Prihlášky

Preteky: INOV8 Cup + maďarský rebríček (29.08.2020)

Počet prihlásených: 114

Kategórie

M -10 R    M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -10 C    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 35- BR   W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    N          K3        

M -10 R (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1295689 Áno Áno 16.08.2020
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno Áno 14.08.2020

M -12 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno Áno 16.08.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno Áno 17.08.2020

M -14 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno Áno 17.08.2020
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno Áno 16.08.2020

M -16 A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno Áno 16.08.2020
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno Áno 14.08.2020
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 8226389 Áno Áno 14.08.2020
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno Áno 14.08.2020
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno Áno 17.08.2020
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno Áno 16.08.2020
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno Áno 17.08.2020
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno Áno 16.08.2020
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno Áno 16.08.2020

M -18 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno Áno 17.08.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno Áno 17.08.2020
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno Áno 17.08.2020
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Nie Áno 17.08.2020
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno Áno 17.08.2020
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno Áno 16.08.2020
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno Áno 16.08.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno Áno 17.08.2020

M -20 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno Áno 16.08.2020
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno Áno 16.08.2020

M 21- E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno Nie 17.08.2020
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 8017124 Áno Áno 17.08.2020
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno Nie 17.08.2020
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno Áno 17.08.2020
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno Áno 16.08.2020
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno Áno 16.08.2020
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno Áno 16.08.2020
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno Áno 16.08.2020
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 8100023 Áno Áno 15.08.2020
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno Áno 14.08.2020
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno Áno 14.08.2020
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno Áno 14.08.2020

M 21- B (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno Áno 13.08.2020

M 35- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno Áno 17.08.2020
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno Áno 16.08.2020
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004356 Áno Nie 17.08.2020

M 40- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno Áno 16.08.2020
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno Áno 16.08.2020
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno Áno 14.08.2020
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 8516751 Áno Áno 13.08.2020

M 45- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno Áno 17.08.2020
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno Áno 16.08.2020
Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 7003175 Áno Áno 14.08.2020
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 7070726 Áno Áno 17.08.2020

M 50- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno Áno 17.08.2020
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 920651 Áno Áno 17.08.2020
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 8017135 Áno Áno 17.08.2020
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 2012284 Áno Áno 17.08.2020

M 55- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno Áno 17.08.2020
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno Áno 17.08.2020
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 406991 Áno Áno 15.08.2020
László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 45259 Áno Áno 14.08.2020
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 1407851 Áno Áno 17.08.2020

M 60- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno Nie 17.08.2020
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno Áno 19.08.2020
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno Áno 17.08.2020
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno Áno 16.08.2020
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8115802 Áno Áno 16.08.2020
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno Áno 12.08.2020

M 65- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno Áno 17.08.2020
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno Áno 14.08.2020
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno Áno 12.08.2020

M 70- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno Áno 17.08.2020

W -10 C (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno Áno 16.08.2020

W -12 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno Áno 16.08.2020
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno Áno 17.08.2020

W -14 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno Áno 17.08.2020

W -16 A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno Áno 17.08.2020
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno Áno 17.08.2020
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno Áno 16.08.2020
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 8004348 Áno Áno 15.08.2020
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8518357 Áno Áno 14.08.2020
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno Áno 14.08.2020
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 8025014 Áno Áno 16.08.2020
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno Áno 17.08.2020
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno Áno 17.08.2020

W -18 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno Áno 17.08.2020
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017126 Áno Áno 17.08.2020
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno Áno 16.08.2020
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 8099114 Áno Áno 16.08.2020
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno Áno 16.08.2020
Zuzana Kováčová SPE02BA Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno Áno 16.08.2020

W -20 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno Áno 17.08.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno Áno 17.08.2020

W 21- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno Áno 16.08.2020
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno Áno 16.08.2020

W 35- BR (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno Áno 17.08.2020
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno Áno 14.08.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno Áno 17.08.2020

W 40- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 8226357 Áno Áno 14.08.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno Áno 17.08.2020

W 45- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno Áno 16.08.2020
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 2133069 Áno Áno 16.08.2020
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno Áno 14.08.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 7070721 Áno Áno 17.08.2020

W 50- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno Áno 17.08.2020
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 232109 Áno Áno 17.08.2020

W 55- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 2051419 Áno Áno 18.08.2020
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 2079495 Áno Áno 14.08.2020
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 8025010 Áno Áno 12.08.2020

W 60- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno Áno 12.08.2020
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno Áno 13.08.2020

W 65- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno Áno 17.08.2020

W 70- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno Áno 17.08.2020
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno Áno 13.08.2020

N (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 Klub OB ATU Košice 2051335 Áno Áno 19.08.2020

K3 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 2103272 Áno Áno 14.08.2020
Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 2103265 Áno Áno 14.08.2020
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno Áno 16.08.2020