Výsledky

Preteky: Oblastný rebríček Východ, Bankov

Etapa: Oblastný rebríček Východ, Bankov - E1 (07.06.2020)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -18 A    M 35- A    M 45- A    M 55- A    W -12 A    W -14 A    W -18 A    W 35- A    W 45- A    W 55- A    M 65- A    M -10 C    N          K3         M 19-      W 19-      DR        

M -12 A 1.95 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 20:12
2 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 21:17 + 1:05
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 24:11 + 3:59
4 Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 28:43 + 8:31
5 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 32:09 + 11:57

M -14 A 2.58 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 66:57

M -18 A 4.50 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 64:06
2 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 82:19 + 18:13
3 Juraj Steiner TKE0501 Klub OB ATU Košice 169:35 + 105:29

M 35- A 4.77 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Farkaš Ladislav 103:49
2 Ondovčík Tomáš 108:08 + 4:19

M 45- A 4.21 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 40:21
2 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 43:33 + 3:12
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 44:15 + 3:54
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 56:12 + 15:51
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:55 + 21:34
6 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:30 + 26:09
7 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 66:48 + 26:27
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 68:28 + 28:07
9 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 76:24 + 36:03
10 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 79:58 + 39:37
Martin Franko KYS74AA Klub OB Kysak DISK
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice DISK

M 55- A 3.39 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 45:30
2 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 59:58 + 14:28
3 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 65:25 + 19:55
4 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 88:54 + 43:24

W -12 A 1.95 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Franková KYS08AB Klub OB Kysak 36:43
2 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 60:36 + 23:53

W -14 A 2.58 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 77:58

W -18 A 3.39 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 56:51
2 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 79:41 + 22:50
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 35- A 4.21 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 64:42
2 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 66:31 + 1:49
3 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 83:58 + 19:16
4 Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 116:00 + 51:18

W 45- A 3.39 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:14
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 72:21 + 2:07
3 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 82:42 + 12:28
4 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 84:50 + 14:36
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 101:49 + 31:35
6 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 106:39 + 36:25
7 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 106:52 + 36:38
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice DISK

W 55- A 2.85 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 47:39
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 67:37 + 19:58
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 67:58 + 20:19
4 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 71:54 + 24:15
5 Macinská Anna 140:38 + 92:59

M 65- A 2.85 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zentai Jozef 35:42
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 39:41 + 3:59
3 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 40:42 + 5:00
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 43:59 + 8:17

M -10 C 1.47 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Mojžiš TKE10AA Klub OB ATU Košice 13:07

N 1.95 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vaicová Laura 38:24
2 Michal Breiner 43:34 + 5:10
3 Onderová Klaudia 47:05 + 8:41
4 Onderová Daniela 50:25 + 12:01
5 Babovčáková Hela 67:41 + 29:17

K3 2.85 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Fedelín Tibor 37:35
2 Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice 44:31 + 6:56
3 Simona Ďurčová TKE90AA Klub OB ATU Košice 48:47 + 11:12
4 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 63:05 + 25:30
5 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 70:18 + 32:43
Michal Almáši 03V02AA Klub OB Metropol Košice DISK

M 19- 5.39 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 39:08
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 42:31 + 3:23
3 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 43:45 + 4:37
4 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 48:02 + 8:54
5 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 49:55 + 10:47
6 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 58:01 + 18:53
7 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 59:21 + 20:13
8 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 60:06 + 20:58
9 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 61:04 + 21:56
10 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 63:44 + 24:36
11 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 71:05 + 31:57
12 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 90:01 + 50:53
13 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 92:36 + 53:28
14 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 111:41 + 72:33
15 Králik Ladislav 138:23 + 99:15

W 19- 4.50 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 42:21
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 43:42 + 1:21
3 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 44:31 + 2:10
4 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 48:41 + 6:20
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 50:57 + 8:36
6 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 51:01 + 8:40
7 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 58:39 + 16:18
8 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 62:32 + 20:11
9 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 72:25 + 30:04

DR 1.47 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 13:48