Prihlášky

Preteky: Spoznaj svoj les, 7.kolo Sanasport Cup 2018 (19.05.2018)

Počet prihlásených: 175

Kategórie

N          RD         M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Open      

N (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lenka Mozolíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 15.05.2018
Vladimír Bobovský SPE Klub OB Sokol Pezinok 1425371 Áno 15.05.2018
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 7540754 Áno 15.05.2018
Zuzana a Dana Bellušová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 15.05.2018
Jana Červeňová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 15.05.2018

RD (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Kristína Mozolíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 2120018 Áno 15.05.2018
Filip Hríbik Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno 16.05.2018
Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 1407859 Áno 15.05.2018
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Áno 15.05.2018
Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Áno 15.05.2018
Alžbeta Ondrová SPE12AB Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 15.05.2018
Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 15.05.2018
Veronika Vatrálová ŠK Triturus Nitra 2032166 Áno 15.05.2018
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 15.05.2018
Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 2079539 Áno 15.05.2018
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno 14.05.2018
Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096213 Áno 15.05.2018
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 434822 Áno 15.05.2018
Jakub Škarvada HBB08AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066964 Áno 14.05.2018
Jakubko Stankovič Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 05.05.2018
Dana a Zuzana Bellušová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 15.05.2018
Oliver Herndlhofer 01C12AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 18.05.2018

M -10 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 15.05.2018
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 15.05.2018
Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 15.05.2018
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2129220 Áno 15.05.2018
Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 15.05.2018
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 15.05.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 15.05.2018
Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 445611 Áno 15.05.2018
Maximilián Slatinský Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 18.05.2018
Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 7900097 Áno 14.05.2018

M -12 (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 15.05.2018
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 15.05.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 15.05.2018
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 15.05.2018
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 15.05.2018
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 15.05.2018
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 15.05.2018
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 16.05.2018
Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 2079538 Áno 15.05.2018
Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 2118104 Áno 15.05.2018
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 14.05.2018
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 307361 Áno 15.05.2018

M -14 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 15.05.2018
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 15.05.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 15.05.2018
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 15.05.2018
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 16.05.2018
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 2079532 Áno 15.05.2018
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 15.05.2018
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2118103 Áno 15.05.2018
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 15.05.2018
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 15.05.2018
Adam Gramblička Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 17.05.2018

M -16 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 15.05.2018
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 15.05.2018
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 16.05.2018
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno 15.05.2018
Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 2114240 Áno 15.05.2018
Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 232012 Áno 14.05.2018
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 16.05.2018
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Áno 15.05.2018
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 2092467 Áno 13.05.2018

M -18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 15.05.2018

M 19- (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 15.05.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 15.05.2018
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 416749 Áno 15.05.2018
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno 15.05.2018
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno 17.05.2018
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 15.05.2018
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 16.05.2018
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 307345 Áno 14.05.2018
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 15.05.2018
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno 15.05.2018
Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 8228888 Áno 17.05.2018
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 15.05.2018
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno 15.05.2018
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406952 Áno 10.05.2018
Pavel Petrovič NNN1975 Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 13.05.2018

M 40- (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 1407861 Áno 15.05.2018
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Áno 15.05.2018
Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 1407847 Áno 15.05.2018
Marián Šipoš SPE73AC Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 15.05.2018
Roman Oleksik 03Q75AA KOŠ Bernolákovo Áno 15.05.2018
Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 2114238 Áno 15.05.2018
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 14.05.2018
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 15.05.2018
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 15.05.2018
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 13.05.2018
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 13.05.2018
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 8290829 Áno 15.05.2018
Milan Škarvada HBB74AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066965 Áno 14.05.2018
Roman Oleksík Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 15.05.2018

M 55- (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 46289 Áno 15.05.2018
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 15.05.2018
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 14.05.2018
Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406974 Áno 15.05.2018
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 15.05.2018
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 15.05.2018
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 15.05.2018
František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 307419 Áno 15.05.2018

W -10 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 15.05.2018
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2129202 Áno 15.05.2018
Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 2050000 Áno 15.05.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 15.05.2018
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 16.05.2018

W -12 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 15.05.2018
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 15.05.2018
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 15.05.2018
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 15.05.2018
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 445625 Áno 15.05.2018
Nina Škarvadová HBB06AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066963 Áno 14.05.2018

W -14 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 15.05.2018
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 406940 Áno 15.05.2018
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 15.05.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 15.05.2018
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 15.05.2018
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 17.05.2018
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 15.05.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 15.05.2018
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 15.05.2018
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 16.05.2018
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 14.05.2018

W -16 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 15.05.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 15.05.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno 15.05.2018

W -18 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 15.05.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 445612 Áno 15.05.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 15.05.2018

W 19- (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 9999009 Áno 15.05.2018
Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 9102567 Áno 15.05.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 15.05.2018
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 15.05.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 15.05.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 15.05.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 15.05.2018
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno 15.05.2018
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 15.05.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 416597 Áno 15.05.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 15.05.2018
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 15.05.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 15.05.2018

W 40- (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 15.05.2018
Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 406963 Áno 15.05.2018
Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 15.05.2018
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 15.05.2018
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 2049996 Áno 15.05.2018
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno 16.05.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 14.05.2018
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 14.05.2018
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 15.05.2018
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno 15.05.2018
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 15.05.2018

W 55- (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 15.05.2018
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 15.05.2018
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 14.05.2018
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 15.05.2018
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 13.05.2018

Open (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Orsagh SPE Klub OB Sokol Pezinok 416565 Áno 15.05.2018
Tomáš Hríbik SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 15.05.2018
Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 416538 Áno 15.05.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 15.05.2018
František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 15.05.2018
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 15.05.2018
Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg 2079537 Áno 15.05.2018
Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 2118105 Áno 15.05.2018
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 15.05.2018
Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095934 Áno 15.05.2018
Matúš Stankovič NNN1984 Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 05.05.2018
René Vrábeľ Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 10.05.2018
Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 1919919 Áno 14.05.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno 14.05.2018
Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 09.05.2018
Jana Herndlhofer 01C79AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 18.05.2018