Prihlášky

Preteky: Tatry orienteering 2019 (04.07.2019)

Počet prihlásených: 106

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    M -10 R    W -10 C    W -10 R    N          K3         Open      

M -12 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2111798 Nie Nie Áno Áno Áno 29.04.2019

M -14 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2045214 Áno Áno Áno Áno Áno 09.04.2019
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2092474 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019

M -16 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 1408128 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 2008508 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019

M -18 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno Áno Áno Áno Áno 02.05.2019
Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 2066094 Áno Áno Áno Áno Áno 21.06.2019
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019

M -20 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2025367 Áno Áno Áno Áno Áno 18.06.2019

M 21- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Christian Heffner 01M19AA Sokol Pezinok 46290 Nie Nie Áno Nie Nie 18.06.2019
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno Áno Áno Áno Áno 18.06.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 920667 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019

M 21- B (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 406909 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Boris Šoltés KOB Čingov Spišská Nová Ves 416519 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 9900803 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 9201671 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019

M 21- D (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 416806 Áno Áno Áno Áno Áno 18.06.2019
Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 8631578 Áno Áno Áno Áno Áno 23.05.2019
Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 307359 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019

M 35- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 2032179 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1301900 Nie Nie Áno Áno Áno 29.04.2019

M 40- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Nie Nie Áno Áno Nie 02.05.2019
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019

M 45- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Petr Bořánek 02Z70AA (CZE) USK Praha 9101108 Áno Áno Áno Áno Áno 12.06.2019
Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416573 Áno Áno Áno Áno Áno 25.05.2019
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2061795 Áno Áno Áno Áno Áno 09.04.2019

M 50- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307386 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307385 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019

M 55- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 8639460 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno Áno Áno Áno Áno 25.04.2019
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 305982 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno Áno Áno Áno Áno 28.03.2019

M 60- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Áno Áno Áno Áno Áno 26.04.2019
Mikhail Solovev (RUS) PionerSK 2055122 Áno Áno Áno Áno Áno 10.04.2019

M 65- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno Áno Áno Áno Áno 02.05.2019
Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 362929 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 416540 Nie Nie Áno Áno Nie 29.05.2019

W -12 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 8071305 Áno Áno Áno Áno Áno 31.05.2019

W -14 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032200 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 2017100 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102852 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019

W -16 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 2051329 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 2051418 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2045213 Áno Áno Áno Áno Áno 09.04.2019

W -18 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019

W -20 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019

W 21- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019

W 21- B (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin Áno Áno Áno Áno Áno 02.05.2019
Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 2051390 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Nie Nie Áno Áno Áno 30.04.2019
Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416600 Áno Nie Nie Nie Áno 29.04.2019
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416753 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 9102150 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 1931991 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019

W 35- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051410 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019

W 40- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Jitka Svobodová 02Z74AA (CZE) USK Praha 9102142 Áno Áno Áno Áno Áno 12.06.2019
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019

W 45- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno Áno Áno Áno Áno 02.05.2019
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 2133069 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2025362 Nie Nie Nie Áno Áno 29.04.2019
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2045212 Áno Áno Áno Áno Áno 09.04.2019

W 50- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Beata Bargiel 05A65AA (POL) OK! Sport 2086530 Áno Áno Áno Áno Áno 23.04.2019

W 55- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno Áno Áno Áno Áno 02.05.2019

W 60- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307389 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno Áno Áno Áno Áno 26.04.2019
Elena Soloveva 07G58AA (RUS) PionerSK 2055111 Áno Áno Áno Áno Áno 10.04.2019

W 65- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno Áno Áno Áno Áno 02.05.2019

M -10 R (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Gregor Halás Klub OB ATU Košice 307352 Nie Nie Áno Áno Nie 30.04.2019
David Ben Peretz Klub OB ATU Košice 362921 Nie Nie Áno Áno Nie 30.04.2019

W -10 C (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Paulina Šoltésová KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 502260 Nie Nie Áno Áno Áno 29.04.2019

W -10 R (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2112736 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019

N (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 7540754 Áno Áno Áno Áno Áno 30.04.2019
Juraj Kubica KOB Čingov Spišská Nová Ves Nie Nie Nie Nie Áno 03.06.2019
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114247 Áno Áno Áno Áno Áno 28.04.2019
Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg 2120073 Áno Áno Áno Áno Áno 28.04.2019

K3 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Áno Áno Áno Áno 21.06.2019
Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1402873 Áno Áno Áno Áno Áno 18.06.2019
Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416762 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416764 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019
Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416561 Áno Áno Áno Áno Áno 29.04.2019

Open (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 2102811 Áno Áno Áno Áno Áno 28.04.2019