Výsledky

Preteky: Individuálny meraný tréning (OR východ)

Etapa: Zimná O-séria (1. kolo OR východ) - E1 (08.01.2022)

Kategórie

A          B          C          D         

A 2.80 km / 55 m, 16 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 14:53
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 16:28 + 1:35
3 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 17:02 + 2:09
3 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 17:02 + 2:09
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 17:29 + 2:36
6 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 18:06 + 3:13
7 Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:48 + 3:55
8 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 18:55 + 4:02
9 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 19:32 + 4:39
10 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 20:20 + 5:27
11 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 20:38 + 5:45
12 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 20:41 + 5:48
13 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:44 + 5:51
14 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 21:46 + 6:53
15 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 21:58 + 7:05
16 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 22:17 + 7:24
17 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 23:03 + 8:10
18 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 23:10 + 8:17
19 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 23:21 + 8:28
20 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:34 + 8:41
21 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 23:45 + 8:52
22 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:11 + 9:18
23 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:25 + 13:32
24 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:50 + 15:57

B 2.40 km / 45 m, 16 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 18:39
2 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:02 + 0:23
3 Linda Legathova 20:20 + 1:41
4 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 20:22 + 1:43
5 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 21:20 + 2:41
6 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 21:52 + 3:13
7 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 22:01 + 3:22
8 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 22:29 + 3:50
9 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 22:32 + 3:53
10 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 22:41 + 4:02
11 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 23:07 + 4:28
12 Jakub Bohúň SPE1203 Klub OB Sokol Pezinok 25:02 + 6:23
13 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 25:22 + 6:43
14 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 25:56 + 7:17
15 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 26:56 + 8:17
16 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 29:42 + 11:03
17 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 32:29 + 13:50
18 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 33:12 + 14:33
19 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 35:05 + 16:26
20 Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 37:09 + 18:30
Patricia Lorkova DISK

C 1.90 km / 35 m, 11 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tobias Trajanov 17:14
2 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 20:41 + 3:27
3 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 22:43 + 5:29

D 1.50 km / 25 m, 8 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Kapinus 17:09