Prihlášky

Preteky: Dunajská buzola (18.11.2018)

Počet prihlásených: 83

Kategórie

MWM -12    MWM -16    MWM -17    MWM 50-    Open       RD        

MWM -12 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 14.11.2018
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 14.11.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 14.11.2018
Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 14.11.2018
Matúš Vaňo SKS08AE Športový klub Sandberg 7900097 Áno 14.11.2018
Martin Surovčík Slávia Žilinská univerzita Áno 09.11.2018
Michal Surovčík Slávia Žilinská univerzita Áno 09.11.2018
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 416589 Áno 09.11.2018

MWM -16 (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 14.11.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 14.11.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 14.11.2018
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 2118104 Áno 14.11.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 14.11.2018
Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 2118103 Áno 14.11.2018
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Áno 14.11.2018
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 2092467 Áno 14.11.2018
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 2120020 Áno 14.11.2018
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 14.11.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 14.11.2018
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 14.11.2018

MWM -17 (36)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivan Prutkay SKS0000 Športový klub Sandberg Áno 14.11.2018
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 14.11.2018
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno 14.11.2018
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 14.11.2018
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 14.11.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 2049984 Áno 14.11.2018
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Áno 14.11.2018
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 14.11.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 14.11.2018
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 14.11.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 2079533 Áno 14.11.2018
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 14.11.2018
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 445612 Áno 14.11.2018
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Áno 14.11.2018
Marek Vaňo SKS79AA Športový klub Sandberg 1919919 Áno 14.11.2018
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 14.11.2018
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 14.11.2018
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 14.11.2018
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 14.11.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 14.11.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 14.11.2018
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 9999903 Áno 14.11.2018
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 14.11.2018
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno 14.11.2018
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 14.11.2018
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 2110806 Áno 14.11.2018
Jozef Székely VBA86AA ŠK VAZKA Bratislava Áno 14.11.2018
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 14.11.2018
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 8667535 Áno 14.11.2018
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 14.11.2018
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 14.11.2018
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 8122122 Áno 14.11.2018
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno 14.11.2018
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 13.11.2018
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 13.11.2018
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 232225 Áno 13.11.2018

MWM 50- (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 14.11.2018
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno 14.11.2018
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 307364 Áno 14.11.2018
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 14.11.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 307440 Áno 14.11.2018
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 14.11.2018

Open (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tatiana Bednáriková SSN7952 ŠK Cart print Nitra 416825 Áno 14.11.2018
Peter Borčin - ŠK Cart print Nitra 2012279 Áno 14.11.2018
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 14.11.2018
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 14.11.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2079539 Áno 14.11.2018
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 2120022 Áno 14.11.2018
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 14.11.2018
Jakub Šoltés HBB91AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 7202851 Áno 14.11.2018
Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 8228888 Áno 14.11.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 14.11.2018
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 14.11.2018
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 14.11.2018
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 14.11.2018
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 14.11.2018
Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 307435 Áno 14.11.2018
Michal Surovčík Slávia Žilinská univerzita Áno 09.11.2018
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Áno 09.11.2018
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Áno 09.11.2018

RD (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 14.11.2018
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno 14.11.2018
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno 14.11.2018