Prihlášky podľa klubov

Preteky: Snežienky a machri - 4. kolo OR Západ (04.03.2023)

Počet prihlásených: 158

Kluby

01B     01C     04A     08K     12X     17Y     BBA     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TNR     VBA     VZA    

SKS krúžky OB (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Simon Straka M 14 27.02.2023
Tobias Tenk M 14 28.02.2023

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniela Bieliková 2051942 Open - 23.02.2023
Ľubomír Calpaš 01C88AE 8107704 Open - 27.02.2023
Matúš Calpaš 01C17AD 8107702 MW-R - 27.02.2023
Alexej Deák M 16 16.02.2023
Branislav Endel 01C95AC Open 27.02.2023
Adrián Ferianc 01C12BC 2141131 M 12 - 26.02.2023
Lenka Feriancová 01C10BF 2141135 W 14 - 26.02.2023
Ivana Hasprová 2051941 Open - 23.02.2023
Linda Horná 01C79AB Open 26.02.2023
Robert Lukoťka 01C82BA 8501696 M 40 - 27.02.2023
Zina Lukoťková 01C17AB 2139540 MW-R - 27.02.2023
Jendek Ondrej 2211376 M 16 - 10.02.2023
Nikolai Semenov 2090394 M 19 - 13.02.2023
Karolína Szlováková 01C16AA MW-R 26.02.2023
Ondrej Vojta M 16 27.02.2023

GAMČA (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Šimon Bartovic 2049994 M 16 - 27.02.2023
Míriam Buršíková 04A06AA 2045172 W 40 - 27.02.2023

(HUN) Gerecse Tájfutó Club (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Bálint Bata 8410082 M 16 - 22.02.2023
Barnabás Bata 8410083 M 19 - 22.02.2023
Regő Bojtor 8410086 M 14 - 22.02.2023
Blanka Holczinger 8410085 W 14 - 23.02.2023
Borostyán Kovács-Pataki 8410081 W 14 - 22.02.2023
Lajos Mauer 8410088 M 40 - 22.02.2023
Luca Mauer 8670433 W 16 - 22.02.2023
Máté Mauer 8410087 Open - 22.02.2023
Zita Mohai 8410080 W 14 - 22.02.2023
Barnabás Sugta 8410084 M 16 - 23.02.2023
Ágnes Szabó 8670430 W 40 - 22.02.2023

NOK- Narnijský orientačný krúžok (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Krištof Gibala MW-R - 03.03.2023
Tomi Gibala 12X14AA 2300269 M 10 - 03.03.2023
Gabika Gibalová 12X12AE 2300250 W 12 - 03.03.2023
Kubko Maslík 12X11AB 2300275 M 12 - 27.02.2023

(AUT) HSV Großmittel (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Kathrin Kollndorfer 17Y82AA 8017000 W 40 - 25.02.2023
Dominik Lapornik 17Y89AA 8224229 M 19 - 25.02.2023

KOBRA Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jana Dienová BBA8651 9900077 W 19 - 27.02.2023
Martin Jonáš BBA9601 8667535 M 19 - 27.02.2023
Štefan Máj BBA5201 8390839 M 55 - 27.02.2023
Paulína Májová BBA5351 8350835 W 55 - 27.02.2023
Eva Marková BBA76AA 406903 W 40 - 27.02.2023
Ondrej Piják BBA8204 2028781 M 19 - 27.02.2023
Michal Stasz BBA8203 406912 M 40 - 27.02.2023
Ria Staszová BBA8951 416596 W 19 - 27.02.2023

ŠK Farmaceut Bratislava (20) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslava Babkova FBA7553 2067259 Open - 26.02.2023
Martin Borský FBA7704 8203202 M 40 - 26.02.2023
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 19 - 26.02.2023
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55 - 26.02.2023
Ida Herna FBA7253 2103272 Open - 26.02.2023
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W 19 - 26.02.2023
Richard Kanávor FBA1006 2039142 M 14 - 26.02.2023
Boris Kocúr FBA1004 2126240 M 14 - 26.02.2023
Barbora Kocúrová FBA1251 2067244 W 12 - 26.02.2023
Marek Koman FBA7905 8226311 M 40 - 26.02.2023
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40 - 26.02.2023
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M 14 - 26.02.2023
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40 - 26.02.2023
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55 - 26.02.2023
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 19 - 26.02.2023
Ján Nebeský FBA4101 2095951 Open - 26.02.2023
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 26.02.2023
Hana Šmelíková FBA6951 8071314 W 19 - 26.02.2023
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 40 - 26.02.2023
Juliana Szlováková FBA1053 2124800 W 14 - 26.02.2023

ŠK HADVEO Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ela Mižúrová HBB9352 8116746 W 19 - 26.02.2023
Jozef Pelikán HBB8401 8515554 M 19 - 24.02.2023

TJ Ioan 1209 (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marián Mališ IBA6901 2111085 Open - 08.02.2023

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 19 - 26.02.2023
Roman Kučera PEZ6401 8414148 M 55 - 12.02.2023

TJ Rapid Bratislava (25) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Buršík RBA6801 406932 M 55 - 27.02.2023
Martina Buršíková RBA0652 2017100 W 18 - 27.02.2023
Jakub Eliáš RBA1202 445625 M 12 - 27.02.2023
Matej Eliáš RBA1201 2120024 M 12 - 27.02.2023
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55 - 27.02.2023
Jozef Jánoška RBA5902 8100017 M 55 - 27.02.2023
Tomáš Jánoška RBA9301 8307368 M 19 - 02.03.2023
Taťjana Jánošková RBA6051 8400039 W 55 - 27.02.2023
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19 - 27.02.2023
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40 - 27.02.2023
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 19 - 27.02.2023
Adam Paško RBA0301 8430843 M 19 - 27.02.2023
Marko Paško RBA7001 8290829 M 40 - 27.02.2023
Michal Paško RBA9903 8340834 M 19 - 27.02.2023
Alena Pašková RBA7151 8100006 W 40 - 27.02.2023
Milan Petrinec RBA5802 8115802 M 55 - 27.02.2023
Dušan Rybár RBA6202 8006202 M 55 - 27.02.2023
Mikuláš Šabo RBA7820 8228888 M 40 - 27.02.2023
Alexandra Ester Šabová RBA19AA 883488 MW-R - 27.02.2023
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 55 - 27.02.2023
Katarína Schenková RBA7451 8170817 W 40 - 27.02.2023
Daniel Šmelík RBA0702 8662739 M 19 - 27.02.2023
Juraj Šmelík RBA6603 8662438 M 19 - 27.02.2023
Beata Vávrová RBA5651 8226342 W 55 - 27.02.2023
Ela Vojtková RBA0254 2120020 W 19 - 27.02.2023

Športový klub Sandberg (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M 16 - 27.02.2023
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M 16 - 27.02.2023
Michal Domonkoš SKS0704 2049998 M 16 - 27.02.2023
Maria Dubynets SKS0955 2028796 W 14 - 27.02.2023
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W 14 - 27.02.2023
Hana Máčajová SKS1153 2118097 W 12 - 27.02.2023
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W 14 - 27.02.2023
Zuzana Máčajová SKS1551 2114247 MW-R - 27.02.2023
Danil Myrets SKS1602 2300281 MW-R - 27.02.2023
Vladyslav Myrets SKS8902 445612 M 19 - 27.02.2023
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M 16 - 27.02.2023
Serhii Shuniakov SKS8301 445611 M 40 - 27.02.2023
Volodymyr Shuniakov SKS5701 2132982 M 55 - 27.02.2023
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M 14 - 27.02.2023
Matúš Vaňo SKS0804 8091919 M 16 - 27.02.2023
Lucia Vorlíčková SKS0851 8112324 W 16 - 27.02.2023
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W 18 - 27.02.2023

Klub OB Sokol Pezinok (37) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lýdia Adamcová Svrčková 2211352 N - 27.02.2023
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55 - 27.02.2023
Sebastián Brezovský SPE1206 2211357 M 12 - 27.02.2023
Hana Fraňová SPE1354 332288 W 12 - 27.02.2023
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55 - 27.02.2023
Samuel Hostačný SPE0501 2211373 M 19 - 27.02.2023
Viktor Ježík SPE1202 1407843 M 12 - 27.02.2023
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 19 - 27.02.2023
Zuzana Kováčová SPE0256 8119490 W 19 - 27.02.2023
Ján Kuchárik SPE0504 8300093 M 19 - 27.02.2023
Alžbeta Kucháriková SPE1353 2211358 MW-R - 27.02.2023
Adam Marko SPE1305 2211355 M 10 - 27.02.2023
Adela Marková SPE0755 8110045 W 19 - 27.02.2023
Viktória Menďan SPE1154 2211359 W 12 - 27.02.2023
Andrej Mikloš SPE0401 8025007 M 19 - 27.02.2023
Andrej Mikloš SPE7503 2150475 M 40 - 27.02.2023
Matúš Mikloš SPE0702 1407840 M 16 - 27.02.2023
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 W 40 - 27.02.2023
Khrystyna Myhovych SPE0255 2150477 W 19 - 27.02.2023
Miloš Paulo SPE6301 2136728 M 55 - 27.02.2023
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 19 - 27.02.2023
Jaroslav Piják SPE5801 8025012 M 40 - 27.02.2023
Vladislav Piják SPE0052 53320 M 55 - 27.02.2023
Barbora Pijáková SPE9451 9999009 W 19 - 27.02.2023
Eva Pijáková SPE5751 8667959 W 55 - 27.02.2023
Iveta Pijáková SPE6251 8025010 W 55 - 27.02.2023
Matej Sabadoš SPE1304 2111080 M 10 - 27.02.2023
Alisa Silkovska SPE1153 2211360 W 12 - 27.02.2023
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M 19 - 27.02.2023
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W 18 - 27.02.2023
Peter Sumega SPE1303 2211356 M 10 - 27.02.2023
Anna Syrová SPE 406928 MW-R - 27.02.2023
Lucia Syrová SPE1052 8400037 W 16 - 27.02.2023
Ivan Syrový SPE8101 8009985 M 40 - 27.02.2023
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M 19 - 27.02.2023
Daniel Szabó SPE1001 2211350 M 16 - 27.02.2023
Barbora Zelníková SPE0457 8300062 W 19 - 27.02.2023

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 40 - 26.02.2023

ŠK Triturus Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik TNR7201 406996 M 40 - 25.02.2023

ŠK VAZKA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Oliver Lago VBA0301 8482066 M 19 - 25.02.2023
Peter Mlynárik VBA6501 8402555 M 40 - 25.02.2023
Adam Müller VBA8802 2211348 Open - 28.02.2023
Lucia Müllerová VBA1551 2211379 MW-R - 28.02.2023
Barbora Šmelíková VBA6951 8130169 W 40 - 25.02.2023

Slávia Žilinská univerzita (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 19 - 25.02.2023
Andrea Papugová VZA9351 8071313 W 19 - 25.02.2023
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 40 - 25.02.2023