Results

Competition: Slovak Karst Cup, INOV8 cup

Event: Slovak Karst Cup - E4 (26.08.2018)

Categories

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- C    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 45- B    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    M 75- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 21- C    W 35- A    W 35- B    W 40- A    W 45- A    W 45- B    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10      M -10 R    W -10      W -10 R    N          K         

M -12 A 2.73 km / 60 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:06
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 22:55 + 2:49
3 Sergiu Dumitrean 24:53 + 4:47
4 Valery Kandibey 25:13 + 5:07
5 Ondřej Stach 26:05 + 5:59
6 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 26:11 + 6:05
7 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 26:59 + 6:53
8 Rudolf Richter ADA0601 30:37 + 10:31
9 Stanislav Rachůnek 32:13 + 12:07
10 Ivan Mayboroda 40:35 + 20:29
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 43:28 + 23:22
12 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 43:36 + 23:30
13 Arthur Naumko 56:07 + 36:01
Yevgen Nogin DISK
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNF
M.S. Vacant FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Ivan Baskakov 0:00
M.S. Vacant SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -14 A 3.64 km / 115 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 29:11
2 Jan Antonowicz 04I05AA (CZE) SK SKI-OB Šternberk 30:00 + 0:49
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 33:15 + 4:04
4 Štěpán Waldhauser 35:50 + 6:39
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 37:39 + 8:28
6 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:03 + 8:52
7 Damian Kirschner 03W05AC (CZE) TJ TŽ Třinec 40:05 + 10:54
8 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:17 + 12:06
9 Matěj Vítek SJI0500 43:03 + 13:52
10 Jakub Byrtus 03W05AA (CZE) TJ TŽ Třinec 43:50 + 14:39
11 Alexander Bugayov 45:49 + 16:38
12 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:28 + 19:17
13 Ondřej Valenta 49:21 + 20:10
14 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 51:35 + 22:24
15 Timothy Mayboroda 56:38 + 27:27
16 Mykhailo Krasnianskyi 141:59 + 112:48
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Michael Cieslar 03W05AB (CZE) TJ TŽ Třinec DISK
Timothy Medunitsa DISK
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -16 A 5.66 km / 180 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 40:35
2 Marek Bialožyt TRI0301 48:22 + 7:47
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 49:28 + 8:53
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 49:30 + 8:55
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 50:28 + 9:53
6 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 53:17 + 12:42
7 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 54:06 + 13:31
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 57:17 + 16:42
9 Matouš Vlastník 57:45 + 17:10
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 68:27 + 27:52
11 Radomír Mielec 70:46 + 30:11
12 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 90:59 + 50:24
13 Tomáš Vébr 03H02AA (CZE) OB Havířov 93:41 + 53:06
14 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 95:11 + 54:36
M.S. Sopková Víznerová 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Vacant SKS0301 Športový klub Sandberg 0:00
M.S. Vacant 0:00

M -18 A 7.33 km / 235 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Jakub Bílý 03F01AA (CZE) TJ Lokomotiva Teplice 51:28
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 53:37 + 2:09
3 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 58:45 + 7:17
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 61:08 + 9:40
5 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 62:12 + 10:44
6 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 63:22 + 11:54
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 67:44 + 16:16
8 Jonáš Gottstein 68:28 + 17:00
9 Tomáš Vavřík 70:09 + 18:41
10 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 83:35 + 32:07
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 132:14 + 80:46
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok DISK
M.S. Matej Návesňák 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant TKE0101 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 0:00

M -20 A 8.15 km / 265 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Vít Ježek 70:09
2 Matěj Hrouda 70:34 + 0:25
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 76:28 + 6:19
4 Šimon Vlastník 97:30 + 27:21
M.S. Vacant 0:00

M 21- E 9.23 km / 275 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 57:39
2 Vít Bravený 63:49 + 6:10
3 Jaromír Mielec 71:16 + 13:37
4 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 71:18 + 13:39
5 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 72:20 + 14:41
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:12 + 16:33
7 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:05 + 17:26
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 75:19 + 17:40
9 Anatoly Zelenin 77:34 + 19:55
10 Ferenc Mihályi 80:12 + 22:33
11 Tamás Bogos 81:10 + 23:31
12 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:06 + 24:27
13 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 106:41 + 49:02
14 Imre Boros 110:00 + 52:21
Szabolcs Bojtor DISK
M.S. Dariusz Sokalski 0:00
M.S. Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 0:00
M.S. Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00
M.S. Vacant HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00

M 21- B 8.15 km / 265 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 61:34
2 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:04 + 0:30
3 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 63:22 + 1:48
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 66:14 + 4:40
5 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 69:08 + 7:34
6 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:27 + 7:53
7 Roman Koucký 04T63AA (CZE) Ekonom Praha 69:33 + 7:59
8 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 69:39 + 8:05
9 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 72:16 + 10:42
10 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 74:31 + 12:57
11 Martin Koucký 77:44 + 16:10
12 Andrey Alyoshin 78:32 + 16:58
13 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 79:17 + 17:43
14 Peter Sági 01W76AA (HUN) MAFC / Budapest 84:51 + 23:17
15 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 85:22 + 23:48
16 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 86:54 + 25:20
17 Miroslav Korecký 93:10 + 31:36
18 Jakub Hulec KSH8401 103:59 + 42:25
19 Farkas György 121:42 + 60:08
Róbert Kopasz DISK
M.S. Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 21- C 4.68 km / 145 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Petr Andrš 04E84AA (CZE) OB TJ Sokol Žamberk 47:01
2 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 62:54 + 15:53
3 Marek Hrašna 76:51 + 29:50
4 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 78:54 + 31:53
5 Emese SZABO 85:58 + 38:57
6 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 102:06 + 55:05
M.S. Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 0:00

M 35- A 8.15 km / 265 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:44
2 Jaroslav Vítek 04V72AA (CZE) OK Jihlava 60:51 + 2:07
3 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 68:57 + 10:13
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 74:54 + 16:10
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 75:38 + 16:54
6 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 76:01 + 17:17
7 Vitaliy Kandibey 77:37 + 18:53
8 Peter Szakal 87:23 + 28:39
M.S. Gábor Venczel 0:00
M.S. Grzegorz Loniewski 0:00
M.S. Jan Videcky 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 40- A 7.33 km / 235 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Dénes Zoltán 60:19
2 Csaba Baksa 70:57 + 10:38
3 Håkan Andersson 72:01 + 11:42
4 Viktor Nagy 74:01 + 13:42
5 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 87:14 + 26:55
6 Petr Byrtus 03W77AA (CZE) TJ TŽ Třinec 90:34 + 30:15
7 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 93:21 + 33:02
8 Skaidrius Juška 97:14 + 36:55
9 Martin Feřt 04J77AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 99:58 + 39:39
10 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 102:36 + 42:17
11 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 110:51 + 50:32
12 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 118:03 + 57:44
13 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 125:58 + 65:39
M.S. Andriy Pilguy 0:00
M.S. Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. János Mráz 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 45- A 6.28 km / 170 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Nándor Borbás 49:45
2 Laurence Townley 51:40 + 1:55
3 Mykhaylo Gutak 54:44 + 4:59
4 Abrahám Hofhanzl RUZ7300 57:35 + 7:50
5 Zdeněk Vlastník 57:57 + 8:12
6 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 58:03 + 8:18
7 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 59:11 + 9:26
8 Michal Zejdlik 63:09 + 13:24
9 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 64:19 + 14:34
10 Attila Bader 65:03 + 15:18
11 Jaromír Mielec 71:26 + 21:41
12 Zdeněk Ježek 75:12 + 25:27
13 Milan Svěchota 75:43 + 25:58
14 Robert Laznicka 76:05 + 26:20
15 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 77:35 + 27:50
16 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 78:18 + 28:33
17 Tomáš Podivínský 01F72AA (CZE) OK Sparta Praha 79:11 + 29:26
18 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 81:31 + 31:46
19 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 85:28 + 35:43
20 Martin Waldhauser 87:08 + 37:23
21 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 87:53 + 38:08
22 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 90:27 + 40:42
23 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:37 + 43:52
24 René Vavřík 98:01 + 48:16
25 Honza Holec 107:23 + 57:38
M.S. Luboš Semík 0:00
M.S. Marek Turanský 01V72AA Continental Sportclub Zvolen 0:00
M.S. Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 0:00
M.S. Samu Marton 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 3H71AA 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 45- B 4.53 km / 150 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Martin Kunz 46:21
2 Gabor Acs 05B71AA (HUN) ZTC 55:18 + 8:57
3 Dan Hošťálek KRN6808 63:58 + 17:37
4 Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra 65:24 + 19:03
5 Pavel Řezáč 04J69AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 66:58 + 20:37
6 Dušan Hýbl JPV7202 106:40 + 60:19
M.S. Radoslav Medzihradský 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. János Kovács 0:00
M.S. Radek Vébr 03H71AA (CZE) OB Havířov 0:00

M 50- A 5.66 km / 180 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Andrej Zelenin 49:25
2 Stanislav Rachůnek 04V68AA (CZE) OK Jihlava 57:56 + 8:31
3 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 59:27 + 10:02
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 60:02 + 10:37
5 Petr Bílý LTP6805 64:35 + 15:10
6 József Varga 66:24 + 16:59
7 Jerzy Antonowicz 04I68AA (CZE) SK SKI-OB Šternberk 67:46 + 18:21
8 Jaro Halač 04Q67AA (CZE) Outdoor PRG 73:29 + 24:04
9 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 76:27 + 27:02
10 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 79:31 + 30:06
11 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 83:30 + 34:05
12 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 114:48 + 65:23
Oleg Postelniak 04W64AA (UKR) OK Orientir Sumy DISK
M.S. József Török 0:00
M.S. Tamás dr. Mohácsy 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 55- A 5.06 km / 165 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Oleksandr Palahniuk 42:22
2 Ladislav Lužný 03H60AA (CZE) OB Havířov 46:25 + 4:03
3 Vytautas Bikelis 49:53 + 7:31
4 Molnár Tibor 51:26 + 9:04
5 Ferenc Szlatényi 51:58 + 9:36
6 Jaroslav Zeman 53:27 + 11:05
7 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:43 + 11:21
8 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:51 + 11:29
9 Petr Kaňák 54:30 + 12:08
10 Volodymyr Kudrin 55:43 + 13:21
11 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:28 + 14:06
12 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 58:26 + 16:04
13 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 62:22 + 20:00
14 Vitalii Petrov 64:06 + 21:44
15 Miroslav Chmelař 04R62AA (CZE) SK Prostějov 65:40 + 23:18
16 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 65:58 + 23:36
17 Andras Zempleni 04K60AA (HUN) MOM Budapest 67:40 + 25:18
18 Aleš Petráček 72:45 + 30:23
19 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 79:13 + 36:51
20 Karel Kovar 82:52 + 40:30
21 Jaroslav Argaláš 03W18AA (CZE) TJ TŽ Třinec 97:58 + 55:36
22 Milan Borovička 03P61AA (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:20 + 59:58
23 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 107:38 + 65:16
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DISK
M.S. Algimantas Rudis 0:00
M.S. Georg Pregartner 0:00
M.S. Gheorghe Nicu 0:00
M.S. Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 0:00
M.S. Jaroslav Hubáček 0:00
M.S. Svatopluk Galík 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 60- A 4.53 km / 150 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 44:16
2 Zdenek Jakobi 03H57AB (CZE) OB Havířov 45:30 + 1:14
3 Mihály Fehér 49:09 + 4:53
4 Sandor Balla 04O54AA (HUN) HSE 51:21 + 7:05
5 Miroslav Bialožyt TRI5701 51:29 + 7:13
6 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 55:48 + 11:32
7 Mircea Pop 57:27 + 13:11
8 Pavel Běhoun 03X57AA (CZE) OK99 Hradec Králové 58:23 + 14:07
9 István Bokros 59:47 + 15:31
10 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:46 + 17:30
11 Josef Juřeník, Ing. 02E52AA (CZE) SKOB Ostrava 64:05 + 19:49
12 Miklós Kéki 65:53 + 21:37
13 Evžen Kostka 70:06 + 25:50
14 Jiri Pech 81:56 + 37:40
15 Vaclav Potesil 83:49 + 39:33
16 Vidimantas Arasimavicius 85:00 + 40:44
17 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 108:40 + 64:24
M.S. Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Jurgis Karnavicius 0:00
M.S. Kestutis Abramikas 0:00
M.S. Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 65- A 3.50 km / 105 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Kostas Dūda 38:15
2 Bernardas Eimaitis 40:42 + 2:27
3 Petr Karmazín 04J49AB (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 40:54 + 2:39
4 Vlastimil Hanzl 43:44 + 5:29
5 Tadeusz Wolejszo 44:09 + 5:54
6 Mykola Bozhko 04N49AA (UKR) O-club Kyiv 45:23 + 7:08
7 Miroslav Horáček 04J50AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 50:12 + 11:57
8 Ondrej Herdegen 51:44 + 13:29
9 Oldřich Pilc 59:48 + 21:33
10 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 61:42 + 23:27
11 František Peterka 65:11 + 26:56
12 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 68:40 + 30:25
13 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 69:50 + 31:35
14 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 75:35 + 37:20
15 Gabor Molnar 4O50AA 86:53 + 48:38
16 Petr Beranek 05F49AA (CZE) SEMAFOR 97:33 + 59:18
Jiri Gurka DISK
Bill Griffiths 01O50AA (GBR) EBOR DISK
István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice DISK
M.S. Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 70- A 2.73 km / 95 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Jaromír Buriánek 01F47AA (CZE) OK Sparta Praha 31:13
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 35:23 + 4:10
3 Vidimantas Bumelis 35:31 + 4:18
4 Miroslav Sikora 37:00 + 5:47
5 Ivan Lux 39:59 + 8:46
6 Béla Komár 04S45AA (HUN) HER 40:19 + 9:06
7 Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 40:55 + 9:42
8 Miloš Novák 01F46AA (CZE) OK Sparta Praha 44:33 + 13:20
9 Oldřich Vlach 03Y44AA (CZE) Baník Ostrava 47:04 + 15:51
10 Miloš Fiala KSH4801 73:01 + 41:48
Antonín Peška 05J48AA (CZE) HLV DISK
M.S. Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Pavol Mišík 0:00
M.S. Péter Gombkötő Dr. 0:00
M.S. Rimantas Cicenas 0:00
M.S. Stanislav Nosál 01K46AA (CZE) Lokomotíva Beroun 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

M 75- A 2.41 km / 70 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Gytis Juška 29:09
2 Jaroslav Havlík SJC3601 32:04 + 2:55
3 Alois Láznička 45:02 + 15:53
4 Karel Beneš 03H42AA (CZE) OB Havířov 53:25 + 24:16
5 Zdeněk Úlehla 55:42 + 26:33
6 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 67:48 + 38:39
7 František Novotný 91:51 + 62:42
M.S. Jan Mikulecky 03X38AA (CZE) OK99 Hradec Králové 0:00
M.S. Vacant FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00

W -12 A 2.73 km / 60 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Štěpánka Hofhanzlová RUZ0650 25:10
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 26:18 + 1:08
3 Anna Pilguy 28:19 + 3:09
4 Hana Vítková SJI0750 31:12 + 6:02
5 Eliška Waldhauserová 31:43 + 6:33
6 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 33:46 + 8:36
7 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:18 + 9:08
8 Otilia Neuschli 36:17 + 11:07
9 Lisa Bugayova 39:40 + 14:30
10 Andreea Kato 66:48 + 41:38
Mara Codreanu Pustai DISK
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 0:00

W -14 A 3.06 km / 80 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 33:40
2 Petra Bruková 03W04AA (CZE) TJ TŽ Třinec 35:51 + 2:11
3 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:43 + 4:03
4 Klára Adámková 38:19 + 4:39
5 Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 39:52 + 6:12
6 Vendula Janovská 40:30 + 6:50
7 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 42:43 + 9:03
8 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 44:12 + 10:32
9 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:03 + 11:23
10 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 46:57 + 13:17
11 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 47:22 + 13:42
12 Diana Machulina 50:45 + 17:05
13 Darya Berezhnaya 50:51 + 17:11
14 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 51:15 + 17:35
15 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 53:52 + 20:12
16 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 57:03 + 23:23
17 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:54 + 26:14
18 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 61:08 + 27:28
19 Julia Klymenko 78:41 + 45:01
20 Eva Kalashnik 81:03 + 47:23
21 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 97:49 + 64:09
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice DISK
Valery Mishukova DISK
M.S. Ágota Borbás 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W -16 A 3.64 km / 115 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lilla Zempléni 29:05
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 29:43 + 0:38
3 Antonie Pitrmucová 38:28 + 9:23
4 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:32 + 10:27
5 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 39:43 + 10:38
6 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 43:04 + 13:59
7 Julie Richterová ADA0351 44:32 + 15:27
8 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 45:43 + 16:38
9 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 48:12 + 19:07
10 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 52:32 + 23:27
11 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 53:16 + 24:11
12 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 61:42 + 32:37
M.S. Eliska Zejdlikova 0:00
M.S. Noa Brabbing 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W -18 A 4.99 km / 165 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 45:00
2 Zita Borbás 65:42 + 20:42
3 Ioana Pop 66:13 + 21:13
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 66:13 + 21:13
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 74:19 + 29:19
6 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 91:40 + 46:40
M.S. Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 21- E 7.33 km / 235 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ekaterina Vlasova 60:23
2 Olena Postelniak 60:27 + 0:04
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 65:59 + 5:36
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 67:58 + 7:35
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 68:36 + 8:13
6 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 77:46 + 17:23
7 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 78:24 + 18:01
8 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 85:03 + 24:40
9 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 85:08 + 24:45
10 Pavla Hulcova 04G77AA (CZE) KSH 85:17 + 24:54
11 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 87:00 + 26:37
M.S. Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00
M.S. Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Kinga Górska 04Z89AA (POL) UMKS Orkan Ostróda 0:00
M.S. Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Vacant FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 21- B 4.68 km / 145 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:19
2 Lenka Kovarova 51:40 + 2:21
3 Réka Dénes 58:11 + 8:52
4 Barbara Császár 60:20 + 11:01
5 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 60:33 + 11:14
6 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 62:07 + 12:48
7 Michaela Zurynková 70:24 + 21:05
8 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 97:06 + 47:47
Krisztina Dénes DISK
M.S. Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 0:00
M.S. Orsolya Dénes 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 21- BR 4.07 km / 145 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Anna Gornicka-Antonowicz 04I68AB (CZE) SK SKI-OB Šternberk 39:51
2 Jana Zurynková 49:09 + 9:18
3 Jana Bohunská 05C86AA (CZE) KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:24 + 10:33
4 Lenka Korecká 50:41 + 10:50
5 Maria Pop 57:22 + 17:31
6 Nataša Richterová 05O74AA (CZE) OOB Spartak Adamov 58:35 + 18:44
M.S. Vacant 0:00

W 21- C 3.06 km / 80 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lenka Kmentová 04E85AA (CZE) OB TJ Sokol Žamberk 41:45
2 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 49:13 + 7:28
3 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 53:09 + 11:24
M.S. Emilia Romanowicz 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 35- A 4.99 km / 165 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:33
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 61:44 + 5:11
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 85:17 + 28:44
M.S. Marta Trojecka 05A83AA (POL) OK! Sport 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Borbála Józsa 0:00

W 35- B 3.64 km / 115 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lenka Vítková SJI7852 53:41
2 Katalin Bartók 57:15 + 3:34
3 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 64:37 + 10:56
M.S. Lucia Hendrichovská 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 40- A 4.53 km / 150 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 50:43
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 56:13 + 5:30
3 Anikó Rostás 60:08 + 9:25
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 61:53 + 11:10
5 Romana Ježková 62:33 + 11:50
6 Lucie Vlastníková 64:13 + 13:30
7 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 74:50 + 24:07
8 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 77:41 + 26:58
9 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 88:50 + 38:07
10 Irena Waldhauserová 90:46 + 40:03
11 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:34 + 41:51
12 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 99:55 + 49:12
13 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 106:35 + 55:52
14 Iveta Hýblová JPV7474 142:05 + 91:22
Oľga Kardossová DISK
M.S. Ágnes Gábor 0:00
M.S. Anat Meir 0:00
M.S. Bettina Házy- Csuka 0:00
M.S. Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 45- A 4.07 km / 145 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Pavla Sedlářová 46:50
2 Šárka Kašparová 51:16 + 4:26
3 Jekaterina Zelenin 52:59 + 6:09
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 53:53 + 7:03
5 Tatyana Yavdoschuk 54:28 + 7:38
6 Jana Kostková 61:03 + 14:13
7 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:06 + 28:16
8 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 75:50 + 29:00
9 Iva Pechova 76:34 + 29:44
10 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 78:05 + 31:15
11 Csilla Hajas 84:31 + 37:41
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
M.S. Iva Semíková 0:00
M.S. Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 0:00
M.S. Vacant FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 0:00

W 45- B 3.50 km / 105 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ivana Kunzová 48:34
2 Elena Mielcová 55:50 + 7:16
3 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:41 + 9:07
Janka Pajgerová DISK
Markéta Rachůnková DISK
M.S. Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 0:00

W 50- A 3.50 km / 105 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Dagmar Hubáčková 40:55
2 Gabriella Györffy 43:00 + 2:05
3 Gabriela Argalášová 03W18AB (CZE) TJ TŽ Třinec 44:15 + 3:20
4 Ivana Koucká 46:18 + 5:23
5 Jitka Fajkusová JPV6773 48:26 + 7:31
6 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 52:39 + 11:44
7 Sylva Vričanová 03H67AA (CZE) OB Havířov 61:57 + 21:02
8 Svatava Hanzlova 03H66AA (CZE) OB Havířov 69:52 + 28:57
9 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 72:37 + 31:42
10 Svetlana Postelniak 75:29 + 34:34
11 Simona Štorková JPV6556 79:19 + 38:24
12 Dóra Teo 90:12 + 49:17
13 Mária Kováčová 93:58 + 53:03
M.S. Brigitte Maget 0:00
M.S. Cservény Judit 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 55- A 2.73 km / 95 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Katalin Kármán 25:57
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 28:11 + 2:14
3 Ildikó Mátyás 30:18 + 4:21
4 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 34:31 + 8:34
5 Alexandra Bravena 36:55 + 10:58
6 Vladimira Potesilova 37:29 + 11:32
7 Liudmyla Rudych 39:31 + 13:34
8 Eva Honkyšová JPV6350 47:20 + 21:23
9 Pavla Bialožytová TRI6350 47:45 + 21:48
10 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:05 + 23:08
11 Alena Kovarova 55:12 + 29:15
M.S. Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 32:34
M.S. Jiřina Běhounová 03X56AA (CZE) OK99 Hradec Králové 0:00

W 60- A 2.73 km / 95 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tetyana Bozhko 04N57AA (UKR) O-club Kyiv 32:37
2 Gabriella Jenovari 04O57AA (HUN) HSE 35:45 + 3:08
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 42:35 + 9:58
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 59:32 + 26:55
5 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 63:36 + 30:59
6 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:24 + 34:47
M.S. Vacant 0:00
M.S. Zuzana Špaldonová 0:00

W 65- A 2.41 km / 70 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Egle Krasuckiene 31:04
2 Ivana Úlehlová 34:18 + 3:14
3 Zdenka Křížová 01A50AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 35:20 + 4:16
4 Ivana Karmazínová 04J51AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 37:31 + 6:27
5 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 37:34 + 6:30
6 Márta Lovász 43:02 + 11:58
7 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 43:27 + 12:23
8 Ivana Volencová 05P52AA (CZE) TJ Jiskra Otrokovice 52:49 + 21:45
M.S. Jiřina Nováková 03U49AA (CZE) Slovan Praha 0:00
M.S. Maria Fischer 01Z52AA (HUN) TIPO Orienteering Club 0:00
M.S. Stanislava Horáčková 04J49AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant 0:00

W 70- A 2.41 km / 70 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Skaidra Bumeliene 32:48
2 Ildi Komár 04S48AA (HUN) HER 36:30 + 3:42
3 Marie Sikorova 41:44 + 8:56
4 Liliia Pokh 81:12 + 48:24
M.S. Vacant 0:00

M -10 2.18 km / 50 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Antonín Hofhanzl RUZ0902 20:53
2 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 25:31 + 4:38
3 Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:33 + 8:40
4 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 30:26 + 9:33
5 Tomáš Bruk 03W18AD (CZE) TJ TŽ Třinec 31:29 + 10:36
6 Daniel Codreanu Pustai 36:29 + 15:36
7 Šimon Timko 41:05 + 20:12
8 Lukáš Bruk 03W18AC (CZE) TJ TŽ Třinec 44:42 + 23:49
M.S. Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Tamás Házy 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Anat Meir 0:00
M.S. János Dávid Mráz 0:00

M -10 R 2.18 km / 50 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Riško Kurimský 23:45
2 Ondrej Trgiňa 25:10 + 1:25
3 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:23 + 3:38
4 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 32:33 + 8:48
5 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 34:22 + 10:37
6 Matvii Mayboroda 39:06 + 15:21
7 Adam Pikulík 01C10AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 41:48 + 18:03
8 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:04 + 27:19
M.S. František Hulec KSH1101 0:00
M.S. Kájík Hulec KSH1301 0:00
M.S. Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00

W -10 2.18 km / 50 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 20:49
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 24:49 + 4:00
3 Eliška Hýblová JPV0952 31:43 + 10:54
4 Maria Kandibey 33:39 + 12:50
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 42:59 + 22:10
6 Anežka Feřtová 04J08AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 47:20 + 26:31
M.S. Vacant 0:00
M.S. Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 0:00

W -10 R 2.18 km / 50 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 19:58
2 Eva Korecká 24:01 + 4:03
3 Johanna Ács 25:04 + 5:06
4 Eliška Feřtová 04J10AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 27:05 + 7:07
5 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:24 + 10:26
6 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 31:02 + 11:04
M.S. Anna Timková 0:00
M.S. Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Nikolett Házy 0:00
M.S. Paulína Šoltésová 0:00
M.S. Rita Sági 0:00
M.S. Vacant 0:00
M.S. Vacant FBA12AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00

N 2.73 km / 60 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 27:15
2 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 34:59 + 7:44
3 Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 35:08 + 7:53
4 Jitka Zejdlikova 38:53 + 11:38
5 Bibiána Perátová KYS97AA Klub OB Kysak 42:13 + 14:58
6 Kristina Nánási 48:55 + 21:40
7 Jakub Forgáč 66:16 + 39:01
Richard Lehocký DISK
Zuzana Suszter DNF
M.S. Bara Koucká 0:00
M.S. Jaroslava Tučeková 0:00
M.S. Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 0:00
M.S. Oleg Rosiar 0:00
M.S. Rudolf Richter ADA5113 0:00
M.S. Simona Sokolová KYS93AA Klub OB Kysak 0:00
M.S. Vacant SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 0:00
M.S. Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 0:00

K 3.50 km / 105 m

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:23
2 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:33 + 12:10
3 Jitka Feřtová 04J78AA (CZE) Slavia Liberec orienteering - VLI 55:51 + 12:28
4 David Kirschner 03W75AA (CZE) TJ TŽ Třinec 57:25 + 14:02
5 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 60:09 + 16:46
6 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 60:55 + 17:32
7 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:38 + 18:15
8 Rostislav Štípek 70:43 + 27:20
9 Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 81:30 + 38:07
10 Martin Čamák 95:02 + 51:39
Miroslav Bruk 03W61AA (CZE) TJ TŽ Třinec DISK
Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
šárka Vébrová 03H70AA (CZE) OB Havířov DISK
M.S. Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 0:00
M.S. Iveta Vavříková 0:00
M.S. Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 0:00
M.S. Vacant_blk 0:00
M.S. Dávid Peregi 0:00
M.S. Hana Svěchotová 0:00