Prihlášky podľa klubov

Preteky: Štúrov Bajúz, 8. kolo OR ZO 2019 (06.10.2019)

Počet prihlásených: 186

Kluby

01C     05X     12E     BBA     CNR     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Buršík 01C68AB Open 01.10.2019
Adela Cori 01C95AA 8180895 Open - 30.09.2019
Jakub Kaman M -10 03.10.2019
Alenka Kralova RD 01.10.2019
Daniel Miklós RD 01.10.2019
Michal Piovarči M 19- 02.10.2019
Michal Šelc 01C88AA Open 01.10.2019
Michelle Skrucana 01C91AB 2110807 W 19- - 01.10.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 29.09.2019
Kajka Smolová RD 04.10.2019
Diana Stupavská 01C04AC W -16 30.09.2019
Miroslav Stupavský 01C76AB M 40- 30.09.2019
Tomas Stupavsky 01C02AC N 30.09.2019
René Vrábeľ 01C77AA Open - 29.09.2019

neregistrovaní (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miriam Buršíková 05X77AA N 01.10.2019
Fedor Ihring RD 01.10.2019
Juraj Ihring M -12 01.10.2019
Martin Ihring Open 01.10.2019

Boxo (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Bohuš Butaš 12E73AA 406963 M 40- - 30.09.2019

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Dávidík BBA14AA RD - 01.10.2019
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 19- - 01.10.2019
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 19- - 01.10.2019
Anton Kniebügl BBA6401 416747 M 19- - 01.10.2019
Eva Marková BBA76AA 406903 W 40- - 01.10.2019

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 40- - 01.10.2019

ŠK Farmaceut Bratislava (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -14 - 30.09.2019
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 RD - 30.09.2019
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 30.09.2019
Ida Herna FBA7253 2103272 W 40- - 30.09.2019
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 30.09.2019
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 30.09.2019
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 30.09.2019
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 - 30.09.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -14 - 30.09.2019
Boris Kocúr FBA1004 2126240 RD - 30.09.2019
Barbora Kocúrová FBA1251 2067242 RD - 30.09.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 30.09.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- - 30.09.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 30.09.2019
Andrej Mikluš FBA0902 1090105 M -10 - 30.09.2019
Daniel Mikluš FBA1103 1110530 M -10 - 30.09.2019
Rastislav Mikluš FBA7702 1771226 M 40- - 30.09.2019
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 30.09.2019
Simona Miklušová FBA0752 1070429 M -12 - 30.09.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 30.09.2019
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 19- - 01.10.2019
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 30.09.2019
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 - 30.09.2019
Tibor Novosad FBA7103 2103265 M 40- - 30.09.2019
Michal Patassi FBA6901 2104622 M 40- - 30.09.2019
Marianna Patassiová FBA7351 2104621 Open - 30.09.2019
Michaela Patassiová FBA0252 8670509 W -18 - 30.09.2019
Alan Sýkora FBA1202 2133067 RD - 30.09.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 01.10.2019
Martin Zúbek FBA7706 2095930 Open - 30.09.2019
Dorota Zúbeková FBA1151 2133885 RD - 30.09.2019
Hana Zúbeková FBA0952 2095979 RD - 30.09.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 19- - 29.09.2019

TJ Ioan 1209 (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Lovás IBA0401 2045687 Open - 03.10.2019
Alžbeta Lovásová IBA6951 2120019 Open - 03.10.2019
Marián Mališ IBA6901 2111085 Open - 03.10.2019

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 29.09.2019

TJ Rapid Bratislava (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Buršíková RBA0652 2017100 W -14 - 30.09.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- - 30.09.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -18 - 30.09.2019
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -12 - 30.09.2019
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 40- - 30.09.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- - 30.09.2019
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 W -10 - 30.09.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 30.09.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- - 30.09.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 55- - 30.09.2019
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 40- - 30.09.2019
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- - 30.09.2019

Športový klub Sandberg (36) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 - 01.10.2019
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 01.10.2019
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 01.10.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 01.10.2019
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 01.10.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC 2132981 W 40- - 01.10.2019
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 01.10.2019
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 01.10.2019
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 01.10.2019
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 01.10.2019
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -12 - 01.10.2019
Rastislav Dokupil SKS7402 2079533 M 40- - 01.10.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 19- - 01.10.2019
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -10 - 01.10.2019
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 01.10.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W 19- - 01.10.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M 19- - 01.10.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 - 01.10.2019
Hana Máčajová SKS1153 2118097 RD - 01.10.2019
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -10 - 01.10.2019
Zuzana Máčajová RD - 01.10.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 7212125 W -18 - 01.10.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 - 01.10.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- - 01.10.2019
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -12 - 01.10.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 - 01.10.2019
Lenka Slaná SKS17AD W 19- - 01.10.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 - 01.10.2019
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- - 01.10.2019
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 - 01.10.2019
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 19- - 01.10.2019
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- - 01.10.2019
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 01.10.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 - 01.10.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 01.10.2019
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -14 - 01.10.2019

Klub OB Sokol Pezinok (60) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Monika Babiaková SPE80AA 347727 N - 04.10.2019
Jakub Berky SPE1101 2111071 M -10 - 02.10.2019
Zuzka Berkyová SPE7557 435208 N - 02.10.2019
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD - 01.10.2019
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 - 01.10.2019
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 40- - 01.10.2019
Michal Čaboun 338220 M -12 - 01.10.2019
Kristína Čabounová 219138 N - 01.10.2019
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -12 - 01.10.2019
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -12 - 01.10.2019
Jozef Fedor SPE5701 46281 M 55- - 01.10.2019
Eliška Fedorová SPE0752 9817 N - 01.10.2019
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 19- - 01.10.2019
Žofia Fedorová 416725 RD - 01.10.2019
Fedor Fekete SPE1101 232070 RD - 02.10.2019
Adrian Ferianc 2141135 RD - 01.10.2019
Lenka Feriancová 2141131 W -10 - 01.10.2019
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 - 01.10.2019
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 01.10.2019
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 01.10.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -16 - 01.10.2019
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 01.10.2019
Jakub Hrivnák SPE0510 5576 M -14 - 05.10.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 19- - 01.10.2019
Juraj Jakabovič SPE08BB 2141153 M -12 - 01.10.2019
Ondrej Jakabovič SPE10AB 2111093 RD - 01.10.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 - 01.10.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 2111072 M -14 - 01.10.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 M 19- - 01.10.2019
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 55- - 01.10.2019
Richard Križan SPE0503 2111073 M -14 - 01.10.2019
Ján Kuchárik SPE0520 1407858 M -14 - 03.10.2019
Zuzana Kuchárikova SPE0854 1407856 W -12 - 03.10.2019
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 40- - 27.09.2019
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -14 - 27.09.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 01.10.2019
Vladimír Molnár SPE0409 2111074 M -16 - 01.10.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 - 01.10.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 03.10.2019
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 01.10.2019
Lenka Paulová SPE8852 416538 Open - 01.10.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 55- - 01.10.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- - 01.10.2019
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 03.10.2019
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 - 01.10.2019
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -12 - 01.10.2019
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -14 - 01.10.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 1407852 W 40- - 01.10.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 01.10.2019
Natália Sulanová SPE7853 1407859 W 40- - 01.10.2019
Lucia Syrová SPE12AD 1407857 W -10 - 01.10.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 - 02.10.2019
Ingrid Valachová SPE6752 435207 N - 02.10.2019
Janko Varga 2141148 M -10 - 01.10.2019
Jano Varga 1888444 Open - 01.10.2019
Zoja Vargová 2111094 RD - 01.10.2019
Matúš Velán SPE0809 1407863 M -12 - 03.10.2019
Matúš Zedníček SPE1201 416594 RD - 01.10.2019
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 - 01.10.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -16 - 01.10.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 30.09.2019

Klub OB ATU Košice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Katarína Papugová TKE9255 9999903 W 19- - 01.10.2019
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 01.10.2019

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 7540754 N - 01.10.2019
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -16 - 01.10.2019

ŠK VAZKA Bratislava (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 24.09.2019
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 24.09.2019
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 01.10.2019
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -14 - 01.10.2019
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 01.10.2019
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -10 - 01.10.2019
Matej Müller VBA9601 8240596 M 19- - 01.10.2019
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 19- - 01.10.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 01.10.2019

Slávia Žilinská univerzita (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 19- - 01.10.2019
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 01.10.2019