Výsledky

Preteky: 2.kolo OR Východ (Grand Slam 2022)

Etapa: 2.kolo OR Východ (Grand Slam 2022) - E1 (27.03.2022)

Kategórie

M -12      M -14      M -18      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      W -12      W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      M 65-      M -10      M -10 R    W -10      W -10 R    Open       K         

M -12 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Slavo Team 61:28

M -14 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 31:22
2 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 41:17 + 9:55
3 Bakši Richard 59:28 + 28:06

M -18 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 44:31

M 19- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 30:33
2 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 33:47 + 3:14
3 Peter Glončák FBA7901 ŠK Farmaceut Bratislava 34:21 + 3:48
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 37:28 + 6:55
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 37:50 + 7:17
6 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 46:04 + 15:31
7 Kováč Michal 53:45 + 23:12
8 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 66:16 + 35:43
9 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 74:47 + 44:14

M 35- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 56:59
Štefanovič Ján DISK

M 45- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 38:07
2 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 38:08 + 0:01

M 55- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 42:33
2 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 44:13 + 1:40
3 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 47:57 + 5:24
4 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 48:54 + 6:21
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 56:51 + 14:18

W -12 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Pavelová KYS1151 Klub OB Kysak 68:42

W -14 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Franková KYS08AB Klub OB Kysak 47:10

W -18 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 69:50
Zoe Skybová TKE0751 Klub OB ATU Košice DISK

W 19- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 32:20
2 Dominika Ugray KYS9553 Klub OB Kysak 47:41 + 15:21
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 59:14 + 26:54

W 35- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 49:41

W 45- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 40:00
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 42:49 + 2:49
3 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 48:41 + 8:41
4 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 80:58 + 40:58
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice DISK

W 55- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 59:15
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 62:50 + 3:35
3 Nemkyová Eva 87:17 + 28:02
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice DNF

M 65- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 41:43
2 Kubica Juraj 85:55 + 44:12

M -10 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Geletka Michal 13:13
2 Edo Skyba TKE1201 Klub OB ATU Košice 16:54 + 3:41
3 Adzima Šimon 24:04 + 10:51
4 Fudala Oliver 26:03 + 12:50
Voš Jakub DISK
M.S. Kabát Ján st. 17:46

M -10 R Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Albert Filip 0:00
2 Pčola Richard 11:55
3 Kabát Ján 17:39
3 Kabát Michal 17:39
5 Jakub Šašinka TKE1301 Klub OB ATU Košice 17:43
6 Baltes Matyas 19:59
7 Porhinčák Michal 23:16
Budík Adam DISK

W -10 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 13:08
2 Pčolová Patrícia 13:54 + 0:46

W -10 R Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Albertova Zuzka 14:23
2 Tamara Halásová TKE1351 Klub OB ATU Košice 15:08 + 0:45
3 Štefanovičová Diana 20:00 + 5:37
4 Vráblová Mária 20:13 + 5:50
5 Vráblová Magdalénka 20:15 + 5:52
6 Prešinská Lesanka 24:06 + 9:43

Open Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kováčová Kamila 25:38
2 Šuty Team 44:00 + 18:22
3 Bobovčáková Hela 66:01 + 40:23

K Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 33:27
2 Polaček Mikuláš 53:03 + 19:36