Prihlášky

Preteky: Slovenský rebríček (07.09.2019)

Počet prihlásených: 193

Kategórie

M -10      M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -10      W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    MW-R       T1         Z         

M -10 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 25.08.2019
Juraj Knutelský Slávia Žilinská univerzita Áno 25.08.2019
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 2092368 Áno 24.08.2019
Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita 1423313 Áno 23.08.2019

M -12 A (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno 23.08.2019
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 1423311 Áno 23.08.2019
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 1423312 Áno 23.08.2019
Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 8071315 Áno 23.08.2019
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 23.08.2019
Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2125318 Áno 19.08.2019
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550660 Áno 19.08.2019
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 23.08.2019
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 25.08.2019
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 25.08.2019
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 20.08.2019
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 20.08.2019
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 25.08.2019

M -14 A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 25.08.2019
Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2134365 Áno 25.08.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 25.08.2019
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 8071317 Áno 23.08.2019
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 20.08.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 26.08.2019
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 23.08.2019
Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 23.08.2019
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 25.08.2019

M -16 A (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 25.08.2019
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 2092467 Áno 25.08.2019
Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 8667951 Áno 25.08.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno 25.08.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 23.08.2019
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Áno 23.08.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 23.08.2019
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Áno 20.08.2019
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 25.08.2019
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 23.08.2019
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 20.08.2019

M -18 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno 25.08.2019
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 25.08.2019
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 23.08.2019
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 20.08.2019

M -20 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 25.08.2019
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 8655373 Áno 23.08.2019
Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 2025367 Áno 23.08.2019
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 25.08.2019

M 21- E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 25.08.2019
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 25.08.2019
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 25.08.2019
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno 25.08.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 25.08.2019
Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 307376 Áno 25.08.2019
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno 25.08.2019
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 25.08.2019
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 23.08.2019

M 21- B (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno 23.08.2019
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno 15.08.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 20.08.2019

M 21- D (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno 25.08.2019
Marek Hrašna Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 25.08.2019
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 25.08.2019
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 25.08.2019

M 35- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 25.08.2019
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 24.08.2019
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno 23.08.2019

M 40- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 25.08.2019
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 25.08.2019
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Áno 19.08.2019
Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138233 Áno 19.08.2019
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550550 Áno 19.08.2019
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Áno 21.08.2019

M 45- A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 25.08.2019
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 8012080 Áno 25.08.2019
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno 23.08.2019
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 8071298 Áno 23.08.2019
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno 23.08.2019
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno 21.08.2019
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 19.08.2019
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 23.08.2019
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 25.08.2019

M 50- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 25.08.2019
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 920651 Áno 25.08.2019
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno 25.08.2019
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 23.08.2019

M 55- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45259 Áno 25.08.2019
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 25.08.2019
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 25.08.2019
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno 25.08.2019
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno 23.08.2019

M 60- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 25.08.2019
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 25.08.2019
František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 307419 Áno 25.08.2019
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno 25.08.2019
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 24.08.2019
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 20.08.2019
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 24.08.2019

M 65- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 25.08.2019
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 416540 Áno 23.08.2019
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 8390839 Áno 21.08.2019

M 70- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 25.08.2019

W -10 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7080080 Áno 25.08.2019
Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2112736 Áno 25.08.2019
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno 25.08.2019

W -12 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 25.08.2019
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 23.08.2019
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno 23.08.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno 23.08.2019
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 23.08.2019
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 25.08.2019
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 23.08.2019

W -14 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 8004348 Áno 25.08.2019
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 25.08.2019
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 25.08.2019
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066962 Áno 19.08.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 23.08.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 23.08.2019

W -16 A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032200 Áno 25.08.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 8004605 Áno 25.08.2019
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017124 Áno 25.08.2019
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno 24.08.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 23.08.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 23.08.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 20.08.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 23.08.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno 25.08.2019
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 25.08.2019

W -18 A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8670509 Áno 25.08.2019
Janacek Christine RBA015A TJ Rapid Bratislava 445622 Áno 25.08.2019
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 25.08.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 7212125 Áno 23.08.2019
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 23.08.2019

W -20 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2045171 Áno 25.08.2019
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 25.08.2019
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno 25.08.2019

W 21- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno 23.08.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 8004608 Áno 23.08.2019
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno 19.08.2019
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 20.08.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Áno 20.08.2019

W 21- B (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 8071313 Áno 23.08.2019
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 7005043 Áno 23.08.2019
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 23.08.2019

W 35- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 25.08.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 23.08.2019

W 40- A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 25.08.2019
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 25.08.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 25.08.2019
Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 9201324 Áno 25.08.2019
Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 1152125 Áno 23.08.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno 23.08.2019
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno 25.08.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno 25.08.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 04.08.2019

W 45- A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8071314 Áno 25.08.2019
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 25.08.2019
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 25.08.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 2023819 Áno 25.08.2019
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 2051441 Áno 25.08.2019
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 25.08.2019
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno 23.08.2019
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno 23.08.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 23.08.2019
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 25.08.2019

W 50- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno 25.08.2019
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 25.08.2019
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 23.08.2019
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 307274 Áno 19.08.2019

W 55- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416804 Áno 26.08.2019
Janáčková Mira RBA635A TJ Rapid Bratislava 307420 Áno 25.08.2019
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno 25.08.2019
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno 25.08.2019
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno 23.08.2019
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 20.08.2019

W 60- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 25.08.2019
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 24.08.2019

W 65- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 8350835 Áno 21.08.2019
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 20.08.2019

W 70- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 24.08.2019

MW-R (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Nina Madunická Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 01.09.2019
Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 307460 Áno 25.08.2019
Lea Knutelská Slávia Žilinská univerzita Áno 25.08.2019
Jakub Škarvada HBB0801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066963 Áno 19.08.2019
Žofia Fedorová Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 25.08.2019

T1 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Knutelský Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 01.09.2019
Anna Borets Slávia Žilinská univerzita 2061795 Áno 23.08.2019
Ivan Borets Slávia Žilinská univerzita 2118084 Áno 23.08.2019
Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita 8071295 Áno 23.08.2019
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 19.08.2019
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 19.08.2019
Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 219105 Áno 25.08.2019

Z (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dana Pompurová TBB7151 ŠK Terezka Banská Bystrica 416705 Áno 25.08.2019
Michal Sláma TKE0305 Klub OB ATU Košice 49621 Áno 29.08.2019
Miroslava Babikova Slávia Žilinská univerzita 1423316 Áno 23.08.2019
Štefan Čief ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066961 Áno 19.08.2019