Prihlášky podľa klubov

Preteky: Spoznaj svoj les, 7.kolo Sanasport Cup 2018 (19.05.2018)

Počet prihlásených: 175

Kluby

01C     03Q     BBA     FBA     HBB     RBA     SKS     SPE     TKE     TNR     VBA     VZA    

Klub OB Sokol Pezinok (69) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD - 15.05.2018
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 - 15.05.2018
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 M -10 - 15.05.2018
Vladimír Bobovský SPE 1425371 N - 15.05.2018
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 40- - 15.05.2018
Samuel Butaš SPE0902 1407859 RD - 15.05.2018
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 Open - 15.05.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 - 15.05.2018
Michal Dolný SPE0706 2111071 M -12 - 15.05.2018
Klára Fedorová SPE0455 2111072 W -14 - 15.05.2018
Monika Fintorová SPE7653 1407853 W 40- - 15.05.2018
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 15.05.2018
Bianka Halčínová SPE0554 406928 W -14 - 17.05.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 - 15.05.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 15.05.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 - 15.05.2018
Peter Hojko SPE7001 1407847 M 40- - 15.05.2018
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 15.05.2018
Katarína Hrašnová SPE9351 9102567 W 19- - 15.05.2018
Filip Hríbik 1407863 RD - 16.05.2018
Tomáš Hríbik SPE 1407852 Open - 15.05.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 19- - 15.05.2018
Ondrej Jendek SPE0704 2111073 M -12 - 15.05.2018
Viktor Ježík SPE12AA 1407850 RD - 15.05.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 15.05.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 19- - 15.05.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 - 15.05.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 2111074 M -12 - 15.05.2018
Peter Karch SPE9112 416749 M 19- - 15.05.2018
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 55- - 15.05.2018
Matej Knapčok SPE0802 2111075 M -10 - 15.05.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 - 15.05.2018
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 W 40- - 15.05.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 - 15.05.2018
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 15.05.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 406930 Open - 15.05.2018
Kristína Mozolíková SPE 2120018 RD - 15.05.2018
Lenka Mozolíková SPE 435208 N - 15.05.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 - 15.05.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 - 15.05.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 19- - 15.05.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 - 15.05.2018
František Ondra SPE73AE 435207 Open - 15.05.2018
Gregor Ondra SPE08AF 2111076 M -10 - 15.05.2018
Alžbeta Ondrová SPE12AB 2111077 RD - 15.05.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 15.05.2018
Peter Orsagh SPE 416565 Open - 15.05.2018
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 15.05.2018
Lenka Paulová SPE8852 416538 Open - 15.05.2018
Barbora Pijáková SPE9451 9999009 W 19- - 15.05.2018
Marián Šipoš SPE73AC 232070 M 40- - 15.05.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 - 15.05.2018
Hana Šipošová SPE0951 2111080 W -10 - 15.05.2018
Lucia Šipošová SPE0654 2111079 W -12 - 15.05.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 219137 W 40- - 15.05.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 15.05.2018
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 15.05.2018
Natália Sulanová SPE7853 406963 W 40- - 15.05.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 - 15.05.2018
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 19- - 15.05.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 - 15.05.2018
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 - 15.05.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 - 15.05.2018
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 19- - 15.05.2018
Eli Valach SPE0703 2111078 M -12 - 15.05.2018
Matúš Zedníček SPE12AC 416594 RD - 15.05.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 - 15.05.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 - 15.05.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 15.05.2018

ŠK Triturus Nitra (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 7540754 N - 15.05.2018
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -14 - 15.05.2018
Július Porubský TNR7301 2045596 M 19- - 15.05.2018
Veronika Vatrálová 2032166 RD - 15.05.2018

KOBRA Bratislava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 19- - 17.05.2018
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 19- - 15.05.2018
Eva Marková BBA76AA 406903 W 19- - 15.05.2018

KOŠ Bernolákovo (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Roman Oleksik 03Q75AA M 40- - 15.05.2018

Slávia Žilinská univerzita (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vladimíra Kutajová VZA9352 416597 W 19- - 15.05.2018
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 15.05.2018

Športový klub Sandberg (29) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 - 16.05.2018
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 15.05.2018
Martin Bartalos SKS0601 2079537 Open - 15.05.2018
Ivana Bartalosová SKS78AC 2049996 W 40- - 15.05.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 16.05.2018
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -10 - 16.05.2018
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -14 - 15.05.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - 15.05.2018
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 - 15.05.2018
Oliver Gross SKS0404 2079536 M -14 - 15.05.2018
Patrik Gross SKS0803 445611 M -10 - 15.05.2018
Martin Marian Jánoš SKS1002 2079539 RD - 15.05.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 - 15.05.2018
Ema Jonášová SKS0951 2049987 RD - 15.05.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 - 15.05.2018
Radoslav Kováč SKS77AC 2114238 M 40- - 15.05.2018
Tomáš Kováč SKS0602 2118104 M -12 - 15.05.2018
Michal Pajtáš SKS0306 2114240 M -16 - 15.05.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 445612 W -18 - 15.05.2018
Filip Prutkay SKS0403 2118103 M -14 - 15.05.2018
Prutkay Patrik SKS0703 2079538 M -12 - 15.05.2018
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -10 - 15.05.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -14 - 15.05.2018
Lenka Slaná SKS17AD 2118105 Open - 15.05.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 - 15.05.2018
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -14 - 15.05.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 M -14 - 16.05.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 15.05.2018
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -12 - 15.05.2018

ŠK VAZKA Bratislava (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 14.05.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 - 14.05.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 14.05.2018
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 RD - 14.05.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 - 14.05.2018
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 - 16.05.2018
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 19- - 16.05.2018
Oľga Lago VBA7452 416557 W 40- - 16.05.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 - 16.05.2018
Matej Navrátil VBA0201 232012 M -16 - 14.05.2018
Jela Navrátilová VBA4451 307295 W 55- - 14.05.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 14.05.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 15.05.2018
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 15.05.2018
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 55- - 15.05.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 15.05.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 - 15.05.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 15.05.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 Open - 15.05.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 15.05.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 15.05.2018
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 14.05.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 15.05.2018
Martin Németh FBA7802 2095934 Open - 15.05.2018
Teo Martin Németh FBA1005 2096213 RD - 15.05.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 15.05.2018

Klub OB ATU Košice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tomáš Drenčák TKE8502 307345 M 19- - 14.05.2018
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 15.05.2018

TJ Rapid Bratislava (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Hana Eliášová RBA0651 445625 W -12 - 15.05.2018
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 40- - 13.05.2018
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -16 - 13.05.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 - 15.05.2018
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -12 - 15.05.2018
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 19- - 15.05.2018
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- - 15.05.2018
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 RD - 15.05.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 15.05.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 19- - 15.05.2018
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 19- - 15.05.2018
Martina Pánková RBA6953 445621 W 40- - 15.05.2018
Marko Paško RBA7001 8290829 M 40- - 15.05.2018
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 55- - 15.05.2018
František Priesol RBA5901 307419 M 55- - 15.05.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 40- - 13.05.2018
Mikuláš Šabo RBA7820 8228888 M 19- - 17.05.2018
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 19- - 15.05.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 55- - 13.05.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Pilát HBB8502 406952 M 19- - 10.05.2018
Jakub Škarvada HBB08AA 2066964 RD - 14.05.2018
Milan Škarvada HBB74AA 2066965 M 40- - 14.05.2018
Nina Škarvadová HBB06AA 2066963 W -12 - 14.05.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dana a Zuzana Bellušová RD - 15.05.2018
Zuzana a Dana Bellušová N - 15.05.2018
Jana Červeňová N - 15.05.2018
Adam Gramblička M -14 - 17.05.2018
Jana Herndlhofer 01C79AE Open - 18.05.2018
Oliver Herndlhofer 01C12AA RD - 18.05.2018
Martina Holbikova 01C79AD Open - 09.05.2018
Roman Oleksík M 40- - 15.05.2018
Pavel Petrovič NNN1975 M 19- - 13.05.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 Open - 14.05.2018
Maximilián Slatinský M -10 - 18.05.2018
Jakubko Stankovič RD - 05.05.2018
Matúš Stankovič NNN1984 Open - 05.05.2018
Marek Vaňo 01C79AA 1919919 Open - 14.05.2018
Matúš Vaňo 01C08AA 7900097 M -10 - 14.05.2018
René Vrábeľ Open - 10.05.2018