Výsledky

Preteky: 1. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu

Etapa: 1. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu - E1 (26.03.2022)

Kategórie

M -12      M -14      M -18      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      W -12      W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      M -10      W -10      W -10 R    K3        

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Szentkeresty 30:48

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:05
2 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 23:45 + 4:40
2 Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 23:45 + 4:40
4 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 39:11 + 20:06
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice DNS

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 55:21
2 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 65:02 + 9:41
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice DNS

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:36
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 48:45 + 4:09
3 Peter Glončák 07I79AA (CZE) Slovan Luhačovice 49:04 + 4:28
4 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 51:28 + 6:52
5 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 55:48 + 11:12
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 56:35 + 11:59
7 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 57:52 + 13:16
8 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 62:58 + 18:22
9 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 76:33 + 31:57

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 48:29
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 50:13 + 1:44
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:05 + 11:36
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice DNS

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 58:13
2 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:26 + 15:13
3 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 79:06 + 20:53

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 50:44
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 52:12 + 1:28
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 58:36 + 7:52
4 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 59:46 + 9:02
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 62:08 + 11:24
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak DNS

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 27:39
2 Anton Onder 03V54AA Klub OB Metropol Košice 30:08 + 2:29
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 39:59 + 12:20
4 Juraj Kubica 01C55AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46:21 + 18:42

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Pavelová KYS1151 Klub OB Kysak 38:25

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:25
2 Alexandra Sára Chudá HBB0852 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:26 + 4:01
3 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 69:26 + 49:01

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak DNS

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 51:00
2 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 62:57 + 11:57
3 Dominika Ugray KYS9553 Klub OB Kysak 65:50 + 14:50

W 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 69:06
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice DNS

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:57
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 56:12 + 3:15
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 57:58 + 5:01
4 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 65:15 + 12:18

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 46:09

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:29

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice DNS

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Halásová TKE1351 Klub OB ATU Košice 27:48
2 Katarína Pavelová 46:06 + 18:18
3 Tamarka Pavlíková SSN18AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:05 + 34:17

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 29:15
2 Lea Kurpasová 57:43 + 28:28
3 Veronika Kleinová 63:55 + 34:40
4 Veronika Pilarčíková 65:48 + 36:33