Prihlášky podľa klubov

Preteky: Slovenský rebríček (19.09.2020)

Počet prihlásených: 217

Kluby

01C     02U     14Y     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Jaroslav Fitzek 01C90AF - N 05.09.2020
Michal Kajsa 01C12AE MW-R MW-R 06.09.2020
Dana Šuníková 01C90AD 2420043 K3 K3 - 06.09.2020

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 50- A M 50- A - 04.09.2020

(DEU) SV Mietraching (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Dirk Hartmann 8114116 M 55- A M 55- A - 11.09.2020

KOBRA Bratislava (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Michal Barták BBA7801 8648579 - M 21- E - 04.09.2020
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 21- E M 21- E 04.09.2020
Karol Hierweg BBA5801 8200882 M 45- A M 45- A - 06.09.2020
Peter Illés BBA7601 307340 M 40- A - - 16.09.2020
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -20 A M -20 A 04.09.2020
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 21- E M 21- E - 04.09.2020
Michal Stasz BBA8203 406912 K3 - - 04.09.2020

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- A W 35- A - 06.09.2020
Erika Nemcová EBB8752 416753 K3 K3 - 29.08.2020
Daniel Nemec EBB1801 406962 MW-R MW-R - 29.08.2020
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 60- A M 60- A - 04.09.2020
Juraj Nemec EBB8901 406961 M 21- D M 21- B - 29.08.2020
Stanislav Nosál EBB4601 8805 M 70- A M 70- A - 06.09.2020
Ivan Repáč EBB5901 2102809 K3 K3 - 06.09.2020
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 N - - 06.09.2020
Radka Repáčová EBB9851 2143357 N N - 06.09.2020
Roman Ščehovič EBB6401 406954 M 55- A M 55- A - 07.09.2020
Katarína Schwarzová EBB1151 7080080 W -10 W -10 - 06.09.2020
Martina Schwarzová EBB0951 2112736 W -12 A W -12 A - 06.09.2020

ŠK Farmaceut Bratislava (20) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -16 A M -16 A - 31.08.2020
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- A - - 15.09.2020
Filip Bukovac FBA0501 8116740 M -16 A M -16 A - 31.08.2020
Lukáš Bukovác FBA1002 8515555 M -10 M -10 31.08.2020
Maroš Bukovac FBA7601 8518357 M 21- E M 21- E 31.08.2020
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 21- E M 21- E - 31.08.2020
Alena Bukovacová FBA7451 8518355 W 35- A W 35- A 31.08.2020
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -16 A W -16 A - 31.08.2020
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 40- A M 40- A - 31.08.2020
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -16 A M -16 A - 31.08.2020
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -14 A W -14 A - 15.09.2020
Ján Koman FBA0504 8226389 M -16 A M -16 A - 31.08.2020
Marek Koman FBA7905 8226311 M 40- A M 40- A - 31.08.2020
Kristína Komanová FBA7853 8226357 W 40- A W 40- A - 31.08.2020
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -14 A W -14 A - 11.09.2020
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 65- A M 65- A - 31.08.2020
Peter Mižúr FBA9101 8116785 - M 21- E - 06.09.2020
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 M 21- B M 21- B - 31.08.2020
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- A W 55- A - 31.08.2020
Hana Šmelíková FBA6951 8071314 W 45- A W 45- A 03.09.2020

ŠK HADVEO Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Matej Hraboš HBB9501 8071299 - M 21- E 25.08.2020
Ela Sedileková HBB9352 8116746 - W 21- E - 08.09.2020

Klub OB Kysak (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Ľudovít Pavela KYS7501 8004354 - M 45- A - 17.09.2020
Ľudovít Pavela KYS0801 7207863 - M -12 A - 17.09.2020
Júlia Pavelová KYS0651 7207860 - W -14 A - 17.09.2020

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 - M 45- A 06.09.2020
Medard Féder PEZ0102 8662443 - M -20 A 06.09.2020

TJ Rapid Bratislava (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- A M 60- A - 06.09.2020
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 8200031 M -20 A M -20 A - 06.09.2020
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -18 A M -18 A - 06.09.2020
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- A W 55- A - 06.09.2020
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -14 A M -14 A - 06.09.2020
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 40- A M 40- A - 06.09.2020
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- A W 40- A - 06.09.2020
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 W -12 A W -12 A - 06.09.2020
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 55- A W 55- A - 17.09.2020
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- A M 35- A - 06.09.2020
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 21- E W 21- E - 06.09.2020
Milan Petrinec RBA5802 8115802 M 60- A M 60- A - 06.09.2020
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -14 A M -14 A - 07.09.2020
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 50- A M 50- A - 07.09.2020
Beata Vávrová RBA5651 8226342 W 60- A W 60- A - 06.09.2020

Športový klub Sandberg (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M 21- D M 21- D - 05.09.2020
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 50- A M 50- A - 05.09.2020
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 55- A W 55- A - 05.09.2020
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -14 A W -14 A - 05.09.2020
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 45- A M 45- A - 05.09.2020
Viktória Kostercová SKS0251 8099114 W -18 A W -18 A - 05.09.2020
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E M 21- E - 05.09.2020
Katarína Kubinová SKS9051 8004608 W 21- E W 21- E - 05.09.2020
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -20 A M -20 A 05.09.2020
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M -16 A M -16 A 05.09.2020
Michaela Patassiová SKS0252 8670509 W -18 A W -18 A - 05.09.2020

Klub OB Sokol Pezinok (44) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55- A M 55- A - 07.09.2020
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -14 A M -14 A - 06.09.2020
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -18 A M -18 A - 06.09.2020
Klára Fedorová SPE0455 W -16 A W -16 A - 06.09.2020
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 70- A W 70- A - 06.09.2020
Ema Havlíková SPE0451 8025014 W -16 A W -16 A - 06.09.2020
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 A M -14 A - 06.09.2020
Tomáš Jančík SPE7603 8200011 M 40- A M 40- A - 06.09.2020
Lenka Jančíková SPE7751 2118096 K3 W 40- A - 06.09.2020
Viktor Ježík SPE1202 1407843 MW-R MW-R - 05.09.2020
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -16 A W -16 A - 05.09.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- A W 35- A - 05.09.2020
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 A W -16 A - 05.09.2020
Peter Karch SPE9112 8303074 M 21- B M 21- B - 05.09.2020
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 60- A W 60- A - 25.08.2020
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 70- A W 70- A - 06.09.2020
Zuzana Kováčová SPE0256 2111071 W -18 A W -18 A - 06.09.2020
Andrej Mikloš SPE0401 8025007 M -16 A M -16 A - 06.09.2020
Andrej Mikloš SPE7503 406930 M 40- A M 40- A - 06.09.2020
Matúš Mikloš SPE0702 1407840 M -14 A M -14 A - 06.09.2020
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 N N - 06.09.2020
Khrystyna Myhovych SPE0255 2111072 W -18 A W -18 A - 06.09.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 A M -12 A - 06.09.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- A W 40- A - 06.09.2020
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -18 A W -18 A - 06.09.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W -20 A W -20 A - 06.09.2020
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 65- A M 65- A - 06.09.2020
Jaroslav Piják SPE5801 8025012 M 60- A M 60- A - 25.08.2020
Vladislav Piják SPE52AA 8644312 M 65- A M 65- A - 06.09.2020
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 21- E W 21- E - 06.09.2020
Eva Pijáková SPE57AA 8644323 W 60- A W 60- A - 06.09.2020
Iveta Pijáková SPE6251 8025010 W 55- A W 55- A - 25.08.2020
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 65- A M 65- A - 06.09.2020
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- A W 60- A - 06.09.2020
Marián Šipoš SPE7102 7070726 - M 45- A - 11.09.2020
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 A M -16 A - 05.09.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -18 A M -18 A - 06.09.2020
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -12 A W -12 A - 05.09.2020
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -14 A W -14 A - 05.09.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 7070721 W 45- A W 45- A - 05.09.2020
Marian Spišiak SPE7601 8516751 M 40- A M 40- A - 02.09.2020
Lucia Syrová SPE1052 1407857 W -10 W -10 - 06.09.2020
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -14 A M -14 A - 06.09.2020
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 21- D M 21- D - 06.09.2020

KOB Čingov Spišská Nová Ves (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Dana Barčová SSN7152 416519 K3 W 45- A 06.09.2020
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- A W 45- A 06.09.2020
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 55- A M 55- A - 06.09.2020
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- B - - 14.09.2020
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- A M 50- A 06.09.2020
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 50- A M 50- A 06.09.2020
Paulína Šoltésová SSN0951 416711 W -12 A W -12 A 06.09.2020

ŠK Terezka Banská Bystrica (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 8100023 M -20 A M -20 A - 01.09.2020
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 55- A M 55- A - 01.09.2020
Kamila Pompurová TBB0551 8004348 W -16 A W -16 A - 01.09.2020
Terézia Pompurová TBB9851 416705 W 21- B W 21- B - 01.09.2020

Klub OB ATU Košice (49) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 2051445 W 55- A W 55- A - 06.09.2020
Boris Ďurčo TKE6301 307277 M 55- A M 55- A - 06.09.2020
Petronela Filipová TKE0352 8017126 W -18 A W -18 A 06.09.2020
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -18 A W -18 A 06.09.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 A M -14 A 06.09.2020
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A M 55- A 06.09.2020
Martin Jerguš TKE6702 8017135 M 50- A M 50- A - 06.09.2020
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 50- A W 50- A - 06.09.2020
Michal Krajčík TKE8704 8656741 - M 21- E - 06.09.2020
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 21- E W 21- E - 15.09.2020
Milan Kurák TKE6801 2051311 M 50- A M 50- A - 06.09.2020
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- A W 45- A - 06.09.2020
Katarína Lamiová TKE8351 8019949 W 21- E W 21- E 06.09.2020
Natália Tyszová TKE8851 8017116 W 21- E W 21- E 06.09.2020
Jana Macinská TKE8651 8019944 W 21- E W 21- E - 06.09.2020
Peter Macinský TKE8603 5021377 M 21- B M 21- B - 06.09.2020
Angela Maľarová TKE5752 307388 W 60- A W 60- A - 06.09.2020
Michal Marko TKE0901 2051309 M -12 A M -12 A - 06.09.2020
Sofia Marko TKE1251 2051312 MW-R MW-R - 06.09.2020
Valéria Marko TKE7952 2051379 W 35- A W 35- A - 06.09.2020
Juraj Mihalič TKE7903 2032179 M 35- A M 35- A 06.09.2020
Simona Mihaličová TKE0551 8017133 W -16 A W -16 A 06.09.2020
Katarína Papugová TKE9255 9999903 W 21- E W 21- E 06.09.2020
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- A W 50- A - 06.09.2020
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 - M 21- E 06.09.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 8017117 M -18 A M -18 A 06.09.2020
Mikuláš Novota TKE6002 8017124 M 21- E M 21- E 06.09.2020
Anton Onder TKE5401 2051413 M 65- A M 65- A 06.09.2020
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 21- E M 21- E 06.09.2020
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- A M 50- A - 06.09.2020
Martin Polyácsko TKE0102 2051449 M -20 A M -20 A 06.09.2020
Martin Roháč TKE0301 8017132 M -18 A M -18 A 06.09.2020
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- A M 45- A - 06.09.2020
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 K3 K3 - 06.09.2020
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -20 A W -20 A 06.09.2020
Judita Sádecká TKE6253 2051419 W 55- A W 55- A - 06.09.2020
Sofia Sekaninová TKE0451 2051307 W -16 A W -16 A 06.09.2020
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M -20 A - 06.09.2020
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 65- A M 65- A - 06.09.2020
Dušan Sláma TKE9801 8499977 - M 21- E 06.09.2020
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 50- A M 50- A - 06.09.2020
Šimon Timko TKE0801 2051310 M -12 A M -12 A - 07.09.2020
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- A M 55- A - 06.09.2020
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 45- A M 45- A - 06.09.2020
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -20 A W -20 A 06.09.2020
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 W -18 A W -18 A 06.09.2020
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- A W 45- A - 08.09.2020
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W -18 A W -18 A 06.09.2020
Slávko Žilinčík TKE5602 8017123 M 60- A M 60- A - 06.09.2020

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -16 A W -16 A 06.09.2020
Július Porubský TNR7301 7210405 M 35- A M 35- A 06.09.2020

ŠK VAZKA Bratislava (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Lago VBA7601 8482096 M 35- A M 35- A - 06.09.2020
Oľga Lago VBA7452 416557 W 45- A W 45- A - 06.09.2020
Oliver Lago VBA0301 8482066 M -18 A M -18 A - 06.09.2020
Matej Müller VBA9601 8240596 M 21- E M 21- E 04.09.2020

Slávia Žilinská univerzita (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Jakub Chupek VZA9901 8655373 - M 21- E - 06.09.2020
Jozef Chupek VZA7101 8071290 - M 35- A - 06.09.2020
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 - W 21- E - 06.09.2020
Tamara Denysenko VZA6151 8012045 W 55- A W 55- A - 06.09.2020
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- A M 65- A - 06.09.2020
Peter Jurčík VZA6802 8071310 M 50- A M 50- A 06.09.2020
Tomáš Jurčík VZA0301 8071294 M -18 A M -18 A 06.09.2020
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -14 A W -14 A 06.09.2020
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 K3 W 21- B - 06.09.2020
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -16 A M -16 A 06.09.2020
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 21- E W 21- E - 06.09.2020
Peter Polakovič VZA5501 8071291 M 65- A - - 06.09.2020
Elena Polakovičová VZA5850 8071301 W 60- A - - 06.09.2020
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 70- A W 70- A - 06.09.2020
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 50- A W 50- A - 06.09.2020
Anastasiia Tsipushtanova W 21- B W 21- B - 06.09.2020
Viktoriya Valyavka VZA0851 8071292 W -12 A W -12 A - 06.09.2020
Alexander Volkov VZA8002 8071296 M 40- A M 40- A - 06.09.2020
Maksym Volkov VZA0701 8071316 M -14 A M -14 A - 06.09.2020
Maja Volkova VZA0951 8071304 W -12 A W -12 A - 06.09.2020
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 21- B M 21- B - 12.09.2020
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 21- B W 21- B - 12.09.2020

Klub OB Martin (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 45- A W 45- A - 05.09.2020
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- A W 55- A - 05.09.2020
Peter Juhás M -12 A M -12 A - 05.09.2020
Viola Juhasová ZMT5251 416516 W 65- A W 65- A - 05.09.2020
Martin Knor ZMT0201 8072002 M -18 A M -18 A - 05.09.2020
Terézia Knorová ZMT9852 W 21- B W 21- B - 11.09.2020
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- A M 70- A - 05.09.2020
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A M 65- A - 05.09.2020