Prihlášky podľa klubov

Preteky: Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu) (27.04.2019)

Počet prihlásených: 169

Kluby

BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     MZV     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

TJ Mladosť Domino Zvolen (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Petra VARGA MZV0251 8222228 W -18 A - - 08.04.2019

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- A W 35- A - 08.04.2019
Peter Ďurčo EBB6102 406939 M 55- A M 55- A - 08.04.2019
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 A W -14 A 08.04.2019

Klub OB ATU Košice (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 307259 W 55- A W 55- A 08.04.2019
Martina Breinerová TKE7652 2051442 W 40- A W 40- A 08.04.2019
Petronela Filipová TKE0352 2051419 W -16 A W -16 A 08.04.2019
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -18 A - 08.04.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 A M -14 A 08.04.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A M 55- A 08.04.2019
Pavol Kiss TKE8503 2051391 M 21- C M 21- C 08.04.2019
Ján Kuchta TKE5701 2051335 M 60- A M 60- A 08.04.2019
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 A M -18 A 08.04.2019
Valéria Marko TKE7952 362921 W 40- A W 40- A 08.04.2019
Simona Mihaličová TKE0551 2032200 W -14 A - 08.04.2019
Eva Mušinská TKE6451 2032145 - W 50- A - 08.04.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 M 21- A M 21- A 08.04.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 A M -16 A 08.04.2019
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- A M 50- A 08.04.2019
Anton Onder TKE5401 307437 - M 65- A - 11.04.2019
Jozef Pollák TKE6001 920651 - M 50- A - 08.04.2019
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -14 A M -14 A 08.04.2019
Igor Roháč TKE4301 307263 M 65- A M 65- A 08.04.2019
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 A - 08.04.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 W 45- A W 45- A 08.04.2019
Judita Sádecká TKE6253 307378 W 55- A W 55- A 08.04.2019
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 50- A M 50- A 08.04.2019
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -16 A M -16 A 08.04.2019
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 40- A W 40- A 08.04.2019
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 55- A M 55- A - 08.04.2019
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- A M 21- A 08.04.2019
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 45- A M 45- A 08.04.2019
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 A W -18 A 08.04.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -16 A W -16 A 08.04.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 2032149 W -18 A - 08.04.2019
Slávko Žilinčík TKE5602 307265 M 60- A M 60- A 08.04.2019

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 2008502 M -18 A M -18 A - 08.04.2019
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 55- A M 55- A - 08.04.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Eva Farkašová SSN9053 416600 W 21- BR W 21- BR 08.04.2019
Miroslav Palička SSN5902 416561 M 55- A M 55- A 08.04.2019

Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -20 A M -20 A 08.04.2019
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 70- A W 70- A 08.04.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 2045213 W -16 A W -16 A 08.04.2019
Jana Kotrlová VZA8952 9102150 W 21- BR W 21- BR 15.04.2019

ŠK VAZKA Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- A W 40- A 07.04.2019

Klub OB Martin (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- A W 55- A 07.04.2019
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- A M 70- A 07.04.2019
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 A M -18 A 08.04.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A M 65- A 07.04.2019

ŠK Triturus Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 7540754 N - - 07.04.2019
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -16 A - - 07.04.2019
Július Porubský TNR7301 2045596 M 35- A - - 07.04.2019

TJ Rapid Bratislava (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- A M 60- A 07.04.2019
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 A - 07.04.2019
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M -20 A M -20 A 08.04.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 21- A M 21- A 07.04.2019
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 A W -18 A 07.04.2019
Adam Filip Niton RBA0104 445624 M -18 A - 08.04.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 60- A M 60- A 07.04.2019
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 45- A - - 07.04.2019
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- A M 55- A 07.04.2019
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 A M -18 A 07.04.2019
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- A M 50- A 07.04.2019
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 40- A W 40- A 07.04.2019
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 M 70- A M 70- A 07.04.2019
Dorota Šmelíková RBA0251 1399951 W -18 A W -18 A 07.04.2019

Klub OB Kysak (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Stanislav Franko KYS9802 416517 M 21- A M 21- A 07.04.2019
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 55- A M 55- A 07.04.2019
Gabriel Legath KYS0502 406982 - M -14 A - 07.04.2019
Ľudovít ml. Pavela KYS08AA 7207863 - M -12 A - 11.04.2019
Ľudovít Pavela KYS7501 682684 M 40- A M 40- A - 07.04.2019
Anna Pavelová KYS10AA 7530753 W -10 R W -10 R - 07.04.2019
Annamária Pavelová KYS80AA 7467746 - K3 - 11.04.2019
Júlia Pavelová KYS06AA 7207860 - W -14 A - 11.04.2019
Libor Semančík KYS9006 1421896 M 21- A M 21- A 07.04.2019
Tomáš Sokol KYS9103 515109 M 21- A M 21- A 07.04.2019
Martin Vaľa KYS0301 416731 M -16 A M -16 A 07.04.2019

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 45- A M 45- A 07.04.2019
Medard Féder PEZ0102 7204989 M -18 A M -20 A 07.04.2019

KOBRA Bratislava (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 2090843 M 21- A M 21- A 05.04.2019
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 A - - 08.04.2019
Štefan Máj BBA5201 8390839 M 65- A M 65- A - 05.04.2019
Paulína Májová BBA5351 8350835 W 65- A W 65- A - 05.04.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 45- A W 45- A - 05.04.2019
Jonáš Čief HBB0701 2125318 M -12 A M -12 A - 08.04.2019
Soňa Čiefová 2066966 N N - 08.04.2019
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 21- BR M 21- BR - 05.04.2019
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 35- A W 35- A - 05.04.2019
Ľuboš Michač HBB7601 2066961 K3 K3 - 08.04.2019
Samuel Michač HBB0802 2066962 M -12 A M -12 A - 08.04.2019
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 40- A M 40- A - 05.04.2019
Šimon Patráš HBB1301 1295689 M -10 R M -10 R - 08.04.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -12 A W -12 A - 05.04.2019
Ján Šebo HBB7801 2066963 K3 K3 - 08.04.2019
Samuel Šebo HBB0702 2066964 M -12 A M -12 A - 08.04.2019
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 21- A W 21- A - 08.04.2019
Jakub Škarvada HBB0801 2066969 N N - 08.04.2019
Milan Škarvada HBB7401 2138233 M 40- A M 40- A - 08.04.2019
Štefan Šurgan HBB7905 515024 - M 35- A - 05.04.2019
Rastislav Szabó HBB8701 515155 M 21- A M 21- BR - 05.04.2019
Matej Trenčan HBB1001 2066965 M -10 R M -10 R - 08.04.2019
Milan Trenčan HBB7906 2136723 K3 K3 - 08.04.2019
Milan Trenčan HBB0703 2138226 M -12 A M -12 A - 08.04.2019
Zuzana Trenčanová HBB7951 45805 N N - 08.04.2019
Filip Vyzvari 2066970 M -10 R M -10 R - 08.04.2019

Klub OB Sokol Pezinok (48) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Dávid Cisár SPE0708 2111078 M -12 A M -12 A 09.04.2019
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M 21- BR M 21- BR 08.04.2019
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 A M -16 A 08.04.2019
Marek Dolný SPE0407 2111072 M -16 A M -16 A 08.04.2019
Michal Dolný SPE0706 2111071 M -12 A M -12 A 08.04.2019
Martina Dorozlová SPE0456 2111076 W -16 A W -16 A 08.04.2019
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 40- A W 40- A 05.04.2019
Klára Fedorová SPE0455 2111075 W -16 A W -16 A 08.04.2019
Žofia Fedorová SPE 46281 W -10 R W -10 R - 05.04.2019
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 A M -16 A 05.04.2019
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 65- A W 65- A 05.04.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -18 A M -18 A 08.04.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -16 A W -16 A 08.04.2019
Christián Heffner SPE9801 46290 M 21- BR M 21- BR 08.04.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 21- A W 21- A 08.04.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 A M -14 A 08.04.2019
Viktor Ježík SPE1202 219137 M -10 R M -10 R 08.04.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 A W -14 A 08.04.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- A W 35- A 08.04.2019
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -16 A W -16 A 08.04.2019
Peter Karch SPE9112 416749 M 21- BR M 21- BR 08.04.2019
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 60- A W 60- A 08.04.2019
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 70- A W 70- A - 05.04.2019
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 A W -16 A 08.04.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 A M -16 A 08.04.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 A M -12 A 08.04.2019
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -18 A W -18 A 08.04.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 A M -12 A 08.04.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 1888444 W 40- A W 40- A 08.04.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -16 A W -16 A 08.04.2019
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W -20 A W -20 A 08.04.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 60- A M 60- A 05.04.2019
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 35- A M 35- A 05.04.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 60- A M 60- A 05.04.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- A W 55- A - 05.04.2019
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 60- A M 60- A 05.04.2019
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- A W 60- A - 05.04.2019
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M -18 A M -18 A 08.04.2019
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -16 A M -16 A 08.04.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 A M -16 A 08.04.2019
Hana Šipošová SPE0951 2111074 W -12 A W -12 A 08.04.2019
Lucia Šipošová SPE0654 2111073 W -14 A W -14 A 08.04.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 232070 W 45- A W 45- A 08.04.2019
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -14 A M -14 A 08.04.2019
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 21- BR M 21- BR 05.04.2019
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 A M -18 A 08.04.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 A M -12 A 08.04.2019
Barbora Zelníková SPE0457 2111077 W -16 A W -16 A 08.04.2019

Športový klub Sandberg (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 45- A - - 05.04.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 A W -18 A 06.04.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 21- A W 21- A 05.04.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- A M 21- A 05.04.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 A - - 05.04.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 A W -16 A 06.04.2019

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Magdaléna Hrabošová FBA0052 2045171 W -20 A W -20 A 08.04.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 A M -14 A 08.04.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- A M 40- A 08.04.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- A W 40- A 08.04.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 60- A M 60- A - 08.04.2019
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 21- A M 21- A - 08.04.2019
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- A W 55- A - 08.04.2019
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -18 A W -18 A 01.04.2019
László Prill FBA6302 45259 M 55- A M 55- A 01.04.2019
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 45- A W 45- A 08.04.2019