Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať (02.06.2018)

Počet prihlásených: 297

Kluby

02U     03L     03V     04A     04H     BBA     CNR     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VIA     VZA     ZMT    

(IRL) CNOC (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Patrick Farrelly 7085850 M 55- E - 30.05.2018

GAMČA (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Adam Gramblička 445624 M -14 E 23.05.2018
Adam Niton 2120024 K3 23.05.2018
Adam Paulen 445625 K3 23.05.2018

Klub OB Metropol Košice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Mária Kováčová W 45- E 18.05.2018
Sofia Sekaninová N 18.05.2018

Klub OB Martin (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 2066093 M 45- E - 17.05.2018
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- E - 17.05.2018
Viola Juhasová ZMT5251 416516 W 65- E - 17.05.2018
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -16 E - 17.05.2018
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 70- E - 17.05.2018
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 E - 17.05.2018
Martina Václavíková ZMT0151 2066095 K3 - 30.05.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- E - 17.05.2018

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 45- E - 17.05.2018
Medard Féder PEZ0102 7204989 M -18 E - 17.05.2018

Klub OB Kysak (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Franko KYS74AA 416766 K3 - 17.05.2018
Barbora Franková KYS08AB 416526 RD - 17.05.2018
Jana Franková KYS6651 1966817 W 50- E - 24.05.2018
Filip Maťaš 307280 K3 - 20.05.2018
Ľudovít ml. Pavela KYS08AA 7207863 M -10 C - 17.05.2018
Ľudovít Pavela KYS75AA 682684 K3 - 17.05.2018
Anna Pavelová KYS10AA 416738 RD - 17.05.2018
Annamária Pavelová KYS80AA 416562 N - 17.05.2018
Júlia Pavelová KYS06AA 7207860 W -12 C - 17.05.2018
Ľudmila Sokolová KYS9451 682343 W 21- E - 17.05.2018

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -14 E - 17.05.2018
Július Porubský TNR7301 2045596 M 35- E 17.05.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Barč SSN6801 307385 M 50- E - 17.05.2018
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- E - 17.05.2018
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 35- E - 17.05.2018
Miroslav Palička SSN5902 416561 M 55- E - 17.05.2018
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 21- E - 17.05.2018
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- E - 17.05.2018
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 45- E - 17.05.2018
Paulína Šoltésová 416711 RD - 17.05.2018

Klub OB ATU Košice (81) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Antol TKE8504 1420728 M 21- E - 21.05.2018
Elena Belicová TKE6251 307259 W 55- E - 17.05.2018
Daniel Breiner TKE0005 307352 M -18 E - 17.05.2018
Martina Breinerová TKE7651 362929 W 40- E - 17.05.2018
Michaela Breinerová TKE0552 362926 W -14 E - 17.05.2018
Jana Cabanová TKE0052 362931 W -18 E - 17.05.2018
Dalibor Ďurčo TKE6502 362935 M 50- E - 17.05.2018
Petronela Filipová TKE0352 307268 W -16 E - 22.05.2018
Tomáš Hajduch TKE8003 2032175 M 35- E - 23.05.2018
Hugo Holéczy M -16 E - 30.05.2018
Miroslava Holéczyová TKE7352 W 45- E - 30.05.2018
Štefan Ivanko TKE8602 8631578 M 21- E - 21.05.2018
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -16 E - 21.05.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 E - 17.05.2018
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- E - 17.05.2018
Martin Jerguš TKE6702 232217 M 50- E - 17.05.2018
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 50- E - 21.05.2018
Hana Jergušová TKE9154 362930 W 21- E - 21.05.2018
Ema Jurašková TKE6453 362939 W 50- E - 17.05.2018
Matúš Kaprál TKE8804 416544 M 21- E - 17.05.2018
Juraj Korim TKE6003 920670 M 55- E - 17.05.2018
Samuel Korim 362921 RD - 17.05.2018
Michal Krajčík TKE8704 8656741 M 21- E - 17.05.2018
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 21- E - 17.05.2018
Jana Kršiaková TKE8951 406976 W 21- E - 17.05.2018
Ján Kuchta TKE5701 2051335 M 60- E - 17.05.2018
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 E - 17.05.2018
Milan Kurák TKE6801 2051411 M 50- E - 17.05.2018
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- E - 17.05.2018
Ivan Kuzevič TKE7803 2032146 M 35- E - 23.05.2018
Katarína Lamiová TKE8351 920656 W 21- E - 17.05.2018
Matej Leitner TKE9101 416755 M 21- E - 23.05.2018
Nicole Lipková TKE9453 2051390 W 21- E - 17.05.2018
Jana Macinská TKE8651 2051377 W 21- E - 17.05.2018
Peter Kováč TKE8603 307377 M 21- E - 21.05.2018
Angela Maľarová TKE5751 307389 W 60- E - 17.05.2018
Juraj Mihalič TKE7903 2032179 M 35- E - 17.05.2018
Štefan Mihalič TKE0002 2032200 K3 - 17.05.2018
Simona Mihaličová TKE0551 2032148 W -14 E - 17.05.2018
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- E - 17.05.2018
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 M 21- E - 17.05.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 E - 17.05.2018
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- E - 17.05.2018
Rastislav Oľhava TKE8901 7201826 M 21- E - 17.05.2018
Anton Onder TKE5401 416528 M 60- E - 17.05.2018
František Papuga TKE6302 307290 M 55- E - 17.05.2018
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 21- E - 17.05.2018
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 21- E - 28.05.2018
Elena Papugová TKE6552 416733 W 50- E - 17.05.2018
Katarína Papugová TKE9255 232225 W 21- E - 17.05.2018
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 21- E - 17.05.2018
Iveta Putnovská TKE5651 307387 W 60- E - 17.05.2018
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -12 C - 17.05.2018
Igor Roháč TKE4301 307263 M 65- E - 17.05.2018
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 E - 17.05.2018
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- E - 17.05.2018
Ingrid Roháčová TKE7051 2023819 W 45- E - 17.05.2018
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -18 E - 17.05.2018
Judita Sádecká TKE6253 307378 W 55- E - 17.05.2018
Matúš Šefara 307260 M -10 C - 17.05.2018
Tomáš Šefara 416598 N - 17.05.2018
Lukáš Simočko TKE0003 2032195 M -18 E - 17.05.2018
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 65- E - 17.05.2018
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M -20 E - 18.05.2018
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 50- E - 17.05.2018
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -16 E - 17.05.2018
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 40- E - 17.05.2018
Antónia Šofranková TKE9753 2051330 W 21- E - 17.05.2018
Šimon Timko 2051310 M -10 C - 30.05.2018
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E - 17.05.2018
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- E - 17.05.2018
Natália Tyszová TKE8851 2020701 W 21- E - 17.05.2018
Dávid Ugray TKE9605 2051350 M 21- E - 17.05.2018
Martin Velgos TKE7201 2051422 M 45- E - 17.05.2018
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 E - 17.05.2018
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -16 E - 17.05.2018
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 45- E - 17.05.2018
István Vincze TKE4901 2019784 M 65- E - 17.05.2018
Ľuboslava Weissová TKE0252 2032149 W -16 E - 17.05.2018
Eduard Weiszer TKE5301 362938 M 65- E - 17.05.2018
Slávko Žilinčík TKE5602 307265 M 60- E - 17.05.2018

KOBRA Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 2090843 M 21- E - 17.05.2018
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 21- E - 17.05.2018
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 E - 17.05.2018
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 21- E - 17.05.2018
Štefan Máj BBA5201 8390839 M 65- E - 17.05.2018
Paulína Májová BBA5351 8350835 W 65- E - 17.05.2018
Monika Molnárová BBA9451 8122122 W 21- E - 17.05.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 21- E - 17.05.2018

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 2008502 M -18 E - 16.05.2018
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 55- E - 16.05.2018

Športový klub Sandberg (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ema Honzírková SKS0351 2114239 W -16 E 16.05.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 E 16.05.2018
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 45- E 16.05.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 E 16.05.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 21- E 16.05.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E 16.05.2018
Emil Kukurugya SKS6603 2049986 M 50- E 16.05.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 E - 16.05.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 E - 16.05.2018
Július Macháček SKS8402 M 21- E 23.05.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 2079536 W -18 E 16.05.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -14 E 16.05.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 E 16.05.2018

(CZE) Magnus Orienteering (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Hana Oľhavová 03L91AA 416555 W 21- E - 16.05.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 E 16.05.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E 16.05.2018
Pavol Bukovac FBA8102 515478 M 21- E 17.05.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- E 16.05.2018
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E 16.05.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 E 17.05.2018
Magdaléna Hrabošová FBA0052 2045171 W -18 E 17.05.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- E 16.05.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 E 16.05.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 E 17.05.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 K3 17.05.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- E 17.05.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -14 E 16.05.2018
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 60- E - 16.05.2018
Šimon Mižúr FBA9401 2051380 M 21- E - 17.05.2018
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -16 E 16.05.2018
László Prill FBA6302 45259 M 55- E - 17.05.2018
Tereza Pružincová FBA0053 2116493 W -18 E 17.05.2018
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 45- E 17.05.2018

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- E - 15.05.2018
Peter Ďurčo EBB6102 406939 M 55- E - 15.05.2018
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 55- E - 15.05.2018
Juraj Nemec EBB8901 406961 M 21- E - 15.05.2018
Ivan Repáč EBB5901 2102809 M 55- E 15.05.2018
Roman Ščehovič EBB6401 305982 M 50- E - 17.05.2018

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 35- E - 15.05.2018

Viatoris (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Ďuriš VIA8601 720654 M 21- E - 21.05.2018
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- E 14.05.2018
Zuzana Sleziaková VIA9251 416719 K3 - 14.05.2018

TJ Rapid Bratislava (26) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Eliáš RBA6604 439299 M 40- E 15.05.2018
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- E - 15.05.2018
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M -18 E - 15.05.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 E - 13.05.2018
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- E - 15.05.2018
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -12 C - 15.05.2018
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 35- E - 15.05.2018
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- E - 15.05.2018
Lucia Lanátorová RBA1051 434822 RD - 15.05.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M -20 E - 15.05.2018
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- E - 15.05.2018
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 50- E - 15.05.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- E - 15.05.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- E - 15.05.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 E - 15.05.2018
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 21- E - 15.05.2018
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 60- E - 13.05.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- E - 16.05.2018
Samuel Rybár RBA9801 2045173 M -20 E - 16.05.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -16 E - 13.05.2018
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 50- E - 13.05.2018
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 40- E - 13.05.2018
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 C - 16.05.2018
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 45- E - 16.05.2018
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 M 65- E - 15.05.2018
Dorota Šmelíková RBA0251 1399951 W -18 E - 16.05.2018

nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA 2012279 M 45- E - 12.05.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (21) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 45- E - 15.05.2018
Alexandra Chudá 2066966 M -10 C - 15.05.2018
Jonáš Čief HBB07AA 2125318 M -12 C - 15.05.2018
Matej Hraboš HBB9501 7698697 M 21- E 11.05.2018
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 M 21- E - 11.05.2018
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 21- E - 11.05.2018
Lucia Kovalančíková HBB9351 2012276 W 21- E - 14.05.2018
Dušan Krajčovič HBB8402 8660915 M 21- E 14.05.2018
Andrej Patráš HBB8201 2032618 M 35- E - 11.05.2018
Igor Patráš HBB7901 1295689 M 35- E - 15.05.2018
Šimon Patráš 2066964 RD - 15.05.2018
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 M -10 C - 15.05.2018
Ján Šebo HBB78AA 2066970 N - 16.05.2018
Samuel Šebo HBB07AB 2066969 M -12 C - 16.05.2018
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 21- E - 11.05.2018
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- E - 11.05.2018
Jana Šmelíková HBB6651 307274 W 50- E - 16.05.2018
Štefan Šurgan HBB7905 515024 M 21- E 11.05.2018
Teodor Takáč HBB9601 2300845 M 21- E 14.05.2018
Milan Trenčan HBB07AC 2066963 M -12 C - 15.05.2018
Simon Zajac 2066965 M -10 C - 15.05.2018

Slávia Žilinská univerzita (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M -20 E - 15.05.2018
Jozef Chupek VZA7101 7204980 M 40- E - 15.05.2018
Silvia Chupeková VZA7250 7204971 W 21- E - 15.05.2018
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 W 55- E - 16.05.2018
Alena Ďurčová VZA7753 1152125 W 35- E - 16.05.2018
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- E - 15.05.2018
Vanda Hošeková VZA9651 7200369 W 21- E 11.05.2018
Peter Jurčík VZA6802 406973 M 50- E - 15.05.2018
Tomáš Jurčík VZA0301 406985 M -16 E - 15.05.2018
Nina Jurčíková VZA0752 416589 W -12 C - 15.05.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 416597 W 21- E - 14.05.2018
Michal Ondrejka VZA0201 2025368 M -16 E - 11.05.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -18 E - 11.05.2018
Soňa Ondrejková VZA7451 2025362 W 40- E - 11.05.2018
Miroslav Pajger VZA0502 2092474 M -14 E - 11.05.2018
Jana Pajgerová 2092475 K3 - 11.05.2018
Martin Poklop VZA8801 1007536 M 21- E - 15.05.2018
Peter Polakovič VZA5501 416537 M 60- E - 14.05.2018
Elena Polakovičová VZA5850 2008505 W 60- E - 14.05.2018
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 65- E - 11.05.2018
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 21- E - 14.05.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 8630 W 45- E - 14.05.2018
Adam Trepáč VZA0501 2045214 M -14 E - 15.05.2018
Ivan Trepáč VZA7001 2118084 M 45- E - 15.05.2018
Eva Trepáčová VZA7053 2045212 W 45- E - 15.05.2018
Gabriela Trepáčová VZA0351 2045213 W -16 E - 15.05.2018
Viktoriya Valyavka VZA0851 502256 W -10 C - 16.05.2018
Peter Vandlíček VZA7300 682120 M 45- E - 15.05.2018
Olexander Volkov VZA8002 1301900 M 35- E - 16.05.2018
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -12 C - 16.05.2018
Maja Volkovova VZA0951 502260 W -10 C - 16.05.2018
Peter Vričan VZA8901 9201671 M 21- E - 22.05.2018

Klub OB Sokol Pezinok (47) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -18 E 17.05.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 E 17.05.2018
Michal Dolný SPE0706 2111071 M -12 C 17.05.2018
Tibor Fedor SPE0303 416725 M -16 E 17.05.2018
Klára Fedorová SPE0455 2111072 W -14 E 17.05.2018
Bianka Halčínová SPE0554 1407860 W -14 E 27.05.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 E 17.05.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 E 17.05.2018
Christián Heffner SPE9801 46290 M -20 E 22.05.2018
Elza Hudecová SPE9163 2111077 W 21- E 17.05.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 21- E 17.05.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -12 C 17.05.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 E 17.05.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 35- E 17.05.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 E 17.05.2018
Peter Karch SPE9112 416749 M 21- E 17.05.2018
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 60- E - 17.05.2018
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 65- E 17.05.2018
Pavol Kebis SPE6004 338390 M 55- E - 17.05.2018
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -12 C 17.05.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 E 21.05.2018
Linda Legáthová SPE0552 2111073 W -14 E 17.05.2018
Timotej Lučenič SPE0313 2111076 M -16 E 17.05.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 E 17.05.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 E 17.05.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 C - 16.05.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 35- E - 16.05.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 E - 16.05.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W -18 E - 16.05.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 60- E 17.05.2018
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 35- E 17.05.2018
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 60- E - 26.04.2018
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- E 26.04.2018
Monika Rigasová SPE7353 232070 W 45- E - 17.05.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M -18 E 17.05.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 E 17.05.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 E 17.05.2018
Hana Šipošová SPE0951 2111074 W -10 C 17.05.2018
Lucia Šipošová SPE0654 2111075 W -12 C 17.05.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 21- E 17.05.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 C 17.05.2018
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 21- E 16.05.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 E 17.05.2018
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 40- E 17.05.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 C 17.05.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 E 17.05.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 35- E 17.05.2018