Výsledky

Preteky: Vianočný kapor

Etapa: Vianočný kapor - E1 (22.12.2019)

Kategórie

A          B          C          D         

A 3.23 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 18:29
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 19:54 + 1:25
3 Stanislav Franko KYS6401 Klub OB Kysak 21:45 + 3:16
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 21:49 + 3:20
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 21:50 + 3:21
6 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 22:05 + 3:36
7 Lami František 22:22 + 3:53
8 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 22:36 + 4:07
9 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 22:49 + 4:20
10 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 23:10 + 4:41
11 Kozák Martin 23:18 + 4:49
12 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 23:32 + 5:03
13 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 23:44 + 5:15
14 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 24:03 + 5:34
15 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 24:04 + 5:35
16 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 24:08 + 5:39
17 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 24:34 + 6:05
18 Vereš Lukáš 25:29 + 7:00
19 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 25:51 + 7:22
20 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 25:52 + 7:23
21 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 26:17 + 7:48
21 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 26:17 + 7:48
23 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 26:41 + 8:12
24 Iveta Křivánková 26:45 + 8:16
25 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 27:29 + 9:00
26 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 27:31 + 9:02
27 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 27:44 + 9:15
28 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 27:53 + 9:24
29 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 30:20 + 11:51
30 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 31:09 + 12:40
31 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 31:12 + 12:43
32 Ondovčík Tomáš 32:49 + 14:20
33 Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 35:17 + 16:48
34 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 41:26 + 22:57
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice DISK
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice DISK
Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice DISK
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice DISK
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice DISK
Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice DISK
M.S. Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Štefanovič Ján 0:00
M.S. Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 0:00

B 2.58 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 18:00
2 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 18:47 + 0:47
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 19:21 + 1:21
4 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 19:24 + 1:24
5 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 19:33 + 1:33
6 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 19:35 + 1:35
7 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 19:59 + 1:59
8 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 20:35 + 2:35
9 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 20:47 + 2:47
10 Polyacsko Martin 21:06 + 3:06
11 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 21:35 + 3:35
12 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 22:02 + 4:02
13 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 22:21 + 4:21
14 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 22:24 + 4:24
15 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 22:47 + 4:47
16 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 23:00 + 5:00
17 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 23:20 + 5:20
18 Králik Ladislav 23:32 + 5:32
19 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 23:38 + 5:38
20 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 24:02 + 6:02
21 Ďuríček Martin 24:30 + 6:30
22 Martin Hujduš KYS72AA Klub OB Kysak 24:33 + 6:33
23 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 24:41 + 6:41
24 Ševčík Anton 24:59 + 6:59
25 Gregová Mariana 25:20 + 7:20
26 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 25:38 + 7:38
27 Hnátová Veronika 26:12 + 8:12
27 Marian Kuzmiak 07T64AA Košice 26:12 + 8:12
29 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 27:05 + 9:05
30 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 28:42 + 10:42
31 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 29:05 + 11:05
32 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 29:52 + 11:52
33 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 30:59 + 12:59
34 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 31:00 + 13:00
35 Kuzevič Ivan 32:52 + 14:52
36 Hudák Juraj 37:41 + 19:41
Kubica Juraj DISK

C 2.26 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kovács Réka 16:04
2 Sofia Sekaninová 03V04AA Klub OB Metropol Košice 17:30 + 1:26
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 18:30 + 2:26
4 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 19:29 + 3:25
5 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 21:00 + 4:56
6 Mojžiš Samuel 21:40 + 5:36
7 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 21:56 + 5:52
8 Pavela Ľudovít ml. 22:52 + 6:48
9 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 22:56 + 6:52
10 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 24:35 + 8:31
11 Mátyás Hujduš KYS08AC Klub OB Kysak 27:17 + 11:13
12 Anna Holmanova 01C17AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 30:40 + 14:36
13 Adamová Ema 30:46 + 14:42
14 Ďuríček Jakub 44:39 + 28:35
M.S. Stanová Terézia 0:00

D 1.43 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Holman 01C07AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 13:52
2 Birková Tamara 16:37 + 2:45
3 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 17:32 + 3:40
4 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 18:10 + 4:18
5 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 20:39 + 6:47
6 Onderová Klaudia a Daniela 21:03 + 7:11
7 Mihalič Juraj ml. 21:46 + 7:54
8 Timková Anina 23:36 + 9:44
9 Ugorčáková Kristína 28:39 + 14:47
10 Grega Ondrej 34:35 + 20:43
11 Ďuríček Adam 36:28 + 22:36
12 Ďuríčeková Tatiana 36:55 + 23:03
13 Šoltésová Paulína 44:46 + 30:54
Banyai Filip DISK
Banyai Maxmilián DISK