Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá SR v LOB na dlhých tratiach (01.02.2020)

Počet prihlásených: 97

Kluby

01C     01Z     04O     05W     06C     07H     07Y     10A     10H     10T     13W     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     RBK     SPE     TBB     TKE     VBA     VZA     ZMT    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Cintula 01C91AA M 21- E 24.01.2020

(HUN) TIPO Orienteering Club (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Keve Gonczi 01Z01AA 8010610 M 21- E - 25.01.2020
Peter Gonczi 01Z03AA 8031221 M 21- E - 25.01.2020
Robert Gonczi 01Z72AA 8020501 M 21- E - 25.01.2020
Zsuzsa Gonczi 01Z06AA 8060710 W -14 E - 25.01.2020
Martin Hajdu 01Z70AA 8110000 M 45- E - 25.01.2020
Nelli Hajdu 9010622 W -20 E - 25.01.2020
Orsolya Magyari 01Z70AC 233503 W 45- E - 25.01.2020

(HUN) HSE (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tamás Jankó 8300958 M 55- E - 28.01.2020
Bence Kiacz 8646365 M 45- E - 29.01.2020

(HUN) Tabáni Spartacus (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Károly Gondár 8353394 M 55- E - 28.01.2020

(AUT) OLC Wienerwald (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matthias Poell 06C72AA 8048408 M 21- E - 26.01.2020
Vito Satrapa 06C94AA 8120812 M 21- E - 24.01.2020

(HUN) Salgótarjáni Dornyay SE (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Balint Dioszegi 443167 M 21- E - 30.01.2020
Ildiko Papp SDS8201 8228220 W 35- E - 25.01.2020

(HUN) OSC Hungary (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miklós Mets 7610506 M 55- E - 28.01.2020

(HUN) Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
P. Ildikó Érsek 339798 W 45- E - 29.01.2020
Gábor Honfi 505216 M 55- E - 29.01.2020
Eszter Kocsik 8651978 W -17 E - 29.01.2020
András Wachter 8183818 M -17 E - 29.01.2020

(HUN) Silvanus SE (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
András Fekete 9820421 M 35- E - 29.01.2020
Anna Máramarosi 8060914 W -14 E - 29.01.2020
Dóra Máramarosi 8052209 W -17 E - 29.01.2020
István Máramarosi 8664647 M 45- E - 29.01.2020
Rita Máramarosi 8052213 W -17 E - 29.01.2020
Botond Szász 8070197 M 21- E - 29.01.2020

(HUN) Egri Testedzo Club (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Simon Agnes 10T74AA 45235 W 21- E - 30.01.2020

(HUN) Gyöngyösi Tájfutó Klub (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Didriksen 1429032 W -17 E - 29.01.2020
Tor Öyvind Didriksen 2118265 M 45- E - 29.01.2020
Éva Hatala 1429037 W 45- E - 29.01.2020

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 21- E - 25.01.2020
Katarína Hlaváčiková EBB6152 416804 W 55- E - 25.01.2020
Dáša Mihálová EBB6151 416803 W 55- E - 25.01.2020
Erika Nemcová EBB8752 416753 W 21- E - 25.01.2020
Stanislav Nosál EBB4601 8805 M 55- E - 25.01.2020
Katarína Schwarzová EBB1151 7080080 W -14 E - 26.01.2020
Martina Schwarzová EBB0951 2112736 W -14 E - 26.01.2020

ŠK Farmaceut Bratislava (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -17 E - 23.01.2020
Filip Bukovac FBA0501 8116740 M -17 E - 23.01.2020
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E - 23.01.2020
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- E - 23.01.2020
Jela Furuczová FBA7151 8007101 W 21- E - 23.01.2020
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -17 E - 23.01.2020
Vladislav Janota FBA7903 1402873 M 35- E - 23.01.2020
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -17 E - 23.01.2020
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 45- E - 23.01.2020
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -17 E - 23.01.2020
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -14 E - 23.01.2020
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 35- E - 23.01.2020
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 45- E - 23.01.2020
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -14 E - 23.01.2020
Katarína Palusková FBA0251 2078491 W -20 E - 23.01.2020

ŠK HADVEO Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ema Michačová HBB0551 K3 - 29.01.2020
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -14 E - 29.01.2020

Klub OB Kysak (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 2133074 M -14 E - 25.01.2020
Milan Dudra KYS7201 307258 M 35- E - 25.01.2020
Dávid Franko KYS9301 515103 M 21- E - 25.01.2020
Stanislav Franko KYS9802 416517 M 21- E - 25.01.2020
Valér Franko KYS6601 1966416 M 21- E - 25.01.2020
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 55- E - 25.01.2020
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 45- E - 25.01.2020
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -17 E - 25.01.2020
Libor Semančík KYS9006 1421896 M 21- E - 25.01.2020
Juraj Sokol KYS9201 416712 M 21- E - 25.01.2020
Ľudmila Sokolová KYS9451 682343 W 21- E - 25.01.2020

TJ Rapid Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Adam Paško RBA0301 8430843 M -17 E - 25.01.2020
Marko Paško RBA7001 8290829 M 45- E - 25.01.2020
Michal Paško RBA9903 8340834 M 21- E - 25.01.2020
Daniel Šmelík RBA0702 8662739 M -14 E - 27.01.2020
Juraj Šmelík RBA6603 8662438 M 45- E - 27.01.2020

Klub orientačných športov Ružomberok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Valter Sohler RBK7701 2031334 M 35- E - 13.01.2020

Klub OB Sokol Pezinok (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 E - 25.01.2020
Tomáš Jančík SPE7603 8200011 M 35- E - 25.01.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 1888444 W 35- E - 28.01.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W -20 E - 28.01.2020

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 2008502 M 21- E - 25.01.2020
Kamila Pompurová TBB0551 416705 W -17 E - 25.01.2020

Klub OB ATU Košice (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dalibor Ďurčo TKE6502 362935 M 55- E - 25.01.2020
Dominik Ďurčo M 21- E 25.01.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 E - 25.01.2020
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- E - 25.01.2020
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 55- E - 25.01.2020

ŠK VAZKA Bratislava (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Eva Králová VBA4751 2051947 W 55- E - 22.01.2020
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 35- E - 27.01.2020
Oliver Lago VBA0301 8228223 M -17 E - 22.01.2020
Adam Navrátil VBA9901 416125 M 21- E - 22.01.2020
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 M 21- E - 22.01.2020
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 W -20 E - 22.01.2020
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 45- E - 22.01.2020

Slávia Žilinská univerzita (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Adam Král VZA9601 406986 M 21- E - 26.01.2020
Jozef Král VZA6801 8627 M 45- E - 26.01.2020
Miriam Králová VZA6951 8625 W 45- E - 26.01.2020
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 55- E - 25.01.2020
Adam Trepáč VZA0501 8071293 M -17 E - 25.01.2020
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 W -17 E - 25.01.2020

Klub OB Martin (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 45- E - 26.01.2020
Martin Knor ZMT0201 8072002 M 21- E - 26.01.2020