Výsledky

Preteky: 1. - 2. kolo OR Východ

Etapa: 1. kolo OR (23.03.2019)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -18      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      W -10      W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      K          N          RD        

M -10 2.20 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Halás 27:51
David Ben Peretz DNS
Michal Marko DNS

M -12 2.46 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Legath 27:53
2 Ľudovít Pavela KYS08AA Klub OB Kysak 30:42 + 2:49
Matias Hujduš DNS

M -14 3.08 km / 75 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 24:57
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 29:40 + 4:43
3 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 31:16 + 6:19
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 49:15 + 24:18
5 Gabriel Legath 53:05 + 28:08
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice DNS

M -18 5.03 km / 135 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
M.S. Adam Trepáč_ 55:32

M 19- 5.98 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 35:52
2 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 38:28 + 2:36
3 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 44:28 + 8:36
4 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 47:54 + 12:02
5 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 49:47 + 13:55
6 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 49:51 + 13:59
7 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 52:45 + 16:53
8 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 54:38 + 18:46
9 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 74:14 + 38:22
10 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 76:31 + 40:39
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice DISK
Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak DISK
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak DNS

M 35- 5.03 km / 135 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:48

M 45- 4.15 km / 125 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 28:30
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 33:50 + 5:20
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 38:36 + 10:06
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:55 + 11:25
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:51 + 12:21
6 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 42:17 + 13:47
7 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 43:30 + 15:00
8 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 47:32 + 19:02

M 55- 3.65 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 37:31
2 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 38:37 + 1:06
3 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 39:18 + 1:47
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 41:01 + 3:30
5 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 48:23 + 10:52
6 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 48:25 + 10:54

M 65- 2.83 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anton Onder 03V54AA Klub OB Metropol Košice 35:38
2 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 61:21 + 25:43
Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice DNS

W -10 2.20 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Šoltésová 41:37

W -14 3.08 km / 75 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Júlia Pavelová KYS06AA Klub OB Kysak 59:36
2 Bianka Hujdušová 62:00 + 2:24

W -18 4.15 km / 125 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 49:06

W 19- 5.03 km / 135 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 46:02
2 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 50:43 + 4:41
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 64:50 + 18:48
4 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 71:40 + 25:38
Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice DNS

W 35- 4.15 km / 125 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 55:24
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 71:27 + 16:03
3 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 127:47 + 72:23

W 45- 3.65 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 38:56
2 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 42:24 + 3:28
3 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 44:42 + 5:46
4 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 44:49 + 5:53
5 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 44:59 + 6:03
6 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 50:12 + 11:16
7 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 58:13 + 19:17
8 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 59:00 + 20:04

W 55- 2.83 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 39:08
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 46:24 + 7:16
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 48:38 + 9:30

K 2.83 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Sadecka 35:25
2 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 38:10 + 2:45
3 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 53:48 + 18:23
4 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 60:04 + 24:39
5 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita 63:41 + 28:16
6 Martin Hujduš 66:28 + 31:03
7 Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 67:52 + 32:27
Tomáš Šefara TKE7702 Klub OB ATU Košice DNS

N 2.46 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Réka Kovács 18:59
2 Róbert Halás 25:07 + 6:08
3 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 25:11 + 6:12
4 Zuzana Suszter 03V72AA Klub OB Metropol Košice 26:05 + 7:06
5 Králik Ladislav 26:58 + 7:59
6 Miroslava Dubová 03V88AA Klub OB Metropol Košice 29:07 + 10:08
7 Zuzana Špaldonová 03V56AA Klub OB Metropol Košice 36:09 + 17:10
8 Bibiána Perátová KYS97AA Klub OB Kysak 42:20 + 23:21
9 Hájek Severín, 73:24 + 54:25
? Stano DNS
? Stano DNS
? Stanová DNS
Terezka Stanová DNS
Tomaš Pilar DNS

RD 2.20 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 23:48
2 Hájeková 25:53 + 2:05
3 Nelka Babilonská 26:55 + 3:07
4 Ela Babilonská 27:24 + 3:36
5 Athanasová + Hudáková 28:48 + 5:00
6 Sárka Sabolová 34:50 + 11:02
7 Ondrej Fenik 34:56 + 11:08
8 Katka Feniková 34:59 + 11:11
9 Mária Sabolová 06Z74AA záhrada pohybu 35:46 + 11:58
10 Lenka Binková 38:15 + 14:27
11 Tomáš Varga 38:31 + 14:43
12 Matúš Varga 38:38 + 14:50
13 Ľudmila Benková 42:15 + 18:27
14 Dorotka Hudáková 43:19 + 19:31
15 Martin Hudák. 43:33 + 19:45
16 Ema Babilonská 44:14 + 20:26
Matúš Šefara DNS
Sofia Marko DNS
Katarína Pavelová DNS