Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - šprintové štafety (23.09.2018)

Počet prihlásených: 262

Kluby

01C     05V     BBA     CNR     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

(CZE) TJ Slovan Luhacovice (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Eva Ferdusova 52694 MW 55- E - 16.09.2018
Dagmar Hubáčková 889302 MW 55- E - 16.09.2018
Martin Plášek 52702 MW 55- E - 16.09.2018
Libor Slezák 889301 MW 55- E - 16.09.2018

Športový klub Sandberg (26) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 2028796 MW -18 E - 11.09.2018
Jakub Brňák SKS0701 2049999 MW -14 E - 11.09.2018
Diana Brňáková SKS0952 2049994 MW -14 E - 11.09.2018
Ema Honzírková SKS0351 2118104 MW -18 E - 11.09.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 MW -18 E - 11.09.2018
Ema Jonášová SKS0951 2049987 MW-R - 11.09.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 MW -18 E - 11.09.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 MW 19- E - 11.09.2018
Tomáš Kováč SKS0602 2118105 Open - 11.09.2018
Ivana Kováčová SKS0853 2128440 MW-10 - 11.09.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 MW 19- E - 11.09.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 MW -18 E - 11.09.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 MW -14 E - 11.09.2018
Hana Máčajová SKS1153 MW-R - 11.09.2018
Zina Máčajová SKS0954 MW-R - 11.09.2018
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 MW -14 E - 11.09.2018
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 MW-10 - 11.09.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 MW -14 E - 11.09.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 MW-10 - 11.09.2018
Anamária Šutková SKS0552 2049989 MW -14 E - 11.09.2018
Tomáš Tvrdý SKS0201 2114239 Open - 11.09.2018
Matej Urban SKS0102 2027944 MW -18 E - 11.09.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 MW -14 E - 11.09.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 MW-10 - 11.09.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 MW -14 E - 11.09.2018
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 MW -14 E - 11.09.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 MW 45- E - 09.09.2018
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 Open - 09.09.2018
Eva Farkašová SSN9053 416600 MW 19- E - 09.09.2018
Michal Pavlík SSN9001 1231990 MW 19- E - 09.09.2018
František Šoltés SSN6202 307398 MW 45- E - 09.09.2018

TJ Rapid Bratislava (26) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Hana Eliášová RBA0651 2120024 MW -14 E - 09.09.2018
Dušan Formanko RBA5801 2099591 Open - 09.09.2018
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 MW 19- E - 09.09.2018
Jakub Hummel RBA0304 2092467 MW -18 E - 09.09.2018
Jozef Jánoška RBA5902 307364 MW 55- E - 09.09.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 MW 55- E - 09.09.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 MW -18 E - 09.09.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 MW 19- E - 09.09.2018
Lucia Matejíčková RBA9851 2103537 MW 19- E - 09.09.2018
Milan Mazúr RBA6201 910191 MW 45- E - 09.09.2018
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 MW 45- E - 09.09.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 MW 45- E - 09.09.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 MW 45- E - 09.09.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 MW -18 E - 09.09.2018
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 MW 19- E - 09.09.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 Open - 09.09.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 MW -18 E - 09.09.2018
Róbert Schenk RBA6802 434820 Open - 09.09.2018
Katarína Schenková RBA7451 307438 MW 35- E - 09.09.2018
Daniel Šmelík RBA0702 442590 MW -14 E - 09.09.2018
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 MW 35- E - 09.09.2018
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 Open - 09.09.2018
Dorota Šmelíková RBA0251 1399951 MW -18 E - 09.09.2018
Ján Štubňa RBA5803 442874 MW 55- E - 09.09.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 MW 55- E - 09.09.2018
Ela Vojtková RBA0254 MW -18 E - 09.09.2018

ŠK Triturus Nitra (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marek Kováč TNR0401 MW -14 E - 09.09.2018
Andrea Porubská TNR7651 406967 MW 35- E - 09.09.2018
Lenka Porubská TNR0451 7210405 MW -14 E - 09.09.2018
Július Porubský TNR7301 2045596 MW 35- E - 09.09.2018

Klub OB Kysak (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Valér Franko KYS6601 1966416 MW 45- E - 09.09.2018
Jana Franková KYS6651 1966817 MW 45- E - 09.09.2018

Klub OB ATU Košice (38) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Petronela Filipová TKE0352 307352 MW -18 E - 09.09.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 MW -14 E - 09.09.2018
Karol Janšo TKE6206 2051437 MW 55- E - 09.09.2018
Michal Krajčík TKE8704 8656741 MW 19- E - 09.09.2018
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 MW 19- E - 09.09.2018
Michal Kurák TKE0101 2051399 MW -18 E - 09.09.2018
Milan Kurák TKE6801 2051411 MW 45- E - 09.09.2018
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 MW 45- E - 09.09.2018
Katarína Lamiová TKE8351 920656 MW 19- E - 09.09.2018
Simona Mihaličová TKE0551 2032148 MW -14 E - 09.09.2018
Eva Mušinská TKE6451 2032145 MW 45- E - 09.09.2018
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 MW 19- E - 09.09.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 MW -18 E - 09.09.2018
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 Open - 09.09.2018
František Papuga TKE6302 307290 MW 45- E - 09.09.2018
Miroslav Papuga TKE9002 886720 MW 19- E - 09.09.2018
Andrea Papugová TKE9751 2051346 MW 19- E - 09.09.2018
Elena Papugová TKE6552 416733 MW 45- E - 09.09.2018
Katarína Papugová TKE9255 232225 MW 19- E - 09.09.2018
Martina Papugová TKE9551 2051353 MW 19- E - 09.09.2018
Jozef Pollák TKE6001 920651 MW 45- E - 09.09.2018
Adam Roháč TKE0601 2051356 MW -14 E - 09.09.2018
Martin Roháč TKE0301 1408128 MW -18 E - 09.09.2018
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 MW 45- E - 09.09.2018
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 MW 45- E - 09.09.2018
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 MW -18 E - 09.09.2018
Judita Sádecká TKE6253 307378 MW 55- E - 09.09.2018
Lukáš Simočko TKE0003 2032195 MW -18 E - 09.09.2018
Michal Simočko TKE5302 2032193 Open - 09.09.2018
Dušan Sláma TKE9801 7204978 MW 19- E - 09.09.2018
Peter Sláma TKE6401 9102083 MW 45- E - 09.09.2018
Richard Sláma TKE0303 2008508 MW -18 E - 09.09.2018
Jana Slámová TKE7252 7207626 MW 45- E - 09.09.2018
Adam Tysz TKE8703 2020702 MW 19- E - 09.09.2018
Vladimír Tysz TKE6202 416501 Open - 09.09.2018
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 MW -18 E - 09.09.2018
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 MW -18 E - 09.09.2018
Ľuboslava Weissová TKE0252 2032149 MW -18 E - 09.09.2018

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 MW 19- E - 09.09.2018
Jakub Dekrét EBB9902 2088141 MW 19- E - 09.09.2018

Viatoris (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Krnáč VIA7701 1771230 MW 19- E - 09.09.2018
Zuzana Sleziaková VIA9251 416719 MW 19- E - 09.09.2018

ŠK VAZKA Bratislava (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 MW 35- E - 09.09.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 MW -14 E - 09.09.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 MW 35- E - 09.09.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 MW -14 E - 09.09.2018
Elena Lago VBA0551 307373 MW -18 E - 09.09.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 MW -18 E - 09.09.2018
Peter Mlynárik VBA6501 876002 MW 45- E - 09.09.2018
Matej Müller VBA9601 9999903 MW 19- E - 09.09.2018
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 MW 19- E - 09.09.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 MW 45- E - 09.09.2018

Klub OB Martin (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 MW 45- E - 08.09.2018
Jana Davi ZMT6151 416848 MW 55- E - 08.09.2018
Martin Knor ZMT0201 2066091 MW -18 E - 08.09.2018
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 MW -18 E - 08.09.2018
Martin Václavík ZMT6404 416524 MW 45- E - 08.09.2018
Martina Václavíková ZMT0151 2066095 MW -18 E - 08.09.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 MW 55- E - 08.09.2018

ŠK Cart print Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 Open - 09.09.2018
Alexandre Van De Flaes MW-10 - 08.09.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 MW 35- E - 07.09.2018
Matej Hraboš HBB9501 7698697 MW 19- E - 07.09.2018
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 MW 19- E - 07.09.2018
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 MW 19- E - 07.09.2018
Lucia Kovalančíková HBB9351 2012276 MW 19- E - 07.09.2018
Ela Sedileková HBB9352 2066973 MW 19- E - 07.09.2018
Milan Šimoník HBB7501 2126379 MW 35- E - 07.09.2018
Štefan Šurgan HBB7905 515024 MW 19- E - 07.09.2018
Rastislav Szabó HBB8701 406957 MW 19- E - 07.09.2018
Zuzana Szabó HBB8651 2066961 MW 19- E - 07.09.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (38) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Bohuš FBA7904 416806 MW 35- E - 09.09.2018
Barbora Borská FBA1052 2067242 MW-R - 09.09.2018
Martin Borský FBA7704 435206 MW 35- E - 09.09.2018
Filip Bukovac FBA0501 2096113 MW -14 E - 09.09.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 MW 35- E - 09.09.2018
Pavol Bukovac FBA8102 515478 MW 19- E - 09.09.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 MW 35- E - 09.09.2018
Katarína Daříčková FBA5551 362807 MW 55- E - 07.09.2018
Peter Glončák FBA7901 2012281 MW 35- E - 09.09.2018
Maroš Golian FBA0702 2095953 Open - 09.09.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 MW 45- E - 09.09.2018
Nicole Herna FBA0552 2104581 MW -14 E - 09.09.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 MW -14 E - 09.09.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 MW 45- E - 09.09.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 MW -14 E - 09.09.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 MW -14 E - 09.09.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 MW 35- E - 09.09.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 MW 35- E - 09.09.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 MW 35- E - 09.09.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 MW -18 E - 09.09.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 MW -14 E - 09.09.2018
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 MW 35- E - 09.09.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 Open - 09.09.2018
Ján Mižúr FBA5501 2079503 MW 55- E - 07.09.2018
Peter Mižúr FBA9101 7202851 MW 19- E - 09.09.2018
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 MW 55- E - 09.09.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 Open - 09.09.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 MW 45- E - 09.09.2018
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 MW -18 E - 09.09.2018
László Prill FBA6302 45259 MW 55- E - 09.09.2018
Tereza Pružincová FBA0053 2116493 MW 19- E - 09.09.2018
Petra Rebrová FBA7252 2092412 MW 45- E - 09.09.2018
Lea Simaichlová FBA8255 2116442 MW 35- E - 09.09.2018
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 MW 35- E - 09.09.2018
Jana Styková FBA8051 2111086 MW 19- E - 09.09.2018
Alan Sýkora FBA1202 2133067 MW-R - 09.09.2018
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 Open - 09.09.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 MW 35- E - 09.09.2018

KOBRA Bratislava (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Štefan Máj BBA5201 8390839 MW 55- E - 06.09.2018
Paulína Májová BBA5351 8350835 MW 55- E - 06.09.2018
Eva Marková BBA76AA 406903 MW 35- E - 06.09.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 MW 35- E - 06.09.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marek Vaňo 01C79AA 1919919 Open - 06.09.2018
Matúš Vaňo 01C08AA 7900097 Open - 06.09.2018

Klub OB Sokol Pezinok (46) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marta Brzová SPE5351 46298 Open - 05.09.2018
Dávid Cisár SPE Open - 05.09.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 MW -18 E - 05.09.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 MW -18 E - 05.09.2018
Damián Dojčar SPE07BB Open - 05.09.2018
Marek Dolný SPE Open - 05.09.2018
Michal Dolný SPE0706 Open - 05.09.2018
Tibor Fedor SPE0303 8445533 MW -18 E - 05.09.2018
Klára Fedorová SPE0455 MW -18 E - 05.09.2018
Bianka Halčínová SPE0554 MW -14 E - 05.09.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 MW -18 E - 05.09.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 MW -14 E - 05.09.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 MW -14 E - 05.09.2018
Christián Heffner SPE9801 46290 Open - 05.09.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 MW 19- E - 05.09.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 MW -18 E - 05.09.2018
Ondrej Jendek SPE0704 Open - 05.09.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 MW -14 E - 05.09.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 MW 35- E - 05.09.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 MW -18 E - 05.09.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 Open - 05.09.2018
Peter Karch SPE9112 416749 MW 19- E - 05.09.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 MW -18 E - 05.09.2018
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 Open - 05.09.2018
Andrej Mikloš SPE7503 406930 Open - 05.09.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 MW -14 E - 05.09.2018
Matúš Mikloš SPE0702 Open - 05.09.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 406924 Open - 05.09.2018
Vladimír Molnár SPE04AF Open - 05.09.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 MW -18 E - 05.09.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 Open - 05.09.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 MW 19- E - 05.09.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 MW -18 E - 05.09.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 MW -18 E - 05.09.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 MW 55- E - 05.09.2018
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 MW 55- E - 05.09.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 MW 55- E - 05.09.2018
Darina Poláčková SPE5852 1407865 MW 55- E - 05.09.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 MW 19- E - 05.09.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 MW -14 E - 05.09.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 MW -18 E - 05.09.2018
Hana Šipošová SPE0951 MW -14 E - 05.09.2018
Lucia Šipošová SPE0654 MW -14 E - 05.09.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 MW 35- E - 05.09.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 MW -14 E - 05.09.2018
Eli Valach SPE0703 2118108 MW -14 E - 05.09.2018

Slávia Žilinská univerzita (34) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bábik VZA0702 1423312 Open - 04.09.2018
Tomáš Bábik VZA0802 1423311 MW-10 - 04.09.2018
Anna Borets Open - 04.09.2018
Ivan Borets Open - 04.09.2018
Jakub Chupek VZA9901 7200370 MW 19- E - 09.09.2018
Jozef Chupek VZA7101 7204980 MW 19- E - 09.09.2018
Silvia Chupeková VZA7250 7204971 MW 19- E - 09.09.2018
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 MW 35- E - 04.09.2018
Rastislav Frass 2027221 Open - 09.09.2018
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 MW 55- E - 04.09.2018
Vanda Hošeková VZA9651 418912 MW 19- E - 09.09.2018
Peter Jurčík VZA6802 406973 MW 45- E - 09.09.2018
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 MW -18 E - 04.09.2018
Nina Jurčíková VZA0752 416589 MW -14 E - 04.09.2018
Martin Klabouch VZA9602 2008506 MW 19- E - 04.09.2018
Andrea Klabouchová VZA7052 2027220 Open - 09.09.2018
Veronika Klabouchová VZA0151 2008504 MW -18 E - 04.09.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 416597 MW 19- E - 04.09.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 MW -18 E - 04.09.2018
Miroslav Pajger VZA0502 2092474 MW 19- E - 04.09.2018
Samuel Polónyi VZA0903 2092368 MW-10 - 04.09.2018
Darina Polónyiová VZA4850 416514 MW 55- E - 10.08.2018
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 MW 19- E - 04.09.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 8630 MW 45- E - 09.09.2018
Adam Trepáč VZA0501 2045214 MW -14 E - 04.09.2018
Ivan Trepáč VZA7001 2061795 MW 45- E - 04.09.2018
Eva Trepáčová VZA7053 2045212 MW 45- E - 04.09.2018
Gabriela Trepáčová VZA0351 2045213 MW -18 E - 04.09.2018
Viktoriya Valyavka VZA0851 502256 MW-10 - 04.09.2018
Alexander Volkov VZA8002 1301900 MW 35- E - 04.09.2018
Maksym Volkov VZA0701 2111798 Open - 04.09.2018
Maja Volkova VZA0951 502260 MW-10 - 04.09.2018
Peter Vričan VZA8901 9201671 MW 19- E - 06.09.2018
Jana Kotrlová VZA8952 9102150 MW 19- E - 06.09.2018