Prihlášky podľa klubov

Preteky: Jesenný Sporko 10. kolo Sanasport Cup 2018 (20.10.2018)

Počet prihlásených: 169

Kluby

01C     02P     02T     CNR     FBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 40- - 17.10.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 17.10.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Mirka Babkova FBA70AA 2067266 N - 15.10.2018
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 - 15.10.2018
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 RD - 15.10.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 19- - 15.10.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 19- - 15.10.2018
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 15.10.2018
Dušan Furucz FBA7101 8107101 M 19- - 15.10.2018
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 15.10.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 15.10.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 15.10.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 - 15.10.2018
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -12 - 15.10.2018
Boris Kocúr FBA1004 2126240 RD - 15.10.2018
Barbora Kocúrová FBA1251 2067259 RD - 15.10.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 15.10.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 Open - 15.10.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 15.10.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- - 15.10.2018
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 RD - 15.10.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 - 15.10.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 15.10.2018
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 19- - 15.10.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 15.10.2018
Martin Németh FBA7802 2095934 Open - 15.10.2018
Teo Martin Németh FBA1005 2096213 RD - 15.10.2018
Miroslav Patassi FBA0903 2119191 RD - 15.10.2018
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -16 - 15.10.2018
Patrícia Patassiová FBA0554 2119192 W -14 - 15.10.2018
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 40- - 15.10.2018
Martin Zúbek FBA7706 2095930 Open - 15.10.2018
Dorota Zúbeková FBA1151 2067269 RD - 15.10.2018
Hana Zúbeková FBA0952 2095979 RD - 15.10.2018

Klub OB AŠK Pezinok (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 15.10.2018
Medard Féder PEZ0102 7204989 M 19- - 15.10.2018
Bronislava Šimová PEZ6951 2038781 W 40- - 18.10.2018

Klub OB Martin (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jana Davi ZMT6151 416848 Open - 15.10.2018
Milan Meriač ZMT4205 416723 Open - 15.10.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 Open - 15.10.2018

Športový klub Sandberg (37) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 - 15.10.2018
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 15.10.2018
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 15.10.2018
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 15.10.2018
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 15.10.2018
Jakub Berčík SKS0504 "2114236 " M -14 - 15.10.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 15.10.2018
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 15.10.2018
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 15.10.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - 15.10.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA 2079533 M 40- - 15.10.2018
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 - 15.10.2018
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 19- - 15.10.2018
Ema Jonášová SKS0951 2049987 RD - 15.10.2018
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 15.10.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 - 15.10.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 19- - 15.10.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 15.10.2018
Emil Kukurugya SKS6603 2049986 M 40- - 15.10.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 - 15.10.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 - 15.10.2018
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -14 - 15.10.2018
Prutkay Patrik SKS0703 2114238 M -12 - 15.10.2018
Veronika Prutkayová SKS7852 445612 W 40- - 15.10.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 - 15.10.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 - 15.10.2018
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -14 - 15.10.2018
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 Open - 15.10.2018
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 15.10.2018
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 - 15.10.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 M -14 - 15.10.2018
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 40- - 15.10.2018
Marek Vaňo SKS79AA 19199199 Open - 15.10.2018
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 15.10.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- - 15.10.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 15.10.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 - 15.10.2018

Slávia Žilinská univerzita (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 19- - 15.10.2018
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 15.10.2018

Klub OB ATU Košice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 14.10.2018

ŠK Triturus Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 7540754 N - 14.10.2018
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -16 - 14.10.2018
Július Porubský TNR7301 2045596 M 19- - 14.10.2018

TJ Rapid Bratislava (21) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Eliáš RBA6604 439299 M 40- - 13.10.2018
Hana Eliášová RBA0651 445625 W -12 - 13.10.2018
Jozef Jánoška RBA5902 307364 M 55- - 15.10.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 W 55- - 15.10.2018
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 19- - 15.10.2018
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- - 15.10.2018
Lucia Lanátorová RBA1051 RD - 15.10.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 13.10.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 19- - 13.10.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 19- - 13.10.2018
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 19- - 13.10.2018
Martina Pánková RBA6953 445621 W 40- - 13.10.2018
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 55- - 13.10.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- - 13.10.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 - 15.10.2018
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 40- - 15.10.2018
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 19- - 15.10.2018
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 - 17.10.2018
Viktor Vávra RBA5001 307365 M 55- - 15.10.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 55- - 13.10.2018
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- - 13.10.2018

(CZE) Dukla Blansko (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Petr Novotný 02T73AA 2067992 M 40- - 13.10.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Demovič 01C03AB 445624 M -16 - 14.10.2018
Adam Gramblička 01C04AA 7210217 M -14 - 13.10.2018
Anna Holmanova 01C17AA RD 15.10.2018
Filip Kníž 01C08AC M -10 10.10.2018
Katka Knížová RD 12.10.2018
Michal Pavlik 01C90AA 1231990 M 19- - 15.10.2018
Slavomír Seemann M 19- 11.10.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 14.10.2018
Alexander Slatinský RD - 18.10.2018
Maximilián Slatinsky 01C08AD M -10 - 14.10.2018
Braňo Slezák 01C80AA N 14.10.2018
Zorka Slezáková 01C10AC RD 14.10.2018
René Vrábeľ 01C77AA Open 10.10.2018
matej zenis 01C80AB Open 15.10.2018
Miroslava Ženišová 01C82AA 2104606 Open - 15.10.2018

Slovan Modra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Brtáň 02P56AA 46285 M 55- - 10.10.2018

Klub OB Sokol Pezinok (40) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Čaboun SPE 219137 M -12 - 15.10.2018
Kristína Čabounová SPE 232070 N - 15.10.2018
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 Open - 10.10.2018
Jakub Dolný SPE 2111076 RD - 15.10.2018
Marek Dolný SPE 2111075 M -14 - 15.10.2018
Michal Dolný SPE0706 2111074 M -12 - 15.10.2018
Adam Fedor SPE 2111073 RD - 15.10.2018
Eliška Fedorová SPE0752 416725 N - 15.10.2018
Katarína Fedorová SPE7451 9817 W 19- - 15.10.2018
Klára Fedorová SPE0455 2111072 W -14 - 15.10.2018
Žofia Fedorová SPE 46281 RD - 15.10.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 - 15.10.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 15.10.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 - 15.10.2018
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 55- - 15.10.2018
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 55- - 15.10.2018
Andrej Mikloš SPE7503 406930 Open - 15.10.2018
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 15.10.2018
Emma Miklošová SPE 435207 RD - 15.10.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 - 15.10.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 19- - 15.10.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 - 15.10.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W 19- - 15.10.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 10.10.2018
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 19- - 10.10.2018
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 40- - 15.10.2018
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 40- - 15.10.2018
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 19- - 15.10.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 15.10.2018
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 55- - 15.10.2018
Hana Šipošová SPE0951 2111078 W -10 - 15.10.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 2111077 W 40- - 15.10.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 15.10.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 - 15.10.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 - 15.10.2018
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 19- - 15.10.2018
Matúš Zedníček SPE12AC 416594 RD - 15.10.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 - 15.10.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 - 15.10.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 15.10.2018

ŠK VAZKA Bratislava (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 - 08.10.2018
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 19- - 08.10.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 - 08.10.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 M 40- - 15.10.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 W -18 - 15.10.2018
Jela Navrátilová VBA4451 307295 W 55- - 15.10.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 15.10.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 19- - 08.10.2018