Prihlášky podľa klubov

Preteky: Snežienky a Machri -- štafety (09.03.2019)

Klub: Klub OB Sokol Pezinok

 

Klub OB Sokol Pezinok (67) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Monika Babiaková SPE80AA 347727 Open - 05.03.2019
Milan Beleš SPE5901 46284 MWM 50- - 05.03.2019
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 MWM -16 - 05.03.2019
Vladimír Bobovský SPE75AA 1425371 Open - 05.03.2019
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 MWM -17 - 05.03.2019
Dávid Cisár SPE07BC 2111080 MWM -12 - 05.03.2019
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 MWM -16 - 05.03.2019
Damián Dojčar SPE07BB 1407856 Open - 05.03.2019
Marek Dolný SPE04BB 2111071 MWM -16 - 05.03.2019
Michal Dolný SPE0706 2111072 MWM -12 - 05.03.2019
Martina Dorozlová SPE04BC 2111074 MWM -16 - 05.03.2019
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 MWM -17 - 05.03.2019
Klára Fedorová SPE0455 1407854 MWM -16 - 05.03.2019
Jakub Fraňo SPE0302 406936 MWM -16 - 05.03.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 MWM -17 - 05.03.2019
Andrej Havlík SPE0901 307272 MWM -16 - 05.03.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 MWM -16 - 05.03.2019
Samuel Hostačný SPE0501 406927 MWM -16 - 05.03.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 MWM -17 - 05.03.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 MWM -16 - 05.03.2019
Tomáš Jančík SPE7603 2118096 MWM -17 - 05.03.2019
Lenka Jančíková SPE 2111073 MWM -17 - 05.03.2019
Ondrej Jendek SPE0704 2111079 Open - 05.03.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 MWM -16 - 05.03.2019
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 MWM -17 - 05.03.2019
Natália Ježíková SPE0454 1407843 MWM -16 - 05.03.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 2111078 MWM -16 - 05.03.2019
Peter Karch SPE9112 416749 MWM -17 - 05.03.2019
Maya Karovič 1400941 MWM 50- - 06.03.2019
Agáta Komanová SPE0553 1407855 MWM -16 - 05.03.2019
Richard Križan SPE05BA 5576 MWM -16 - 05.03.2019
Petra Kurucová SPE0651 1407845 MWM -16 - 05.03.2019
Nina Kutišová SPE0353 406925 MWM -16 - 05.03.2019
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 Open - 05.03.2019
Andrej Mikloš SPE7503 406930 MWM -17 - 05.03.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 MWM -16 - 05.03.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 MWM -12 - 05.03.2019
Zuzana Miklošová SPE7652 435207 MWM -17 - 05.03.2019
Vladimír Molnár SPE04AF 2111077 Open - 05.03.2019
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 MWM -17 - 05.03.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 MWM -16 - 05.03.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 1888444 MWM -17 - 05.03.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 MWM -16 - 05.03.2019
František Ondra SPE73AE 1407852 MWM -17 - 05.03.2019
Gregor Ondra SPE08AF 1888445 MWM -16 - 05.03.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 MWM 50- - 25.02.2019
Michal Pavelek SPE7902 307293 MWM -17 - 05.03.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 MWM 50- - 25.02.2019
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 MWM -17 - 05.03.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 MWM 50- - 25.02.2019
Pavol Poláček SPE5501 1407867 MWM 50- - 05.03.2019
Darina Poláčková SPE5852 1407865 MWM 50- - 05.03.2019
Matúš Šimo SPE0107 2088725 MWM -17 - 05.03.2019
Marián Šipoš SPE73AC 219137 MWM -17 - 05.03.2019
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 MWM -16 - 05.03.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 MWM -17 - 05.03.2019
Hana Šipošová SPE0951 2111076 MWM -12 - 05.03.2019
Lucia Šipošová SPE0654 MWM -16 - 05.03.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 MWM -17 - 05.03.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 MWM -17 - 05.03.2019
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 MWM -16 - 05.03.2019
Kristína Toporová SPE0751 219131 MWM -12 - 05.03.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 MWM -12 - 05.03.2019
Michal Zedníček SPE0603 219102 MWM -16 - 05.03.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 MWM -16 - 05.03.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 MWM -17 - 05.03.2019
Barbora Zelníková SPE04BD 1407853 MWM -16 - 05.03.2019