Prihlášky

Preteky: Štúrov Bajúz, 8. kolo OR ZO 2019 (06.10.2019)

Počet prihlásených: 186

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Open       N          RD        

M -10 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 01.10.2019
Andrej Mikluš FBA0902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1090105 Áno 30.09.2019
Daniel Mikluš FBA1103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1110530 Áno 30.09.2019
Jakub Kaman Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 03.10.2019
Janko Varga Klub OB Sokol Pezinok 2141148 Áno 01.10.2019
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 01.10.2019
Jakub Berky SPE1101 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 02.10.2019

M -12 (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Ihring neregistrovaní Áno 01.10.2019
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 01.10.2019
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 01.10.2019
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 01.10.2019
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 307361 Áno 30.09.2019
Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1070429 Áno 30.09.2019
Michal Čaboun Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 01.10.2019
Matúš Velán SPE0809 Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno 03.10.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 01.10.2019
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 01.10.2019
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 02.10.2019
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 01.10.2019
Juraj Jakabovič SPE08BB Klub OB Sokol Pezinok 2141153 Áno 01.10.2019
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 01.10.2019

M -14 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 30.09.2019
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 30.09.2019
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 30.09.2019
Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2134365 Áno 30.09.2019
Ján Kuchárik SPE0520 Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Áno 03.10.2019
Jakub Hrivnák SPE0510 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 05.10.2019
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 01.10.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 01.10.2019
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 01.10.2019
Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 01.10.2019
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 01.10.2019

M -16 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 01.10.2019
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Áno 01.10.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 01.10.2019
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 01.10.2019
Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 01.10.2019

M -18 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 01.10.2019
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno 01.10.2019
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 30.09.2019

M 19- (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno 01.10.2019
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 416747 Áno 01.10.2019
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 01.10.2019
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 01.10.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 01.10.2019
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 01.10.2019
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 30.09.2019
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 01.10.2019
Michal Piovarči Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 02.10.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 01.10.2019
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 8240596 Áno 01.10.2019

M 40- (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 01.10.2019
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Áno 01.10.2019
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 01.10.2019
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno 01.10.2019
Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 2079533 Áno 01.10.2019
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 01.10.2019
Bohuš Butaš 12E73AA Boxo 406963 Áno 30.09.2019
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno 30.09.2019
Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1771226 Áno 30.09.2019
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 30.09.2019
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 30.09.2019
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 30.09.2019
Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104622 Áno 30.09.2019
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 29.09.2019
Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 30.09.2019
Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 1407861 Áno 01.10.2019
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Áno 01.10.2019
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 01.10.2019

M 55- (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 30.09.2019
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 30.09.2019
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 30.09.2019
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 30.09.2019
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 30.09.2019
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 01.10.2019
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 03.10.2019
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 46289 Áno 01.10.2019
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 01.10.2019
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 03.10.2019
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Áno 24.09.2019

W -10 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 01.10.2019
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno 01.10.2019
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 434822 Áno 30.09.2019
Lenka Feriancová Klub OB Sokol Pezinok 2141131 Áno 01.10.2019
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2129202 Áno 01.10.2019
Lucia Syrová SPE12AD Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 01.10.2019
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno 01.10.2019

W -12 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 01.10.2019
Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 2050000 Áno 01.10.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 01.10.2019
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 01.10.2019
Zuzana Kuchárikova SPE0854 Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 03.10.2019
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 01.10.2019

W -14 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 01.10.2019
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 2017100 Áno 30.09.2019
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 30.09.2019
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 30.09.2019
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 30.09.2019
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 27.09.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 01.10.2019

W -16 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno 01.10.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 01.10.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 01.10.2019
Diana Stupavská 01C04AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 30.09.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 01.10.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 01.10.2019

W -18 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 7212125 Áno 01.10.2019
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8670509 Áno 30.09.2019

W 19- (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 01.10.2019
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 01.10.2019
Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg Áno 01.10.2019
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 9999903 Áno 01.10.2019
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 01.10.2019
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 7005043 Áno 01.10.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 01.10.2019
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 30.09.2019
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno 29.09.2019
Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2110807 Áno 01.10.2019
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno 01.10.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Áno 01.10.2019
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 2110806 Áno 01.10.2019

W 40- (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno 01.10.2019
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno 01.10.2019
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 01.10.2019
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 2028799 Áno 01.10.2019
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 01.10.2019
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Áno 01.10.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 2132981 Áno 01.10.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno 01.10.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno 30.09.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 30.09.2019
Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 9201324 Áno 30.09.2019
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 2133069 Áno 30.09.2019
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 30.09.2019
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 30.09.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno 29.09.2019
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 1407846 Áno 27.09.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 01.10.2019
Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 1407859 Áno 01.10.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 01.10.2019
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 01.10.2019

W 55- (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 30.09.2019
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 01.10.2019
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 01.10.2019
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 01.10.2019
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno 24.09.2019

Open (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Lovás IBA0401 TJ Ioan 1209 2045687 Áno 03.10.2019
Alžbeta Lovásová IBA6951 TJ Ioan 1209 2120019 Áno 03.10.2019
Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 2111085 Áno 03.10.2019
Martin Ihring neregistrovaní Áno 01.10.2019
Martin Zúbek FBA7706 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095930 Áno 30.09.2019
Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104621 Áno 30.09.2019
Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 8180895 Áno 30.09.2019
René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 29.09.2019
Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 01.10.2019
Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 01.10.2019
Jano Varga Klub OB Sokol Pezinok 1888444 Áno 01.10.2019
Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 416538 Áno 01.10.2019

N (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 7540754 Áno 01.10.2019
Miriam Buršíková 05X77AA neregistrovaní Áno 01.10.2019
Tomas Stupavsky 01C02AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 30.09.2019
Kristína Čabounová Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 01.10.2019
Zuzka Berkyová SPE7557 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 02.10.2019
Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 02.10.2019
Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 9817 Áno 01.10.2019
Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok 347727 Áno 04.10.2019

RD (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava Áno 01.10.2019
Fedor Ihring neregistrovaní Áno 01.10.2019
Zuzana Máčajová Športový klub Sandberg Áno 01.10.2019
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno 01.10.2019
Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 307460 Áno 30.09.2019
Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2126240 Áno 30.09.2019
Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067242 Áno 30.09.2019
Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095979 Áno 30.09.2019
Dorota Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2133885 Áno 30.09.2019
Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2133067 Áno 30.09.2019
Alenka Kralova Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 01.10.2019
Daniel Miklós Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 01.10.2019
Kajka Smolová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 04.10.2019
Adrian Ferianc Klub OB Sokol Pezinok 2141135 Áno 01.10.2019
Zoja Vargová Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 01.10.2019
Žofia Fedorová Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 01.10.2019
Fedor Fekete SPE1101 Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 02.10.2019
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Áno 01.10.2019
Ondrej Jakabovič SPE10AB Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 01.10.2019
Matúš Zedníček SPE1201 Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 01.10.2019