Prihlášky

Preteky: Sústredenie reprezentačných výberov SR v Orientačnom behu (13.11.2019)

Počet prihlásených: 32

Kategórie

M -16      W -16      M -18      W -18      M 19-      W 19-     

M -16 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 21.10.2019
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 22.10.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 20.10.2019
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 2096113 Áno 16.10.2019
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 16.10.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 18.10.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 15.10.2019
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 15.10.2019
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 8071293 Áno 15.10.2019
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 8071294 Áno 22.10.2019

W -16 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno 21.10.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 20.10.2019
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 16.10.2019
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 16.10.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 21.10.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 15.10.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 15.10.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 15.10.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 8071311 Áno 15.10.2019
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 22.10.2019

M -18 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno 22.10.2019
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 22.10.2019
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 20.10.2019

W -18 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 17.10.2019
Michaela Patassiová FBA0252 ŠK Farmaceut Bratislava 8670509 Áno 20.10.2019

M 19- (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Áno 22.10.2019
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 22.10.2019
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 20.10.2019
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 525005 Áno 20.10.2019
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 2012284 Áno 22.10.2019

W 19- (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 22.10.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 8004608 Áno 20.10.2019