Prihlášky podľa klubov

Preteky: Prvý Jarný Kufor, 46.ročník (24.03.2019)

Počet prihlásených: 241

Kluby

01B     01C     02P     03W     06B     06D     06H     BBA     CNR     FBA     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TNR     VBA     VZA    

TJ Rapid Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Buršíková RBA0652 2017100 W -14 - 20.03.2019
Taťjana Jánošková RBA6051 307440 W 55- - 20.03.2019
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -12 - 20.03.2019
Adam Filip Niton RBA0104 M -18 - 20.03.2019
Marko Paško RBA7001 8290829 M 40- - 20.03.2019
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 40- - 20.03.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 - 21.03.2019
Philip Stubna RBA9304 1399407 Open - 21.03.2019

(AUT) OB Kittsee (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Bednárik M -12 19.03.2019
Šimon Bednárik RD 19.03.2019

Neregistrovaný (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jaroslav Orsag 06B82AA N 19.03.2019

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 19- - 19.03.2019
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 19- - 19.03.2019
Štefan Máj BBA5201 8390839 M 55- - 19.03.2019
Paulína Májová BBA5351 8350835 W 55- - 19.03.2019
Eva Marková BBA76AA 406903 W 19- - 19.03.2019

TJ Ioan 1209 (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Lovás 01C18AA Open 19.03.2019
Alžbeta Lovásová 01C69AA 2120019 N - 19.03.2019
Andrej Mališ 01D01AA 2103536 N - 19.03.2019
Marián Mališ 01D69AA 2111085 Open - 19.03.2019

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (25) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Sára Borská FBA0951 2116441 RD - 19.03.2019
Andrej Borský FBA0703 2116472 M -12 - 19.03.2019
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 19.03.2019
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 19- - 19.03.2019
Dušan Furucz FBA7101 8107101 M 19- - 19.03.2019
Jela Furuczová FBA7151 511235 W 19- - 19.03.2019
Maroš Golian FBA0702 2095953 M -12 - 19.03.2019
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 55- - 19.03.2019
Ida Herna FBA7253 2103272 W 40- - 19.03.2019
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 19.03.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 19.03.2019
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 55- - 19.03.2019
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 19.03.2019
Teo Martin Németh FBA1005 2096213 RD - 19.03.2019
Martina Némethová FBA7854 2067244 N - 19.03.2019
Tibor Novosad FBA7103 2103265 M 40- - 19.03.2019
Petra Rebrová FBA7252 2092412 W 40- - 19.03.2019
Lea Simaichlová FBA8255 2116442 W 19- - 19.03.2019
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 40- - 19.03.2019
Alan Sýkora FBA1202 2133067 RD - 19.03.2019
Andrej Sýkora FBA79AA 2067242 Open - 19.03.2019
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -14 - 19.03.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 19.03.2019
Martin Zúbek FBA7706 2095930 Open - 19.03.2019
Hana Zúbeková FBA0952 2095979 RD - 19.03.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tatiana Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 19.03.2019

ŠK VAZKA Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 18.03.2019
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 18.03.2019
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 - 19.03.2019
Rostislav Navrátil VBA6601 8655 M 40- - 18.03.2019
Adéla Navrátilová VBA0251 53178 W -18 - 18.03.2019
Jela Navrátilová VBA4451 307295 W 55- - 18.03.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 18.03.2019
Zuzana Zajíčková VBA86AB 307298 Open - 18.03.2019

Krúžok OB na ZŠ Odborárska (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Veronika Púčiková 445612 Open - 18.03.2019

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Gwen Van De Flaes 406996 RD - 18.03.2019

Športový klub Sandberg (57) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 - 18.03.2019
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 18.03.2019
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 18.03.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 18.03.2019
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 18.03.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC 2132981 W 40- - 18.03.2019
Mária Bellušová SKS74AC 2120022 Open - 18.03.2019
Branislav Brídzik SKS0503 2132983 N - 18.03.2019
Rudolf Brídzik SKS7001 53102 M 40- - 18.03.2019
Vanda Brídziková SKS0953 2128441 RD - 18.03.2019
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 18.03.2019
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 18.03.2019
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 18.03.2019
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 18.03.2019
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -12 - 18.03.2019
Rastislav Dokupil SKS7402 2079533 M 40- - 18.03.2019
Oliver Gross SKS0404 2079536 Open - 18.03.2019
Patrik Gross SKS0803 2132980 M -12 - 18.03.2019
Barbora Grossová SKS80AB 2128444 Open - 18.03.2019
Martin Marian Jánoš SKS1002 2079537 RD - 18.03.2019
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 - 18.03.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 19- - 18.03.2019
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -10 - 18.03.2019
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 18.03.2019
Radoslav Kováč SKS77AC 2114240 M 40- - 18.03.2019
Tomáš Kováč SKS0602 2118105 M -14 - 18.03.2019
Ivana Kováčová SKS0853 2128440 W -12 - 18.03.2019
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 18.03.2019
Hana Máčajová SKS1153 2118097 RD - 18.03.2019
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -10 - 18.03.2019
Zuzana Máčajová SKS15AA 445611 RD - 18.03.2019
Ján Mazák SKS84AB 2102811 Open - 18.03.2019
Anna Mazáková SKS14AA 2120073 RD - 18.03.2019
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -16 - 18.03.2019
Ľubica Mravíková SKS70AB 2114237 N - 18.03.2019
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 N - 18.03.2019
Michal Pajtáš SKS0306 2118103 M -16 - 18.03.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 7212125 W -18 - 18.03.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 - 18.03.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 - 18.03.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 2118102 W 40- - 18.03.2019
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -12 - 18.03.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 - 18.03.2019
Lenka Slaná SKS17AD 2128445 Open - 18.03.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 - 18.03.2019
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -14 - 18.03.2019
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- - 18.03.2019
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 18.03.2019
Michal Urban SKS0401 2027942 M -16 - 18.03.2019
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 19- - 18.03.2019
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- - 18.03.2019
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -12 - 18.03.2019
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 18.03.2019
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 19- - 18.03.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 - 18.03.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 18.03.2019
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -14 - 18.03.2019

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -16 - 18.03.2019
Július Porubský TNR7301 2045596 M 19- - 18.03.2019

Klub OB AŠK Pezinok (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 19.03.2019
Medard Féder PEZ0102 7204989 M 19- - 19.03.2019
Roman Kučera PEZ6401 9753101 M 55- - 18.03.2019

Slovan Modra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Brtáň 02P56AA 46285 M 55- - 18.03.2019

(CZE) TJ TŽ Třinec (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Monika Mizerová 03W92AA 8664 W 19- - 18.03.2019

Slávia Žilinská univerzita (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Babík VZA0702 1423312 M -12 - 15.03.2019
Tomáš Babík VZA0802 1423311 M -12 - 15.03.2019
Miroslava Babíková N - 15.03.2019
Adam Chládek N - 15.03.2019
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 W 40- - 18.03.2019
Simon Janus RD - 18.03.2019
Miroslav Pajger VZA0502 2092474 M -16 - 15.03.2019
Samuel Polónyi VZA0903 2092368 M -10 - 15.03.2019
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 55- - 15.03.2019
Martin Surovčík VZA0703 M -12 - 15.03.2019
Michal Surovčík VZA0902 N - 15.03.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 502256 W -12 - 18.03.2019
Alexander Volkov VZA8002 1301900 M 19- - 19.03.2019
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -12 - 19.03.2019
Maja Volkova VZA0951 502260 W -12 - 19.03.2019

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (27) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Buriánek 01C11AB 2103794 RD - 19.03.2019
Ján Buršík 01C68AB Open 19.03.2019
Jozef Čierny 01C68AA 445618 M 40- - 19.03.2019
Adela Cori 01C95AA 8180895 W 19- - 13.03.2019
Sofia Fekete 01C07AC N 16.03.2019
Martina Holbikova 01C79AD Open 19.03.2019
Ján Holman 01C07AA M -12 18.03.2019
Anna Holmanova 01C17AA RD 18.03.2019
Jana Holmanová 01C73AC N - 19.03.2019
Juraj Ihrig 01C RD 21.03.2019
Tadeáš Jakuš 01C01AR 439299 M -18 - 21.03.2019
Michal Klima 01C07AD N 17.03.2019
Martin Lohnert 01C78AA Open 13.03.2019
Linda Lohnertová 01C12AD RD 13.03.2019
Martin Orsag 01C90AC 2111300 M 19- - 19.03.2019
Michal Šelc 01C88AA Open 17.03.2019
Michelle Skrucana 01C91AB 2110807 W 19- - 19.03.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 19.03.2019
Alex Slatinsky 2118087 RD - 19.03.2019
Max Slatinsky M -10 19.03.2019
Jakub Stankovic 01C13AF RD 13.03.2019
Matus Stankovic 01C84AE Open 13.03.2019
Dana Šuníková 01C90AD Open 19.03.2019
jaro varga 01C66AA 886718 Open - 18.03.2019
René Vrábeľ 01C77AA Open 12.03.2019
matej zenis 01C80AB Open 19.03.2019
Miroslava Ženišová 01C82AA 2104606 Open - 19.03.2019

TRIAX (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Simon Brunovský 06D93AA 2136715 M 19- - 12.03.2019
Filip Kníž 06D08AA 2133071 M -12 - 16.03.2019
Peter Kníž 06D74AA M 40- - 16.03.2019
Katarína Knížová 06D10AA 2118099 M -10 - 16.03.2019
Lenka Knížová 06D77AA 2120028 W 40- - 16.03.2019
Katarína Poláková 06D95AA 2133072 N - 12.03.2019
Dmitrij Sporyshev 06D08AB M -12 19.03.2019
Oleg Sporyshev 06D81AA Open 19.03.2019
Julia Sporysheva 06D83AA N 19.03.2019

Klub OB Sokol Pezinok (70) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Beleš SPE5901 46284 M 55- - 17.03.2019
Zuzana Belešová SPE Open - 17.03.2019
Iveta Bobovská SPE80AB 1425342 Open - 10.03.2019
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD - 10.03.2019
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 - 10.03.2019
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 M -12 - 10.03.2019
Vladimír Bobovský SPE75AA 1425371 Open - 10.03.2019
Marta Brzová SPE5351 46298 W 55- - 21.03.2019
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 19- - 17.03.2019
Samuel Butaš SPE0902 1407859 Open - 17.03.2019
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 M 19- - 17.03.2019
Dávid Cisár SPE0708 2111071 M -12 - 17.03.2019
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 - 18.03.2019
Michal Dolný SPE0706 2111072 M -12 - 17.03.2019
Eliška Fedorová SPE0752 416720 N - 19.03.2019
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 19- - 17.03.2019
Žofia Fedorová SPE 46281 RD - 17.03.2019
Adrián Ferianc SPE 2141135 RD - 21.03.2019
Peter Ferianc SPE 2111094 N - 21.03.2019
Lenka Feriancová SPE 232070 RD - 21.03.2019
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 - 17.03.2019
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 17.03.2019
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 17.03.2019
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 18.03.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 19- - 21.03.2019
Juraj Jakabovič SPE08BB 2141131 M -12 - 21.03.2019
Viktor Ježík SPE1202 2111073 RD - 17.03.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 19- - 17.03.2019
Jakub Kaman SPE 2141148 M -10 - 21.03.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 2111074 M -14 - 17.03.2019
Peter Karch SPE9112 416749 M 19- - 21.03.2019
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 55- - 18.03.2019
Agáta Komanová SPE0553 2111075 W -14 - 18.03.2019
Miroslav Kuník SPE 2111076 Open - 18.03.2019
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 40- - 18.03.2019
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -14 - 18.03.2019
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 - 18.03.2019
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 W 40- - 18.03.2019
Andrej Mikloš SPE7503 406930 M 40- - 19.03.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 19.03.2019
Zuzana Miklošová SPE7652 2111077 Open - 19.03.2019
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 M -18 - 17.03.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 - 19.03.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 1888444 W 19- - 19.03.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -16 - 19.03.2019
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W 19- - 19.03.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 17.03.2019
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 21.03.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 40- - 17.03.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- - 17.03.2019
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 55- - 17.03.2019
Samuel Poliačik SPE 338220 M -12 - 21.03.2019
Anna Poliačiková SPE 219138 N - 21.03.2019
Margaréta Poliačiková SPE 5576 W -12 - 21.03.2019
Marián Šipoš SPE7102 2111078 M 40- - 19.03.2019
Hana Šipošová SPE0951 2111079 W -12 - 19.03.2019
Lucia Šipošová SPE0654 2111080 W -14 - 19.03.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 435207 W 40- - 19.03.2019
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 10.03.2019
Natália Sulanová SPE7853 406963 Open - 17.03.2019
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 19- - 17.03.2019
Veronika Vachová SPE8551 1407869 W 19- - 14.03.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 - 18.03.2019
Ján Varga SPE 2141153 M -10 - 21.03.2019
Ján Varga st SPE 2111093 Open - 21.03.2019
Zoja Vargová SPE 219137 RD - 21.03.2019
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 - 17.03.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -16 - 17.03.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 17.03.2019
Barbora Zelníková SPE0457 435208 W -16 - 21.03.2019