Výsledky

Preteky: 4. kolo oblastného rebríčka Východ

Etapa: 4. kolo oblastného rebríčka Východ - E1 (23.04.2017)

Kategórie

M -12      M -14      M -18      M 19-      M 35-      M 45-      M 55-      M 65-      W -14      W -18      W 19-      W 35-      W 45-      W 55-      RD         N          K3        

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 28:56
2 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 31:53 + 2:57
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 38:22 + 9:26
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 44:20 + 15:24

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 24:38
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 24:51 + 0:13
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 31:05 + 6:27
4 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 44:56 + 20:18
5 Miček Šimon 75:09 + 50:31

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jónás Ferenc 37:28
2 Szabó Marcell 41:26 + 3:58
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 58:43 + 21:15

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dániel Fehérvári TKE9403 Klub OB ATU Košice 51:04
2 Peter Glončák FBA7901 ŠK Farmaceut Bratislava 53:24 + 2:20
3 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 53:57 + 2:53
4 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 55:40 + 4:36
5 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 57:52 + 6:48
6 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 62:42 + 11:38
7 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 68:34 + 17:30
8 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 70:42 + 19:38
9 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 72:05 + 21:01
10 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 88:30 + 37:26
11 Vríčan Peter 88:56 + 37:52
12 Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 100:08 + 49:04
13 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 106:03 + 54:59
14 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 108:41 + 57:37
15 Pavlov Juraj 164:23 + 113:19
16 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 178:29 + 127:25
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DNS

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 60:22
2 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 62:28 + 2:06
3 Štefan Rákay TKE8001 Klub OB ATU Košice 71:00 + 10:38
4 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 75:48 + 15:26

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:43
2 Gera Tibor 49:47 + 3:04
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 51:48 + 5:05
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:21 + 8:38
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:47 + 9:04
6 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 60:03 + 13:20
7 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 66:38 + 19:55
8 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 89:37 + 42:54
Fehérvári Péter DNS
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 54:23
2 Szabó László 70:09 + 15:46
3 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 95:22 + 40:59
Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice DISK

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Mráz Jaroslav DNS

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 43:57
2 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 48:55 + 4:58

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Szokol Kamilla 38:53
2 Vajda Luca 43:40 + 4:47
3 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 69:52 + 30:59

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 53:43
2 Antónia Lamiová TKE9753 Klub OB ATU Košice 55:28 + 1:45
3 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 57:17 + 3:34
4 Jana Šefarová TKE8951 Klub OB ATU Košice 64:29 + 10:46
5 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:35 + 16:52
6 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 76:16 + 22:33
7 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 115:31 + 61:48

W 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 91:50

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 47:17
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 47:44 + 0:27
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 64:13 + 16:56
4 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 112:33 + 65:16
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Šofranková Mária TKE6351 Klub OB ATU Košice DNS

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 50:31
2 Helena Athanasová TKE5951 Klub OB ATU Košice 65:06 + 14:35
Maľarová Angela TKE5751 Klub OB ATU Košice DNS

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šoltésová Paulína 29:33
2 Mičeková Nina 31:03 + 1:30
3 Mihalič Juraj ml. 77:42 + 48:09

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 51:58
2 Marcinko Ján 53:38 + 1:40
3 Tučeková Jaroslava 57:08 + 5:10

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 47:30
2 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 49:28 + 1:58
3 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 51:23 + 3:53
4 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 56:05 + 8:35
5 Kuzevič Ivan TKE7803 Klub OB ATU Košice 56:33 + 9:03
6 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:46 + 16:16
Iriasová Natália DNF