 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavelová Annamária 30:43

K3 2.70 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 30:49
2 Breiner Daniel 34:23 + 3:34
3 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 37:33 + 6:44
4 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 41:52 + 11:03
5 Pavela Ľudovít 59:36 + 28:47
6 Jana Cabanová TKE0052 Klub OB ATU Košice 75:37 + 44:48
M.S. Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 31:30