Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB v Knock-out šprinte (21.05.2022)

Počet prihlásených: 108

Kluby

03V     15X     BBA     EBB     FBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     TBB     TKE     VBA     VZA     ZMT    

Klub OB Metropol Košice (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Eva Nemkyová 03V66AA 307437 W 50- E - 05.05.2022
Mikuláš Polaček 416598 Open - 05.05.2022
Michal Štecák 416528 Open - 12.05.2022

(UKR) Nord (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Hanna Androsovych 9200184 W 17- E - 19.05.2022
Dmytro Levin 9200183 M 17- E - 19.05.2022

KOBRA Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 17- E - 07.05.2022
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 17- E - 07.05.2022

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 8200027 W 40- E - 09.05.2022

ŠK Farmaceut Bratislava (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Filip Bukovac FBA0501 8116740 M 17- E - 05.05.2022
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 17- E - 04.05.2022
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W 17- E - 04.05.2022
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 40- E - 04.05.2022
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M 17- E - 04.05.2022
Tereza Kendrová FBA0651 8140928 W -16 E - 05.05.2022
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -16 E - 05.05.2022
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 60- E - 04.05.2022
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 17- E - 04.05.2022
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 M 17- E - 04.05.2022
Anna Širicová FBA0555 8445285 W 17- E - 05.05.2022
Hana Šmelíková FBA6951 8071314 W 40- E - 04.05.2022

ŠK HADVEO Banská Bystrica (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Hríbik HBB8501 8004357 M 17- E - 05.05.2022
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 17- E - 05.05.2022
Samuel Michač HBB0802 8518354 M -16 E - 16.05.2022
Ema Michačová HBB0551 8517354 W 17- E - 16.05.2022
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 17- E - 07.05.2022
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -16 E - 16.05.2022
Milan Šimoník HBB7501 8004359 M 40- E - 05.05.2022
Erik Uhrín 1550550 Open - 13.05.2022

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ0102 8662443 M 17- E - 05.05.2022

TJ Rapid Bratislava (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M 17- E - 06.05.2022
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- E - 13.05.2022
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 17- E - 13.05.2022

Športový klub Sandberg (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 8099114 W 17- E - 05.05.2022
Šimon Kukurugya SKS0402 8103015 M 17- E - 05.05.2022
Július Macháček SKS8402 2128440 M 17- E - 05.05.2022
Anna Macháčková SKS1151 2132981 Open - 05.05.2022
Júlia Macháčková SKS0854 2132980 Open - 05.05.2022
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -16 E - 06.05.2022
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- E - 06.05.2022

Klub OB Sokol Pezinok (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Balogh SPE0710 8300063 M -16 E - 06.05.2022
Adela Čermáková SPE0359 8025018 W 17- E - 12.05.2022
Dávid Cisár SPE0708 8648615 M -16 E - 01.05.2022
Marián Cisár SPE7803 2136737 M 40- E - 06.05.2022
Damián Dojčar SPE0709 8025004 M -16 E - 06.05.2022
Marek Dolný SPE0407 8259259 M 17- E - 06.05.2022
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -16 E - 06.05.2022
Filip Jančík SPE0604 8300002 M 17- E - 11.05.2022
Lukáš Kapusta SPE0602 8025021 M -16 E - 06.05.2022
Zuzana Kováčová SPE0256 2211365 W 17- E - 06.05.2022
Adela Marková SPE0755 8025014 W -16 E - 06.05.2022
Zuzana Marková SPE0952 8025019 W -16 E - 06.05.2022
Matúš Mikloš SPE0702 8025009 M -16 E - 06.05.2022
Vladimír Molnár SPE0409 8025005 M 17- E - 16.05.2022
Daniel Jozef Nemček SPE0905 8200057 M -16 E - 06.05.2022
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -16 E - 06.05.2022
Daniel Szabó SPE1001 8025008 M -16 E - 06.05.2022
Tobiás Trajanov SPE0711 8025016 M -16 E - 06.05.2022
Barbora Zelníková SPE0457 8300062 W 17- E - 06.05.2022

ŠK Terezka Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 8100023 M 17- E - 05.05.2022
Kamila Pompurová TBB0551 8004348 W 17- E - 05.05.2022
Terézia Pompurová TBB9851 8012876 W 17- E - 16.05.2022

Klub OB ATU Košice (22) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W 17- E - 06.05.2022
Ján Košut TKE6303 1409500 M 50- E - 06.05.2022
Kristína Krajčíková TKE9254 8019947 W 17- E - 06.05.2022
Katarína Lamiová TKE8351 8019949 W 17- E - 06.05.2022
Angela Maľarová TKE5752 307388 W 60- E - 06.05.2022
Michal Marko TKE0901 8019948 M -16 E - 06.05.2022
Simona Mihaličová TKE0551 8017133 W 17- E - 06.05.2022
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 17- E - 06.05.2022
Lukáš Mário Novota TKE0302 8017117 M 17- E - 06.05.2022
Anton Onder TKE5401 2051413 M 60- E - 06.05.2022
Jozef Pollák TKE6001 8017127 M 50- E - 06.05.2022
Martin Polyácsko TKE0102 2051449 M 17- E - 12.05.2022
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 60- E - 06.05.2022
Martin Roháč TKE0301 8017132 M 17- E - 06.05.2022
Zdenko Roháč TKE7301 8017128 M 40- E - 06.05.2022
Sofia Sekaninová TKE0451 8019946 W 17- E - 06.05.2022
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M 17- E - 06.05.2022
Michal Simočko TKE5302 8003075 M 60- E - 06.05.2022
Richard Sláma TKE0303 8017125 M 17- E - 06.05.2022
Miroslav Steiner TKE0903 2032147 M -16 E - 06.05.2022
Lucia Steinerová TKE7752 2051444 W 40- E - 06.05.2022
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W 17- E - 06.05.2022

ŠK VAZKA Bratislava (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Lago VBA7601 8482096 M 40- E - 05.05.2022
Oliver Lago VBA0301 8482066 M 17- E - 05.05.2022
Barbora Šmelíková VBA6951 8130169 W 50- E - 05.05.2022
Štefan Šurgan VBA7904 8680573 M 17- E - 05.05.2022

Slávia Žilinská univerzita (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 40- E - 06.05.2022
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 40- E - 06.05.2022
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 M 17- E - 07.05.2022
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -16 E - 08.05.2022

Klub OB Martin (17) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 8009987 W 50- E - 04.05.2022
Matúš Chvojka ZMT0801 2090850 M -16 E - 06.05.2022
Peter Chvojka ZMT8016 8226344 M 40- E - 06.05.2022
Tobias Goffa ZMT10BA Open - 04.05.2022
Terézia Ester Goffová ZMT1154 Open - 04.05.2022
Martin Horáček ZMT0803 2136773 Open - 04.05.2022
Martin Knor ZMT0201 8072002 M 17- E - 04.05.2022
Lenka Krivková ZMT1152 1712974 Open - 04.05.2022
Miroslav Lukáč ZMT1103 1712975 Open - 04.05.2022
Edita Miartušová ZMT5452 W 60- E - 04.05.2022
Matúš Oravec ZMT1104 1712976 Open - 04.05.2022
Matúš Perašin ZMT1001 1712977 Open - 06.05.2022
Jana Perašinová ZMT81AA W 40- E - 06.05.2022
Radka Perašinová ZMT1351 1712972 Open - 06.05.2022
Igor Štefko ZMT6808 2001932 M 50- E - 04.05.2022
Izabela Štefko ZMT6554 2001945 W 50- E - 04.05.2022
Sophia Tomčány ZMT1051 1712979 Open - 04.05.2022