Results

Competition: Yeti Zima Cup, 17.ročník, 2.kolo OR Západ

Event: Yeti Zima Cup, 17.ročník, 2.kolo OR Západ - E1 (25.02.2024)

01B     01C     02L     05X     06B     06D     15Q     16G     17H     18C     21X     22B     22C     BBA     FBA     HBB     IBA     MTL     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     VBA     VZA    

Categories

M 10       M 12       M 14       M 16       M 18       M 19       M 40       M 55       M 70       MWR        Open       W 10       W 12       W 14       W 16       W 18       W 19       W 40       W 55       W 70       N         

M 10 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tomáš Gibala SPE14AF Klub OB Sokol Pezinok 26:21
2 Viliam Rákay 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 47:50 + 21:29
3 Ján Kovačič SPE1601 Klub OB Sokol Pezinok 58:02 + 31:41
4 Jaj Hajnovič SPE15BB Klub OB Sokol Pezinok 59:15 + 32:54

M 12 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 33:12
2 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 34:00 + 0:48
3 Matej Sabadoš SPE1304 Klub OB Sokol Pezinok 34:05 + 0:53
4 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 37:09 + 3:57
5 Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava 40:30 + 7:18
6 Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok 41:23 + 8:11
7 Peter Sumega SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok 71:59 + 38:47
Viktor Ježík FBA1203 ŠK Farmaceut Bratislava MP
Adrián Ferianc 21X Modranský orientačný krúžok MP

M 14 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 22:02
2 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 28:13 + 6:11
3 Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok 32:59 + 10:57
4 Samuel Butaš 15Q Samuel 47:42 + 25:40

M 16 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 25:49
2 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 28:15 + 2:26
3 Daniel Ondovčík 21X Modranský orientačný krúžok 28:30 + 2:41
4 Filip Kníž 06D08AA TRIAX 32:39 + 6:50
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 33:09 + 7:20

M 18 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 32:18
2 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 32:50 + 0:32
3 Andrej Zelník SPE0606 Klub OB Sokol Pezinok 42:42 + 10:24
4 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 43:56 + 11:38

M 19 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 24:09
2 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 24:54 + 0:45
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 25:27 + 1:18
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 26:49 + 2:40
5 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 28:36 + 4:27
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 30:22 + 6:13
7 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 31:47 + 7:38
8 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 35:09 + 11:00
9 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 36:05 + 11:56
10 Michal Prusák SPE8704 Klub OB Sokol Pezinok 36:14 + 12:05
11 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 37:44 + 13:35
12 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 39:43 + 15:34
13 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 41:16 + 17:07
14 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 44:38 + 20:29
15 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 47:26 + 23:17
16 Marcel Furucz FBA9501 ŠK Farmaceut Bratislava 70:20 + 46:11
Tomáš Charvát 18C85AA Pukinov dvor MP

M 40 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 31:47
2 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 32:09 + 0:22
3 Július Jánoška IBA8301 TJ Ioan 1209 32:14 + 0:27
4 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:03 + 2:16
5 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 34:40 + 2:53
6 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 34:57 + 3:10
7 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 35:10 + 3:23
8 Tomáš Brezovský SPEBN4A Klub OB Sokol Pezinok 35:30 + 3:43
9 Maroš Guštafík SPE7804 Klub OB Sokol Pezinok 36:31 + 4:44
10 Erik Uhrin HBB7701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:54 + 5:07
11 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 37:32 + 5:45
12 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 38:43 + 6:56
13 Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 39:48 + 8:01
14 Peter Horský SPE8002 Klub OB Sokol Pezinok 39:49 + 8:02
15 Michal Rakay 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 40:27 + 8:40
16 Pavol Kovačič SPE8201 Klub OB Sokol Pezinok 44:28 + 12:41
17 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 44:32 + 12:45
18 Ivan Butaš 15Q72AA Samuel 51:54 + 20:07
19 Lukáš Danev 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 55:33 + 23:46
20 Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok 64:28 + 32:41
Robert Lukoťka SKS8201 Športový klub Sandberg MP

M 55 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 24:50
2 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 25:29 + 0:39
3 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 26:06 + 1:16
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 27:43 + 2:53
5 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 28:13 + 3:23
6 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 30:50 + 6:00
7 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 31:36 + 6:46
8 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 32:46 + 7:56
9 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 33:02 + 8:12
10 Slavomír Vričan 06B65AA Neregistrovaný 36:54 + 12:04
11 Roman Kučera PEZ64AA Klub OB AŠK Pezinok 37:51 + 13:01
12 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 38:00 + 13:10
13 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 41:50 + 17:00
14 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 45:04 + 20:14

M 70 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 30:35
2 Peter Fraňo SPE4701 Klub OB Sokol Pezinok 44:02 + 13:27
3 Vladislav Piják SPEEG3X Klub OB Sokol Pezinok 46:07 + 15:32
4 Juraj Jurčík 01C47AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 52:36 + 22:01
5 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 56:38 + 26:03

MWR Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Zina Krššáková 21X Modranský orientačný krúžok 17:52
2 Hana Rakayova 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:30 + 2:38
3 Katarína Jánošková IBA1351 TJ Ioan 1209 21:39 + 3:47
4 Michal Škrabák 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 22:21 + 4:29
5 Veronika Klasová MTL1351 Move&Think 23:39 + 5:47
6 Maximilián Macho 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:44 + 5:52
7 Krištof Gibala SKS1801 Športový klub Sandberg 23:52 + 6:00
8 Emília Lukoťková SKS1952 Športový klub Sandberg 25:12 + 7:20
9 Nina Kirschnerová MTL1553 Move&Think 25:44 + 7:52
10 Daniel Ančic VBA17AC ŠK VAZKA Bratislava 27:31 + 9:39
11 Klára Klasová MTL1651 Move&Think 27:34 + 9:42
12 Veronika Šipošová SPE6AST Klub OB Sokol Pezinok 27:41 + 9:49
13 Richard Kirschner MTL1301 Move&Think 28:19 + 10:27
13 Marián Jalšovský MTL1501 Move&Think 28:19 + 10:27
15 Glória Havranová MTL1652 Move&Think 28:34 + 10:42
16 Samuel Fumač MTL1601 Move&Think 28:36 + 10:44
17 Daniel Zasadny 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 28:37 + 10:45
18 Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 29:51 + 11:59
19 Paul Macho 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 32:15 + 14:23
20 Terézia Klučincová MTL1851 Move&Think 35:24 + 17:32
21 Richard Škrabák 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 37:15 + 19:23
22 Karolína Aľušíková MTL1551 Move&Think 37:47 + 19:55
23 Richard Gažo MTL21AA Move&Think 39:06 + 21:14
24 Ján Klučinec MTL1502 Move&Think 43:05 + 25:13
25 Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 43:45 + 25:53
26 Adelka Repová SPE1676 Klub OB Sokol Pezinok 44:08 + 26:16
27 Aryna Tvertinova SPE Klub OB Sokol Pezinok 59:59 + 42:07
28 Katy Rusin SPE Klub OB Sokol Pezinok 60:01 + 42:09
29 Radka Tomkovičová SKS1751 Športový klub Sandberg 67:55 + 50:03

Open Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 28:08
2 Imrich Gulai 16G92AA Korytnačky 30:09 + 2:01
3 Samuel Rybár RBA TJ Rapid Bratislava 30:26 + 2:18
4 Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 31:42 + 3:34
5 Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava 34:55 + 6:47
6 Katarína Gulai 16G93AA Korytnačky 36:26 + 8:18
7 Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 36:27 + 8:19
8 Antonin Švejda 17H68AA No Name 39:35 + 11:27
9 Linda Horná FBA7951 ŠK Farmaceut Bratislava 42:48 + 14:40
10 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 44:43 + 16:35
11 Thomas Wihan 22B70AA (AUT) no club 50:42 + 22:34
12 Natália Čerňancová FBA9451 ŠK Farmaceut Bratislava 54:06 + 25:58
13 Laura Komínková FBA7654 ŠK Farmaceut Bratislava 57:29 + 29:21
14 Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava 60:29 + 32:21
15 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 63:45 + 35:37
Ondrej Pařízek FBA0604 ŠK Farmaceut Bratislava MP
Matej Košík 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos MP

W 10 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 50:49
2 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 57:55 + 7:06
3 Evka Potančoková SPE1460 Klub OB Sokol Pezinok 79:49 + 29:00
4 Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 80:48 + 29:59
Zina Lukoťková SKS1752 Športový klub Sandberg MP

W 12 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Gabriela Gibalová SPE12CA Klub OB Sokol Pezinok 31:29
2 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 33:04 + 1:35
3 Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 78:39 + 47:10
4 Nela Porubanová SPE1289 Klub OB Sokol Pezinok 78:45 + 47:16

W 14 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 26:06
2 Anna Tomašová SPE1055 Klub OB Sokol Pezinok 26:59 + 0:53
3 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 28:15 + 2:09
4 Daniela Guštafíková SPE1056 Klub OB Sokol Pezinok 32:29 + 6:23
5 Lucia Horská SPE1057 Klub OB Sokol Pezinok 33:28 + 7:22
6 Alena Koutná 01C11BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:50 + 9:44
7 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 39:04 + 12:58
8 Laura Marcová 01B SKS krúžky OB 56:30 + 30:24
Matilda Ujvári BBA1051 KOBRA Bratislava MP

W 16 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 26:59
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 29:37 + 2:38
3 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 32:13 + 5:14
4 Sára Borská FBA0951 ŠK Farmaceut Bratislava 47:28 + 20:29

W 18 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 32:07
2 Kristína Bandúrová FBA06AD ŠK Farmaceut Bratislava 32:52 + 0:45
3 Bibiana Donarová GGR 36:48 + 4:41
4 Adriana Chromeková SKS0652 Športový klub Sandberg 43:11 + 11:04
5 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 48:29 + 16:22

W 19 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 28:14
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 28:59 + 0:45
3 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 33:53 + 5:39
4 Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 36:04 + 7:50
5 Lucia Ondovčíková 21X Modranský orientačný krúžok 37:14 + 9:00
6 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 37:26 + 9:12
7 Maria Kupriyanova VBA0452 ŠK VAZKA Bratislava 38:45 + 10:31
8 Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 39:57 + 11:43
9 Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 43:20 + 15:06
10 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 43:51 + 15:37
11 Silvia Tomkovičová SKS8851 Športový klub Sandberg 58:21 + 30:07
M.S. Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 28:42

W 40 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 28:12
2 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 29:18 + 1:06
3 Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 30:43 + 2:31
4 Barbora Ujvári BBA8152 KOBRA Bratislava 31:07 + 2:55
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 32:19 + 4:07
6 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 34:20 + 6:08
7 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 34:37 + 6:25
8 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:07 + 6:55
9 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 35:23 + 7:11
10 Ivana Hasprová VZA7054 Slávia Žilinská univerzita 36:45 + 8:33
10 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 36:45 + 8:33
12 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 37:32 + 9:20
13 Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 37:44 + 9:32
14 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 38:07 + 9:55
15 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 43:27 + 15:15
16 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 43:53 + 15:41
17 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 45:08 + 16:56
18 Soňa Pozdechová 05X84AA neregistrovaní 46:03 + 17:51
19 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 48:09 + 19:57
20 Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 51:05 + 22:53
21 Natália Sulanová 15Q Samuel 56:19 + 28:07
22 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 60:40 + 32:28
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava MP
M.S. Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 27:35
M.S. Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 31:41

W 55 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 24:12
2 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 27:32 + 3:20
3 Beata Vávrová RBA5601 TJ Rapid Bratislava 30:40 + 6:28
4 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 33:34 + 9:22
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 36:48 + 12:36
6 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 39:52 + 15:40
Sonja Ecke-Wihan 02L68AA (AUT) OJE Wappler MP

W 70 Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 38:47
2 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 57:25 + 18:38

N Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Mária Fumačová MTL9151 Move&Think 23:57
2 Katarína Gibalová SKS7853 Športový klub Sandberg 27:44 + 3:47
3 Zuzana Kovačičová SPEJPXC Klub OB Sokol Pezinok 29:29 + 5:32
4 Vladimír Spišák 01C94AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 30:34 + 6:37
5 Matyáš Kukan 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 38:44 + 14:47
6 Oskar Petrovič 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 39:43 + 15:46
7 Patrik Ondejka 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 43:26 + 19:29
8 Soňa Vargová 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 51:28 + 27:31
9 Karolína Kmeťová 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 52:22 + 28:25
10 Adam Škantár 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 61:15 + 37:18
11 Marek Tomeš 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 62:11 + 38:14
12 Kristína Rybárová FBA9851 ŠK Farmaceut Bratislava 63:29 + 39:32
13 Michal Haberman 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 63:59 + 40:02
14 Samuel Václav 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce 85:30 + 61:33
Jakub Kožík 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce MP
Tatiana Boháčová 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce MP
Patrik Szalai 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce MP
Šimon Bodický 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce MP
Tomáš Máčaj 01C75AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos MP
Júlia Migová 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce MP
Daniel Havran 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce MP
Adrian Hrubý 22C ZŠ s MŠ Bratisalva-Rusovce MP
Eva Benkovičová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos MP