Prihlášky

Preteky: Jesenná cena Rapidu 9. kolo OR ZO 2019 (26.10.2019)

Počet prihlásených: 200

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 21.10.2019
Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2126240 Áno 21.10.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 20.10.2019
Jakub Berky SPE1101 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 24.10.2019
Pavol Rybar 01C10BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.10.2019

M -12 (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116472 Áno 21.10.2019
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 20.10.2019
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 20.10.2019
Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 2132980 Áno 20.10.2019
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 7900097 Áno 20.10.2019
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 18.10.2019
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 18.10.2019
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 83000010 Áno 18.10.2019
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 19.10.2019
Gregor Ondra SPE0805 Klub OB Sokol Pezinok 1888445 Áno 21.10.2019
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 21.10.2019
Max Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2138227 Áno 20.10.2019

M -14 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 23.10.2019
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078492 Áno 21.10.2019
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 21.10.2019
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 21.10.2019
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 21.10.2019
Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2134365 Áno 21.10.2019
Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 2118105 Áno 20.10.2019
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 18.10.2019
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 15.10.2019
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 15.10.2019
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 24.10.2019

M -16 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Áno 21.10.2019
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 20.10.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 20.10.2019
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Áno 20.10.2019
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8228223 Áno 20.10.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 18.10.2019
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Áno 15.10.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 15.10.2019
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 18.10.2019
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 18.10.2019

M -18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 20.10.2019

M 19- (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno 21.10.2019
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 416747 Áno 21.10.2019
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 21.10.2019
Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 21.10.2019
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8007101 Áno 21.10.2019
Tomáš Bartaloš 08Y80AA (CZE) SK PRAGA Praha 2084951 Áno 20.10.2019
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 20.10.2019
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 20.10.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 20.10.2019
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 20.10.2019
Marek Hrašna Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 18.10.2019
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno 19.10.2019
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 24.10.2019
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 21.10.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 18.10.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 18.10.2019
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno 11.10.2019
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406952 Áno 08.10.2019
Hubert Ingr 01C85AG Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 406951 Áno 24.10.2019
Pavol Rybar 01C82AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.10.2019

M 40- (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 640640 Áno 21.10.2019
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 21.10.2019
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078490 Áno 21.10.2019
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 21.10.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 21.10.2019
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 21.10.2019
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 20.10.2019
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 20.10.2019
Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 2114240 Áno 20.10.2019
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno 20.10.2019
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 18.10.2019
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Áno 15.10.2019
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 18.10.2019
Bohuš Butaš 12E73AA Boxo 406963 Áno 13.10.2019
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 20.10.2019
Alexandr Vompe 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 24.10.2019
Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 21.10.2019

M 55- (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 21.10.2019
Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406974 Áno 21.10.2019
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 21.10.2019
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 21.10.2019
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Áno 18.10.2019
Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra 46285 Áno 18.10.2019
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 15.10.2019
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 18.10.2019
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 25.10.2019

N (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Renáta Duláková KOB Čingov Spišská Nová Ves 9900803 Áno 21.10.2019
Martina Bartolčičová FBA00AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067242 Áno 21.10.2019
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Áno 20.10.2019
Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 2114237 Áno 20.10.2019
Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg Áno 21.10.2019
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114247 Áno 20.10.2019
Katarína Poláková 06D95AA TRIAX 2133072 Áno 19.10.2019
Miriam Buršíková 05X77AA neregistrovaní Áno 17.10.2019
Zuzana Berkyova SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 24.10.2019
Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 9817 Áno 15.10.2019
Stanislava Kvandová 01C91AG Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 24.10.2019
Matúš Antal 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 25.10.2019
Andrej Rybar 01C12AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.10.2019
Juraj Ihring 01C08AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 25.10.2019
Zuzana Lacova 01C83AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 14.10.2019
Tomas Stupavsky 01C02AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 21.10.2019
Boris Bečvarov 01C74AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 21.10.2019
Gabriela Rosíková 01C78AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 21.10.2019

Open (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Pedro Rua 12J84AA (PRT) Ori-Estarreja 246355 Áno 22.10.2019
Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 406912 Áno 21.10.2019
Martin Zúbek FBA7706 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095930 Áno 21.10.2019
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 21.10.2019
Andrej Sýkora FBA7906 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099592 Áno 21.10.2019
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 20.10.2019
Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 2128444 Áno 20.10.2019
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 2120022 Áno 20.10.2019
Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg Áno 21.10.2019
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 18.10.2019
František Ondra SPE7903 Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Áno 21.10.2019
René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 18.10.2019
Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 23.10.2019
Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 17.10.2019
Martin Ihring 01C77AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 25.10.2019
Michal Fekete 01C77AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.10.2019

RD (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067244 Áno 21.10.2019
Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095979 Áno 21.10.2019
Dorota Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2133885 Áno 21.10.2019
Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2133067 Áno 21.10.2019
Zuzana Máčajová Športový klub Sandberg 2114239 Áno 20.10.2019
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno 20.10.2019
Žofia Fedorová Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 15.10.2019
Jakub Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 21.10.2019
Juraj Honsch SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 24.10.2019
Ondrej Honsch SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 24.10.2019
Matúš Zedníček SPE1201 Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 15.10.2019
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 18.10.2019
Alex Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2118087 Áno 20.10.2019
Adam Pikulík 01C10AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 25.10.2019

W -10 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116441 Áno 21.10.2019
Ada Bartalošová 08Y10AA (CZE) SK PRAGA Praha 2085003 Áno 20.10.2019
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 20.10.2019
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno 20.10.2019
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno 18.10.2019
Lucia Syrová SPE12AD Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 15.10.2019

W -12 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 21.10.2019
Anežka Bartalošová 08Y08AA (CZE) SK PRAGA Praha 2084992 Áno 20.10.2019
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 20.10.2019
Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 2050000 Áno 20.10.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 20.10.2019
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 20.10.2019
Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 2128440 Áno 20.10.2019
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 18.10.2019

W -14 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 2017100 Áno 24.10.2019
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 21.10.2019
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 21.10.2019
Adriana Olle FBA0653 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067266 Áno 21.10.2019
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 21.10.2019
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 20.10.2019
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 24.10.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 18.10.2019

W -16 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 20.10.2019
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 2049983 Áno 20.10.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 20.10.2019
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 18.10.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 21.10.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 18.10.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 18.10.2019
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 24.10.2019
Diana Stupavská 01C04AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 21.10.2019

W -18 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078491 Áno 21.10.2019
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8670509 Áno 21.10.2019

W 19- (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 511235 Áno 21.10.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 21.10.2019
Jana Bartalošová 08Y81AA (CZE) SK PRAGA Praha 2084985 Áno 20.10.2019
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 20.10.2019
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 20.10.2019
Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 2132984 Áno 20.10.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 18.10.2019
Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 1407869 Áno 15.10.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Áno 18.10.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 15.10.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 18.10.2019
Pavla Pohánková 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 25.10.2019

W 40- (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 21.10.2019
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 21.10.2019
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 21.10.2019
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno 20.10.2019
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 20.10.2019
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 2049984 Áno 20.10.2019
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 2028799 Áno 20.10.2019
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 20.10.2019
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Áno 20.10.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 2132981 Áno 20.10.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno 20.10.2019
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 18.10.2019
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 1407846 Áno 24.10.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 18.10.2019
Maria Manova 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 238118 Áno 24.10.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno 20.10.2019

W 55- (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 21.10.2019
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 21.10.2019
Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 2051947 Áno 18.10.2019
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno 18.10.2019
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 15.10.2019
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 18.10.2019