Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB v Knock-out šprinte (21.05.2022)

Počet prihlásených: 101

Kategórie

M -16 E    M 17- E    M 40- E    M 50- E    M 60- E    W -16 E    W 17- E    W 40- E    W 50- E    W 60- E    Open      

M -16 E (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 8019948 Áno 06.05.2022
Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 2032147 Áno 06.05.2022
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 06.05.2022
Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 2090850 Áno 06.05.2022
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 8025009 Áno 06.05.2022
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 06.05.2022
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 8025021 Áno 06.05.2022
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 06.05.2022
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 8648615 Áno 01.05.2022
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 8025004 Áno 06.05.2022
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 8025008 Áno 06.05.2022
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 8200057 Áno 06.05.2022
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 8300063 Áno 06.05.2022
Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok 8025016 Áno 06.05.2022

M 17- E (25)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno 07.05.2022
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 07.05.2022
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 06.05.2022
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 06.05.2022
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 06.05.2022
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 06.05.2022
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 06.05.2022
Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 2051449 Áno 12.05.2022
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 06.05.2022
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Áno 07.05.2022
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 8100023 Áno 05.05.2022
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 05.05.2022
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 2128440 Áno 05.05.2022
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 05.05.2022
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno 05.05.2022
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno 05.05.2022
Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 8680573 Áno 05.05.2022
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno 04.05.2022
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 04.05.2022
Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 04.05.2022
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 04.05.2022
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 05.05.2022
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 04.05.2022
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 11.05.2022
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 8259259 Áno 06.05.2022

M 40- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 8017128 Áno 06.05.2022
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno 06.05.2022
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno 05.05.2022
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno 05.05.2022
Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 8226344 Áno 06.05.2022
Igor Štefko ZMT6808 Klub OB Martin 2001932 Áno 04.05.2022
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 04.05.2022
Marián Cisár SPE7803 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 06.05.2022

M 50- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 8017127 Áno 06.05.2022
Ján Košut TKE6303 Klub OB ATU Košice 1409500 Áno 06.05.2022

M 60- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 2051413 Áno 06.05.2022
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 06.05.2022
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 04.05.2022

W -16 E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 08.05.2022
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8140928 Áno 05.05.2022
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 05.05.2022
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 8025014 Áno 06.05.2022
Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 8025019 Áno 06.05.2022

W 17- E (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 8019949 Áno 06.05.2022
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 8019947 Áno 06.05.2022
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 06.05.2022
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno 06.05.2022
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 06.05.2022
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno 06.05.2022
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 13.05.2022
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 8004348 Áno 05.05.2022
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno 07.05.2022
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 05.05.2022
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 8099114 Áno 05.05.2022
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 04.05.2022
Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 8445285 Áno 05.05.2022
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 8300062 Áno 06.05.2022
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 2211365 Áno 06.05.2022
Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 8025018 Áno 12.05.2022

W 40- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8200027 Áno 09.05.2022
Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 2051444 Áno 06.05.2022
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 13.05.2022
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno 06.05.2022
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno 06.05.2022
Jana Perašinová ZMT81AA Klub OB Martin Áno 06.05.2022
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno 04.05.2022

W 50- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 307437 Áno 05.05.2022
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Áno 05.05.2022
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 8009987 Áno 04.05.2022
Izabela Štefko ZMT6554 Klub OB Martin 2001945 Áno 04.05.2022

W 60- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 06.05.2022
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307388 Áno 06.05.2022
Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin Áno 04.05.2022

Open (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Erik Uhrín ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 13.05.2022
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2132981 Áno 05.05.2022
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 2132980 Áno 05.05.2022
Mikuláš Polaček Klub OB Metropol Košice 416598 Áno 05.05.2022
Michal Štecák Klub OB Metropol Košice 416528 Áno 12.05.2022
Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 1712977 Áno 06.05.2022
Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 2136773 Áno 04.05.2022
Miroslav Lukáč ZMT1103 Klub OB Martin 1712975 Áno 04.05.2022
Lenka Krivková ZMT1152 Klub OB Martin 1712974 Áno 04.05.2022
Matúš Oravec ZMT1104 Klub OB Martin 1712976 Áno 04.05.2022
Sophia Tomčány ZMT1051 Klub OB Martin 1712979 Áno 04.05.2022
Terézia Ester Goffová ZMT1154 Klub OB Martin Áno 04.05.2022
Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 1712972 Áno 06.05.2022
Tobias Goffa ZMT10BA Klub OB Martin Áno 04.05.2022