Prihlášky podľa klubov

Preteky: Dunajská buzola (18.11.2018)

Počet prihlásených: 83

Kluby

BBA     CNR     HBB     RBA     SKS     TKE     VBA     VZA    

ŠK Cart print Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 Open - 14.11.2018
Tatiana Bednáriková SSN7952 416825 Open - 14.11.2018
Peter Borčin - 2012279 Open - 14.11.2018

Športový klub Sandberg (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Zora Baloghová SKS0751 2028798 MWM -12 - 14.11.2018
Mária Bellušová SKS74AC 2120022 Open - 14.11.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 MWM -12 - 14.11.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA 2079533 MWM -17 - 14.11.2018
Ema Honzírková SKS0351 2118104 MWM -16 - 14.11.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 MWM -17 - 14.11.2018
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 MWM -17 - 14.11.2018
Ema Jonášová SKS0951 2049987 RD - 14.11.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 MWM -16 - 14.11.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 MWM -17 - 14.11.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 MWM -17 - 14.11.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 MWM -17 - 14.11.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 MWM -16 - 14.11.2018
Hana Máčajová SKS1153 2118097 RD - 14.11.2018
Zina Máčajová SKS0954 2118085 RD - 14.11.2018
Michal Pajtáš SKS0306 2118103 MWM -16 - 14.11.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 2079539 Open - 14.11.2018
Filip Prutkay SKS0403 2049996 MWM -17 - 14.11.2018
Ivan Prutkay SKS0000 MWM -17 - 14.11.2018
Prutkay Patrik SKS0703 2114238 MWM -12 - 14.11.2018
Veronika Prutkayová SKS7852 445612 MWM -17 - 14.11.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 MWM -16 - 14.11.2018
Marek Urban SKS7401 2027943 MWM -17 - 14.11.2018
Matej Urban SKS0102 2027944 MWM -17 - 14.11.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 Open - 14.11.2018
Monika Urbanová SKS7751 2027945 MWM -17 - 14.11.2018
Marek Vaňo SKS79AA 1919919 MWM -17 - 14.11.2018
Matúš Vaňo SKS08AE 7900097 MWM -12 - 14.11.2018
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 MWM -17 - 14.11.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 MWM -17 - 14.11.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 MWM -12 - 14.11.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 MWM -16 - 14.11.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ela Sedileková HBB9352 2066973 Open - 14.11.2018
Jakub Šoltés HBB91AA 7202851 Open - 14.11.2018

TJ Rapid Bratislava (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 MWM 50- - 14.11.2018
Jakub Hummel RBA0304 2092467 MWM -16 - 14.11.2018
Jozef Jánoška RBA5902 307364 MWM 50- - 14.11.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 MWM 50- - 14.11.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 MWM -16 - 14.11.2018
Iva Kumová RBA6252 307367 MWM 50- - 14.11.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 MWM -17 - 14.11.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 Open - 14.11.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 MWM -17 - 14.11.2018
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 MWM -17 - 14.11.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 MWM 50- - 14.11.2018
Mikuláš Šabo RBA7820 8228888 Open - 14.11.2018
Daniel Šmelík RBA0702 442590 Open - 14.11.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 MWM 50- - 14.11.2018
Ela Vojtková RBA0254 2120020 MWM -16 - 14.11.2018

ŠK VAZKA Bratislava (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 MWM -17 - 14.11.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 MWM -16 - 14.11.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 MWM -17 - 14.11.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 Open - 14.11.2018
Elena Lago VBA0551 307373 Open - 14.11.2018
Miroslav Lago VBA7601 307299 MWM -17 - 14.11.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 MWM -16 - 14.11.2018
Matej Müller VBA9601 9999903 MWM -17 - 14.11.2018
Adam Navrátil VBA9901 416125 MWM -17 - 14.11.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 MWM -17 - 14.11.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 MWM -16 - 14.11.2018
Jela Navrátilová VBA4451 307295 Open - 14.11.2018
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 MWM -17 - 14.11.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 MWM -17 - 14.11.2018
Jozef Székely VBA86AA MWM -17 - 14.11.2018

KOBRA Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Juraj Horniak BBA8202 307459 MWM -17 - 14.11.2018
Adam Jonáš BBA0101 7209670 MWM -17 - 14.11.2018
Martin Jonáš BBA9601 8667535 MWM -17 - 14.11.2018
Eva Marková BBA76AA 406903 MWM -17 - 14.11.2018
Monika Molnárová BBA9451 8122122 MWM -17 - 14.11.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 MWM -17 - 14.11.2018

Klub OB ATU Košice (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Veronika Koľveková TKE9351 307435 Open - 14.11.2018
Miroslav Papuga TKE9002 886720 MWM -17 - 13.11.2018
Andrea Papugová TKE9751 2051346 MWM -17 - 13.11.2018
Katarína Papugová TKE9255 232225 MWM -17 - 13.11.2018

Slávia Žilinská univerzita (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Jurčík VZA6802 Open - 09.11.2018
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 Open - 09.11.2018
Nina Jurčíková VZA0752 416589 MWM -12 - 09.11.2018
Martin Surovčík MWM -12 - 09.11.2018
Michal Surovčík MWM -12 - 09.11.2018
Michal Surovčík Open - 09.11.2018