Prihlášky podľa klubov

Preteky: Tatry orienteering 2019 (04.07.2019)

Počet prihlásených: 106

Kluby

01C     01M     02Z     05A     07G     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

Sokol Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Christian Heffner 01M19AA 46290 - - M 21- E - - - 18.06.2019

(CZE) USK Praha (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Petr Bořánek 02Z70AA 9101108 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 12.06.2019
Jitka Svobodová 02Z74AA 9102142 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 12.06.2019

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Dana Šuníková 01C90AD K3 K3 K3 K3 K3 - 21.06.2019
Juraj Vajduliak 01C61AA 416573 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 25.05.2019

Klub OB Martin (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 02.05.2019
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A W 55- A - 02.05.2019
Viola Juhasová ZMT5251 416516 W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A W 65- A - 02.05.2019
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 02.05.2019
Terézia Knorová ZMT9852 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 02.05.2019
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 21.06.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 02.05.2019

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Peter Bohuš FBA7904 416806 M 21- D M 21- D M 21- D M 21- D M 21- D - 18.06.2019
Martin Borský FBA7704 435206 - - M 40- A M 40- A - - 02.05.2019
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 18.06.2019
Vladislav Janota FBA7903 1402873 K3 K3 K3 K3 K3 - 18.06.2019

ŠK Triturus Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 7540754 N N N N N - 30.04.2019
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 30.04.2019
Július Porubský TNR7301 2045596 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 30.04.2019

Klub OB ATU Košice (24) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
David Ben Peretz 362921 - - M -10 R M -10 R - - 30.04.2019
Petronela Filipová TKE0352 2051418 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 30.04.2019
Gregor Halás 307352 - - M -10 R M -10 R - - 30.04.2019
Štefan Ivanko TKE8602 8631578 M 21- D M 21- D M 21- D M 21- D M 21- D - 23.05.2019
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 30.04.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 30.04.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 30.04.2019
Michal Krajčík TKE8704 8656741 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 30.04.2019
Nicole Lipková TKE9454 2051390 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 30.04.2019
Angela Maľarová TKE5752 307389 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 30.04.2019
Valéria Marko TKE7952 2051410 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 30.04.2019
Juraj Mihalič TKE7903 2032179 M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A M 35- A - 30.04.2019
Simona Mihaličová TKE0551 2032200 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 30.04.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 30.04.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 30.04.2019
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 30.04.2019
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 30.04.2019
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -20 A W -20 A W -20 A W -20 A W -20 A - 30.04.2019
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 30.04.2019
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 30.04.2019
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 30.04.2019
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A W -18 A - 30.04.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 30.04.2019
Eduard Weiszer TKE5301 362929 M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A M 65- A - 30.04.2019

KOBRA Bratislava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Karol Hierweg BBA9201 406909 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 30.04.2019
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 30.04.2019
Eva Marková BBA76AA 406903 - - W 21- B W 21- B W 21- B - 30.04.2019

TJ Rapid Bratislava (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Martina Buršíková RBA0652 2017100 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 29.04.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 29.04.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A M -16 A - 29.04.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 30.04.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 30.04.2019
Andrej Petrinec RBA8903 307359 M 21- D M 21- D M 21- D M 21- D M 21- D - 29.04.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 29.04.2019
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 29.04.2019
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 29.04.2019
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A M -18 A - 29.04.2019
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 29.04.2019
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A W 40- A - 29.04.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A M 40- A - 29.04.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Martin Barč SSN6801 307385 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 29.04.2019
Dana Barčová SSN7152 416762 K3 K3 K3 K3 K3 - 29.04.2019
Monika Barčová SSN9952 416561 K3 K3 K3 K3 K3 - 29.04.2019
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 29.04.2019
Silvester Dulák SSN9007 9900803 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 29.04.2019
Eva Farkašová SSN9053 416600 W 21- B - - - W 21- B - 29.04.2019
Juraj Kubica - - - - N - 03.06.2019
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 29.04.2019
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 29.04.2019
Boris Šoltés 416519 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 29.04.2019
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 29.04.2019
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A M 50- A - 29.04.2019
Paulina Šoltésová 416711 W -10 C W -10 C W -10 C W -10 C W -10 C - 29.04.2019
Miroslav Tauber SSN9301 416764 K3 K3 K3 K3 K3 - 29.04.2019

Športový klub Sandberg (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E W 21- E - 29.04.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E M 21- E - 29.04.2019
Edita Máčajová SKS75AB 2114247 N N N N N - 28.04.2019
Ján Mazák SKS84AB 2102811 Open Open Open Open Open - 28.04.2019
Anna Mazáková SKS1451 2120073 N N N N N - 28.04.2019

ŠK VAZKA Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 26.04.2019
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 26.04.2019

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A W 35- A - 30.04.2019
Erika Nemcová EBB8752 416753 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 30.04.2019
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 25.04.2019
Juraj Nemec EBB8901 406961 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 30.04.2019
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A W -14 A - 30.04.2019
Roman Ščehovič EBB6401 305982 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 30.04.2019
Katarína Schwarzová EBB1151 2112736 W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R W -10 R - 30.04.2019

(POL) OK! Sport (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Beata Bargiel 05A65AA 2086530 W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A W 50- A - 23.04.2019

(RUS) PionerSK (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Mikhail Solovev 2055122 M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A M 60- A - 10.04.2019
Elena Soloveva 07G58AA 2055111 W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A W 60- A - 10.04.2019

Slávia Žilinská univerzita (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 - - M 65- A M 65- A - - 29.05.2019
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A W -12 A - 31.05.2019
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A M -20 A - 18.06.2019
Soňa Ondrejková VZA7451 2025362 - - - W 45- A W 45- A - 29.04.2019
Miroslav Pajger VZA0502 2092474 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 29.04.2019
Adam Trepáč VZA0501 2045214 M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A M -14 A - 09.04.2019
Ivan Trepáč VZA7001 2061795 M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A M 45- A - 09.04.2019
Eva Trepáčová VZA7053 2045212 W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A W 45- A - 09.04.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 2045213 W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A W -16 A - 09.04.2019
Alexander Volkov VZA8002 1301900 - - M 35- A M 35- A M 35- A - 29.04.2019
Maksym Volkov VZA0701 2111798 - - M -12 A M -12 A M -12 A - 29.04.2019
Maja Volkova VZA0951 502260 - - W -10 C W -10 C W -10 C - 29.04.2019
Peter Vričan VZA8901 9201671 M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B M 21- B - 30.04.2019
Jana Vríčanová VZA8952 9102150 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 30.04.2019

Klub OB Kysak (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1, E2, E3, E4, E5) Služby Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 9633077 M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A M 55- A - 28.03.2019
Barbora Pavliková KYS9152 1931991 W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B W 21- B - 30.04.2019