Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá SR na dlhú trať (09.10.2021)

Počet prihlásených: 118

Kluby

02U     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 50- E - 26.09.2021

KOBRA Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 21- E - 26.09.2021
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 35- E - 26.09.2021

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 8200027 W 45- E - 26.09.2021
Juraj Nemec EBB6001 8017732 M 60- E - 27.09.2021

ŠK Farmaceut Bratislava (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maroš Bukovac FBA7601 8518355 M 21- E - 16.09.2021
Alena Bukovacová FBA7451 8515557 W 40- E - 16.09.2021
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -16 E - 16.09.2021
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 40- E - 16.09.2021
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- E - 16.09.2021
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -16 E - 16.09.2021
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -16 E - 16.09.2021
Marek Koman FBA7905 8226311 M 40- E - 16.09.2021
Kristína Komanová FBA7853 8226357 W 40- E - 16.09.2021
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 65- E - 16.09.2021
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 21- E - 16.09.2021
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 Open A - 26.09.2021

ŠK HADVEO Banská Bystrica (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 Open A - 26.09.2021
Ľuboš Michač HBB7601 8004349 M 45- E - 26.09.2021
Samuel Michač HBB0802 8518354 M -14 E - 26.09.2021
Ema Michačová HBB0551 8517354 W -16 E - 26.09.2021
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 21- E - 26.09.2021
Andrej Patráš HBB8201 8004356 M 35- E - 26.09.2021
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 40- E - 26.09.2021
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -14 E - 26.09.2021
Milan Šimoník HBB7501 8004359 M 45- E - 26.09.2021
Matej Trenčan HBB1001 M -14 E - 26.09.2021
Milan Trenčan HBB7906 2136723 M 40- E - 26.09.2021
Milan Trenčan HBB0703 2138226 M -14 E - 26.09.2021
Soňa Tužinská 2066962 W -14 E - 26.09.2021

Klub OB Kysak (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 9633077 M 55- E - 26.09.2021
Dávid Franko KYS9301 8090893 M 21- E - 26.09.2021
Valér Franko KYS6601 1966416 M 55- E - 26.09.2021
Jana Franková KYS6651 1966817 W 55- E - 26.09.2021
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 60- E - 26.09.2021
Libor Semančík KYS9006 8017129 M 21- E - 26.09.2021
Tomáš Sokol KYS9103 515109 M 21- E - 26.09.2021

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7204989 M 45- E - 26.09.2021
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 21- E - 26.09.2021

TJ Rapid Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- E - 26.09.2021
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -18 E - 26.09.2021
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- E - 26.09.2021
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 21- E - 26.09.2021
Martina Pánková RBA6953 445621 W 50- E - 26.09.2021
Milan Petrinec RBA5802 8115802 M 60- E - 26.09.2021
Dušan Rybár RBA6202 8006202 M 55- E - 26.09.2021
Daniel Šmelík RBA0702 8662739 M -14 E - 26.09.2021

Športový klub Sandberg (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 50- E - 26.09.2021
Ema Jonášová SKS0951 2049987 Open C - 27.09.2021
Viktória Kostercová SKS0251 8099114 W 21- E - 22.09.2021
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 M -16 E - 26.09.2021

Klub OB Sokol Pezinok (23) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Balogh SPE0710 M -14 E - 26.09.2021
Alžbeta Baloghová SPE0556 W -16 E - 26.09.2021
Adela Čermáková SPE0359 2211372 W -18 E - 26.09.2021
Dávid Cisár SPE0708 8648615 M -14 E - 26.09.2021
Marek Dolný SPE0407 8259259 M -18 E - 26.09.2021
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -14 E - 26.09.2021
Jozef Fedor SPE5701 46281 M 60- E - 26.09.2021
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 40- E - 26.09.2021
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -16 E - 26.09.2021
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -18 E - 26.09.2021
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 70- E - 26.09.2021
Zuzana Kováčová SPE0256 2211365 W -20 E - 26.09.2021
Matúš Mikloš SPE0702 1407840 M -14 E - 26.09.2021
Daniel Jozef Nemček SPE0905 2211377 M -14 E - 26.09.2021
Jaroslav Piják SPE5801 8025012 M 60- E - 26.09.2021
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 65- E - 26.09.2021
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- E - 26.09.2021
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -18 E - 26.09.2021
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -14 E - 26.09.2021
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -16 E - 26.09.2021
Marian Spišiak SPE7601 8516751 M 45- E - 26.09.2021
Lucia Syrová SPE1052 8400037 W -14 E - 26.09.2021
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -16 E - 26.09.2021

KOB Čingov Spišská Nová Ves (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- E - 26.09.2021
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 60- E - 26.09.2021
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- E - 26.09.2021
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- E - 26.09.2021
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 50- E - 26.09.2021
Paulína Šoltésová SSN0951 416711 W -14 E - 26.09.2021

ŠK Terezka Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Kamila Pompurová TBB0551 8004348 W -16 E - 26.09.2021

Klub OB ATU Košice (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -20 E - 26.09.2021
Michal Krajčík TKE8704 8656741 M 21- E - 26.09.2021
Katarína Lamiová TKE8351 8019949 W 21- E - 26.09.2021
Jana Macinská TKE8651 2051377 W 21- E - 26.09.2021
Peter Macinský TKE8603 307377 M 35- E - 26.09.2021
Michal Marko TKE0901 8019948 M -14 E - 26.09.2021
Sofia Marko TKE1251 2051312 Open C - 26.09.2021
Simona Mihaličová TKE0551 8017133 W -16 E - 26.09.2021
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 21- E - 28.09.2021
Lukáš Mário Novota TKE0302 8017117 M -18 E - 26.09.2021
Miroslav Papuga TKE9002 8200015 M 21- E - 26.09.2021
Martin Roháč TKE0301 8017132 M -18 E - 26.09.2021
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W 21- E - 26.09.2021
Sofia Sekaninová TKE0451 8019946 W -18 E - 26.09.2021
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M 21- E - 26.09.2021
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W 21- E - 26.09.2021

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -18 E - 24.09.2021
Július Porubský TNR7301 8042130 M 35- E - 24.09.2021

ŠK VAZKA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Lago VBA7601 8482096 M 35- E - 26.09.2021
Oliver Lago VBA0301 8482066 M -18 E - 26.09.2021
Rostislav Navrátil VBA6601 8482090 M 50- E - 26.09.2021
Adéla Navrátilová VBA0251 8061463 W -20 E - 26.09.2021
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 50- E - 26.09.2021

Slávia Žilinská univerzita (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M 21- E - 24.09.2021
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 50- E - 24.09.2021
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 45- E - 24.09.2021
Peter Jurčík VZA6802 2012284 M 50- E - 25.09.2021
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 M -18 E - 25.09.2021
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -16 E - 25.09.2021
Peter Polakovič VZA5501 8071291 M 65- E - 25.09.2021
Adam Trepáč VZA0501 8071293 M -16 E - 25.09.2021
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 W -18 E - 25.09.2021

Klub OB Martin (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jana Davi ZMT6151 8300043 W 55- E - 26.09.2021
Viola Juhasová ZMT5251 416516 W 65- E - 27.09.2021
Martin Knor ZMT0201 8072002 M -20 E - 25.09.2021
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- E - 27.09.2021
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- E - 27.09.2021