Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať (02.06.2018)

Počet prihlásených: 297

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    RD         M -10 C    M -12 C    W -10 C    W -12 C    N          K3        

M -14 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adam Gramblička GAMČA 445624 Áno 23.05.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 17.05.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 16.05.2018
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096113 Áno 16.05.2018
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 17.05.2018
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 16.05.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Áno 16.05.2018
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno 15.05.2018
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 2092474 Áno 11.05.2018
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 17.05.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 17.05.2018
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 17.05.2018

M -16 E (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno 17.05.2018
Hugo Holéczy Klub OB ATU Košice Áno 30.05.2018
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 1408128 Áno 17.05.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno 17.05.2018
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 2008508 Áno 17.05.2018
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 13.05.2018
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Áno 13.05.2018
Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 2025368 Áno 11.05.2018
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 406985 Áno 15.05.2018
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 17.05.2018
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 17.05.2018
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 17.05.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 17.05.2018
Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 17.05.2018

M -18 E (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 2066094 Áno 17.05.2018
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 7204989 Áno 17.05.2018
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 2032195 Áno 17.05.2018
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 17.05.2018
Daniel Breiner TKE0005 Klub OB ATU Košice 307352 Áno 17.05.2018
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 17.05.2018
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 2008502 Áno 16.05.2018
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 16.05.2018
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Áno 15.05.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 2025367 Áno 11.05.2018
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 17.05.2018
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 17.05.2018
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 17.05.2018

M -20 E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 18.05.2018
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 2045173 Áno 16.05.2018
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 15.05.2018
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 8655373 Áno 15.05.2018
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 46290 Áno 22.05.2018

M 21- E (34)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 17.05.2018
Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 7201826 Áno 17.05.2018
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 920667 Áno 17.05.2018
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 416544 Áno 17.05.2018
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno 17.05.2018
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 17.05.2018
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 17.05.2018
Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 2051350 Áno 17.05.2018
Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 416755 Áno 23.05.2018
Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 8631578 Áno 21.05.2018
Peter Kováč TKE8603 Klub OB ATU Košice 307377 Áno 21.05.2018
Michal Antol TKE8504 Klub OB ATU Košice 1420728 Áno 21.05.2018
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 17.05.2018
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 17.05.2018
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 17.05.2018
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 17.05.2018
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg Áno 23.05.2018
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 16.05.2018
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 16.05.2018
Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2051380 Áno 17.05.2018
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 515478 Áno 17.05.2018
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno 16.05.2018
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno 15.05.2018
Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 720654 Áno 21.05.2018
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 11.05.2018
Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 515024 Áno 11.05.2018
Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300845 Áno 14.05.2018
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7698697 Áno 11.05.2018
Dušan Krajčovič HBB8402 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8660915 Áno 14.05.2018
Martin Poklop VZA8801 Slávia Žilinská univerzita 1007536 Áno 15.05.2018
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 9201671 Áno 22.05.2018
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 16.05.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 17.05.2018
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 416749 Áno 17.05.2018

M 35- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno 17.05.2018
Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 2032146 Áno 23.05.2018
Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 2032179 Áno 17.05.2018
Tomáš Hajduch TKE8003 Klub OB ATU Košice 2032175 Áno 23.05.2018
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 15.05.2018
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno 15.05.2018
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 15.05.2018
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2032618 Áno 11.05.2018
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1295689 Áno 15.05.2018
Olexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 1301900 Áno 16.05.2018
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 17.05.2018

M 40- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 1771230 Áno 14.05.2018
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 439299 Áno 15.05.2018
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Áno 11.05.2018
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 7204980 Áno 15.05.2018

M 45- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 17.05.2018
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 17.05.2018
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307386 Áno 17.05.2018
Martin Velgos TKE7201 Klub OB ATU Košice 2051422 Áno 17.05.2018
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 17.05.2018
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 16.05.2018
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 16.05.2018
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Áno 16.05.2018
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno 12.05.2018
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 682120 Áno 15.05.2018
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 2118084 Áno 15.05.2018

M 50- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 17.05.2018
Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307385 Áno 17.05.2018
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 17.05.2018
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno 17.05.2018
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 232217 Áno 17.05.2018
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 2051411 Áno 17.05.2018
Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 362935 Áno 17.05.2018
Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 2049986 Áno 16.05.2018
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 305982 Áno 17.05.2018
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno 13.05.2018
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 406973 Áno 15.05.2018

M 55- E (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Patrick Farrelly (IRL) CNOC 7085850 Áno 30.05.2018
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416561 Áno 17.05.2018
Juraj Korim TKE6003 Klub OB ATU Košice 920670 Áno 17.05.2018
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 416501 Áno 17.05.2018
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 307290 Áno 17.05.2018
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 17.05.2018
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 406991 Áno 16.05.2018
László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45259 Áno 17.05.2018
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno 15.05.2018
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406939 Áno 15.05.2018
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102809 Áno 15.05.2018
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 15.05.2018
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 15.05.2018
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 16.05.2018
Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 338390 Áno 17.05.2018

M 60- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 2051335 Áno 17.05.2018
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 307265 Áno 17.05.2018
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 416528 Áno 17.05.2018
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 16.05.2018
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 13.05.2018
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 416537 Áno 14.05.2018
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 26.04.2018
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 17.05.2018

M 65- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 17.05.2018
István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 2019784 Áno 17.05.2018
Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 362938 Áno 17.05.2018
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 307263 Áno 17.05.2018
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 17.05.2018
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 8390839 Áno 17.05.2018
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 2104604 Áno 15.05.2018
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 416540 Áno 15.05.2018

M 70- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 17.05.2018

W -14 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 17.05.2018
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032148 Áno 17.05.2018
Michaela Breinerová TKE0552 Klub OB ATU Košice 362926 Áno 17.05.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 16.05.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 16.05.2018
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 17.05.2018
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 17.05.2018
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 17.05.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 17.05.2018
Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 17.05.2018
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 17.05.2018
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 1407860 Áno 27.05.2018

W -16 E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 2032149 Áno 17.05.2018
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 21.05.2018
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 2051329 Áno 17.05.2018
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 307268 Áno 22.05.2018
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 2114239 Áno 16.05.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 16.05.2018
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Áno 16.05.2018
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 2045213 Áno 15.05.2018
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 21.05.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 16.05.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno 17.05.2018

W -18 E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 17.05.2018
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 17.05.2018
Jana Cabanová TKE0052 Klub OB ATU Košice 362931 Áno 17.05.2018
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 16.05.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 16.05.2018
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2045171 Áno 17.05.2018
Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116493 Áno 17.05.2018
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 15.05.2018
Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 1399951 Áno 16.05.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 16.05.2018

W 21- E (25)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 682343 Áno 17.05.2018
Nicole Lipková TKE9453 Klub OB ATU Košice 2051390 Áno 17.05.2018
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 920656 Áno 17.05.2018
Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 2020701 Áno 17.05.2018
Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 2051377 Áno 17.05.2018
Hana Jergušová TKE9154 Klub OB ATU Košice 362930 Áno 21.05.2018
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 2020726 Áno 17.05.2018
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 28.05.2018
Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 2051353 Áno 17.05.2018
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 232225 Áno 17.05.2018
Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 2051330 Áno 17.05.2018
Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 406976 Áno 17.05.2018
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 8122122 Áno 17.05.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 16.05.2018
Hana Oľhavová 03L91AA (CZE) Magnus Orienteering 416555 Áno 16.05.2018
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 15.05.2018
Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2012276 Áno 14.05.2018
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 11.05.2018
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 11.05.2018
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 7204971 Áno 15.05.2018
Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 7200369 Áno 11.05.2018
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 14.05.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 416597 Áno 14.05.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 17.05.2018
Elza Hudecová SPE9163 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 17.05.2018

W 35- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 17.05.2018
Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 522004 Áno 16.05.2018
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 15.05.2018
Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 1152125 Áno 16.05.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 16.05.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 17.05.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 17.05.2018

W 40- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Breinerová TKE7651 Klub OB ATU Košice 362929 Áno 17.05.2018
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 17.05.2018
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 17.05.2018
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno 15.05.2018
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno 13.05.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 15.05.2018
Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 2025362 Áno 11.05.2018
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 17.05.2018

W 45- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Mária Kováčová Klub OB Metropol Košice Áno 18.05.2018
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 17.05.2018
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 2023819 Áno 17.05.2018
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 2051441 Áno 17.05.2018
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 17.05.2018
Miroslava Holéczyová TKE7352 Klub OB ATU Košice Áno 30.05.2018
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012280 Áno 17.05.2018
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno 15.05.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8630 Áno 14.05.2018
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 2045212 Áno 15.05.2018
Monika Rigasová SPE7353 Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 17.05.2018

W 50- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 24.05.2018
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 17.05.2018
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 232109 Áno 21.05.2018
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 416733 Áno 17.05.2018
Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 362939 Áno 17.05.2018
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno 15.05.2018
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 307274 Áno 16.05.2018

W 55- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno 17.05.2018
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 307259 Áno 17.05.2018
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 307378 Áno 17.05.2018
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno 15.05.2018
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 7200270 Áno 16.05.2018
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 26.04.2018

W 60- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Angela Maľarová TKE5751 Klub OB ATU Košice 307389 Áno 17.05.2018
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 17.05.2018
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 2008505 Áno 14.05.2018
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 17.05.2018

W 65- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno 17.05.2018
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 8350835 Áno 17.05.2018
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 11.05.2018
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 17.05.2018

RD (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 416738 Áno 17.05.2018
Barbora Franková KYS08AB Klub OB Kysak 416526 Áno 17.05.2018
Paulína Šoltésová KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 17.05.2018
Samuel Korim Klub OB ATU Košice 362921 Áno 17.05.2018
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 434822 Áno 15.05.2018
Šimon Patráš ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066964 Áno 15.05.2018

M -10 C (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľudovít ml. Pavela KYS08AA Klub OB Kysak 7207863 Áno 17.05.2018
Matúš Šefara Klub OB ATU Košice 307260 Áno 17.05.2018
Šimon Timko Klub OB ATU Košice 2051310 Áno 30.05.2018
Simon Zajac ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066965 Áno 15.05.2018
Alexandra Chudá ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066966 Áno 15.05.2018
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 15.05.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 16.05.2018

M -12 C (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno 17.05.2018
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 307361 Áno 15.05.2018
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 16.05.2018
Jonáš Čief HBB07AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 2125318 Áno 15.05.2018
Samuel Šebo HBB07AB ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066969 Áno 16.05.2018
Milan Trenčan HBB07AC ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066963 Áno 15.05.2018
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Áno 16.05.2018
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 17.05.2018
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 17.05.2018
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 2120014 Áno 17.05.2018
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 17.05.2018

W -10 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maja Volkovova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 502260 Áno 16.05.2018
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 502256 Áno 16.05.2018
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 17.05.2018

W -12 C (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Júlia Pavelová KYS06AA Klub OB Kysak 7207860 Áno 17.05.2018
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 416589 Áno 15.05.2018
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 17.05.2018
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 17.05.2018

N (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sofia Sekaninová Klub OB Metropol Košice Áno 18.05.2018
Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 416562 Áno 17.05.2018
Tomáš Šefara Klub OB ATU Košice 416598 Áno 17.05.2018
Ján Šebo HBB78AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066970 Áno 16.05.2018

K3 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adam Paulen GAMČA 445625 Áno 23.05.2018
Adam Niton GAMČA 2120024 Áno 23.05.2018
Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 2066095 Áno 30.05.2018
Filip Maťaš Klub OB Kysak 307280 Áno 20.05.2018
Ľudovít Pavela KYS75AA Klub OB Kysak 682684 Áno 17.05.2018
Martin Franko KYS74AA Klub OB Kysak 416766 Áno 17.05.2018
Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 2032200 Áno 17.05.2018
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 17.05.2018
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 416719 Áno 14.05.2018
Jana Pajgerová Slávia Žilinská univerzita 2092475 Áno 11.05.2018