Prihlášky podľa klubov

Preteky: Slovenský rebríček (07.09.2019)

Počet prihlásených: 193

Kluby

01C     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Juraj Knutelský T1 - 01.09.2019
Nina Madunická MW-R - 01.09.2019

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dana Pompurová TBB7151 416705 Z - 25.08.2019
Kamila Pompurová TBB0551 8004348 W -14 A - 25.08.2019

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (20) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -14 A - 25.08.2019
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 MW-R - 25.08.2019
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E - 25.08.2019
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 21- E - 25.08.2019
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E - 25.08.2019
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -14 A - 25.08.2019
Magdaléna Hrabošová FBA0052 2045171 W -20 A - 25.08.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -14 A - 25.08.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 A - 25.08.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- A - 25.08.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- A - 25.08.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- A - 25.08.2019
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -10 - 25.08.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 A - 25.08.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- A - 25.08.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 60- A - 25.08.2019
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 21- E - 25.08.2019
Michaela Patassiová FBA0252 8670509 W -18 A - 25.08.2019
László Prill FBA6302 45259 M 55- A - 25.08.2019
Hana Šmelíková FBA6951 8071314 W 45- A - 25.08.2019

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- A - 25.08.2019
Katarína Hlaváčiková EBB6152 416804 W 55- A - 26.08.2019
Katarína Schwarzová EBB1151 7080080 W -10 - 25.08.2019
Martina Schwarzová EBB0951 2112736 W -10 - 25.08.2019

TJ Rapid Bratislava (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Janacek Christine RBA015A 445622 W -18 A - 25.08.2019
Matej Demovič RBA0305 8667951 M -16 A 25.08.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- A - 25.08.2019
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -16 A 25.08.2019
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M -16 A 25.08.2019
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- A - 25.08.2019
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M -20 A - 25.08.2019
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- A - 25.08.2019
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 50- A - 25.08.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- A - 25.08.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- A - 25.08.2019
Janáčková Mira RBA635A 307420 W 55- A - 25.08.2019
Martina Pánková RBA6953 445621 W 45- A - 25.08.2019
František Priesol RBA5901 307419 M 60- A - 25.08.2019
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 21- D - 25.08.2019
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 60- A - 25.08.2019
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- A - 25.08.2019

Klub OB Martin (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 W 45- A - 25.08.2019
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- A - 25.08.2019
Martin Knor ZMT0201 8072002 M -18 A - 25.08.2019
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- A - 25.08.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- A - 25.08.2019

Klub OB ATU Košice (24) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Petronela Filipová TKE0352 8017124 W -16 A 25.08.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 A 25.08.2019
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- A 25.08.2019
Roman Kučera TKE8301 307376 M 21- E 25.08.2019
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 A 25.08.2019
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- A - 25.08.2019
Simona Mihaličová TKE0551 2032200 W -16 A 25.08.2019
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- A - 25.08.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 21- E 25.08.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 A 25.08.2019
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- A 25.08.2019
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 21- E 25.08.2019
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- A - 25.08.2019
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- A - 25.08.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 W 45- A - 25.08.2019
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -20 A 25.08.2019
Michal Sláma TKE0305 49621 Z 29.08.2019
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 50- A 25.08.2019
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E 25.08.2019
Martin Velgos TKE7202 8012080 M 45- A - 25.08.2019
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 A 25.08.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 W -16 A 25.08.2019
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- A - 25.08.2019
Slávko Žilinčík TKE5602 8017123 M 60- A - 25.08.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 55- A - 25.08.2019

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -16 A - 24.08.2019
Július Porubský TNR7301 7210405 M 35- A - 24.08.2019

Slávia Žilinská univerzita (33) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Babík VZA0702 1423312 M -12 A - 23.08.2019
Tomáš Babík VZA0802 1423311 M -12 A - 23.08.2019
Miroslava Babikova 1423316 Z - 23.08.2019
Anna Borets 2061795 T1 - 23.08.2019
Ivan Borets 2118084 T1 - 23.08.2019
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M -20 A - 23.08.2019
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 45- A - 23.08.2019
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 21- E - 23.08.2019
Tamara Denysenko VZA6151 8012045 W 55- A - 23.08.2019
Alena Ďurčová VZA7753 1152125 W 40- A - 23.08.2019
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- A - 23.08.2019
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -12 A - 23.08.2019
Lea Knutelská MW-R - 25.08.2019
Juraj Knutelský M -10 - 25.08.2019
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 W 21- B - 23.08.2019
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -20 A - 23.08.2019
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -14 A - 23.08.2019
Samuel Polónyi VZA0903 2092368 M -10 - 24.08.2019
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 70- A - 24.08.2019
Andrea Poštulková VZA9351 8071313 W 21- B - 23.08.2019
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 45- A - 23.08.2019
Martin Surovčík VZA0703 8071315 M -12 A - 23.08.2019
Michal Surovčík VZA8101 8071295 T1 - 23.08.2019
Michal Surovčík VZA0902 1423313 M -10 - 23.08.2019
Ivan Trepáč VZA7001 2045214 M 45- A - 23.08.2019
Eva Trepáčová VZA7053 8071318 W 45- A - 23.08.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 8071292 W -12 A - 23.08.2019
Peter Vandlíček VZA7300 8071298 M 45- A - 23.08.2019
Alexander Volkov VZA8002 8071296 M 35- A - 23.08.2019
Maksym Volkov VZA0701 8071316 M -12 A - 23.08.2019
Maja Volkova VZA0951 8071304 W -12 A - 23.08.2019
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 21- B - 23.08.2019
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 21- B - 23.08.2019

Športový klub Sandberg (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 50- A 23.08.2019
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 50- A 23.08.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 A 23.08.2019
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -18 A 23.08.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 8004608 W 21- E - 23.08.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E - 23.08.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 A 23.08.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 A 23.08.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 7212125 W -18 A 23.08.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 A - 23.08.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 A - 23.08.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- A - 23.08.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 A 23.08.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 A 23.08.2019

Klub OB Kysak (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 9633077 M 55- A - 23.08.2019

KOBRA Bratislava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 45- A - 21.08.2019
Štefan Máj BBA5201 8390839 M 65- A - 21.08.2019
Paulína Májová BBA5351 8350835 W 65- A - 21.08.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jonáš Čief HBB0701 2125318 M -12 A - 19.08.2019
Štefan Čief 2066961 Z - 19.08.2019
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 T1 - 19.08.2019
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 T1 - 19.08.2019
Ľuboš Michač HBB7601 1550550 M 40- A - 19.08.2019
Samuel Michač HBB0802 1550660 M -12 A - 19.08.2019
Ema Michačová HBB0551 2066962 W -14 A - 19.08.2019
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 21- E - 19.08.2019
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- A - 19.08.2019
Jakub Škarvada HBB0801 2066963 MW-R - 19.08.2019
Milan Škarvada HBB7401 2138233 M 40- A - 19.08.2019
Jana Šmelíková HBB6651 307274 W 50- A - 19.08.2019

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 45- A - 19.08.2019

Klub OB Sokol Pezinok (46) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 M 21- D - 25.08.2019
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -12 A - 20.08.2019
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -20 A - 25.08.2019
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 A - 25.08.2019
Damián Dojčar SPE0709 435207 M -12 A - 25.08.2019
Marek Dolný SPE0407 2111071 M -16 A - 20.08.2019
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -12 A - 20.08.2019
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 40- A - 25.08.2019
Žofia Fedorová 46281 MW-R - 25.08.2019
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 A - 20.08.2019
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 65- A - 20.08.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -18 A - 20.08.2019
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -16 A - 20.08.2019
Marek Hrašna 2008513 M 21- D - 25.08.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 21- E - 20.08.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 A - 23.08.2019
Ondrej Jendek SPE0704 2111079 M -12 A - 25.08.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 A - 23.08.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 35- A - 23.08.2019
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -16 A - 23.08.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 2111080 M -14 A - 26.08.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 M 21- B - 20.08.2019
Terézia Kopčíková SPE9255 219105 T1 - 25.08.2019
Richard Križan SPE0503 2111072 M -14 A - 23.08.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 A - 23.08.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 A - 23.08.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- A - 25.08.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -16 A - 25.08.2019
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W -20 A - 25.08.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 60- A - 24.08.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 60- A - 20.08.2019
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 21- E - 20.08.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- A - 20.08.2019
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 21- B - 15.08.2019
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 60- A - 24.08.2019
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- A - 24.08.2019
Marián Šipoš SPE7102 435208 M 45- A - 23.08.2019
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -16 A - 23.08.2019
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -12 A - 23.08.2019
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -14 A - 23.08.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 219137 W 45- A - 23.08.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- A - 21.08.2019
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -14 A - 20.08.2019
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 21- D - 25.08.2019
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 A - 25.08.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 A - 25.08.2019

ŠK VAZKA Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 45- A - 25.08.2019
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -14 A - 25.08.2019
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 45- A - 25.08.2019
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -10 - 25.08.2019
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -16 A - 25.08.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- A - 04.08.2019