Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá Slovenska štafiet (26.09.2021)

Počet prihlásených: 276

Kluby

01S     01Z     05W     15I     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     VBA     VZA     ZMT    

(HUN) BÖF (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Gergely Bugár 8111103 Open - 14.09.2021
József Bugár 01S53AA 8447500 Open - 14.09.2021
Margit Júlia Jenei 4660121 Open - 14.09.2021

(HUN) TIPO Orienteering Club (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Gonczi 01Z03AA 8131221 M 19- E - 17.09.2021
Robert Gonczi 01Z72AA 8020501 M 19- E - 17.09.2021
Zsuzsa Gonczi 01Z06AA 8060710 Open - 17.09.2021
Kende Pál Kovács 01Z03AB 8631454 M 19- E - 17.09.2021
Martin Tóth 01Z07AA 232848 M -14 E - 17.09.2021
Bence Ürge 01Z07AC 8515575 M -14 E - 20.09.2021

(HUN) Tabáni Spartacus (14) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Áron Bakó 8101092 M 19- E - 16.09.2021
Máté Balogh 8177758 M -14 E - 16.09.2021
Mark Bujdosó 8080705 M -14 E - 16.09.2021
Zoltán Bujdosó 8020217 M 19- E - 16.09.2021
Márton Csoboth 8664612 M -18 E - 16.09.2021
Mihály Csoboth 8224488 M -14 E - 16.09.2021
Judit Divin 8020826 M 19- E - 16.09.2021
Péter Divin 8060398 M 19- E - 16.09.2021
Matyás Egri 8404045 M 19- E - 16.09.2021
Álmos Fülöp Huba 8144855 M -18 E - 16.09.2021
Kelén Klement 8030510 M -18 E - 16.09.2021
Péter Nagy 8042201 M 19- E - 16.09.2021
Zsófia Sárközy 8130599 M 19- E - 16.09.2021
Dávid Veres 8664653 M 19- E - 16.09.2021

(HUN) Szegedi Vasutas (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Vivien Apró 8000975 M 19- E - 17.09.2021
Tamás Bakos 8000962 Open - 17.09.2021
Máté Bereczki 8000972 M 19- E - 17.09.2021
Tamás Felföldi 8000966 M 19- E - 17.09.2021
Zsófia Felföldi 8517369 W -18 E - 17.09.2021
Krisztina Gera 8000979 W 19- E - 17.09.2021
Tibor Gera 8000964 M 19- E - 17.09.2021
Csenge Gerber 8118098 M 19- E - 17.09.2021
Tünde Kaposvári 2052311 W -14 E - 17.09.2021
Levente Kevei 8000963 Open - 17.09.2021
Noémi Klotz 8000978 W -18 E - 17.09.2021
Zsófia Klotz 8000981 W -18 E - 17.09.2021
Botond Kovács-Deák 2052310 M -14 E - 17.09.2021
Dániel Róna 8406123 Open - 17.09.2021
Levente Szabó 8636767 M 19- E - 17.09.2021
Ildikó Szerenci 8000984 W 19- E - 17.09.2021
Balázs Vajda 8000968 M 19- E - 17.09.2021
Lénárd Zsíros 2052302 M -14 E - 17.09.2021
Zia Zsíros 2052301 W -14 E - 17.09.2021

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Barták BBA8301 533320 M 19- E - 17.09.2021
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 105 E - 17.09.2021
Karol Hierweg BBA5801 8200882 M 105 E - 17.09.2021
Adam Jonáš BBA0101 8100060 M 19- E - 17.09.2021
Ondrej Piják BBA8204 8200003 M 19- E - 17.09.2021

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 8200027 M 165 E - 17.09.2021
Juraj Nemec EBB6001 8017732 M 165 E - 17.09.2021
Roman Ščehovič EBB6401 406954 M 165 E - 17.09.2021

ŠK Farmaceut Bratislava (25) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -18 E - 12.09.2021
Peter Bohuš FBA7904 416806 M 105 E - 15.09.2021
Martin Borský FBA7704 8203202 M 105 E - 12.09.2021
Filip Bukovac FBA0501 8116740 M -18 E - 12.09.2021
Lukáš Bukovác FBA1002 8515555 Open - 12.09.2021
Maroš Bukovac FBA7601 8518355 M 19- E - 12.09.2021
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 19- E - 14.09.2021
Alena Bukovacová FBA7451 8515557 W 105 E - 12.09.2021
Dušan Furucz FBA7101 8007101 M 165 E - 15.09.2021
Jela Furuczová FBA7151 8000989 M 165 E - 15.09.2021
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -18 E - 15.09.2021
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 105 E - 12.09.2021
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 105 E - 15.09.2021
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -18 E - 12.09.2021
Tereza Kendrová FBA0651 8140928 W -18 E - 15.09.2021
Boris Kocúr FBA1004 2126240 Open - 12.09.2021
Ján Koman FBA0504 8226389 Open - 12.09.2021
Marek Koman FBA7905 8226311 M 105 E - 12.09.2021
Kristína Komanová FBA7853 8226357 W 105 E - 12.09.2021
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -18 E - 15.09.2021
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 165 E - 15.09.2021
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 19- E - 12.09.2021
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 Open - 15.09.2021
Hana Šmelíková FBA6951 8071314 W 105 E - 12.09.2021
Marta Wartiaková FBA8252 2012289 M 105 E - 15.09.2021

ŠK HADVEO Banská Bystrica (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Hraboš HBB9501 8071299 Open - 24.09.2021
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 Open - 20.09.2021
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 19- E - 17.09.2021
Ľuboš Michač HBB7601 8004349 M 105 E - 17.09.2021
Samuel Michač HBB0802 8518354 M -14 E - 17.09.2021
Ema Michačová HBB0551 8517354 W 19- E - 17.09.2021
Andrej Patráš HBB8201 8004356 M 105 E - 17.09.2021
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 105 E - 17.09.2021
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -14 E - 17.09.2021
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 19- E - 17.09.2021
Milan Šimoník HBB7501 8004359 M 105 E - 17.09.2021
Rastislav Szabó HBB8701 515155 Open - 17.09.2021
Matej Trenčan HBB1001 45805 M -14 E - 18.09.2021
Milan Trenčan HBB7906 2136723 M 105 E - 20.09.2021
Soňa Tužinská 2066962 W -14 E - 17.09.2021
Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 2032620 M 105 E - 20.09.2021

Klub OB Kysak (18) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 9633077 M 165 E - 17.09.2021
Dávid Franko KYS9301 8090893 M 19- E - 17.09.2021
Stanislav Franko KYS9802 416517 M 19- E - 17.09.2021
Valér Franko KYS6601 1966416 M 165 E - 17.09.2021
Jana Franková KYS6651 1966817 W 19- E - 17.09.2021
Martin Hujduš KYS7202 416706 M 135 E - 17.09.2021
Mátyás Hujduš KYS0802 416766 M -14 E - 17.09.2021
Jaroslav Kollár KYS6102 1416370 M 165 E - 17.09.2021
Miroslav Kollár KYS8801 8090188 M 19- E - 17.09.2021
Ľudovít Pavela KYS7501 8004354 M 135 E - 17.09.2021
Ľudovít Pavela KYS0801 7207863 M -14 E - 17.09.2021
Anna Pavelová 7530753 W -10 - 17.09.2021
Annamária Pavelová KYS7651 7467746 Open - 17.09.2021
Júlia Pavelová KYS0651 7207860 Open - 17.09.2021
Barbora Pavliková KYS9152 1931991 W 19- E - 17.09.2021
Igor Porubčan KYS7101 2106750 M 135 E - 17.09.2021
Tomáš Porubčan KYS0501 307291 Open - 17.09.2021
Ľudmila Sokolová KYS9451 8076043 W 19- E - 17.09.2021

TJ Rapid Bratislava (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Demovič RBA0305 8667951 M -18 E - 17.09.2021
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 165 E - 17.09.2021
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -18 E - 17.09.2021
Iva Kumová RBA6252 307367 W 165 E - 17.09.2021
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 135 E - 17.09.2021
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 135 E - 17.09.2021
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 165 E - 17.09.2021
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 165 E - 17.09.2021
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 135 E - 17.09.2021
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 135 E - 17.09.2021
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 19- E - 17.09.2021
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 19- E - 17.09.2021
Martina Pánková RBA6953 445621 W 135 E - 17.09.2021
Milan Petrinec RBA5802 8115802 M 165 E - 17.09.2021
Dušan Rybár RBA6202 8006202 M 165 E - 17.09.2021
Daniel Šmelík RBA0702 8662739 M -18 E - 17.09.2021
Juraj Šmelík RBA6603 8662438 M 135 E - 17.09.2021
Viktor Vávra RBA5001 307365 M 165 E - 17.09.2021
Beata Vávrová RBA5651 8226342 W 165 E - 17.09.2021

Športový klub Sandberg (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -14 E - 18.09.2021
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -14 E - 18.09.2021
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -14 E - 18.09.2021
Tomáš Kováč SKS0602 2118105 M -18 E - 18.09.2021
Ivana Kováčová SKS0853 2128440 W -14 E - 18.09.2021
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M -18 E - 18.09.2021
Hana Máčajová SKS1153 2118097 W -10 - 20.09.2021
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -14 E - 20.09.2021
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -18 E - 20.09.2021
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -14 E - 20.09.2021
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -18 E - 20.09.2021
Michal Urban SKS0401 2027942 M -18 E - 19.09.2021
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -14 E - 18.09.2021
Lucia Vorlíčková SKS0851 8112324 W -14 E - 20.09.2021
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -18 E - 20.09.2021
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -18 E - 18.09.2021

Klub OB Sokol Pezinok (40) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Balogh SPE0710 8025018 M -14 E - 16.09.2021
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 165 E - 16.09.2021
Adela Čermáková SPE0359 8025008 W -18 E - 17.09.2021
Dávid Cisár SPE0708 8648615 M -14 E - 16.09.2021
Damián Dojčar SPE0709 2111071 Open - 17.09.2021
Marek Dolný SPE0407 8259259 M -18 E - 17.09.2021
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -14 E - 17.09.2021
Jozef Fedor SPE5701 46281 M 165 E - 16.09.2021
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 19- E - 16.09.2021
Klára Fedorová SPE0455 8200016 W -18 E - 17.09.2021
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 19- E - 17.09.2021
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -18 E - 17.09.2021
Viktor Ježík SPE1202 1407843 M -10 - 16.09.2021
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -18 E - 16.09.2021
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 105 E - 16.09.2021
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -18 E - 16.09.2021
Lukáš Kapusta SPE0602 2211366 Open - 17.09.2021
Peter Karch SPE9112 8303074 Open - 17.09.2021
Zuzana Kováčová SPE0256 8025005 W 19- E - 16.09.2021
Ján Kuchárik SPE0504 8025004 Open - 17.09.2021
Matúš Mikloš SPE0702 8025019 M -14 E - 17.09.2021
Daniel Jozef Nemček SPE0905 8025009 M -14 E - 17.09.2021
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -14 E - 17.09.2021
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 105 E - 17.09.2021
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W 19- E - 17.09.2021
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W 19- E - 17.09.2021
Michal Pavelek SPE7902 307293 Open - 16.09.2021
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 165 E - 16.09.2021
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 19- E - 16.09.2021
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 165 E - 18.09.2021
Darina Poláčková SPE5852 1407865 M 165 E - 18.09.2021
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -18 E - 16.09.2021
Hana Šipošová SPE0951 8025016 W -14 E - 16.09.2021
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -18 E - 16.09.2021
Zuzana Šipošová SPE7351 7070721 W 105 E - 16.09.2021
Lucia Syrová SPE1052 8400037 W -14 E - 17.09.2021
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -18 E - 17.09.2021
Daniel Szabó SPE1001 8025021 M -14 E - 17.09.2021
Eli Valach SPE0703 8025013 M -14 E - 17.09.2021
Barbora Zelníková SPE0457 8300062 W -18 E - 19.09.2021

KOB Čingov Spišská Nová Ves (9) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Barillová SSN6951 307384 Open - 17.09.2021
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 Open - 17.09.2021
Silvester Dulák SSN9007 8071312 M 19- E - 17.09.2021
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 165 E - 17.09.2021
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 19- E - 17.09.2021
František Šoltés SSN6202 307398 M 165 E - 17.09.2021
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 165 E - 17.09.2021
Paulína Šoltésová SSN0951 416711 Open - 17.09.2021
Miroslav Tauber SSN9301 416764 M 19- E - 17.09.2021

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ladislav Pompura TBB6301 406991 Open - 15.09.2021
Kamila Pompurová TBB0551 8004348 Open - 15.09.2021

Klub OB ATU Košice (43) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 2051445 W 165 E 17.09.2021
Martina Breinerová TKE7652 2051442 W 135 E 21.09.2021
Boris Ďurčo TKE6301 8019942 M 165 E 17.09.2021
Sandra Ivanková TKE0253 2032149 W 19- E - 17.09.2021
Karol Janšo TKE6206 8019950 M 165 E - 17.09.2021
Ema Jurašková TKE6453 362939 W 135 E 21.09.2021
Zoe Kolarčíková TKE0553 2051439 Open 17.09.2021
Michal Krajčík TKE8704 8656741 M 19- E - 17.09.2021
Ján Kuchta TKE5701 8017120 M 165 E 17.09.2021
Katarína Lamiová TKE8351 8019949 W 19- E - 17.09.2021
Michal Marko TKE0901 8019948 Open - 17.09.2021
Sofia Marko TKE1251 2051312 W -10 - 17.09.2021
Valéria Marko TKE7952 2051379 W 19- E - 17.09.2021
Simona Mihaličová TKE0551 8017133 W -18 E - 17.09.2021
Katarína Müller Papugová TKE9255 8071306 W 19- E - 17.09.2021
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 165 E 17.09.2021
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 19- E 17.09.2021
Lukáš Mário Novota TKE0302 8017117 M -18 E 17.09.2021
Anton Onder TKE5401 2051413 M 165 E 17.09.2021
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- E 17.09.2021
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 19- E - 17.09.2021
Elena Papugová TKE6552 416733 W 165 E 17.09.2021
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 19- E - 17.09.2021
Jozef Pollák TKE6001 8017127 M 135 E 17.09.2021
Igor Roháč TKE4301 307263 M 165 E 17.09.2021
Martin Roháč TKE0301 8017132 M -18 E 17.09.2021
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 135 E 17.09.2021
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W 19- E - 17.09.2021
Judita Sádecká TKE6253 2051419 W 135 E - 21.09.2021
Sofia Sekaninová TKE0451 8019946 W -18 E 17.09.2021
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M 19- E 17.09.2021
Dušan Sláma TKE9801 8019943 M 19- E 17.09.2021
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 165 E 17.09.2021
Richard Sláma TKE0303 8017125 M -18 E 17.09.2021
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 165 E 17.09.2021
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 19- E 17.09.2021
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 165 E 17.09.2021
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 135 E - 17.09.2021
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W 19- E - 17.09.2021
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 W -18 E - 17.09.2021
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 Open - 17.09.2021
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W 19- E 17.09.2021
Slávko Žilinčík TKE5602 8017123 M 165 E 17.09.2021

ŠK VAZKA Bratislava (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 2043834 Open - 16.09.2021
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 Open - 16.09.2021
Miroslav Lago VBA7601 8482096 M 135 E - 16.09.2021
Oliver Lago VBA0301 8482066 M 19- E - 16.09.2021
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 135 E - 16.09.2021
Matej Müller VBA9601 8240596 M 19- E - 16.09.2021
Adam Navrátil VBA9901 416125 M 19- E - 16.09.2021
Rostislav Navrátil VBA6601 8482090 M 135 E - 16.09.2021
Adéla Navrátilová VBA0251 8061463 W 19- E - 16.09.2021
Barbora Šmelíková VBA6951 8130169 W 19- E - 16.09.2021
Nela Urbanczyková VBA11AA 307455 W -10 - 16.09.2021

Slávia Žilinská univerzita (23) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Budisky VZA0304 8068886 M -18 E - 17.09.2021
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M 19- E - 17.09.2021
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 19- E - 17.09.2021
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 M 19- E - 17.09.2021
Tamara Denysenko VZA6151 8012045 W 135 E - 17.09.2021
Peter Jurčík VZA6802 2012284 M 135 E - 17.09.2021
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 M -18 E - 17.09.2021
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -14 E - 17.09.2021
Jozef Král VZA6801 8627 M 135 E - 17.09.2021
Michal Nosáľ VZA0302 8333443 M -18 E - 17.09.2021
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -18 E - 17.09.2021
Andrea Papugová VZA9351 7207885 W 19- E - 17.09.2021
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 135 E - 17.09.2021
Adam Trepáč VZA0501 8071293 M -18 E - 17.09.2021
Ivan Trepáč VZA7001 2045214 Open - 17.09.2021
Eva Trepáčová VZA7053 8071318 W 135 E - 17.09.2021
Gabriela Trepáčová VZA0351 8071311 W 19- E - 17.09.2021
Viktoriya Valyavka VZA0851 8071292 Open - 17.09.2021
Alexander Volkov VZA8002 8071296 M 135 E - 17.09.2021
Maksym Volkov VZA0701 8071316 M -18 E - 17.09.2021
Maja Volkova VZA0951 8071304 W -14 E - 17.09.2021
Peter Vričan VZA8901 8090128 Open - 17.09.2021
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 19- E - 17.09.2021

Klub OB Martin (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 8009987 M 165 E - 17.09.2021
Jana Davi ZMT6151 416848 M 165 E - 17.09.2021
Martin Knor ZMT0201 8072002 M 19- E - 17.09.2021
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 165 E - 17.09.2021