Výsledky

Preteky: Trojkráľová buzola 2023

Etapa: Trojkráľová buzola 2023 (08.01.2023)

01C     03V     07T     17Q     FBA     HBB     KYS     RBA     SSN     TKE    

Kategórie

A          B          C          D         

A 3.69 km / 1 m, 20 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 24:29
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 24:37 + 0:08
3 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 25:37 + 1:08
4 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 25:55 + 1:26
5 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:30 + 2:01
6 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 28:05 + 3:36
7 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 28:06 + 3:37
8 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 28:22 + 3:53
9 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 28:31 + 4:02
10 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 28:55 + 4:26
11 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 30:07 + 5:38
12 Ľudmila Hančárová KYS9451 Klub OB Kysak 30:47 + 6:18
13 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 30:52 + 6:23
14 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 31:24 + 6:55
15 Pavol Gajdoš 2353 31:29 + 7:00
16 Dominika Ugray KYS9553 Klub OB Kysak 33:12 + 8:43
17 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 33:55 + 9:26
18 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:17 + 10:48
19 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 38:17 + 13:48
20 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:34 + 17:05
21 Juraj Kubica 01C55AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:00 + 19:31
22 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 48:15 + 23:46
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice DNS
Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice DNS

B 2.83 km / 1 m, 16 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 23:41
2 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 23:42 + 0:01
3 Miroslav Olejár 17Q84AA FK Kysak 23:57 + 0:16
4 Natália Leitnerová TKE8851 Klub OB ATU Košice 26:02 + 2:21
5 Radovan Marton 637 26:15 + 2:34
6 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 27:02 + 3:21
7 Daniela Jesenská 28:21 + 4:40
8 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:51 + 6:10
8 Rybanský Matúš 29:51 + 6:10
10 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 30:25 + 6:44
11 Zuzana Šašinka 30:31 + 6:50
12 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 30:45 + 7:04
13 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 31:13 + 7:32
14 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 31:17 + 7:36
15 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 31:49 + 8:08
16 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 32:29 + 8:48
17 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 32:52 + 9:11
18 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 34:16 + 10:35
19 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 34:40 + 10:59
20 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 35:47 + 12:06
21 Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 36:19 + 12:38
22 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 36:22 + 12:41
23 Marian Kuzmiak 07T64AA Košice 36:33 + 12:52
24 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 38:21 + 14:40
25 Mikuláš Polaček 38:39 + 14:58
26 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 38:51 + 15:10
27 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 40:29 + 16:48
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice DISK
Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice DISK
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice DNS
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice DNS
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice DNS
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak DNS
Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak DNS

C 2.30 km / 1 m, 12 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Šašinka TKE1301 Klub OB ATU Košice 22:21
2 Bujňák Peter 22:22 + 0:01
3 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 23:32 + 1:11
4 Theodor Fazekaš 24:42 + 2:21
5 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 26:45 + 4:24
6 Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 27:23 + 5:02
7 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 28:46 + 6:25
8 Rybanský Lukáš 28:48 + 6:27
9 Anna Pavelová 10289 29:30 + 7:09
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice DNS

D 1.66 km / 1 m, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Halásová TKE1351 Klub OB ATU Košice 17:30
2 Katarína Pavelová 19:16 + 1:46
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 20:43 + 3:13
4 Koščáková Adela 25:41 + 8:11
5 Podhorský Martin 26:50 + 9:20
6 Michal Szentkereszty SSN1501 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:22 + 11:52
7 Mihalič ml. Juraj 30:14 + 12:44
8 Leonard Macinský TKE1901 Klub OB ATU Košice 59:40 + 42:10
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice DNS