Prihlášky

Preteky: Jesenný Sporko 10. kolo Sanasport Cup 2018 (20.10.2018)

Počet prihlásených: 169

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      N          Open       RD        

M -10 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 15.10.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 15.10.2018
Filip Kníž 01C08AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 10.10.2018
Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 14.10.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 15.10.2018
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 15.10.2018

M -12 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 15.10.2018
Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 15.10.2018
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 17.10.2018
Michal Čaboun SPE Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 15.10.2018
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 15.10.2018
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 15.10.2018
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 15.10.2018

M -14 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096113 Áno 15.10.2018
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 15.10.2018
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 15.10.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 15.10.2018
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 15.10.2018
Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg "2114236 " Áno 15.10.2018
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Áno 15.10.2018
Adam Gramblička 01C04AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 7210217 Áno 13.10.2018
Marek Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 15.10.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 15.10.2018

M -16 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno 15.10.2018
Matej Demovič 01C03AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 445624 Áno 14.10.2018
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 15.10.2018
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 08.10.2018

M -18 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 15.10.2018
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno 15.10.2018
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 15.10.2018
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 15.10.2018
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 15.10.2018

M 19- (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 15.10.2018
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 15.10.2018
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8107101 Áno 15.10.2018
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 7204989 Áno 15.10.2018
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 15.10.2018
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 15.10.2018
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 15.10.2018
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 14.10.2018
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno 14.10.2018
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno 15.10.2018
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 13.10.2018
Slavomír Seemann Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 11.10.2018
Michal Pavlik 01C90AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 1231990 Áno 15.10.2018
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno 15.10.2018
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 10.10.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 15.10.2018
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 08.10.2018

M 40- (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 17.10.2018
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 15.10.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 15.10.2018
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 15.10.2018
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 15.10.2018
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Áno 15.10.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 2079533 Áno 15.10.2018
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 15.10.2018
Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 2049986 Áno 15.10.2018
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno 15.10.2018
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 439299 Áno 13.10.2018
Petr Novotný 02T73AA (CZE) Dukla Blansko 2067992 Áno 13.10.2018
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 15.10.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 15.10.2018

M 55- (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 15.10.2018
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 15.10.2018
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 13.10.2018
Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 307365 Áno 15.10.2018
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 307364 Áno 15.10.2018
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 13.10.2018
Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra 46285 Áno 10.10.2018
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 15.10.2018
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 10.10.2018

W -10 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 15.10.2018
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 15.10.2018

W -12 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 15.10.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 15.10.2018
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 15.10.2018
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 445625 Áno 13.10.2018
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 15.10.2018

W -14 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 15.10.2018
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 15.10.2018
Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2119192 Áno 15.10.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 15.10.2018
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 15.10.2018
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 15.10.2018
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 15.10.2018
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 08.10.2018

W -16 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Áno 15.10.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 15.10.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 15.10.2018
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 14.10.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 15.10.2018

W -18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 15.10.2018

W 19- (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 17.10.2018
Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 522004 Áno 15.10.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 15.10.2018
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 15.10.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 7005043 Áno 15.10.2018
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno 15.10.2018
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 13.10.2018
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 13.10.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 13.10.2018
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 9817 Áno 15.10.2018
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 15.10.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 15.10.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 15.10.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 15.10.2018
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 08.10.2018

W 40- (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012280 Áno 15.10.2018
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 15.10.2018
Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 2038781 Áno 18.10.2018
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno 15.10.2018
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 15.10.2018
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 15.10.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 2049984 Áno 15.10.2018
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 2028799 Áno 15.10.2018
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 15.10.2018
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 445612 Áno 15.10.2018
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno 15.10.2018
Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 9201324 Áno 13.10.2018
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 13.10.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno 14.10.2018
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 15.10.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 15.10.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 15.10.2018

W 55- (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 15.10.2018
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 13.10.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 307440 Áno 15.10.2018
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 15.10.2018
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 15.10.2018
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 15.10.2018
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 15.10.2018

N (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Mirka Babkova FBA70AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067266 Áno 15.10.2018
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 7540754 Áno 14.10.2018
Braňo Slezák 01C80AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 14.10.2018
Kristína Čabounová SPE Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 15.10.2018
Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 15.10.2018

Open (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Zúbek FBA7706 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095930 Áno 15.10.2018
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 15.10.2018
Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095934 Áno 15.10.2018
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 15.10.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 15.10.2018
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno 15.10.2018
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Áno 15.10.2018
Marek Vaňo SKS79AA Športový klub Sandberg 19199199 Áno 15.10.2018
matej zenis 01C80AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 15.10.2018
Miroslava Ženišová 01C82AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2104606 Áno 15.10.2018
René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 10.10.2018
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 15.10.2018
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 10.10.2018

RD (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 307460 Áno 15.10.2018
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 15.10.2018
Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2126240 Áno 15.10.2018
Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067259 Áno 15.10.2018
Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095979 Áno 15.10.2018
Dorota Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067269 Áno 15.10.2018
Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096213 Áno 15.10.2018
Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2119191 Áno 15.10.2018
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 15.10.2018
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava Áno 15.10.2018
Katka Knížová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 12.10.2018
Alexander Slatinský Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 18.10.2018
Zorka Slezáková 01C10AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 14.10.2018
Anna Holmanova 01C17AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 15.10.2018
Adam Fedor SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 15.10.2018
Žofia Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 15.10.2018
Jakub Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 15.10.2018
Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 15.10.2018
Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 15.10.2018