Prihlášky

Preteky: Snežienky a Machri -- štafety (09.03.2019)

Počet prihlásených: 153

Kategórie

MWM -12    MWM -16    MWM -17    MWM 50-    Open      

MWM -12 (23)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 06.03.2019
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 06.03.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 7900097 Áno 06.03.2019
Eva Pálková 04A07AA GAMČA Áno 05.03.2019
Tatiana Ihnatova 04A07AB GAMČA Áno 05.03.2019
Amália Repová 04A07AD GAMČA Áno 05.03.2019
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423312 Áno 04.03.2019
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423311 Áno 04.03.2019
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2111798 Áno 04.03.2019
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2092368 Áno 04.03.2019
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 502260 Áno 04.03.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 502256 Áno 04.03.2019
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 05.03.2019
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 05.03.2019
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 05.03.2019
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 05.03.2019
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 05.03.2019
Dávid Cisár SPE07BC Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 05.03.2019

MWM -16 (36)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 06.03.2019
Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 05.03.2019
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 05.03.2019
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 05.03.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 05.03.2019
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Áno 05.03.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 05.03.2019
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 05.03.2019
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 05.03.2019
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 05.03.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 05.03.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 05.03.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno 05.03.2019
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 05.03.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 05.03.2019
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 05.03.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 05.03.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 05.03.2019
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 05.03.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.03.2019
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno 05.03.2019
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 05.03.2019
Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 05.03.2019
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 05.03.2019
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 05.03.2019
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2129220 Áno 05.03.2019
Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 1888445 Áno 05.03.2019
Richard Križan SPE05BA Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 05.03.2019
Marek Dolný SPE04BB Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 05.03.2019
Martina Dorozlová SPE04BC Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 05.03.2019
Barbora Zelníková SPE04BD Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 05.03.2019

MWM -17 (60)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 06.03.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 06.03.2019
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 05.03.2019
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 05.03.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 05.03.2019
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno 05.03.2019
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 05.03.2019
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 05.03.2019
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno 05.03.2019
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Áno 05.03.2019
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 05.03.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 05.03.2019
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 05.03.2019
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 05.03.2019
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 05.03.2019
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 05.03.2019
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno 05.03.2019
Franz Glaner (AUT) OJE Wappler 8334334 Áno 05.03.2019
Sabine Wareyka (AUT) OJE Wappler 8223223 Áno 05.03.2019
Henrik Sulz (AUT) OJE Wappler 887838 Áno 05.03.2019
Stephan Puchegger (AUT) OJE Wappler 8000026 Áno 05.03.2019
Helga Tezarek (AUT) OJE Wappler 8080473 Áno 05.03.2019
Alex Srb (AUT) OJE Wappler 8030573 Áno 05.03.2019
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 05.03.2019
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 232004 Áno 05.03.2019
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 05.03.2019
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012280 Áno 05.03.2019
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 05.03.2019
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 05.03.2019
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1301900 Áno 04.03.2019
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 7200270 Áno 04.03.2019
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2092474 Áno 04.03.2019
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 01.03.2019
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406952 Áno 04.03.2019
Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8200014 Áno 04.03.2019
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 01.03.2019
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 01.03.2019
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2012276 Áno 04.03.2019
Lenka Jančíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 05.03.2019
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno 05.03.2019
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Áno 05.03.2019
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 05.03.2019
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 05.03.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 05.03.2019
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 05.03.2019
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 05.03.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 1888444 Áno 05.03.2019
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 05.03.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 05.03.2019
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 05.03.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 416749 Áno 05.03.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.03.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 05.03.2019
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 05.03.2019
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 2118096 Áno 05.03.2019
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno 05.03.2019
Marián Šipoš SPE73AC Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 05.03.2019
František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 05.03.2019
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 05.03.2019

MWM 50- (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 307364 Áno 05.03.2019
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 307440 Áno 05.03.2019
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 05.03.2019
Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406974 Áno 05.03.2019
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 05.03.2019
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 05.03.2019
Maya Karovič Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 06.03.2019
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 46284 Áno 05.03.2019
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 05.03.2019
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 05.03.2019
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 25.02.2019
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 25.02.2019
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 25.02.2019

Open (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 05.03.2019
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 05.03.2019
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 2120020 Áno 05.03.2019
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 2017100 Áno 05.03.2019
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 05.03.2019
Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 05.03.2019
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 05.03.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 05.03.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 05.03.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 05.03.2019
Adam Chládek Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 04.03.2019
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 416514 Áno 04.03.2019
Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1152125 Áno 04.03.2019
Katarína Poláková 06D95AA TRIAX 2133072 Áno 28.02.2019
Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 2136715 Áno 28.02.2019
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 05.03.2019
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 05.03.2019
Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 05.03.2019
Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 1425371 Áno 05.03.2019
Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 05.03.2019
Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok 347727 Áno 05.03.2019