Prihlášky podľa kategórií

Preteky: Snežienky a Machri -- štafety (09.03.2019)

Kategória: MWM -16

 

MWM -16 (36)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 06.03.2019
Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg Áno 06.03.2019
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 05.03.2019
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 05.03.2019
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 05.03.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 05.03.2019
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Áno 05.03.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 05.03.2019
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 05.03.2019
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 05.03.2019
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 05.03.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 05.03.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 05.03.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno 05.03.2019
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 05.03.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 05.03.2019
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 05.03.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 05.03.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 05.03.2019
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 05.03.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.03.2019
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno 05.03.2019
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 05.03.2019
Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 05.03.2019
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 05.03.2019
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 05.03.2019
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2129220 Áno 05.03.2019
Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 1888445 Áno 05.03.2019
Richard Križan SPE05BA Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 05.03.2019
Marek Dolný SPE04BB Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 05.03.2019
Martina Dorozlová SPE04BC Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 05.03.2019
Barbora Zelníková SPE04BD Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 05.03.2019