Prihlášky podľa klubov

Preteky: INOV8 Cup + maďarský rebríček (29.08.2020)

Počet prihlásených: 114

Kluby

BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     TBB     TKE     TNR     VZA     ZMT    

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- BR W 35- BR - 17.08.2020
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 60- A - - 17.08.2020

Klub OB ATU Košice (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Petronela Filipová TKE0352 8017126 W -18 A W -18 A - 17.08.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 A M -14 A - 17.08.2020
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A M 55- A - 17.08.2020
Martin Jerguš TKE6702 8017135 M 50- A M 50- A - 17.08.2020
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 50- A W 50- A - 17.08.2020
Ján Kuchta TKE5701 8017120 M 60- A M 60- A - 19.08.2020
Simona Mihaličová TKE0551 8017133 W -16 A W -16 A - 17.08.2020
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- A W 50- A - 17.08.2020
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 21- E - - 17.08.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 8017117 M -18 A M -18 A - 17.08.2020
Mikuláš Novota TKE6002 8017124 M 21- E M 21- E - 17.08.2020
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- A M 50- A - 17.08.2020
Martin Roháč TKE0301 8017132 M -18 A M -18 A - 17.08.2020
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- A M 45- A - 17.08.2020
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -20 A W -20 A - 17.08.2020
Judita Sádecká TKE6253 2051419 W 55- A W 55- A - 18.08.2020
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M 21- E - - 17.08.2020
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 50- A M 50- A - 17.08.2020
Richard Sláma TKE0303 8017125 M -18 A M -18 A - 17.08.2020
Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 2051335 N N - 19.08.2020
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W -18 A W -18 A - 17.08.2020
Slávko Žilinčík TKE5602 8017123 M 60- A M 60- A - 17.08.2020

Slávia Žilinská univerzita (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Peter Jurčík VZA6802 2012284 M 50- A M 50- A - 17.08.2020
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 - M -18 A - 17.08.2020
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -14 A W -14 A - 17.08.2020
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 70- A W 70- A - 17.08.2020

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -16 A W -16 A - 17.08.2020
Július Porubský TNR7301 7210405 M 35- A M 35- A - 17.08.2020

Klub OB Martin (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Viola Juhasová ZMT5251 416516 W 65- A W 65- A - 17.08.2020
Martin Knor ZMT0201 8072002 M -18 A M -18 A - 17.08.2020
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- A M 70- A - 17.08.2020
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A M 65- A - 17.08.2020

Klub OB Kysak (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 9633077 M 55- A M 55- A - 17.08.2020
Dávid Franko KYS9301 515103 M 21- E M 21- E - 17.08.2020

TJ Rapid Bratislava (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- A M 60- A - 16.08.2020
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 8200031 M 21- E M 21- E - 16.08.2020
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -18 A M -18 A - 16.08.2020
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- A M 35- A - 16.08.2020
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 45- A W 45- A - 16.08.2020
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 A W -18 A - 16.08.2020
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 21- E W 21- E - 16.08.2020
Milan Petrinec RBA5802 8115802 M 60- A M 60- A - 16.08.2020
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 45- A W 45- A - 16.08.2020

Športový klub Sandberg (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 8099114 W -18 A W -18 A - 16.08.2020
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -20 A M -20 A - 16.08.2020
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M -16 A M -16 A - 16.08.2020

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 45- A M 45- A - 16.08.2020
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 21- E M 21- E - 16.08.2020

ŠK HADVEO Banská Bystrica (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Ľuboš Michač HBB7601 8004349 M 40- A M 40- A - 16.08.2020
Samuel Michač HBB0802 8518354 M -12 A M -12 A - 16.08.2020
Ema Michačová HBB0551 8517354 W -16 A W -16 A - 16.08.2020
Andrej Patráš HBB8201 8004356 M 35- A - - 17.08.2020
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 40- A M 40- A - 16.08.2020
Šimon Patráš HBB1301 1295689 M -10 R M -10 R - 16.08.2020
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -12 A W -12 A - 16.08.2020
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 21- E W 21- E - 16.08.2020

KOBRA Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 21- E M 21- E - 16.08.2020
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 21- E M 21- E - 16.08.2020

ŠK Terezka Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 8100023 M 21- E M 21- E - 15.08.2020
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 55- A M 55- A - 15.08.2020
Kamila Pompurová TBB0551 8004348 W -16 A W -16 A - 15.08.2020

ŠK Farmaceut Bratislava (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Filip Bukovac FBA0501 8116740 M -16 A M -16 A - 14.08.2020
Lukáš Bukovác FBA1002 8515555 M -10 R M -10 R - 14.08.2020
Maroš Bukovac FBA7601 8518355 M 21- E M 21- E - 14.08.2020
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 21- E M 21- E - 14.08.2020
Alena Bukovacová FBA7451 8515557 W 35- BR W 35- BR - 14.08.2020
Ida Herna FBA7253 2103272 K3 K3 - 14.08.2020
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -16 A W -16 A - 14.08.2020
Ladislav Kasza FBA7102 7003175 M 45- A M 45- A - 14.08.2020
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -16 A M -16 A - 14.08.2020
Tereza Kendrová FBA0651 8518357 W -16 A W -16 A - 14.08.2020
Ján Koman FBA0504 8226389 M -16 A M -16 A - 14.08.2020
Marek Koman FBA7905 8226311 M 40- A M 40- A - 14.08.2020
Kristína Komanová FBA7853 8226357 W 40- A W 40- A - 14.08.2020
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 65- A M 65- A - 14.08.2020
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 21- E M 21- E - 14.08.2020
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- A W 55- A - 14.08.2020
Tibor Novosad FBA7103 2103265 K3 K3 - 14.08.2020
László Prill FBA6302 45259 M 55- A M 55- A - 14.08.2020
Hana Šmelíková FBA6951 8071314 W 45- A W 45- A - 14.08.2020

Klub OB Sokol Pezinok (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55- A M 55- A - 17.08.2020
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -20 A M -20 A - 16.08.2020
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -18 A M -18 A - 16.08.2020
Marek Dolný SPE0407 2111072 M -16 A M -16 A - 16.08.2020
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -14 A M -14 A - 16.08.2020
Ema Havlíková SPE0451 8025014 W -16 A W -16 A - 16.08.2020
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -16 A M -16 A - 16.08.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- BR W 35- BR - 17.08.2020
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 A W -16 A - 17.08.2020
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 60- A W 60- A - 13.08.2020
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 70- A W 70- A - 13.08.2020
Zuzana Kováčová SPE02BA 2111073 W -18 A W -18 A - 16.08.2020
Andrej Mikloš SPE0401 8025007 M -16 A M -16 A - 17.08.2020
Khrystyna Myhovych SPE0255 2111071 W -18 A W -18 A - 16.08.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 A M -12 A - 17.08.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- A W 40- A - 17.08.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W -20 A W -20 A - 17.08.2020
Jaroslav Piják SPE5801 8025012 M 60- A M 60- A - 12.08.2020
Iveta Pijáková SPE6251 8025010 W 55- A W 55- A - 12.08.2020
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 21- B M 21- B - 13.08.2020
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 65- A M 65- A - 12.08.2020
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- A W 60- A - 12.08.2020
Marián Šipoš SPE7102 7070726 M 45- A M 45- A - 17.08.2020
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 A M -16 A - 17.08.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -18 A M -18 A - 17.08.2020
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -12 A W -12 A - 17.08.2020
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -16 A W -16 A - 17.08.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 7070721 W 45- A W 45- A - 17.08.2020
Marian Spišiak SPE7601 8516751 M 40- A M 40- A - 13.08.2020
Lucia Syrová SPE1052 1407857 W -10 C W -10 C - 16.08.2020
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -16 A M -16 A - 16.08.2020
Michal Tomašovič SPE8902 219144 K3 K3 - 16.08.2020