Prihlášky podľa klubov

Preteky: Yeti Zima Cup, 15.ročník (26.01.2020)

Počet prihlásených: 269

Kluby

01C     01N     02U     04A     05X     11N     12E     12X     13P     BBA     CNR     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA    

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Skladaný 338397 M 19- - 22.01.2020
Michal Skladaný 406967 M -18 - 22.01.2020

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 40- - 21.01.2020

OK Bartakson (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Barták 11N78AA 8648579 M 40- - 21.01.2020

ŠK Cart print Nitra (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Bednárik 406996 M -14 - 21.01.2020
Šimon Bednárik RD 21.01.2020
Henrieta Libantová Open 21.01.2020
Gwen Van De Flaes W -12 21.01.2020

(HUN) Spaki Running Team (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Spakovszky 01N76AA M 40- 21.01.2020
Roza Spakovszky 01N11AA RD 21.01.2020

GAMČA (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Eva Pálková 04A07AA W -14 21.01.2020

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Dávidík BBA14AA 2090843 RD - 21.01.2020
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 19- - 21.01.2020
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 19- - 21.01.2020
Eva Marková BBA76AA 406903 W 19- - 21.01.2020
Monika Molnárová BBA9451 8122122 W 19- - 21.01.2020

TJ Rapid Bratislava (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bejdák RBA9605 434830 M 19- - 21.01.2020
Martina Buršíková RBA0652 2017100 W -14 - 21.01.2020
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -14 - 21.01.2020
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 W -10 - 21.01.2020
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 19- - 21.01.2020
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 19- - 21.01.2020
Adam Paško RBA0301 8430843 M -18 - 23.01.2020
Marko Paško RBA7001 8290829 M 40- - 23.01.2020
Michal Schenk RBA0201 434810 M 19- - 21.01.2020
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 40- - 21.01.2020
Tereza Schenková RBA9751 9000008 W 19- - 21.01.2020
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -14 - 23.01.2020
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- - 21.01.2020

Športový klub Sandberg (51) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Antal SKS0505 2079537 M -16 - 20.01.2020
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M 19- - 20.01.2020
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 20.01.2020
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 55- - 20.01.2020
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -14 - 20.01.2020
Mária Bellušová SKS74AC 2120022 W 40- - 20.01.2020
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -14 - 20.01.2020
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 20.01.2020
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 20.01.2020
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 20.01.2020
Oliver Gross SKS0404 2079536 Open - 20.01.2020
Patrik Gross SKS0803 2079539 M -12 - 20.01.2020
Barbora Grossová SKS80AB 2128444 W 40- - 20.01.2020
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 19- - 20.01.2020
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -12 - 20.01.2020
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 20.01.2020
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W 19- - 20.01.2020
Vlasta Kostercová SKS71AA 2118102 W 40- - 20.01.2020
Milo Kosterec SKS69AA 2114239 M 40- - 20.01.2020
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 20.01.2020
Jozef Kudla SKS80AC 2128441 M 19- - 20.01.2020
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M 19- - 21.01.2020
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M -16 - 21.01.2020
Edita Máčajová SKS75AB 2114236 W 40- - 20.01.2020
Hana Máčajová SKS1153 2118097 W -10 - 20.01.2020
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -12 - 20.01.2020
Zuzana Máčajová SKS15AA 2114247 RD - 20.01.2020
Ján Mazák SKS84AB 2102811 M 19- - 20.01.2020
Eva Mazáková SKS84AA 2120073 W 19- - 20.01.2020
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -16 - 20.01.2020
Ľubica Mravíková SKS70AB 2114237 N - 20.01.2020
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 W -14 - 20.01.2020
Michaela Patassiová SKS0252 8670509 W -18 - 23.01.2020
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 - 20.01.2020
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -14 - 20.01.2020
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- - 20.01.2020
Jana Školeková SKS79AB 2079538 W 40- - 20.01.2020
Lenka Slaná SKS17AD 2128442 Open - 20.01.2020
Terézia Šujanská SKS95AA 2092468 W 19- - 20.01.2020
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -12 - 20.01.2020
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- - 20.01.2020
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 23.01.2020
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 19- - 23.01.2020
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- - 20.01.2020
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -12 - 20.01.2020
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 20.01.2020
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- - 20.01.2020
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 - 20.01.2020
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 20.01.2020
Michaela Žilincová 2132980 N - 20.01.2020
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -14 - 20.01.2020

NOK- Narnijský orientačný krúžok (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Uli Čaputová 2300219 RD - 20.01.2020
Andrejko Dolnák 2300260 RD - 20.01.2020
Ján Dolnák 2300263 M -12 - 20.01.2020
Jurko Ihring 2300265 N - 20.01.2020

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 40- - 20.01.2020

Slávia Žilinská univerzita (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 19- - 20.01.2020
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 20.01.2020

ŠK Farmaceut Bratislava (41) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dezider Baran FBA4501 407000 M 55- - 20.01.2020
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -16 - 19.01.2020
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 19.01.2020
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -16 - 19.01.2020
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 M -10 - 19.01.2020
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 19- - 19.01.2020
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 19- - 19.01.2020
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 19.01.2020
Dušan Furucz FBA7101 8007101 M 19- - 19.01.2020
Jela Furuczová FBA7151 511235 W 19- - 19.01.2020
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 55- - 22.01.2020
Ida Herna FBA7253 2103272 W 40- - 19.01.2020
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -16 - 19.01.2020
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -16 - 19.01.2020
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 19.01.2020
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -16 - 19.01.2020
Boris Kocúr FBA1004 2126240 M -10 - 19.01.2020
Barbora Kocúrová FBA1251 2067244 RD - 19.01.2020
Ján Koman FBA0504 2124800 M -16 - 19.01.2020
Marek Koman FBA7905 2124765 M 19- - 19.01.2020
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 19.01.2020
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- - 19.01.2020
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -10 - 19.01.2020
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -16 - 19.01.2020
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -14 - 19.01.2020
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- - 19.01.2020
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 19.01.2020
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 19.01.2020
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 19- - 19.01.2020
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 19.01.2020
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -16 - 19.01.2020
Tibor Novosad FBA7103 2103265 M 40- - 19.01.2020
Petra Rebrová FBA7252 2092412 W 40- - 19.01.2020
Lea Simaichlová FBA8255 2116442 Open - 21.01.2020
Hana Šmelíková FBA6951 9200733 W 40- - 21.01.2020
Alan Sýkora FBA1202 2133067 RD - 19.01.2020
Andrej Sýkora FBA7906 2067242 Open - 19.01.2020
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -14 - 19.01.2020
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 19.01.2020
Dorota Zúbeková FBA1151 2133885 RD - 19.01.2020
Hana Zúbeková FBA0952 2095979 W -12 - 19.01.2020

ŠK HADVEO Banská Bystrica (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 19- - 19.01.2020
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 19- - 19.01.2020
Miroslav Pilát HBB8502 406952 M 19- - 19.01.2020
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 19- - 19.01.2020
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- - 19.01.2020

Klub OB ATU Košice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 19.01.2020
Katarína Papugová TKE9255 9999903 W 19- - 19.01.2020

ŠK VAZKA Bratislava (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 19.01.2020
Jozef Fekiač VBA9101 53797 M 19- - 19.01.2020
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 19.01.2020
Veronika Koľveková VBA9351 307435 Open - 19.01.2020
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 19.01.2020
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -14 - 19.01.2020
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 19.01.2020
Eva Králová VBA4751 8478747 W 55- - 19.01.2020
Oliver Lago VBA0301 8228223 M -18 - 19.01.2020
Jana Martanovičová VBA61AA 2051947 W 55- - 19.01.2020
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 40- - 19.01.2020
Matej Müller VBA9601 8240596 M 19- - 19.01.2020
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 19- - 20.01.2020
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 19.01.2020

Boxo (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Bohuš Butaš 12E73AA 406963 M 40- - 19.01.2020

neregistrovaní (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miriam Buršíková 05X77AA N 18.01.2020

Klub OB AŠK Pezinok (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrej Dubovský PEZ9901 7204499 M 19- - 19.01.2020
Filip Dubovský PEZ0201 2030952 M 19- - 19.01.2020
Medard Féder PEZ5001 7206540 M 55- - 18.01.2020
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 15.01.2020
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 19- - 15.01.2020
Roman Kučera PEZ6401 9753101 M 55- - 18.01.2020

Klub OB Sokol Pezinok (81) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55- - 25.01.2020
Zuzana Belešová SPE91BB Open - 25.01.2020
Jakub Berky SPE1101 2420045 RD - 21.01.2020
Zuzka Berky SPE7757 2111079 N - 21.01.2020
Iveta Bobovská SPE8051 1425342 W 40- - 20.01.2020
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD - 20.01.2020
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 - 20.01.2020
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 M -12 - 20.01.2020
Vladimír Bobovský SPE7202 1425371 M 40- - 20.01.2020
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 40- - 15.01.2020
Samuel Butaš SPE0902 M -12 - 15.01.2020
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 M 19- - 15.01.2020
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -16 - 20.01.2020
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M 19- - 20.01.2020
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M 19- - 20.01.2020
Jakub Dolný SPE1208 2111078 RD - 21.01.2020
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -16 - 21.01.2020
Klára Fedorová SPE0455 W -16 - 21.01.2020
Adrián Ferianc 2141135 RD - 20.01.2020
Peter Ferianc 2111094 M 40- - 20.01.2020
Lenka Feriancová 2141131 W -10 - 20.01.2020
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -18 - 21.01.2020
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 15.01.2020
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -12 - 20.01.2020
Ema Havlíková SPE0451 8025014 W 19- - 20.01.2020
Juraj Honsch SPE0810 2111074 M -12 - 20.01.2020
Ondrej Honsch SPE1001 2111073 M -10 - 20.01.2020
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -16 - 20.01.2020
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 19- - 20.01.2020
Filip Jančík SPE0604 8300002 M 19- - 20.01.2020
Tomáš Jančík SPE7603 8200011 M 40- - 20.01.2020
Lenka Jančíková SPE77AA 2118096 W 40- - 20.01.2020
Matej Jendek SPE0809 2111072 M -12 - 20.01.2020
Ondrej Jendek SPE0704 2111071 M -14 - 20.01.2020
Viktor Ježík SPE1202 1407843 M -10 - 20.01.2020
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -16 - 20.01.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 19- - 20.01.2020
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 - 20.01.2020
Lukáš Kapusta SPE0602 2111075 M -14 - 20.01.2020
Peter Karch SPE9112 8303074 M 19- - 15.01.2020
Pavol Kebis SPE6004 338390 M 19- - 21.01.2020
Richard Križan SPE0503 2111080 M -16 - 20.01.2020
Katka Kukučková SPE1155 2111076 RD - 20.01.2020
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 40- - 20.01.2020
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -14 - 20.01.2020
Andrej Mikloš SPE7503 406930 M 40- - 20.01.2020
Andrej Mikloš SPE0401 8025007 M 19- - 20.01.2020
Matúš Mikloš SPE0702 1407840 M -14 - 20.01.2020
Emma Miklošová SPE 1407850 RD - 20.01.2020
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 Open - 20.01.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 - 20.01.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- - 20.01.2020
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -18 - 20.01.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W 19- - 20.01.2020
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 24.01.2020
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 20.01.2020
Lenka Paulová SPE8852 416538 Open - 20.01.2020
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 19- - 20.01.2020
Vladislav Piják SPE52AA 8644312 M 55- - 17.01.2020
Eva Pijáková SPE57AA 8644323 W 55- - 17.01.2020
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 19- - 20.01.2020
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 20.01.2020
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 55- - 20.01.2020
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M 19- - 20.01.2020
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M 19- - 20.01.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M 19- - 20.01.2020
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -12 - 20.01.2020
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -16 - 20.01.2020
Veronika Šipošová 7070726 RD - 20.01.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 7070721 W 40- - 20.01.2020
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 20.01.2020
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 20.01.2020
Natália Sulanová SPE7853 1407859 W 40- - 15.01.2020
Šimon Šušol SPE1301 2111077 RD - 21.01.2020
Lucia Syrová SPE10AD 1407857 W -10 - 20.01.2020
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M 19- - 20.01.2020
Eli Valach SPE0703 2118108 M -16 - 21.01.2020
Matúš Velán 219114 M -12 - 21.01.2020
Matúš Zedníček SPE1201 416594 M -10 - 20.01.2020
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 - 20.01.2020
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -16 - 20.01.2020

Slovenská triatlonová akadémia (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Simon Brunovský 13P93AA 2136715 M 19- - 18.01.2020
Katarína Poláková 13P95AA 2133072 Open - 13.01.2020

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (25) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ľubomíra Blašková 01C93AA Open 20.01.2020
Michal Brezani 01C87AC Open 21.01.2020
Ján Buršík 01C68AB Open 12.01.2020
Adela Cori 01C95AA 8180895 W 19- - 13.01.2020
Martin Daniš 01C88AC Open 21.01.2020
Michal Fekete 01C77AD M 40- 20.01.2020
Michal Hönsch 01C78AE N 19.01.2020
Juraj Jurčík 01C47AB 2109753 M 55- - 21.01.2020
Lukáš Jurčík 01C13AA RD 21.01.2020
Marek Jurčík 01C14AA RD 21.01.2020
Zuzana Lacova 01C83AC N 20.01.2020
Lukáš Lečko 01C92AA 438962 Open - 20.01.2020
Marek Lečko 01C90AE 439296 Open - 19.01.2020
Martin Lohnert 01C78AA Open 23.01.2020
Linda Lohnertová 01C12AD RD - 23.01.2020
Daniel Pastorek 01C87AB Open 15.01.2020
Viktor Pavelek 01C56AA 416827 M 55- - 20.01.2020
Michal Piovarči 01C91AE 533301 M 19- - 19.01.2020
Tomáš Prištiak 01C88AB Open 19.01.2020
Szimonetta Rumanova 01C91AF Open 21.01.2020
Elenka Šabová 01C10AA 883488 RD - 07.01.2020
Sara SENSI 01C07AF W -14 19.01.2020
Mojmir Stastny 01C59AA 2069581 M 55- - 18.01.2020
René Vrábeľ 01C77AA Open - 19.01.2020
René Vrábeť 01C77AA 2419913 Open - 19.01.2020

TJ Ioan 1209 (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Lovás IBA0401 2001946 Open - 08.01.2020
Alžbeta Lovásová IBA6951 2120019 Open - 08.01.2020
Andrej Mališ IBA0102 2103536 Open - 08.01.2020
Marián Mališ IBA6901 2111085 M 40- - 08.01.2020