Prihlášky podľa klubov

Preteky: Sústredenie reprezentačných výberov SR v Orientačnom behu (13.11.2019)

Počet prihlásených: 32

Kluby

FBA     RBA     SKS     SPE     TKE     TNR     VZA     ZMT    

Klub OB Martin (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Knor ZMT0201 8072002 M -18 - 22.10.2019

TJ Rapid Bratislava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M 19- - 22.10.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -18 - 22.10.2019
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 19- - 22.10.2019

Klub OB ATU Košice (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Roháč TKE0301 8017132 M -16 - 21.10.2019
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M 19- - 22.10.2019
Richard Sláma TKE0303 8017125 M -16 - 22.10.2019

ŠK Triturus Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -16 - 21.10.2019

Športový klub Sandberg (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 - 17.10.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 20.10.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 8004608 W 19- - 20.10.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 - 20.10.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M -16 - 20.10.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 - 20.10.2019

ŠK Farmaceut Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -16 - 16.10.2019
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 19- - 20.10.2019
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -16 - 16.10.2019
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -16 - 16.10.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -16 - 16.10.2019
Michaela Patassiová FBA0252 8670509 W -18 - 20.10.2019

Klub OB Sokol Pezinok (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -16 - 21.10.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -16 - 15.10.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 - 15.10.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 - 18.10.2019
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 - 15.10.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -16 - 15.10.2019
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -16 - 15.10.2019

Slávia Žilinská univerzita (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Jurčík VZA6802 2012284 M 19- - 22.10.2019
Tomáš Jurčík VZA0301 8071294 M -16 - 22.10.2019
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -16 - 22.10.2019
Adam Trepáč VZA0501 8071293 M -16 - 15.10.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 W -16 - 15.10.2019