Prihlášky podľa klubov

Preteky: Jesenná cena Rapidu 9. kolo OR ZO 2019 (26.10.2019)

Počet prihlásených: 200

Kluby

01C     02P     05X     06D     08Y     12E     12J     BBA     FBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     VBA    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (25) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Antal 01C N 25.10.2019
Boris Bečvarov 01C74AB N 21.10.2019
Ján Buršík 01C68AB Open 17.10.2019
Michal Fekete 01C77AD Open 20.10.2019
Juraj Ihring 01C08AF N 25.10.2019
Martin Ihring 01C77AC Open 25.10.2019
Hubert Ingr 01C85AG 406951 M 19- - 24.10.2019
Stanislava Kvandová 01C91AG N 24.10.2019
Zuzana Lacova 01C83AC N 14.10.2019
Maria Manova 01C 238118 W 40- - 24.10.2019
Adam Pikulík 01C10AD RD 25.10.2019
Pavla Pohánková 01C W 19- 25.10.2019
Gabriela Rosíková 01C78AD N 21.10.2019
Andrej Rybar 01C12AB N 20.10.2019
Pavol Rybar 01C82AC M 19- 20.10.2019
Pavol Rybar 01C10BA M -10 20.10.2019
Michal Šelc 01C88AA Open 23.10.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 20.10.2019
Alex Slatinsky 2118087 RD - 20.10.2019
Max Slatinsky 2138227 M -12 - 20.10.2019
Diana Stupavská 01C04AC W -16 21.10.2019
Miroslav Stupavský 01C76AB M 40- 21.10.2019
Tomas Stupavsky 01C02AC N 21.10.2019
Alexandr Vompe 01C M 40- 24.10.2019
René Vrábeľ 01C77AA Open 18.10.2019

Slovan Modra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Brtáň 02P56AA 46285 M 55- - 18.10.2019

neregistrovaní (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miriam Buršíková 05X77AA N 17.10.2019

TRIAX (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Katarína Poláková 06D95AA 2133072 N - 19.10.2019

(CZE) SK PRAGA Praha (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tomáš Bartaloš 08Y80AA 2084951 M 19- - 20.10.2019
Ada Bartalošová 08Y10AA 2085003 W -10 - 20.10.2019
Anežka Bartalošová 08Y08AA 2084992 W -12 - 20.10.2019
Jana Bartalošová 08Y81AA 2084985 W 19- - 20.10.2019

Boxo (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Bohuš Butaš 12E73AA 406963 M 40- - 13.10.2019

(PRT) Ori-Estarreja (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Pedro Rua 12J84AA 246355 Open - 22.10.2019

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 19- - 21.10.2019
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 19- - 21.10.2019
Anton Kniebügl BBA6401 416747 M 19- - 21.10.2019
Juraj Petrinec BBA6403 640640 M 40- - 21.10.2019
Michal Stasz BBA8203 406912 Open - 21.10.2019

ŠK Farmaceut Bratislava (42) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bartolčičová FBA00AA 2067242 N - 21.10.2019
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -14 - 21.10.2019
Sára Borská FBA0951 2116441 W -10 - 21.10.2019
Andrej Borský FBA0703 2116472 M -12 - 21.10.2019
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 21.10.2019
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 21.10.2019
Dušan Furucz FBA7101 8007101 M 19- - 21.10.2019
Jela Furuczová FBA7151 511235 W 19- - 21.10.2019
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 55- - 21.10.2019
Ida Herna FBA7253 2103272 W 40- - 21.10.2019
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 21.10.2019
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 21.10.2019
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 21.10.2019
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 - 21.10.2019
Boris Kocúr FBA1004 2126240 M -10 - 21.10.2019
Barbora Kocúrová FBA1251 2067244 RD - 21.10.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 21.10.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- - 21.10.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 21.10.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- - 21.10.2019
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -10 - 21.10.2019
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -16 - 21.10.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 - 21.10.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- - 21.10.2019
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 21.10.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 21.10.2019
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 M 19- - 21.10.2019
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- - 21.10.2019
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 21.10.2019
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 - 21.10.2019
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 21.10.2019
Adriana Olle FBA0653 2067266 W -14 - 21.10.2019
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 40- - 21.10.2019
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -14 - 21.10.2019
Katarína Palusková FBA0251 2078491 W -18 - 21.10.2019
Michaela Patassiová FBA0252 8670509 W -18 - 21.10.2019
Alan Sýkora FBA1202 2133067 RD - 21.10.2019
Andrej Sýkora FBA7906 2099592 Open - 21.10.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 21.10.2019
Martin Zúbek FBA7706 2095930 Open - 21.10.2019
Dorota Zúbeková FBA1151 2133885 RD - 21.10.2019
Hana Zúbeková FBA0952 2095979 RD - 21.10.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Pilát HBB8502 406952 M 19- - 08.10.2019

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 20.10.2019
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 19- - 11.10.2019

TJ Rapid Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Buršíková RBA0652 2017100 W -14 - 24.10.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -14 - 23.10.2019

Športový klub Sandberg (51) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 - 20.10.2019
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 - 20.10.2019
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 20.10.2019
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 20.10.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 20.10.2019
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 20.10.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC 2132981 W 40- - 20.10.2019
Mária Bellušová SKS74AC 2120022 Open - 20.10.2019
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 20.10.2019
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 20.10.2019
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 20.10.2019
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 20.10.2019
Oliver Gross SKS0404 2079536 Open - 20.10.2019
Patrik Gross SKS0803 2132980 M -12 - 20.10.2019
Barbora Grossová SKS80AB 2128444 Open - 20.10.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 19- - 20.10.2019
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -10 - 20.10.2019
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 20.10.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W 19- - 20.10.2019
Vlasta Kostercová SKS71AA N - 21.10.2019
Radoslav Kováč SKS77AC 2114240 M 40- - 20.10.2019
Tomáš Kováč SKS0602 2118105 M -14 - 20.10.2019
Ivana Kováčová SKS0853 2128440 W -12 - 20.10.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 20.10.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M 19- - 20.10.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M -16 - 20.10.2019
Edita Máčajová SKS75AB 2114247 N - 20.10.2019
Hana Máčajová SKS1153 2118097 RD - 20.10.2019
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -10 - 20.10.2019
Zuzana Máčajová 2114239 RD - 20.10.2019
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -16 - 20.10.2019
Ľubica Mravíková SKS70AB 2114237 N - 20.10.2019
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 N - 20.10.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 - 20.10.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 - 20.10.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- - 20.10.2019
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -12 - 20.10.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 - 20.10.2019
Jana Školeková SKS79AB Open - 21.10.2019
Lenka Slaná SKS17AD 2132984 W 19- - 20.10.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 - 20.10.2019
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -14 - 20.10.2019
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- - 20.10.2019
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 20.10.2019
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 19- - 20.10.2019
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- - 20.10.2019
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -12 - 20.10.2019
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- - 20.10.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 - 20.10.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 20.10.2019
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -14 - 21.10.2019

Klub OB Sokol Pezinok (52) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berky SPE1101 2111080 M -10 - 24.10.2019
Zuzana Berkyova SPE 2111079 N - 24.10.2019
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -12 - 19.10.2019
Damián Dojčar SPE0709 232070 M -12 - 21.10.2019
Jakub Dolný SPE 2111073 RD - 21.10.2019
Marek Dolný SPE0407 2111074 M -16 - 18.10.2019
Michal Dolný SPE0706 83000010 M -12 - 18.10.2019
Eliška Fedorová SPE0752 9817 N - 15.10.2019
Žofia Fedorová 46281 RD - 15.10.2019
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 - 15.10.2019
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 15.10.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 M 19- - 21.10.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -16 - 21.10.2019
Juraj Honsch SPE 2111071 RD - 24.10.2019
Ondrej Honsch SPE 2111072 RD - 24.10.2019
Marek Hrašna 2008513 M 19- - 18.10.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 19- - 18.10.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 - 24.10.2019
Ondrej Jendek SPE0704 435207 M -12 - 18.10.2019
Viktor Ježík SPE1202 1407843 RD - 18.10.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 18.10.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 19- - 18.10.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 - 18.10.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 M 19- - 18.10.2019
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 40- - 24.10.2019
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -14 - 24.10.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 - 18.10.2019
Andrej Mikloš SPE7503 406930 M 40- - 18.10.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 18.10.2019
Zuzana Miklošová SPE7652 435208 Open - 18.10.2019
František Ondra SPE7903 1407850 Open - 21.10.2019
Gregor Ondra SPE0805 1888445 M -12 - 21.10.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 25.10.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 55- - 18.10.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- - 18.10.2019
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 19- - 19.10.2019
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 15.10.2019
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 - 18.10.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M 19- - 18.10.2019
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -12 - 18.10.2019
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -16 - 18.10.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 219137 W 40- - 18.10.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 15.10.2019
Lucia Syrová SPE12AD 1407857 W -10 - 15.10.2019
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -14 - 15.10.2019
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 19- - 24.10.2019
Veronika Vachová SPE8551 1407869 W 19- - 15.10.2019
Matúš Zedníček SPE1201 416594 RD - 15.10.2019
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 - 15.10.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -16 - 15.10.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 15.10.2019
Barbora Zelníková SPE0457 2111078 W -16 - 24.10.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Renáta Duláková 9900803 N - 21.10.2019

ŠK VAZKA Bratislava (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 18.10.2019
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 18.10.2019
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 18.10.2019
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -14 - 18.10.2019
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 18.10.2019
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -10 - 18.10.2019
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -16 - 18.10.2019
Eva Králová VBA4751 2051947 W 55- - 18.10.2019
Oliver Lago VBA0301 8228223 M -16 - 20.10.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 19- - 18.10.2019