Výsledky

Preteky: Krajské kolo v orientačnom behu ZŠ a SŠ Banská Bystrica

Etapa: Krajské kolo v orientačnom behu ZŠ a SŠ Banská Bystrica - E1 (23.05.2018)

Kategórie

M1         M2         W1         W2        

M1 3.30 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristián Klouda OSG0006 6:42
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 6:45 + 0:03
3 Dominik Číž OSG0004 6:59 + 0:17
4 Branislav Mitru SPS0003 8:16 + 1:34
5 Pavol Štrba OSG0007 8:18 + 1:36
6 Matúš Ridzoň SPS0005 11:05 + 4:23
7 Martin Ťažký SPS0007 11:30 + 4:48
8 Lukáš Kalmár SPS0001 32:37 + 25:55

M2 2.80 km, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Filipko ZSG0016 6:45
2 Matej Chladný ZSG0015 7:42 + 0:57
3 Dominik Valent ZSG0017 8:32 + 1:47
4 Daniel Slaný ZSG0013 8:36 + 1:51
5 Matej Eliaš ZSG0018 8:40 + 1:55
6 Matúš Vongrej ZSG0020 8:45 + 2:00
7 Milan Trenčan HBB07AC ŠK HADVEO Banská Bystrica 8:48 + 2:03
8 Adam Šimák ZSG0023 8:50 + 2:05
9 Matej Lietava ZSG0021 9:57 + 3:12
10 Samuel Michač ZSN0003 10:07 + 3:22
11 Viktor Poloha ZSN0010 10:36 + 3:51
12 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 10:38 + 3:53
13 Adrián Kúr ZSG0022 10:45 + 4:00
14 Zdenko Kanoš ZSG0019 10:51 + 4:06
15 Oliver Doskočil ZSN0009 12:44 + 5:59
16 Samko Šebo ZSN0005 12:50 + 6:05
17 Jakub Pisarovič ZSG0024 13:09 + 6:24
18 Jakub Hrnčiarik ZSG0025 13:22 + 6:37
19 Simon Zajac ZSN0007 14:07 + 7:22
20 Viktor Kanďár ZSG0014 15:06 + 8:21
21 Jonáš Čief HBB07AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:09 + 10:24

W1 3.30 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Graňáková OSG0001 9:57
2 Alena Kešeľáková OSG0003 30:46 + 20:49

W2 2.70 km, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Liliana Baculíková ZSG0005 7:53
2 Petra Šunová ZSG0006 8:11 + 0:18
3 Ema Zvarová ZSG0003 8:50 + 0:57
4 Karolína Babčanová ZSG0007 9:19 + 1:26
5 Sára Gregorová ZSG0002 9:24 + 1:31
6 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:11 + 3:18
7 Vanessa Gondášová ZSG0009 11:49 + 3:56
8 Petra Rosputinská ZSG0004 12:21 + 4:28
9 Alexandra Chudá ZSN0008 14:49 + 6:56
10 Vivien Malovcová ZSG0001 17:24 + 9:31
11 Hanka Hudecová ZSN0001 20:53 + 13:00
12 Sofia Naňová ZSG0008 50:51 + 42:58
13 Nikola Paprčiaková ZSG0011 55:49 + 47:56
14 Ema Zacharová ZSG0010 57:43 + 49:50