Prihlášky podľa klubov

Preteky: Veľká cena Slovenska (13.07.2018)

Počet prihlásených: 310

Kluby

01C     01F     01I     01J     01T     02D     02S     02U     02W     02Y     02Z     03D     03G     03H     03J     03K     03M     03N     03O     03P     03R     03V     03X     04B     04L     04M     04U     04X     04Y     05D     05E     05I     05M     05N     BBA     CNR     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     RBK     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Klub orientačných športov Ružomberok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Šimon Sohler RBK1401 418913 M -10 R M -10 R M -10 R 10.07.2018
Valter Sohler RBK7701 2031334 K3 K3 K3 10.07.2018

(CZE) OK99 Hradec Králové (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Petr Kadeřávek M 21- E M 21- E M 21- E - 10.07.2018

ŠK Triturus Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Marek Brown M 21- E M 21- E M 21- E 07.07.2018

(POL) BKS Wataha Warszawa (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Karol Galicz 7771986 M 21- E M 21- E M 21- E - 06.07.2018

(RUS) UZAO-Team Moscow (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Elena Bogopolskaia 238399 W 40- A W 40- A W 40- A - 03.07.2018
Gennadii Bogopolskii 2011611 M 40- A M 40- A M 40- A - 03.07.2018
Leo Bogopolskii 2117789 M -10 M -10 M -10 - 03.07.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Monika Barčová SSN9952 307385 K3 K3 K3 - 02.07.2018
Branislav Engel K3 - - - 06.07.2018
Šimon Miček M -14 A M -14 A M -14 A - 02.07.2018
Jakub Ondrečko K3 K3 K3 - 06.07.2018
Tomáš Ondrečko K3 K3 K3 - 06.07.2018
Tomáš Rusnák 1231990 M 21- B - M 21- B - 10.07.2018

(CZE) Sokol Troja (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
František Peterka TJP 4900 8861 M 65- A M 65- A M 65- A - 28.06.2018

(CZE) SK Žabovřesky Brno (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Ivo Cicvárek ZBM7504 2051489 M 35- A - - - 25.06.2018
Martin Cicvárek ZBM0801 2067254 M -10 - - - 25.06.2018
Radim Cicvárek ZBM0601 2051515 M -12 A - - - 25.06.2018
Lucie Cicvárková ZBM7651 2067937 W 35- A - - - 25.06.2018

(HUN) Debreceni ifjüsagi és kulturális szövet DISZ (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
ÁGNES ASBOLTNÉ KEREKES 416604 W 45- A W 45- A W 45- A - 18.06.2018

(HUN) Honvéd Bottyán Nyiregyháza (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
VIKTOR ZSILKIN 45916 M 60- A M 60- A M 60- A - 18.06.2018

Klub OB Metropol Košice (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Slávka Chmelářová - N - 18.06.2018
Mária Kováčová W 50- A W 50- A W 50- A 18.06.2018
Richard Lehocký - N - 18.06.2018
Marián Samsely M 55- A M 55- A M 55- A 01.07.2018
Sofia Sekaninová N - - 18.06.2018
Zuzana Špaldonová 307437 N N N - 18.06.2018
Zuzana Šuster N - - 18.06.2018

Klub OB Martin (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 45- A W 45- A W 45- A - 15.06.2018
Viola Juhasová ZMT5251 416516 W 65- A W 65- A W 65- A - 15.06.2018
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -16 A M -16 A M -16 A - 15.06.2018
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- A M 70- A M 70- A - 15.06.2018
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 A M -18 A M -18 A - 15.06.2018
Martin Václavík ZMT6404 416524 K3 K3 K3 - 15.06.2018
Ondrej Václavík ZMT9801 2032198 K3 K3 K3 - 15.06.2018
Martina Václavíková ZMT0151 2066095 K3 K3 K3 - 15.06.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A M 65- A M 65- A - 15.06.2018

(HUN) Navigátor SE (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Ferenc Borsi 45134 K3 K3 K3 - 14.06.2018
Sándor Bujdosó 2067298 K3 K3 K3 - 14.06.2018
Ferenc Kozma 46086 M 50- A M 50- A M 50- A - 14.06.2018
Zsolt Kozma 45395 K3 K3 K3 - 14.06.2018

Športový klub Sandberg (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 - - M 40- A 24.06.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 21- E W 21- E W 21- E - 13.06.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E M 21- E M 21- E - 13.06.2018
Július Macháček SKS8402 2128442 M 21- B M 21- B M 21- B - 13.06.2018
Anna Macháčková SKS1151 2079538 W -10 R W -10 R W -10 R - 13.06.2018
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- A M 40- A M 40- A - 13.06.2018
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 A M -18 A M -18 A - 13.06.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 M -14 A M -14 A M -14 A - 13.06.2018
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 40- A W 40- A W 40- A - 13.06.2018

(UKR) O-Travel (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Nikita Anopko 2040816 M -20 A M -20 A M -20 A - 12.06.2018
Svitlana Kobets 2040811 W 21- E W 21- E W 21- E - 12.06.2018
Oleg Leniuk 7202827 M -20 A M -20 A M -20 A - 12.06.2018
Illia Mashkov 2040826 M -16 A M -16 A M -16 A - 12.06.2018
Vyacheslav Matyash 1007668 M -20 A M -20 A M -20 A - 12.06.2018
Illia Nagorniy 2040827 M -16 A M -16 A M -16 A - 12.06.2018
Mykhailo Tatarnikov 2103535 M -14 A M -14 A M -14 A - 12.06.2018
Volodymyr Yatsenko 2040819 M -14 A M -14 A M -14 A - 12.06.2018

(CZE) TJ Sokol Plumlov (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Věra Němečková PLU7777 2035158 W 40- A W 40- A W 40- A 12.06.2018
Marek Otruba 04U74AA 995892 M 40- A M 40- A M 40- A 12.06.2018
Veronika Otrubová PLU1277 1400409 W -10 R W -10 R W -10 R 12.06.2018

(CZE) Stara Hut (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Jiří Nechyba 04276 - - K3 - 05.06.2018

(CZE) Lokomotiva Trutnov (21) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Matěj Hanák 04L07AB 2103287 M -12 A M -12 A M -12 A - 05.06.2018
Pavel Hanuš 04L65AA 2085618 M 50- A M 50- A M 50- A - 17.06.2018
Jitka Hanušová 04L63AC 2085638 W 55- A W 55- A W 55- A - 17.06.2018
Kateřina Hošková 04L04AC 2057578 W -14 A W -14 A W -14 A - 05.06.2018
Ondřej Kutáček 04L07AA 2103289 M -12 A M -12 A M -12 A - 05.06.2018
Jan Lazák 04L69AA 2057593 M 45- A M 45- A M 45- A - 05.06.2018
Jan Lazák 04L05AA 2057590 M -14 A M -14 A M -14 A - 05.06.2018
Tomáš Lazák 04L91AA 515479 M 21- B M 21- B M 21- B - 05.06.2018
Šárka Lazáková 04L69AB 2057594 W 45- A W 45- A W 45- A - 05.06.2018
Dana Licková 04L73AA 2057595 W 40- A W 40- A W 40- A - 05.06.2018
Štěpánka Licková 04L04AD 2057583 W -14 A W -14 A W -14 A - 05.06.2018
Pavel Petržela 04L63AA 2085656 M 50- A M 50- A M 50- A - 05.06.2018
Alena Petrželová 04L63AB 2085658 W 50- A W 50- A W 50- A - 05.06.2018
Vojtěch Pirožek 04L04AA 2057589 M -14 A M -14 A M -14 A - 05.06.2018
Pavel Šedivka 04L04AB 2057587 M -14 A M -14 A M -14 A - 05.06.2018
Jakub Šitina 04L00AA 2057577 M -18 A M -18 A M -18 A - 05.06.2018
Tomáš Šitina 04L03AA 2057588 M -16 A M -16 A M -16 A - 05.06.2018
Michal Skalka 04L67AA 2103290 M 50- A M 50- A M 50- A - 05.06.2018
Štěpán Termer 04L08AA 425571 M -10 M -10 M -10 - 05.06.2018
Jana Termerová 04L78AA 2103288 W 40- A W 40- A W 40- A - 05.06.2018
Michal Zamastil 04L02AA 2057576 M -16 A M -16 A M -16 A - 05.06.2018

(UKR) Dnepr Ukrajina (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Sergey Sidorov 1302818 M 55- A M 55- A M 55- A - 27.05.2018
Tamara Zenchenko 1300254 W 55- A W 55- A W 55- A - 27.05.2018

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Ján Pompura TBB7101 416705 K3 K3 K3 - 20.05.2018
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 55- A M 55- A M 55- A - 20.05.2018

Klub OB Sokol Pezinok (34) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Peter Babiak M -10 R M -10 R M -10 R - 28.06.2018
Dávid Cisár SPE 2111071 M -12 A M -12 A M -12 A - 15.05.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -18 A M -18 A M -18 A - 15.05.2018
Michal Dolný SPE0706 2111072 M -12 A M -12 A M -12 A - 15.05.2018
Klára Fedorová SPE0455 2111073 W -14 A W -14 A W -14 A - 15.05.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 A M -16 A M -16 A - 15.05.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 M -10 M -10 - 15.05.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 A W -14 A W -14 A - 15.05.2018
Christián Heffner SPE9801 46290 M -20 A M -20 A M -20 A - 15.06.2018
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 A M -14 A M -14 A - 15.05.2018
Marek Hrasna M 21- C M 21- C M 21- C - 01.07.2018
Katarína Hrašnová SPE9351 9102567 W 21- E W 21- E W 21- E - 15.05.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 21- E W 21- E W 21- E - 15.05.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 A W -14 A W -14 A - 15.05.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 35- A W 35- A W 35- A - 15.06.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 A W -14 A W -14 A - 15.05.2018
Peter Karch SPE9112 416749 M 21- C M 21- C M 21- C - 15.05.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 A M -14 A M -14 A - 16.05.2018
Jakub Mozolík SPE0502 2120018 M -14 A M -14 A M -14 A - 15.05.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 A W -16 A W -16 A - 15.05.2018
Peter Orságh SPE 416565 M 21- C M 21- C M 21- C - 15.05.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M -18 A M -18 A M -18 A - 15.05.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 A M -14 A M -14 A - 15.06.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 A M -16 A M -16 A - 15.06.2018
Hana Šipošová SPE0951 W -10 W -10 W -10 - 15.06.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 W 45- A W 45- A W 45- A - 28.06.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 21- B M 21- B M 21- B - 15.05.2018
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- A M 40- A M 40- A - 28.06.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 A M -12 A M -12 A - 15.05.2018
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 21- C M 21- C M 21- C - 15.05.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 A M -18 A M -18 A - 15.05.2018
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 A W -14 A W -14 A - 15.05.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 A W -12 A W -12 A - 15.05.2018
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 40- A W 40- A W 40- A - 15.05.2018

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- A W 35- A W 35- A - 15.05.2018
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 55- A M 55- A - 15.05.2018
Juraj Nemec EBB8901 406961 - M 21- B M 21- B - 15.05.2018
Ivan Repáč EBB5901 2102809 M 55- A M 55- A M 55- A - 15.05.2018
Roman Ščehovič EBB6401 305982 M 50- A M 50- A M 50- A - 15.05.2018

TJ Rapid Bratislava (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- A M 55- A M 55- A - 15.05.2018
Christine Janacek RBA0150 W -18 A W -18 A W -18 A - 15.05.2018
Mira Janáčková RBA6352 W 55- A W 55- A W 55- A - 15.05.2018
Alžbeta Kubenová RBA0151 445622 W -18 A W -18 A W -18 A - 15.05.2018
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- A M 55- A M 55- A - 15.05.2018
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 50- A W 50- A W 50- A - 15.05.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- A M 35- A M 35- A - 15.05.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- A W 40- A W 40- A - 15.05.2018
Martina Pánková RBA6953 445621 W 45- A W 45- A W 45- A - 15.05.2018
Andrej Petrinec RBA8903 307359 M 21- C M 21- C M 21- C - 15.05.2018
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 60- A M 60- A M 60- A - 15.05.2018
Ján Štubňa RBA5803 442874 M 55- A M 55- A M 55- A - 15.05.2018
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 21- B M 21- B M 21- B - 15.05.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Martin Borský FBA7704 435206 - M 40- A - - 15.05.2018
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E M 21- E M 21- E - 01.06.2018
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 40- A M 40- A M 40- A - 15.05.2018
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -12 A M -12 A M -12 A - 15.05.2018
Katarína Palusková FBA0251 2078491 W -16 A W -16 A W -16 A - 15.05.2018
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 21- E W 21- E W 21- E - 15.05.2018
Peter Wartiak FBA8001 2012287 M 21- C M 21- C M 21- C 15.05.2018
Marta Wartiaková FBA8252 2012289 W 21- E W 21- E W 21- E 15.05.2018

(CZE) KOB Litvínov (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Tomas Dlabaja 03R83AA 500850 M 21- E M 21- E M 21- E - 15.05.2018
Alena Neradová 03R85AA 886283 W 21- E W 21- E W 21- E - 15.05.2018

(CZE) SKOB Zlín (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Jan Kundrata 01T02AA 7209284 M -16 A M -16 A M -16 A - 14.05.2018
Vít Kundrata 01T07AA 53360 M -12 A M -12 A M -12 A - 14.05.2018
Eva Kundratová 01T09AA 218973 W -10 W -10 W -10 - 14.05.2018
Jana Kundratová 01T73AB 7209278 W 40- A W 40- A W 40- A - 14.05.2018
Lucie Kundratová 01T00AB 7203458 W -18 A W -18 A W -18 A - 14.05.2018

(CZE) TJ Opava (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Jiří Ryšavý 01J58AA 2049558 M 60- A M 60- A M 60- A - 14.05.2018
Eliška Švidrnochová OOP0451 8656605 W -14 A W -14 A W -14 A - 14.05.2018
Hana Švidrnochová OOP7751 7210910 W 35- A W 35- A W 35- A - 14.05.2018
Nela Švidrnochová OOP0950 2060211 W -10 W -10 W -10 - 14.05.2018

Klub OB Kysak (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Simona Ceranová KYS93AA 307280 N N N - 14.05.2018
Dávid Franko KYS9301 515103 M 21- B M 21- B M 21- B - 14.05.2018
Stanislav Franko KYS9802 416517 M 21- B M 21- B M 21- B - 11.06.2018
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 55- A M 55- A M 55- A - 14.05.2018
Ľubomír Krajňák KYS6105 207808 M 55- A M 55- A M 55- A - 15.05.2018
Ján Kvaka KYS9002 1421902 M 21- B M 21- B M 21- B - 11.06.2018
Ľudovít Pavela KYS75AA 682684 K3 K3 K3 - 14.05.2018
Ľudovít ml. Pavela KYS08AA 7207863 M -10 M -10 M -10 - 14.05.2018
Anna Pavelová KYS10AA 416738 W -10 R W -10 R W -10 R - 14.05.2018
Annamária Pavelová KYS80AA 416562 N N N - 14.05.2018
Júlia Pavelová KYS06AA 7207860 W -12 A W -12 A W -12 A - 14.05.2018
Bibiana Perátová KYS7252 2102543 W 45- A W 45- A W 45- A - 14.05.2018
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 40- A M 40- A M 40- A - 14.05.2018
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 M -14 A M -14 A M -14 A - 14.05.2018
Libor Semančík KYS9006 1421896 M 21- B M 21- B M 21- B - 14.05.2018
Juraj Sokol KYS9201 416712 M 21- B M 21- B M 21- B - 14.05.2018
Tomáš Sokol KYS9103 515109 M 21- B M 21- B M 21- B - 14.05.2018
Ľudmila Sokolová KYS9451 682343 W 21- E W 21- E W 21- E - 14.05.2018
Martin Vaľa KYS0301 416731 M -16 A M -16 A M -16 A - 14.05.2018

(CZE) SKOB Kobra Vsetín (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Barbora Muchová 03O85AA 2080849 W 21- B W 21- B W 21- B - 14.05.2018
Adéla Štěpánková 03O12AA 416090 W -10 R W -10 R W -10 R - 14.05.2018
Anna Štěpánková 03O09AA 53681 W -10 W -10 W -10 - 14.05.2018

(CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Milan Borovička FSP6104 515097 M 55- A M 55- A M 55- A - 14.05.2018

Klub OB ATU Košice (33) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Jana Cabanová TKE0052 362926 K3 K3 K3 - 13.05.2018
Štefan Ivanko TKE8602 8631578 M 21- C M 21- C M 21- C - 13.05.2018
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -16 A W -16 A W -16 A - 13.05.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -12 A M -12 A M -12 A - 13.05.2018
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A M 55- A M 55- A - 13.05.2018
Martin Jerguš TKE6702 232217 M 50- A M 50- A M 50- A - 18.06.2018
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 50- A W 50- A W 50- A - 18.06.2018
Pavol Kiss TKE8503 2051391 M 21- C M 21- C M 21- C - 10.07.2018
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 21- E W 21- E W 21- E - 13.05.2018
Ivan Kuzevič TKE7803 2032146 M 21- E M 21- E M 21- E - 13.05.2018
Matej Leitner TKE9101 362921 M 21- C M 21- C M 21- C - 13.05.2018
Nicole Lipková TKE9454 2051390 W 21- B W 21- B W 21- B - 14.06.2018
Angela Maľarová TKE5752 307389 W 60- A W 60- A - - 20.06.2018
Juraj Mihalič TKE7903 2032179 M 21- E M 21- E M 21- E - 13.05.2018
Štefan Mihalič TKE0002 2032200 K3 K3 K3 - 13.05.2018
Simona Mihaličová TKE0551 2032148 W -14 A W -14 A W -14 A - 13.05.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 A M -16 A M -16 A - 13.05.2018
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 21- E M 21- E M 21- E - 13.05.2018
Rastislav Oľhava TKE8901 7201826 M 21- E M 21- E M 21- E - 28.06.2018
Richard Oľhava TKE8802 307266 M 21- E M 21- E M 21- E - 20.06.2018
Anton Onder TKE5401 416528 M 60- A M 60- A M 60- A - 13.05.2018
Katarína Papugová TKE9255 232225 W 21- E W 21- E W 21- E - 13.05.2018
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 21- E W 21- E W 21- E - 13.05.2018
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 A M -16 A M -16 A - 13.05.2018
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -18 A W -18 A W -18 A - 13.05.2018
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -16 A M -16 A M -16 A - 25.06.2018
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 21- E W 21- E W 21- E - 25.06.2018
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E M 21- E M 21- E - 13.05.2018
Natália Tyszová TKE8851 2020701 W 21- E W 21- E W 21- E - 13.05.2018
Valentína Vancáková TKE9951 2032187 W 21- B W 21- B W 21- B - 13.05.2018
István Vincze TKE4901 2019784 M 65- A M 65- A M 65- A - 01.07.2018
Eduard Weiszer TKE5301 362938 M 65- A M 65- A M 65- A - 12.06.2018
Slávko Žilinčík TKE5602 307265 M 60- A M 60- A M 60- A - 13.05.2018

(CZE) Dolní Čermná (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Matylda Bublová 03N15AA 301554 W -10 R - - - 13.05.2018

(CZE) OB Hostivice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Judita Dostálová HCE 0750 1421898 W -12 A W -12 A W -12 A 13.05.2018
Pavel Strnad HCE 7100 1417262 M 45- A M 45- A M 45- A 13.05.2018

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 45- A M 45- A M 45- A - 12.05.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 - W 45- A W 45- A - 11.05.2018
Jonáš Čief HBB0701 2125318 M -12 A M -12 A M -12 A - 09.06.2018
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 21- C M 21- C M 21- C - 11.05.2018
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 21- B W 21- B W 21- B - 11.05.2018
Martin Mazúr HBB8702 515117 M 21- C M 21- C M 21- C - 11.05.2018
Katarína Miklovičová HBB8751 2066964 W 21- B W 21- B W 21- B - 11.05.2018
Andrej Patráš HBB8201 2032618 M 21- C M 21- C M 21- C - 11.05.2018
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 21- C M 21- C M 21- C - 11.05.2018
Šimon Patráš 1295689 M -10 R M -10 R M -10 R - 11.05.2018
Miroslav Pilát HBB8502 406952 M 21- B M 21- B M 21- B - 11.05.2018
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- A M 40- A M 40- A - 11.05.2018
Štefan Šurgan HBB7905 515024 M 21- E M 21- E M 21- E - 11.05.2018
Rastislav Szabó HBB8701 406957 M 21- B M 21- B M 21- B - 11.05.2018
Zuzana Szabó 2066961 - K3 K3 - 11.05.2018
Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 2032620 M 35- A M 35- A M 35- A - 11.05.2018

Slávia Žilinská univerzita (21) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Martin Babík VZA0702 1423312 M -12 A M -12 A M -12 A 11.05.2018
Tomáš Babík VZA0802 1423311 M -10 M -10 M -10 11.05.2018
Lenka Belicová VZA9952 1423321 W 21- B W 21- B W 21- B 05.06.2018
Zuzana Belicová 1423322 W -10 R W -10 R W -10 R 05.06.2018
Alena Michna Ďurčová VZA7753 1152125 W 35- A W 35- A W 35- A 11.05.2018
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- A M 65- A M 65- A 15.05.2018
Simon Janus 1423320 M -10 R M -10 R M -10 R 17.05.2018
Peter Jurčík VZA6802 406973 M 50- A M 50- A M 50- A - 15.05.2018
Tomáš Jurčík VZA0301 406985 M -16 A M -16 A M -16 A - 15.05.2018
Nina Jurčíková VZA0752 416589 W -12 A W -12 A W -12 A - 15.05.2018
Jozef Král VZA6801 8627 M 50- A M 50- A M 50- A - 15.05.2018
Miriam Králová VZA6951 8625 W 45- A W 45- A W 45- A - 15.05.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 416597 W 21- B W 21- B W 21- B - 14.05.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -18 A M -18 A M -18 A 11.05.2018
Soňa Ondrejková VZA7451 2025362 W 40- A W 40- A W 40- A 11.05.2018
Peter Polakovič VZA5501 416537 M 60- A M 60- A M 60- A 14.05.2018
Elena Polakovičová VZA5850 2008505 W 60- A W 60- A W 60- A 14.05.2018
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 21- E W 21- E W 21- E - 14.05.2018
Adam Trepáč VZA0501 2045214 M -14 A M -14 A M -14 A 15.05.2018
Peter Vričan VZA8901 9201671 M 21- B M 21- B M 21- B - 15.05.2018
Jana Kotrlová VZA8952 9102150 W 21- B W 21- B W 21- B - 15.05.2018

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 35- A M 35- A M 35- A - 10.05.2018

Viatoris (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- A M 40- A M 40- A - 10.05.2018
Ria Stančíková VIA8951 416596 K3 K3 K3 - 10.05.2018

ŠK VAZKA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 45- A M 45- A M 45- A - 09.05.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 A M -12 A M -12 A - 09.05.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- A W 40- A W 40- A - 09.05.2018
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -10 R W -10 R W -10 R - 09.05.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 A W -14 A W -14 A - 09.05.2018

(CZE) VSK Mendelu Brno (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Emil Bauer VBM4410 2087637 M 70- A M 70- A M 70- A - 09.05.2018

(CZE) TJ START Náchod (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Jiří Doucha SNA7105 8655470 M 21- B M 21- B M 21- B - 09.05.2018
Martin Doucha SNA0501 9636 M -14 A M -14 A M -14 A - 09.05.2018
Tomáš Doucha SNA0801 9616 M -10 M -10 M -10 - 09.05.2018
Jaroslava Douchová SNA7155 9606 W 45- A W 45- A W 45- A - 09.05.2018
Dana Ježková 03J78AA 1401856 W 35- A W 35- A W 35- A - 26.05.2018
Pavel Kalibán 2122255 M 60- A M 60- A M 60- A - 12.05.2018
Zdeněk Sokolář 03J72AA 2113361 M 45- A M 45- A M 45- A - 26.05.2018

KOBRA Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Dávidík BBA14AA 533301 M -10 R M -10 R M -10 R 14.05.2018
Marian Dávidík BBA7713 2090843 M 21- E M 21- E M 21- E 09.05.2018
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 45- A M 45- A M 45- A - 09.05.2018
Karol Hierweg BBA9201 406909 M 21- B M 21- B M 21- B - 09.05.2018
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 21- B M 21- B M 21- B - 09.05.2018
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 A M -18 A M -18 A - 09.05.2018
Michal Stasz BBA8203 406912 M 21- B M 21- B M 21- B - 09.05.2018
Jozef Wallner BBA6812 8917 M 21- B M 21- B M 21- B - 09.05.2018

(CZE) OB Havířov (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Zdeněk Juračka 03H57AA 52752 M 60- A M 60- A M 60- A - 08.05.2018

(POL) trackcourse.com (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Biolik Agnieszka 03G77AA 8197778 W 40- A W 40- A W 40- A 08.05.2018
Emil Biolik 03G03AA 981644 M -16 A M -16 A M -16 A 08.05.2018
Grzegorz Biolik 03G76AA 770327 M 40- A M 40- A M 40- A 08.05.2018

(CZE) OK Lokomotiv Pardubice (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Václav Farář 03D52AA 9260 M 65- A M 65- A M 65- A - 01.05.2018
Vojtěch Juračka 9234 M 60- A M 60- A M 60- A - 12.05.2018
Jana Juračková 9237 W 55- A W 55- A W 55- A - 12.05.2018
Miroslav Nožička 09312 M 60- A M 60- A M 60- A - 12.05.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Slavka Olesova 01C72AA W 45- A W 45- A W 45- A 29.06.2018
Juraj Vajduliak 01C61AA 416573 M 40- A M 40- A M 40- A - 28.04.2018

(CZE) UOL - SOB Olomouc (Spolek orientačních běžců Olomouc) (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Antonín Janošík 01I52AA 2092418 M 65- A M 65- A - 24.04.2018

(CZE) Oddíl OB Kotlářka, z.s. (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Jiří Ramba DKP8606 8636190 M 21- B M 21- B M 21- B - 23.04.2018
Naďa Foglarová DKP6553 2060251 W 50- A W 50- A W 50- A - 23.04.2018
Kamila Rambová DKP8655 1413714 W 21- B W 21- B W 21- B - 23.04.2018

(CZE) USK Praha (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Petr Bořánek 02Z70AA 9101108 M 35- A M 35- A M 35- A - 27.06.2018
Vladimír Hora VSP5100 7200325 M 65- A M 65- A M 65- A - 23.04.2018
Magda Horová VSP5450 9782 W 60- A W 60- A W 60- A - 23.04.2018
Jitka Svobodová 02Z74AA 9102142 W 35- A W 35- A W 35- A - 27.06.2018

(CZE) TAP - KOB Tretra Praha (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Jakub Pauliny 02W09AA 232725 M -10 R M -10 R - - 11.04.2018
Monika Pauliny 02W81AA 307344 W 35- A W 35- A - - 11.04.2018
Erik Stofko N N - 10.05.2018

(CZE) Jiskra Havlíčkův Brod (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
Vladislav Hrstka JHB5702 52357 M 55- A M 55- A M 55- A - 26.02.2018
Dana Hrstková JHB6051 995881 W 50- A W 50- A W 50- A - 26.02.2018

(CZE) OK Sparta Praha (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3) Služby Dátum prihlášok
David Kuc 01F06AA 1007532 M -12 A M -12 A M -12 A - 18.03.2018
Radim Kuc 01F04AA 682668 M -14 A M -14 A M -14 A - 18.03.2018
Ivo Lohr 01F68AA 442853 M 45- A M 45- A M 45- A - 27.06.2018
Jarmila Lohrová 01F46AB 219220 W 65- A W 65- A W 65- A - 01.05.2018
Miloš Novák SCP4600 52299 M 70- A M 70- A M 70- A - 23.02.2018
Zdeněk Přeček 01F52AA 500289 M 65- A M 65- A M 65- A - 20.03.2018
Pavel Veljačik 01F62AA 2800319 M 55- A M 55- A M 55- A - 30.06.2018
Markéta Veljačiková 01F64AA 2800325 W 50- A W 50- A W 50- A - 30.06.2018
Naďa Zavadilová 01F54AA 336750 W 60- A W 60- A W 60- A - 16.03.2018