Prihlášky podľa klubov

Preteky: Štúrov Bajúz, 8. kolo OR ZO 2019 (06.10.2019)

Počet prihlásených: 186

Kluby

01C     05X     12E     BBA     CNR     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA    

TJ Ioan 1209 (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Lovás IBA0401 2045687 Open - 03.10.2019
Alžbeta Lovásová IBA6951 2120019 Open - 03.10.2019
Marián Mališ IBA6901 2111085 Open - 03.10.2019

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 7540754 N - 01.10.2019
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -16 - 01.10.2019

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Dávidík BBA14AA RD - 01.10.2019
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 19- - 01.10.2019
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 19- - 01.10.2019
Anton Kniebügl BBA6401 416747 M 19- - 01.10.2019
Eva Marková BBA76AA 406903 W 40- - 01.10.2019

neregistrovaní (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miriam Buršíková 05X77AA N 01.10.2019
Fedor Ihring RD 01.10.2019
Juraj Ihring M -12 01.10.2019
Martin Ihring Open 01.10.2019

Športový klub Sandberg (36) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 - 01.10.2019
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 01.10.2019
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 01.10.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 01.10.2019
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 01.10.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC 2132981 W 40- - 01.10.2019
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 01.10.2019
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 01.10.2019
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 01.10.2019
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 01.10.2019
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -12 - 01.10.2019
Rastislav Dokupil SKS7402 2079533 M 40- - 01.10.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 19- - 01.10.2019
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -10 - 01.10.2019
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 01.10.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W 19- - 01.10.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M 19- - 01.10.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 - 01.10.2019
Hana Máčajová SKS1153 2118097 RD - 01.10.2019
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -10 - 01.10.2019
Zuzana Máčajová RD - 01.10.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 7212125 W -18 - 01.10.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 - 01.10.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- - 01.10.2019
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -12 - 01.10.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 - 01.10.2019
Lenka Slaná SKS17AD W 19- - 01.10.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 - 01.10.2019
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- - 01.10.2019
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 - 01.10.2019
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 19- - 01.10.2019
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- - 01.10.2019
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 01.10.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 - 01.10.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 01.10.2019
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -14 - 01.10.2019

Klub OB ATU Košice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 01.10.2019
Katarína Papugová TKE9255 9999903 W 19- - 01.10.2019

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 40- - 01.10.2019

Slávia Žilinská univerzita (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 19- - 01.10.2019
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 01.10.2019

Boxo (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Bohuš Butaš 12E73AA 406963 M 40- - 30.09.2019

TJ Rapid Bratislava (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Buršíková RBA0652 2017100 W -14 - 30.09.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- - 30.09.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -18 - 30.09.2019
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -12 - 30.09.2019
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 40- - 30.09.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- - 30.09.2019
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 W -10 - 30.09.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 30.09.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- - 30.09.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 55- - 30.09.2019
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 40- - 30.09.2019
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- - 30.09.2019

ŠK Farmaceut Bratislava (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -14 - 30.09.2019
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 RD - 30.09.2019
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 30.09.2019
Ida Herna FBA7253 2103272 W 40- - 30.09.2019
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 30.09.2019
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 30.09.2019
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 30.09.2019
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 - 30.09.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -14 - 30.09.2019
Boris Kocúr FBA1004 2126240 RD - 30.09.2019
Barbora Kocúrová FBA1251 2067242 RD - 30.09.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 30.09.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- - 30.09.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 30.09.2019
Andrej Mikluš FBA0902 1090105 M -10 - 30.09.2019
Daniel Mikluš FBA1103 1110530 M -10 - 30.09.2019
Rastislav Mikluš FBA7702 1771226 M 40- - 30.09.2019
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 30.09.2019
Simona Miklušová FBA0752 1070429 M -12 - 30.09.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 30.09.2019
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 19- - 01.10.2019
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 30.09.2019
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 - 30.09.2019
Tibor Novosad FBA7103 2103265 M 40- - 30.09.2019
Michal Patassi FBA6901 2104622 M 40- - 30.09.2019
Marianna Patassiová FBA7351 2104621 Open - 30.09.2019
Michaela Patassiová FBA0252 8670509 W -18 - 30.09.2019
Alan Sýkora FBA1202 2133067 RD - 30.09.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 01.10.2019
Martin Zúbek FBA7706 2095930 Open - 30.09.2019
Dorota Zúbeková FBA1151 2133885 RD - 30.09.2019
Hana Zúbeková FBA0952 2095979 RD - 30.09.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 30.09.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 19- - 29.09.2019

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 29.09.2019

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Buršík 01C68AB Open 01.10.2019
Adela Cori 01C95AA 8180895 Open - 30.09.2019
Jakub Kaman M -10 03.10.2019
Alenka Kralova RD 01.10.2019
Daniel Miklós RD 01.10.2019
Michal Piovarči M 19- 02.10.2019
Michal Šelc 01C88AA Open 01.10.2019
Michelle Skrucana 01C91AB 2110807 W 19- - 01.10.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 29.09.2019
Kajka Smolová RD 04.10.2019
Diana Stupavská 01C04AC W -16 30.09.2019
Miroslav Stupavský 01C76AB M 40- 30.09.2019
Tomas Stupavsky 01C02AC N 30.09.2019
René Vrábeľ 01C77AA Open - 29.09.2019

Klub OB Sokol Pezinok (60) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Monika Babiaková SPE80AA 347727 N - 04.10.2019
Jakub Berky SPE1101 2111071 M -10 - 02.10.2019
Zuzka Berkyová SPE7557 435208 N - 02.10.2019
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD - 01.10.2019
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 - 01.10.2019
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 40- - 01.10.2019
Michal Čaboun 338220 M -12 - 01.10.2019
Kristína Čabounová 219138 N - 01.10.2019
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -12 - 01.10.2019
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -12 - 01.10.2019
Jozef Fedor SPE5701 46281 M 55- - 01.10.2019
Eliška Fedorová SPE0752 9817 N - 01.10.2019
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 19- - 01.10.2019
Žofia Fedorová 416725 RD - 01.10.2019
Fedor Fekete SPE1101 232070 RD - 02.10.2019
Adrian Ferianc 2141135 RD - 01.10.2019
Lenka Feriancová 2141131 W -10 - 01.10.2019
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 - 01.10.2019
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 01.10.2019
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 01.10.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -16 - 01.10.2019
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 01.10.2019
Jakub Hrivnák SPE0510 5576 M -14 - 05.10.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 19- - 01.10.2019
Juraj Jakabovič SPE08BB 2141153 M -12 - 01.10.2019
Ondrej Jakabovič SPE10AB 2111093 RD - 01.10.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 - 01.10.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 2111072 M -14 - 01.10.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 M 19- - 01.10.2019
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 55- - 01.10.2019
Richard Križan SPE0503 2111073 M -14 - 01.10.2019
Ján Kuchárik SPE0520 1407858 M -14 - 03.10.2019
Zuzana Kuchárikova SPE0854 1407856 W -12 - 03.10.2019
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 40- - 27.09.2019
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -14 - 27.09.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 01.10.2019
Vladimír Molnár SPE0409 2111074 M -16 - 01.10.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 - 01.10.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 03.10.2019
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 01.10.2019
Lenka Paulová SPE8852 416538 Open - 01.10.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 55- - 01.10.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- - 01.10.2019
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 03.10.2019
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 - 01.10.2019
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -12 - 01.10.2019
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -14 - 01.10.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 1407852 W 40- - 01.10.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 01.10.2019
Natália Sulanová SPE7853 1407859 W 40- - 01.10.2019
Lucia Syrová SPE12AD 1407857 W -10 - 01.10.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 - 02.10.2019
Ingrid Valachová SPE6752 435207 N - 02.10.2019
Janko Varga 2141148 M -10 - 01.10.2019
Jano Varga 1888444 Open - 01.10.2019
Zoja Vargová 2111094 RD - 01.10.2019
Matúš Velán SPE0809 1407863 M -12 - 03.10.2019
Matúš Zedníček SPE1201 416594 RD - 01.10.2019
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 - 01.10.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -16 - 01.10.2019

ŠK VAZKA Bratislava (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 24.09.2019
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 24.09.2019
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 01.10.2019
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -14 - 01.10.2019
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 01.10.2019
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -10 - 01.10.2019
Matej Müller VBA9601 8240596 M 19- - 01.10.2019
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 19- - 01.10.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 01.10.2019