Výsledky

Preteky: 1. - 2. kolo OR Východ

Etapa: 2. kolo OR (24.03.2019)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      W -10      W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      K          N          RD        

M -10 1.99 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Halás 25:20
2 Michal Marko 36:53 + 11:33
David Ben Peretz DNS

M -12 2.29 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Pavela KYS08AA Klub OB Kysak 33:37
Matias Hujduš DNS
Tomáš Legath DNS

M -14 3.89 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 31:27
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 37:15 + 5:48
3 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 38:03 + 6:36
4 Gabriel Legath 41:52 + 10:25
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak DNS

M 19- 7.69 km / 250 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 44:37
2 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 62:19 + 17:42
3 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 63:24 + 18:47
4 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 66:12 + 21:35
5 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 66:43 + 22:06
6 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 66:51 + 22:14
7 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 68:02 + 23:25
8 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 73:01 + 28:24
9 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 74:09 + 29:32
10 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 77:06 + 32:29
11 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 81:28 + 36:51
12 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 87:52 + 43:15
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice DISK
Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak DISK
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak DNS
Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak DNS
M.S. Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 64:27

M 35- 6.01 km / 230 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:33

M 45- 5.03 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 36:36
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 40:04 + 3:28
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 44:10 + 7:34
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 44:32 + 7:56
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:05 + 11:29
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 53:37 + 17:01
7 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:49 + 18:13
8 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 58:40 + 22:04
9 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 110:46 + 74:10

M 55- 3.89 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 32:45
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 36:51 + 4:06
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 40:39 + 7:54
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 42:38 + 9:53
5 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 47:20 + 14:35
6 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 51:09 + 18:24
7 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 69:32 + 36:47

M 65- 3.23 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anton Onder 03V54AA Klub OB Metropol Košice 34:42
2 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 34:46 + 0:04
3 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 41:08 + 6:26

W -10 1.99 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Šoltésová 66:19

W -14 3.23 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Júlia Pavelová KYS06AA Klub OB Kysak 78:40
Bianka Hujdušová DISK

W -18 5.03 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 52:21
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 98:44 + 46:23

W 19- 6.01 km / 230 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 57:44
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 69:28 + 11:44
3 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 76:49 + 19:05
Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice DNS

W 35- 5.03 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 59:53
2 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 63:49 + 3:56

W 45- 3.89 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 38:42
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:44 + 2:02
3 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 43:58 + 5:16
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 48:33 + 9:51
5 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 52:47 + 14:05
6 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 58:02 + 19:20
7 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 70:27 + 31:45
8 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 113:21 + 74:39
Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice DNF

W 55- 3.23 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 37:14
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 45:07 + 7:53
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 49:09 + 11:55

K 3.89 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 39:33
2 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 47:48 + 8:15
3 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 54:00 + 14:27
4 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 58:48 + 19:15
5 Simona Sokolová 60:41 + 21:08
6 Miroslava Dubová 03V88AA Klub OB Metropol Košice 66:23 + 26:50
7 Bibiána Perátová KYS97AA Klub OB Kysak 71:52 + 32:19
8 Martin Hujduš 91:44 + 52:11
Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak DNS
Tomáš Šefara TKE7702 Klub OB ATU Košice DNS

N 2.29 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Réka Kovcs 22:52
2 Michal Almáši 27:15 + 4:23
3 Terezka + Šebová, Miriam Stanová 28:30 + 5:38
4 Ladislav Králik 32:32 + 9:40
5 Pavol Almáši 37:07 + 14:15
6 Róbert Halás 38:45 + 15:53
7 Ľudmila Benko 41:30 + 18:38
8 Viera Almášiová 42:00 + 19:08
9 Martina Molnárová 137:41 + 114:49
? Hájeková DNS
? Stano DNS
? Stano DNS
? Stanová DNS
Hájek Severín, DNS
Miriam Šebová DNS
Zuzana Špaldonová 03V56AA Klub OB Metropol Košice DNS

RD 1.99 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Mojžiš 21:54
2 Sofia Marko 23:56 + 2:02
3 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 25:55 + 4:01
4 Daniel Fialka 36:09 + 14:15
5 Anna Fialková 36:25 + 14:31
6 Katarína Pavelová 37:10 + 15:16
7 Helena Athanasová TKE5951 Klub OB ATU Košice 37:29 + 15:35
7 Sárka Sabolová 37:29 + 15:35
9 Petronela Babilonská 52:02 + 30:08
10 Martin Šebo + Dado 55:09 + 33:15
11 Lenka Birková 56:00 + 34:06
Matúš Šefara DNS