Prihlášky podľa klubov

Preteky: CESOM - INOV8 cup (07.04.2018)

Počet prihlásených: 460

Kluby

01A     01C     01K     01T     02A     02B     02E     02F     02G     02K     02L     02N     02O     02P     02Q     02R     02S     02T     02U     02V     BBA     CNR     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

KOBRA Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 A M -18 A - 30.03.2018

(CZE) KOB ALFA Brno (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Ondřej Novotný 02V92AA 7003038 - M 21- E - 20.03.2018

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 45- A M 45- A 20.03.2018

(CZE) SKOB Zlín (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Alžběta Nešporová 01T00AA 7200901 W -18 A W -18 A 20.03.2018

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Pavol Bednár EBB6101 01869 M 55- A M 55- A - 20.03.2018
Martin Majláth EBB8902 406959 M 21- B M 21- B - 20.03.2018
Zuzana Majláthová EBB9251 416756 K3 K3 - 20.03.2018
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 55- A - - 20.03.2018
Ivan Repáč EBB5901 2102809 M 55- A M 55- A 20.03.2018
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 A W -14 A 20.03.2018
Roman Ščehovič EBB6401 305982 M 50- A M 50- A - 20.03.2018
Dušan Snopko EBB7001 435210 M 45- A M 45- A - 20.03.2018
Dajana Snopková EBB9551 2012285 W 21- B W 21- B - 20.03.2018

BK Sliač (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Peter Barcík 02Q66AA 8656700 M 50- A M 50- A - 20.03.2018
Renáta Barcíková 02Q67AA 8656574 W 35- A W 35- A - 20.03.2018

Klub OB ATU Košice (55) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Petronela Filipová TKE0352 362926 W -16 A W -16 A 20.03.2018
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -16 A W -16 A 27.03.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -12 A M -12 A 20.03.2018
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A M 55- A 20.03.2018
Martin Jerguš TKE6702 232217 M 50- A M 50- A - 20.03.2018
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 50- A W 50- A - 20.03.2018
Ema Jurašková TKE6453 362939 W 50- A W 50- A - 20.03.2018
Matúš Kaprál TKE8804 416544 M 21- E M 21- E - 20.03.2018
Pavol Kiss TKE8503 2051391 M 21- D M 21- D 20.03.2018
Peter Kováč TKE8603 307377 M 21- D M 21- D 20.03.2018
Michal Krajčík TKE8704 533306 M 21- E M 21- E - 20.03.2018
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 21- E W 21- E - 20.03.2018
Roman Kučera TKE8301 307376 M 21- E M 21- E - 20.03.2018
Ján Kuchta TKE5701 2051335 M 60- A M 60- A - 20.03.2018
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 A M -18 A 20.03.2018
Milan Kurák TKE6801 2051411 M 50- A M 50- A - 20.03.2018
Ondrej Kurák TKE9703 362931 M 21- D M 21- D 20.03.2018
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- A W 45- A - 20.03.2018
Katarína Lamiová TKE8351 920656 W 21- E W 21- E 20.03.2018
Matej Leitner TKE9101 362929 M 21- D M 21- D 20.03.2018
Nicole Lipková TKE9453 2051390 W 21- B W 21- B - 20.03.2018
Jana Macinská TKE8651 2051377 W 21- E W 21- E 20.03.2018
Simona Mihaličová TKE0551 2032148 W -14 A W -14 A 20.03.2018
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- A W 50- A - 20.03.2018
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 M 21- E M 21- E 20.03.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 A M -16 A 20.03.2018
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 21- E M 21- E 20.03.2018
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 21- E M 21- E 20.03.2018
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 21- E W 21- E 20.03.2018
Katarína Papugová TKE9255 232225 W 21- B W 21- B 20.03.2018
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 21- E W 21- E 20.03.2018
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- A M 50- A - 20.03.2018
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -12 A M -12 A 20.03.2018
Igor Roháč TKE4301 307263 M 65- A M 65- A - 20.03.2018
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 A M -16 A 20.03.2018
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- A M 45- A - 20.03.2018
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -18 A W -18 A 20.03.2018
Judita Sádecká TKE6253 307378 W 55- A W 55- A - 20.03.2018
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M -20 A M -20 A - 20.03.2018
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 50- A M 50- A - 20.03.2018
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -16 A M -16 A 20.03.2018
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 40- A W 40- A - 20.03.2018
Antónia Šofranková TKE9753 2051330 W 21- E W 21- E 20.03.2018
Mária Šofranková TKE6351 307352 W 55- A W 55- A - 20.03.2018
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 55- A M 55- A - 20.03.2018
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E M 21- E 20.03.2018
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- A M 55- A - 20.03.2018
Natália Tyszová TKE8851 2020701 W 21- E W 21- E 20.03.2018
Valentína Vancáková TKE9951 2032187 W -20 A W -20 A 20.03.2018
Martin Velgos TKE7201 2051422 M 45- A M 45- A - 20.03.2018
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 A W -18 A 20.03.2018
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -16 A W -16 A 20.03.2018
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- A W 45- A - 20.03.2018
Ľuboslava Weissová TKE0252 2032149 W -16 A W -16 A 20.03.2018
Slávko Žilinčík TKE5602 307265 M 60- A M 60- A - 20.03.2018

(CZE) OK Kamenice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Lenka Macková 02R70AA 8623 W 45- A W 45- A - 20.03.2018

ŠK Triturus Nitra (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Marek Kováč TNR0401 M -14 A M -14 A - 20.03.2018
Marek Kováč st. TNR73AB N N - 20.03.2018
Timotej Kováč TNR12AB RD RD - 20.03.2018
Markétka Kováčová TNR12AA RD RD - 20.03.2018
Andrea Porubská TNR7651 406967 N N - 20.03.2018
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -14 A W -14 A - 20.03.2018
Július Porubský TNR7301 2045596 M 35- A M 35- A - 20.03.2018
Peter Porubský TNR0001 2032166 K3 K3 - 20.03.2018

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 35- A M 35- A - 20.03.2018

(CZE) Dukla Blansko (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Petr Novotný 02T73AA 2067992 - M 21- D - 20.03.2018

(CZE) SK Žabovřesky Brno (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Petr Přikryl 02S67AA 7030567 - M 21- E - 20.03.2018
Dagmar Vršková 02S78AA 2094515 W 40- A W 40- A - 20.03.2018

Športový klub Sandberg (50) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 A M -18 A - 19.03.2018
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 A M -16 A - 19.03.2018
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 45- A M 45- A - 19.03.2018
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 A W -12 A - 19.03.2018
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- A W 40- A - 19.03.2018
Ondrej Bartalos SKS0305 K3 - - 19.03.2018
Ivana Bartalosová SKS78AC 2118103 K3 - - 19.03.2018
Jakub Berčík SKS0504 2114236 - M -14 A - 19.03.2018
Rudolf Brídzik SKS7001 53102 M 40- A - - 19.03.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 A M -12 A - 19.03.2018
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- A M 40- A - 19.03.2018
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -10 W -10 - 19.03.2018
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- A W 40- A - 19.03.2018
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -14 A - - 19.03.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - - 19.03.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA 2079533 M 40- A - - 19.03.2018
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 A - - 19.03.2018
Ema Honzírková SKS0351 2118104 W -16 A W -16 A 19.03.2018
Martin Marian Jánoš SKS1002 - RD - 20.03.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 A W -18 A 19.03.2018
Ema Jonášová SKS0951 2049987 RD RD - 19.03.2018
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 45- A W 45- A - 19.03.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 A W -16 A - 20.03.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 21- E W 21- E 19.03.2018
Radoslav Kováč SKS77AC 445612 M 40- A - - 20.03.2018
Tomáš Kováč SKS0602 445611 M -12 A - - 20.03.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 - M 21- E 19.03.2018
Jozef Kudla SKS80AC 2079536 M 35- A M 35- A - 20.03.2018
Emil Kukurugya SKS66AA 2049986 M 50- A M 50- A - 19.03.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 A M -18 A - 19.03.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 A M -14 A - 19.03.2018
Július Macháček SKS8402 2079537 M 21- D M 21- D - 19.03.2018
Anna Macháčková SKS1151 2079540 RD RD - 19.03.2018
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -14 A - - 20.03.2018
Ľubica Mravíková SKS70AB 2028800 N - - 20.03.2018
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 N - - 20.03.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 2118105 W -18 A W -18 A 19.03.2018
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -10 W -10 - 19.03.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -14 A W -14 A 19.03.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 2079541 - M -10 - 20.03.2018
Anamária Šutková SKS0552 2049989 - W -14 A - 20.03.2018
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 - W 40- A - 20.03.2018
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- A M 40- A - 20.03.2018
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 A M -18 A - 20.03.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 M -14 A M -14 A - 20.03.2018
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 40- A W 40- A - 20.03.2018
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- A M 40- A - 20.03.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- A W 40- A - 20.03.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 W -10 - 20.03.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 A W -14 A - 20.03.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (59) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Dezider Baran FBA4501 407000 M 70- A M 70- A - 20.03.2018
Peter Bohuš FBA7904 416806 K3 K3 - 20.03.2018
Barbora Borská FBA1052 2067259 - RD - 20.03.2018
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- A M 40- A - 20.03.2018
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 A M -14 A - 20.03.2018
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 RD RD - 20.03.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E M 21- E - 20.03.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- A W 35- A - 20.03.2018
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 60- A W 60- A - 20.03.2018
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E M 21- E 20.03.2018
Maroš Golian FBA0702 2095953 - M -12 A - 20.03.2018
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 65- A M 65- A - 20.03.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 K3 K3 - 20.03.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 A W -14 A - 20.03.2018
Magdaléna Hrabošová FBA0052 2045171 W -18 A W -18 A 20.03.2018
Maximilián Janota FBA0701 4524 N N - 20.03.2018
Timotej Janota FBA0901 4522 RD RD - 20.03.2018
Vladislav Janota FBA7903 1402873 K3 - - 20.03.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- A M 45- A - 20.03.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 A M -14 A - 20.03.2018
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -12 A W -12 A - 20.03.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 A M -14 A - 20.03.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 K3 K3 - 20.03.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- A W 40- A - 20.03.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- A M 40- A - 20.03.2018
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 RD RD - 20.03.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -14 A M -14 A - 20.03.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 A W -12 A - 20.03.2018
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- A - - 20.03.2018
Adam Maruniak FBA1101 242319 RD - - 19.03.2018
Mária Maruniaková FBA7751 406999 K3 - - 20.03.2018
Miroslava Maruniaková FBA1252 2067242 RD - - 20.03.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 65- A M 65- A - 20.03.2018
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 60- A M 60- A - 20.03.2018
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 21- E M 21- E - 19.03.2018
Šimon Mižúr FBA9401 2051380 M 21- B M 21- B - 20.03.2018
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- A W 55- A - 20.03.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 70- A M 70- A - 20.03.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 K3 K3 - 20.03.2018
Jozef Paluska FBA7401 2078490 - M 40- A - 20.03.2018
Karol Paluska FBA0601 2078492 - M -12 A - 20.03.2018
Katarína Palusková FBA0251 2078491 - W -16 A - 20.03.2018
Ondrej Pařízek FBA0604 2116449 - N - 20.03.2018
Jana Pařízková FBA7352 267266 - W 40- A - 20.03.2018
Michal Patassi FBA6901 2104622 M 45- A M 45- A - 20.03.2018
Miroslav Patassi FBA0903 2119191 RD RD - 20.03.2018
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -16 A W -16 A - 20.03.2018
Patrícia Patassiová FBA0554 2119192 W -14 A W -14 A - 20.03.2018
Tereza Pružincová FBA0053 2116493 W -18 A W -18 A 20.03.2018
Petra Rebrová FBA7252 2092412 - W 45- A - 20.03.2018
Lea Simaichlová FBA8255 2116442 - K3 - 20.03.2018
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 45- A W 45- A 20.03.2018
Jana Styková FBA8051 2111086 W 35- A W 35- A - 20.03.2018
Natália Styková FBA1051 4143 RD - - 20.03.2018
Alan Sýkora FBA1202 2067244 - RD - 20.03.2018
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 - M -12 A - 20.03.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 - W 35- A - 20.03.2018
Peter Wartiak FBA8001 2012287 M 21- D M 21- D - 20.03.2018
Marta Wartiaková FBA8252 2012289 W 21- E W 21- E - 20.03.2018

Klub OB Martin (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 45- A W 45- A - 19.03.2018
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- A W 55- A - 19.03.2018
Viola Juhasová ZMT5251 416516 W 65- A W 65- A - 19.03.2018
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -16 A M -16 A - 19.03.2018
Terézia Knorová ZMT9852 K3 K3 28.03.2018
Marek Lazar ZMT01AA M -18 A M -18 A 28.03.2018
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- A M 70- A - 19.03.2018
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 A M -18 A - 19.03.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A M 65- A - 19.03.2018

Slovan Modra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Jozef Brtáň 02P56AA M 60- A M 60- A - 19.03.2018

(CZE) SK GORDIC Praha Kačerov (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Zdeněk Koč 02G47AA 9101102 M 70- A M 70- A - 19.03.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 35- A W 35- A - 19.03.2018
Silvester Dulák SSN9007 9900803 M 21- B M 21- B - 19.03.2018
Eva Farkašová SSN9053 416600 W 21- B W 21- B 19.03.2018
Miroslav Palička SSN5902 416561 M 55- A M 55- A - 19.03.2018
Miroslav Tauber SSN9301 416764 M 21- B M 21- B - 19.03.2018

Klub OB Kysak (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 9633077 M 55- A M 55- A - 19.03.2018
Dávid Franko KYS9301 515103 M 21- B M 21- B - 19.03.2018
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- A M 45- A - 19.03.2018
Jana Franková KYS6651 1966817 W 50- A W 50- A - 19.03.2018
Ľudmila Sokolová KYS9451 682343 W 21- E W 21- E 19.03.2018

Klub OB AŠK Pezinok (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Andrej Dubovský PEZ9901 7204499 M -20 A - - 20.03.2018
Filip Dubovský PEZ0201 2030952 M -16 A - - 20.03.2018
Medard Féder PEZ5001 7206540 M 65- A M 65- A - 18.03.2018
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 45- A M 45- A - 19.03.2018
Medard Féder PEZ0102 7204989 - M -18 A - 19.03.2018
Zuzana Féderová PEZ0351 887631 W -16 A W -16 A - 19.03.2018
Andrej Heriban PEZ9902 7201803 K3 - - 20.03.2018
Bronislava Šimová PEZ6951 897385 W 45- A - - 19.03.2018

TJ Rapid Bratislava (43) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martin Bejdak RBA9604 434830 M 21- B - - 18.03.2018
Michal Eliáš RBA6604 439299 M 40- A - - 18.03.2018
Hana Eliášová RBA0651 445625 W -12 A W -12 A - 18.03.2018
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- A M 55- A - 18.03.2018
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M -18 A M -18 A - 20.03.2018
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -16 A M -16 A - 18.03.2018
Michaela Jančovičová RBA0253 W -16 A W -16 A - 20.03.2018
Jozef Jánoška RBA5902 307364 M 55- A M 55- A - 18.03.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 W 55- A W 55- A - 18.03.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 A M -16 A - 18.03.2018
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- A W 55- A - 18.03.2018
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -12 A M -12 A - 18.03.2018
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 35- A M 35- A - 18.03.2018
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- A W 40- A - 18.03.2018
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 RD RD - 18.03.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M -20 A M -20 A - 18.03.2018
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- A M 55- A - 18.03.2018
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 50- A W 50- A - 19.03.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- A M 35- A - 18.03.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- A W 40- A - 18.03.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 A W -18 A - 18.03.2018
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 21- E W 21- E - 18.03.2018
Martina Pánková RBA6953 445621 W 45- A W 45- A - 20.03.2018
Adam Paško RBA0301 M -16 A - 30.03.2018
Marko Paško RBA7001 M 45- A - 30.03.2018
Andrej Petrinec RBA8903 307359 M 21- D M 21- D - 20.03.2018
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 60- A M 60- A - 18.03.2018
František Priesol RBA5901 307419 M 55- A M 55- A - 18.03.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- A M 55- A - 18.03.2018
Samuel Rybár RBA9801 2045173 M 21- D M 21- D - 18.03.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -16 A M -16 A - 18.03.2018
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- A M 50- A - 18.03.2018
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 40- A W 40- A - 18.03.2018
Tereza Schenková RBA9751 9000008 W 21- B - - 18.03.2018
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 A M -12 A - 20.03.2018
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 50- A M 50- A - 20.03.2018
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 M 70- A M 70- A - 18.03.2018
Dorota Šmelíková RBA0251 1399951 W -16 A W -16 A - 20.03.2018
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 21- B M 21- B - 20.03.2018
Viktor Vávra RBA5001 307365 M 65- A M 65- A - 18.03.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 60- A W 60- A - 18.03.2018
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- A W 40- A - 18.03.2018
Ela Vojtková RBA0254 W -16 A W -16 A - 20.03.2018

ŠK VAZKA Bratislava (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Bohumila Klangová VBA7652 765108 W 40- A W 40- A - 18.03.2018
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 45- A M 45- A - 20.03.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 A M -12 A - 20.03.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- A W 40- A - 20.03.2018
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 RD RD - 20.03.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 A W -14 A - 20.03.2018
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 A W -14 A - 20.03.2018
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 35- A M 35- A - 20.03.2018
Oľga Lago VBA7452 416557 W 40- A W 40- A - 20.03.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 A M -16 A - 20.03.2018
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 50- A M 50- A - 20.03.2018
Adam Müller VBA8802 307298 M 21- D M 21- D - 18.03.2018
Matej Müller VBA9601 9999903 M 21- E - - 20.03.2018
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 21- B W 21- B - 20.03.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 45- A W 45- A - 18.03.2018

(FIN) Keravan Urheiljat (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Pekka Lauri 02O65AA 1907650 M 45- A M 45- A - 18.03.2018

(CZE) BETA URSUS Orienteering (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Oldřich Denemarek 02N51AA 7510216 M 65- A M 65- A - 18.03.2018
Irena Peřinková BBM 6500 331257 W 50- A W 50- A - 18.03.2018

(AUT) OJE Wappler (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Alexander Srb 8030573 - M 45- A - 16.03.2018
Helga Tezarek 02L73AA 8080473 - W 45- A - 16.03.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (24) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 45- A W 45- A - 15.03.2018
Alexandra Chudá 2066966 W -10 W -10 - 19.03.2018
Jonáš Čief 2066961 RD RD - 19.03.2018
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 21- D M 21- D - 15.03.2018
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 K3 K3 - 15.03.2018
Hannah Hudecová 2066969 RD RD - 20.03.2018
Júlia Konôpková HBB9051 2066972 W 21- B - - 20.03.2018
Lucia Kovalančíková HBB9351 2012276 W 21- E W 21- E - 15.03.2018
Juraj Lipták K3 - 20.03.2018
Samuel Michač 2066977 RD RD - 19.03.2018
Andrej Patráš HBB8201 2032618 M 21- D M 21- D - 18.03.2018
Šimon Patráš 2066964 RD RD - 15.03.2018
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -10 W -10 - 15.03.2018
Miroslav Pilát HBB8502 406952 M 21- B M 21- B - 15.03.2018
Miroslava Rosenbergerová 2066970 N N - 20.03.2018
Samuel Šebo 2066963 RD RD - 19.03.2018
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 21- E W 21- E - 15.03.2018
Jakub Škarvada RD RD 28.03.2018
Nina Škarvadová RD RD 28.03.2018
Štefan Šurgan HBB7905 515024 M 21- E M 21- E 15.03.2018
Teodor Takáč HBB9601 2300845 M 21- E M 21- B 18.03.2018
Matej Trenčan 2066974 RD RD - 19.03.2018
Milan Trenčan 2066965 RD RD - 19.03.2018
Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 2032620 M 35- A M 35- A - 15.03.2018

ŠK Terezka Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 2008502 M -18 A M -18 A - 14.03.2018

ROB klub KYSUCA n.o. (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Ján Košut 02K63AA 1409500 M 55- A M 55- A - 13.03.2018
Zuzana Sukeniková 9454545 W 21- B W 21- B - 17.03.2018

Slávia Žilinská univerzita Žilina (34) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Jakub Chupek VZA9901 7200370 M -20 A M -20 A - 20.03.2018
Jozef Chupek VZA7101 7204980 M 21- B M 21- B - 20.03.2018
Silvia Chupeková VZA7250 7204971 W 21- E W 21- E - 20.03.2018
Simona Dančeková 416576 N N 19.03.2018
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 W 55- A W 55- A - 20.03.2018
Alena Michna Ďurčová VZA7753 1152125 W 35- A W 35- A - 20.03.2018
Peter Jurčík VZA6802 406973 M 50- A M 50- A - 19.03.2018
Tomáš Jurčík VZA0301 406985 M -16 A M -16 A - 19.03.2018
Martin Košut VZA9201 49180 M 21- B M 21- B - 19.03.2018
Jana Kotrlová VZA8952 9102150 W 21- B W 21- B - 19.03.2018
Jakub Kuriak VZA9301 9858585 M 21- B M 21- B - 19.03.2018
Terézia Kuriaková 416591 W -16 A W -16 A - 19.03.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 416597 K3 K3 19.03.2018
Milan Mitelman VZA5801 338388 M 60- A M 60- A - 19.03.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -18 A M -18 A - 19.03.2018
Soňa Ondrejková VZA7451 2025362 W 40- A W 40- A - 19.03.2018
Miroslav Pajger VZA0502 2092474 M -14 A M -14 A - 19.03.2018
Janka Pajgerová 2092475 N N - 19.03.2018
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 65- A W 65- A - 19.03.2018
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 21- E W 21- E 19.03.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 8630 W 45- A W 45- A - 19.03.2018
Adam Trepáč VZA0501 2045214 M -14 A M -14 A - 20.03.2018
Ivan Trepáč VZA7001 M 45- A - - 20.03.2018
Matej Trepáč VZA9604 2061795 K3 - - 20.03.2018
Eva Trepáčová VZA7053 2045212 W 45- A W 45- A - 20.03.2018
Gabriela Trepáčová VZA0351 2045213 W -16 A W -16 A - 20.03.2018
Ján Turský VZA5602 406988 M 60- A M 60- A - 19.03.2018
Viktoriya Valyavka VZA0851 502256 W -10 W -10 - 20.03.2018
Peter Vandlíček VZA7300 416567 M 45- A M 45- A - 09.03.2018
Peter Viskup VZA7402 8049 M 40- A - - 20.03.2018
Olexander Volkov VZA8002 1301900 M 35- A M 35- A - 20.03.2018
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -12 A M -12 A - 20.03.2018
Maja Volkovova VZA0951 502260 W -10 W -10 - 20.03.2018
Peter Vričan VZA8901 9201671 M 21- B M 21- B - 19.03.2018

(CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Martin Kříž 01A78AA 08710 N - - 08.03.2018
Pavel Kříž 01A48AA 2023807 M 70- A - - 08.03.2018

(CZE) KOB Kohoutovice (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Ada Kuchařová 02F58AA 7202887 W 60- A W 60- A - 02.03.2018

Klub OB Sokol Pezinok (86) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD RD - 20.03.2018
Veronika Bobovská SPE1051 2111071 W -10 W -10 - 20.03.2018
Samuel Bobovský SPE0803 2111078 - M -10 - 20.03.2018
Marta Brzová SPE5351 46298 W 65- A W 65- A - 20.03.2018
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 45- A M 45- A - 19.03.2018
Samuel Butaš SPE0902 1407859 RD RD - 19.03.2018
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 M 21- D M 21- D - 27.03.2018
Barbora Chorvátová SPE9052 406928 K3 K3 02.03.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -18 A M -18 A 20.03.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 A M -16 A 20.03.2018
Michal Dolný SPE0706 2111072 M -12 A M -12 A 19.03.2018
Bianka Dugovičová SPE0653 219134 W -12 A W -12 A 20.03.2018
Tibor Fedor SPE0303 416725 M -16 A M -16 A 20.03.2018
Eliška Fedorová SPE0752 416720 N N - 20.03.2018
Katarína Fedorová SPE7451 9817 W 40- A W 40- A - 20.03.2018
Klára Fedorová SPE0455 2111079 W -14 A W -14 A 19.03.2018
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 A M -16 A - 20.03.2018
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 65- A W 65- A - 20.03.2018
Bianka Halčínová SPE0554 2111073 W -14 A W -14 A 20.03.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 A M -16 A 20.03.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 M -10 - 20.03.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 A W -14 A 20.03.2018
Jakub Heriban SPE08AB 1407860 M -10 M -10 20.03.2018
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 A M -14 A - 20.03.2018
Elza Hudecová SPE9163 2111080 W 21- B W 21- B 20.03.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -12 A M -12 A 19.03.2018
Tomáš Jančík SPE7603 232070 M 40- A M 40- A 20.03.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 A W -14 A 20.03.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 35- A W 35- A 20.03.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 A W -14 A 20.03.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 435207 M -12 A M -12 A 20.03.2018
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 60- A W 60- A - 02.03.2018
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 65- A W 65- A - 19.03.2018
Branislav Kuník SPE9901 1407835 M -20 A M -20 A - 19.03.2018
Miroslav Kuník SPE 219148 M 45- A M 45- A - 19.03.2018
Stanislav Kuník SPE0305 1407839 M -16 A M -16 A - 19.03.2018
Ingrid Kuníková SPE7251 219136 W 45- A W 45- A - 19.03.2018
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 45- A - - 20.03.2018
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -12 A W -12 A 20.03.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 A W -16 A 20.03.2018
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 W 45- A - - 20.03.2018
Timotej Lučenič SPE0313 1407858 M -16 A M -16 A 20.03.2018
Andrej Mikloš SPE7503 406930 M 40- A M 40- A - 20.03.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 A M -14 A 20.03.2018
Matúš Mikloš SPE0702 2111074 M -12 A M -12 A - 20.03.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 N N - 20.03.2018
Vladimír Molnár SPE04AF 1407863 M -14 A M -14 A 22.03.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 A W -16 A 02.03.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 M -10 - 20.03.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 35- A W 35- A - 20.03.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 A W -16 A 20.03.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W -18 A W -18 A - 20.03.2018
František Ondra SPE73AE 435208 K3 K3 - 19.03.2018
Gregor Ondra SPE08AF 1407850 M -10 M -10 - 19.03.2018
Alžbeta Ondrová SPE12AB 1407852 RD RD - 19.03.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 60- A M 60- A - 20.03.2018
Matej Pätoprstý SPE0001 7204510 M -18 A M -18 A 02.03.2018
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 21- B M 21- B 20.03.2018
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 60- A M 60- A - 20.03.2018
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- A W 55- A - 20.03.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 60- A M 60- A - 02.03.2018
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- A W 60- A - 02.03.2018
Monika Rigasová SPE7353 219137 W 45- A W 45- A - 20.03.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M -18 A M -18 A 02.03.2018
Marián Šipoš SPE73AC 1407853 M 45- A M 45- A - 19.03.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 A M -14 A 19.03.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 A M -16 A 19.03.2018
Hana Šipošová SPE0951 2111075 W -10 W -10 19.03.2018
Lucia Šipošová SPE0654 2111076 W -12 A W -12 A 19.03.2018
Veronika Šipošová SPE 1407854 RD RD - 19.03.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 1407855 W 45- A W 45- A - 19.03.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 21- B M 21- B 20.03.2018
Marian Spišiak SPE7601 123 M 40- A M 40- A - 27.03.2018
Natália Sulanová SPE7853 406963 K3 K3 - 19.03.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 A M -12 A 02.03.2018
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 21- D M 21- D 02.03.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 A M -18 A 19.03.2018
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 A W -14 A 19.03.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 A W -12 A 19.03.2018
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 40- A W 40- A 19.03.2018
Eli Valach SPE0703 2111077 M -12 A M -12 A 19.03.2018
Ján Varga SPE2009 1407856 M -10 M -10 - 20.03.2018
Martin Vizner SPE03BF 219140 M -16 A M -16 A 20.03.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 A M -12 A - 19.03.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 A M -14 A - 19.03.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 35- A W 35- A - 19.03.2018

Viatoris (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 7206530 M 21- D M 21- D 16.03.2018
Pavol Hreus VIA8501 7206542 M 21- D M 21- D 18.03.2018
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- A M 40- A 28.02.2018
Zuzana Sleziaková VIA9251 416719 W 21- B W 21- B 14.03.2018

(CZE) SKOB Ostrava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Václav Petr 02E58AA 52980 M 60- A M 60- A 27.02.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Anna Borets 01C81AA K3 K3 19.03.2018
Ivan Borets 01C03AA M -16 A M -16 A 19.03.2018
Edita Máčajová 01C75AA K3 - 18.03.2018
Hana Máčajová 01C11AA RD - 18.03.2018
Ján Mazák 01C84AA 2102811 M 21- B M 21- B - 17.03.2018
Anna Mazáková 01C14AB 2120073 RD RD - 17.03.2018
Jozef Pelikán 01C84AD M 21- D M 21- D - 18.03.2018
Radka Repáčová 01C98AA N - 18.03.2018
Michelle Skrucana 01C91AB 2110807 W 21- B - - 28.03.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA 4114241 W 40- A W 40- A - 29.03.2018
Juraj Vajduliak 01C61AA 416573 M 35- A M 35- A 04.03.2018
Marek Vaňo 01C79AA 1919919 - K3 - 19.02.2018
jaro varga 01C66AA 886718 K3 K3 - 14.03.2018
matej zenis 01C80AB K3 K3 19.03.2018
Miroslava Ženišová 01C82AA 2104606 K3 - - 19.03.2018

(AUT) Naturfreunde Wien (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Dirk Deubel 02A72AA 9008000 - M 45- A - 19.02.2018
Joergen Deubel 02A01AA 7008000 - M -18 A - 04.03.2018
Nick Dytlewski 02A54AA 7427742 M 60- A M 60- A - 19.02.2018

(CZE) Lokomotiva Ingstav Brno (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Lenka Matyášová LBM6460 52093 W 50- A W 50- A - 19.02.2018
Ondřej Stejskal LBM8801 52088 M 21- B M 21- B - 19.02.2018

(CZE) Lokomotíva Beroun (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2) Služby Dátum prihlášok
Stanislav Nosál 01K46AA 8805 M 70- A M 70- A - 13.02.2018